JEUGDVELDRIT TE HAPERT

10 DECEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bjrn Hommes

APPELSCHA

2

Jasper Huitema

RODEN

3

Daan van Lling

ALPHEN A/D RIJN

4

Marvin Peters

WEHL

5

Juul Nagengast

BEILEN

6

Bjorn Koster

RODEN

7

Nick Brand

PIJNACKER

8

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

9

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

10

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

11

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

12

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

13

Bjrn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

14

Sjoerd te Nijenhuis

DEN HAAG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

3

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

4

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

5

Jan Kraus

OSS

6

Luna Cnossen

APELDOORN

7

Jony van den Eijnden

GEMERT

8

Mika Vijfvinkel

DE LIER

9

Thom van Herwaarden

ROSSUM

10

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

11

Brent Nijboer

ZWOLLE

12

Carmen van der Veen

ZWOLLE

13

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

14

Nauk ten Thije

EIBERGEN

15

Manon Turkstra

BEILEN

16

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

17

Matthijs Bink

RIJEN

18

Pem Hoefmans

ALPHEN

19

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

20

Dean Verwaarst

HAARLE

21

Igor Ouwerkerk

LEIDEN

22

Sven van der Klaauw

LEIDEN

23

Siem Kanters

ERP

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Antoine Quint

DEIL

2

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

3

Danny Turkstra

BEILEN

4

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

5

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

6

Senna Remijn

WOLPHAARTSDIJK

7

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

8

Jente Derksen

HAALDEREN

9

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

10

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

11

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

12

Mads de Roos

APPELSCHA

13

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

14

Denley van Wijnbergen

WERKENDAM

15

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

16

Tayim Kaethoven

BLADEL

17

Marthijn Berends

WESTERBORK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

RODEN

2

Finn Hiemstra

BURGUM

3

Cas Krebbers

DEEST

4

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

5

Daan Hartog

GIESSENBURG

6

Fenny Coppelmans

HAPERT

7

Liz Toonen

BOXMEER

8

Maud Adams

BUDEL

9

Sara Sonnemans

SOMEREN

10

Gijs Baselmans

BLADEL

11

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

12

Jitse Gabriels

BUDEL

13

Quinty van den Boomen

BLADEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

2

Victor Kroesbergen

EDE

3

No Moes

GOIRLE

4

Thomas Panken

BLADEL

5

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

6

Nol Goijert

'S-GRAVENZANDE

7

Koen Sonnemans

SOMEREN

8

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

9

Neel Lepelaars

BERGEIJK

10

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

11

Ryan van de Westerlo

HELMOND

12

Chlo Gerrits

HELMOND

13

Robin Vermij

GOUDA

14

Dries Claes

BERGEIJK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Teun van Beurden

EINDHOVEN

2

Mats Moeliker

EINDHOVEN

3

Marissa van Putten

TIEL

4

Daan Meijer

BLADEL

5

Joris de Brouwer

HAPERT

6

Hailey Gerrits

HELMOND

7

Eefje van Ruijven

POELDIJK

8

Zino van Os

BERKEL EN RODENRIJS

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Damy van den Bogaard

HELMOND

2

Beer van Beurden

EINDHOVEN

3

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

4

Luuk Meijer

BLADEL

5

Imke Menting

APELDOORN

6

Thom Berends

WESTERBORK

7

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN