VELDRIT TE WIERDEN

                                 17 DECEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Gert-Jan Bosman

NIJVERDAL

2

Joey van Rhee

NIJVERDAL

3

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

4

Yannick Runhart

APELDOORN

5

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

6

Lars Mastebroek

BARNEVELD

7

Jelle Wolsink

HENGELO (O)

8

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

9

Mattijn Motshagen

NIJKERK GLD

10

Joren Bloem

BRUMMEN

11

Bart Barkhuis

NORG

12

Daan Germs

TUBBERGEN

13

Wiebe Scholten

DIEREN

14

Robin Lowik

VRIEZENVEEN

15

Tim Putman

ZELHEM

16

Bas de Bruin

UITHOORN

17

Tommy Oude Elferink

NIEUWVEEN

18

Lars van Uum

HARDERWIJK

19

Daan de Jonge

AXEL

20

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

21

Remco Schellevis

STOLWIJK

22

Demiz Hebing

APELDOORN

23

Jochem Koren

BUSSUM

24

Giel Kleinjan

NIJVERDAL

25

Jasper Plender

ALMELO

26

Wessel Zennipman

ZUTPHEN

27

Rick Seele

LOCHEM

28

Joery Nijkamp

ZELHEM

29

Frank Sikking

ODIJK

30

Gijs Leemreize

RUURLO

31

Stijn Kalvenhaar

WIERDEN

32

Bart Schipper

WIERDEN

33

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

34

Emiel Jansman

HELLENDOORN

35

Maarten Visker

HAARLEM

36

Tom van Braak

VELP

37

Hielke Fluitsma

TILBURG

38

Koen Paalman

NIJVERDAL

39

Nordin Hudepol

ALMELO

40

Sten Harmeling

NIJVERDAL

41

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

42

Mark Staring

EIBERGEN

43

Bram Oortgiesen

EPSE

44

Albert Tuin

STAPHORST

45

Patrick Reinders

ENSCHEDE

46

Niels Rotman

WIERDEN

47

Mathijs Biemold

HENGELO

48

Patrice Slagman

RIJSSEN

49

Ruben Maris

HELLENDOORN

50

Hans Eric Kroesen

LOSSER

51

Daan Dijkstra

ALMELO

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Rick Pluimers

ENTER

2

Milan Ziemerink

GLANE

3

Mika van Gestel

OSS

4

Sam Gademan

BEEK

5

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

6

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

7

Stef ter Laak

VEENENDAAL

8

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

9

Lars Boven

REUTUM

10

Niels Bakker

RIJSSEN

11

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

12

Tim Winter

NORG

13

Maarten Rotman

WIERDEN

14

Mitchell Vink

VEENENDAAL

15

Niels van Uum

HARDERWIJK

16

Arvin Bloem

BRUMMEN

17

Bjorn ten Have

HARREVELD

18

Daan Hopster

NIJVERDAL

19

Bastiaan van Dijk

KWINTSHEUL

20

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

21

Julian Klootwijk

'T LOO - OLDEBROEK

22

Lars van Ark

HOENDERLOO

23

Gerben de Sain

SLEEN

24

Jardi Christiaan van der Lee

SCHIEDAM

25

Jorn Nijenhuis

HELLENDOORN

 

 

 

 

UITSLAG.VROUWEN

 

 

 

 

1

Manon Bakker

SWIFTERBANT

2

Femke Gerritse

ROSMALEN

3

Sylvie Swinkels

HANDEL

4

Karlijn Swinkels

HANDEL

5

Linda ter Beek

ROSSUM (OV)

