JEUGDVELDRIT TE OPLOO

                                 17 DECEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bart Kortleve

HAVELTE

2

Bjorn Koster

RODEN

3

Elmar Abma

WOLVEGA

4

Jasper Huitema

RODEN

5

Thijs Bakker

RIJSSEN

6

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

7

Daan van den Eijnde

GEMERT

8

Cas van der Veen

APELDOORN

9

Rick Doornbos

HIJKEN

10

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

11

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

12

Sal Meijers

BAARN

13

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

14

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

15

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

16

Pepijn van der Straaten

BUDEL

17

Nick Klijn

LEERDAM

18

Björn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

19

Björn Hommes

APPELSCHA

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Luna Cnossen

APELDOORN

4

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

5

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

6

Brent Nijboer

ZWOLLE

7

Colin Strik

HEERLEN

8

Mirre Knaven

STRIJBEEK

9

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

10

Yaël Plas

APELDOORN

11

Mika Vijfvinkel

DE LIER

12

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

13

Jony van den Eijnden

GEMERT

14

Sep Kramer

OOSTERBEEK

15

Isa Looienga

DRACHTEN

16

Ryan Gal

NEEDE

17

Thom van Herwaarden

ROSSUM

18

Ties Veldkamp

KAMERIK

19

Indy verwaarst

HAARLE

20

Ben Poelman

DEN HAAG

21

Nauk ten Thije

EIBERGEN

22

Jentske Withag

BELTRUM

23

Jelle Schieven

ZIEUWENT

24

Sjors Lugthart

DEN HAAG

25

Pem Hoefmans

ALPHEN

26

Krijn Veldboer

HELMOND

27

Lotte Sonnemans

SOMEREN

28

Dean Verwaarst

HAARLE

29

Matthijs Bink

RIJEN

30

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

31

Kirsten Elings

OVERBERG

32

Manon Turkstra

BEILEN

33

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

34

Lance Meijers

BAARN

35

Nienke Dullemond

OOLTGENSPLAAT

36

Ramon Setz

GELDROP

37

Siem Kanters

ERP

38

Siemen Hooiveld

BERGHEM

39

Sven Nijzink

RIJSSEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

2

Antoine Quint

DEIL

3

Jette de Groot

ZWOLLE

4

Danny Turkstra

BEILEN

5

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

6

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

7

Mark van Kleef

KESTEREN

8

Jente Derksen

HAALDEREN

9

Danijel Agricola

TERWISPEL

10

Tsjisse Weening

HARKEMA

11

Job Weijdema

TUK

12

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

13

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

14

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

15

Denley van Wijnbergen

WERKENDAM

16

Carmen Ziemerink

GLANE

17

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

18

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

19

Marthijn Berends

WESTERBORK

20

Floris Demuyt

BOEKEL

21

Nele van Gorp

BERGEIJK

22

Tom Nijzink

RIJSSEN

23

Camiel Thunnissen

'S-GRAVENZANDE

24

Tristan van Bakel

HELMOND

25

Tim Leijten

UDEN

26

Rosalie de Haas

PIJNACKER

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

BURGUM

2

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

3

Thomas Huitema

RODEN

4

Hugo Wessels

ENTER

5

Cas Krebbers

DEEST

6

Daan van Rooij

BERGHEM

7

Maurits Buiter

LEIDEN

8

Sara Sonnemans

SOMEREN

9

Jitse Gabriels

BUDEL

10

Liz Toonen

BOXMEER

11

Fee Knaven

STRIJBEEK

12

Dico van Os

BERKEL EN RODENRIJS

13

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

14

Maud Adams

BUDEL

15

Lucas Demuyt

BOEKEL

16

Arne Bleyen

DOMMELEN

17

Jako van der Donk

BOEKEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maureen Abma

WOLVEGA

2

Jowi Cnossen

APELDOORN

3

Koen Sonnemans

SOMEREN

4

Victor Kroesbergen

EDE

5

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

6

Thomas Panken

BLADEL

7

Neel Lepelaars

BERGEIJK

8

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

9

Cas Timmermans

WAGENINGEN

10

Noï Moes

GOIRLE

11

Brent van den Nouweland

RIJEN

12

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

13

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

14

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

15

Dewi Riemeijer

NIEUWE PEKELA

16

Aruna Bleyen

VALKENSWAARD

17

Bo Klappe

EINDHOVEN

18

Dries Claes

BERGEIJK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Teun van Beurden

EINDHOVEN

2

Bente Jochems

PUTTEN

3

Rens Kalsbeek

APELDOORN

4

Nick Riemeijer

NIEUWE PEKELA

5

Mats Moeliker

EINDHOVEN

6

Filijn Demuyt

BOEKEL

7

Cas Metten

GELDROP

8

Jason van de Beeten

NISTELRODE

9

Zino van Os

BERKEL EN RODENRIJS

10

Daan Meijer

BLADEL

11

Andries Knapen

ESCH

12

Tiemen Van der Meer

UDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Beer van Beurden

EINDHOVEN

2

Nynke Jochems

PUTTEN

3

Damy van den Bogaard

HELMOND

4

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

5

Nicole van Sighem

DEN HAAG

6

Luuk Meijer

BLADEL

7

Imke Menting

APELDOORN

8

Thom Berends

WESTERBORK

9

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

10

Flore de Groot

ZWOLLE