†††††††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN GELDROP

†††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††03 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Gijs van den Biggelaar

 

2

Beer van Beurden

Eindhoven

3

Damy van den Bogaard

Helmond

4

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

5

Inz Coset

Schijndel

6

Luuk Braspenning

Eindhoven

7

Jochem ter Weel

Enter

8

Anke Verhoeven

Erp

9

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

10

Reno Van de Westerlo

Helmond

11

Niels de Brouwer

Hapert

12

Dieke van den Berg

Berlicum

13

Saar van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

Cas Metten

Geldrop

5

Teun van Beurden

Eindhoven

6

Mats Moeliker

Eindhoven

7

Kai van Hoof

Mierlo

8

Jason van de Beeten

Nistelrode

9

Roan Van Boven

Milheeze

10

Joris de Brouwer

Hapert

11

Lars Eeftink

Valkenswaard

12

Claire Dokter

Valkenswaard

13

Bregje Daris

Luyksgestel

14

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

 

2

Thomas Panken

Bladel

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Koen Sonnemans

Someren

5

Senna Scholten

Nispen

6

Michelle Maas

Sint Willebrord

7

NoÔ Moes

Goirle

8

ChloŽ Gerrits

Helmond

9

Maartje Jacobs

Veldhoven

10

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

11

Anne van Oirschot

Helvoirt

12

Niek Sonnemans

Meijel

13

Ryan van de Westerlo

Helmond

14

Thyn Jacobs

Etten-leur

15

Eva van Beek

Geldrop

16

Neel Lepelaars

Bergeijk

17

Bo Klappe

Eindhoven

18

Rens Braspenning

Eindhoven

19

Job van Iersel

Geldrop

DNF

Lars Franken

Oisterwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Hugo Wessels

Enter

3

Aron van Vugt

 

4

Jitse Gabriels

Budel

5

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

6

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Fenny Coppelmans

Hapert

8

Sara Sonnemans

Someren

9

Veerle Muller

 

10

Luuk Wolthuis

Hank

11

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

12

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

13

Mees Bassa

Noordeloos

14

Maud Adams

Budel

15

Gijs Baselmans

Bladel

16

Pim van Leenders

Geldrop

17

Lotte Casteel

 

18

Merijn Schinkel

Zeewolde

19

Sam Steeghs

Meijel

20

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

21

Joost Konings

Helmond

22

Quinty van den Boomen

Bladel

23

Jelte ter Weel

Enter

24

Thijs Bijl

 

25

Tooske van de Kimmenade

Valkenswaard

26

Koen van der Heijden

 

DNF

Jelle Peters

Eindhoven

DNF

Rens Schmitt

Eindhoven

DNF

Liz Toonen

Boxmeer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Renzo Moretti

 

2

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

3

Nina Oolders

Scheemda

4

Vic Esselink

Tilburg

5

Hugo Paats

Apeldoorn

6

Denley van Wijnbergen

Werkendam

7

Anco Ballif

Gouda

8

Nora de Haas

Den Hoorn

9

Lukas Mouthaan

Dordrecht

10

Nele van Gorp

Bergeijk

11

Anouk Bijl

 

12

Raf Sonnemans

Meijel

13

Bauke ter Weel

Enter

14

Thijs Beckers

Berlicum

15

Thijs Dahler

 

16

Sil Bergsma

Oudenhoorn

17

Victor Hugo Brenders

Dongen

18

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

19

Jitse Wildermans

Valkenswaard

20

Job Stam

Engelen

21

Tristan van Bakel

 

22

Sam Pladet

Tilburg

23

Bauke Wilborts

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Nienke Veenhoven

Oostzaan

4

Tobias Kool

Purmerend

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Anna van der Meiden

Heukelum

7

Tom van der Valk

 

8

Ramon Setz

Geldrop

9

Jill de Jong

 

10

Carmen van der Veen

Zwolle

11

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

12

Britt Kerste

Aarle-rixtel

13

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

14

Ingmar van den Bosch

Lisse

15

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

16

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

17

Lukas van der Valk

 

18

Bibi Arts

Uden

19

Dirk de Groof

Heeze

20

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

21

Dante Broeren

 

22

Arno Raijmakers

Helmond

23

Devin Steijvers

Someren

24

Krijn Veldboer

Mierlo

25

Kirsten Elings

Overberg

26

Meis Vermeulen

Loon Op Zand

27

Wouter Kortman

Tilburg

28

Lotte Sonnemans

Someren

29

Siem Kanters

Erp

30

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

31

Rivkah Kroesbergen

Ede

32

Gijs Daris

Luyksgestel

33

Joey Welling

Dongen

34

Lucas van Dijk

Beek En Donk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard

2

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

3

Stijn Hezeman

 

4

Lucas Hoogerwaard

 

5

Brent Vos

Castricum

6

Bas van den Bulk

 

7

Marijn Dingemans

 

8

Jorik van Maaren

Gorinchem

9

Pepijn van der Straaten

 

10

Jasper Gabriels

Budel