6

Irene Gerritsen

BEMMEL

7

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

8

Floor Weerink

GRONINGEN

9

Laura Krans

DE WILP

10

Wendy Oosterwoud

URETERP

11

Marlies Vos

AALDEN

12

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

13

Inez Beijer

DRIEL

14

Jet Wildeman

NIJMEGEN

15

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

16

Pam Schutten

NIJVERDAL

17

Iris Hoog Antink

OCHTEN

18

Isolde Ebbinge

EXLOO

19

Sanne Prins

WIERDEN

20

Lorena Peterman

LEMSELO

21

Celine Klootwijk

'T LOO - OLDEBROEK

22

Lisanne Roelofs

ENSCHEDE

23

Josine Woudsma

HENGELO

24

Lisanne Bouwmeester

APELDOORN

25

Jeanine Laudy

ROELOFARENDSVEEN

26

Marit ten Kampe

HOLTEN

27

Joyce Timmerman

NIJVERDAL

28

Megan van Norel

NIJVERDAL

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

2

Steijn Willemsen

ROTTERDAM

3

Levi van Hoften

TIEL

4

Joppe de Heij

HETEREN

5

Bailey Groenendaal

SCHIJNDEL

6

Joris Reinderink

RUURLO

7

Maiko Timmer

DRACHTEN

8

Frans Ledoux

LANDGRAAF

9

Daan van Vuuren

WOUDRICHEM

10

Joost Brinkman

NOORDLAREN

11

Cas Jansen

HILVERSUM

12

Mika Sardina

HELMOND

13

Vik Smulders

LOON OP ZAND

14

Luca Harter

OLDENDORF

15

Bram Gerritsen

BEMMEL

16

Youp de Vos

HILLEGOM

17

Jari Kranenburg

ENSCHEDE

18

Tristan Hartmann

ENSCHEDE

19

Wout Ruesink

HEELWEG

20

Rindert Buiter

LEIDEN

21

Luuk Holslag

ALMELO

22

Niek Stortelers

WINTERSWIJK

23

Omar Koudijs

LAREN NH

24

Thomas Bosman

DRIEL

25

Dylan Grobbink

TUBBERGEN

26

Jelle Winkelhorst

GIESBEEK

27

Johan Dorussen

BEUNINGEN

28

Mark Bogers

BENNEKOM

29

Bram Ledoux

LANDGRAAF

30

Bjarne Olij

BORNE

31

Marco Veldkamp

ZWOLLE

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Shirin van Anrooij

KAPELLE

2

Lisa van Helvoirt

ERP

3

Fleur van der Peet

DEN HAAG

4

Ilse Pluimers

ENTER

5

Kimberly Boven

REUTUM

6

Isa Nomden

HATTEM

7

Danielle Quint

DEIL

8

Chloë Postma

HULSEN

9

Karlijn Koops

ELIM

10

Iris Offerein

MEPPEN

11

Annemoon van Dienst

GORSSEL

12

Marit Braat

ZUTPHEN

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

1

Erik Dekker

HEDEL

2

Micha de Vries

HILVERSUM

3

Maarten Nijland

ROSSUM

4

Patrick Somsen

AALTEN

5

Robbert Wajer

BEILEN

6

Michael Breedt

DIEMEN

7

Jan Weevers

VORDEN

8

Tijmen Kamphuis

LOCHEM

9

Lars Rietveld

OUDEWATER

10

Patrick Heijnen

HEUSDEN GEM HEUSDEN

11

Marcel Witte

AMSTERDAM

12

Jannes Weerman

NYEHOLTWOLDE

13

Jim Koren

ZEEWOLDE

14

Watze Vroom

BENNEKOM

15

Iwan Bourgonje

VAASSEN

16

Johan Dussel

EELDE

17

Jos Kaal

DIDAM

18

Jorgen Brok

LEMELERVELD

19

Dienand Broekhuis

LEMELE

20

Marcel van den Bosch

WEZEP

21

Edwin Ruesink

HEELWEG

22

Sven Harter

LÜBBECKE (DLD)

23

Mario Willemsen

HUISSEN

24

Fergus Neher

EMSDETTEN

25

John Zennipman

ZUTPHEN

26

Ad Stabel

EIBERGEN

27

Jeroen Wolbrink

DEVENTER

28

Ferry de Ruiter

PUTTEN

29

Bert Jan Hamer

HATTEM

30

Fred van Zanten

EERBEEK

31

Kees van Asten

ZEEWOLDE

32

Peter Makkink

HENGELO GLD

33

Gerrit Kok

BALK

34

Eddy Heuvelink

WARNSVELD

35

Erik de Greef

VORDEN

36

Stijn Wiegerinck

GORSSEL

37

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

38

Rene Gerritsen

BEMMEL

39

Harry Ruiterkamp

SLIJK-EWIJK

40

André Sasbrink

NIJVERDAL

41

Eric Bouwmeister

NIJMEGEN

42

Rob Niekolaas

ZWOLLE

43

Hink Visser

BEDUM

44

Dick Timmerman

NIJVERDAL

45

Frans de Wit

ZUTPHEN