††† ††††††††††††††††††††††JEUGDVELDRIT TE HELMOND

†††††††††††††† †††††††††††††††††††††20 JANUARI 2018†† ††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.07

 

 

 

 

1

Aaron Dockx

RIJKEVORSEL

2

Jasper Huitema

RODEN

3

Jari Prins

HANK

4

Juul Nagengast

BEILEN

5

Thijs Bakker

RIJSSEN

6

David Haverdings

ZUIDLAREN

7

Daan van den Eijnde

GEMERT

8

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

9

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

10

Rick Doornbos

HIJKEN

11

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

12

Yorick Brethouwer

OOSTERHOUT

13

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

14

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

15

Pepijn van der Straaten

BUDEL

16

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

17

Jasper Gabriels

BUDEL

18

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

19

Nick Klijn

LEERDAM

20

BjŲrn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

21

Merijn de Wit

ESSEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.06

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

3

YaŽl Plas

APELDOORN

4

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

5

Colin Strik

HEERLEN

6

Gijs Ariens

HEENVLIET

7

Mirre Knaven

STRIJBEEK

8

Ryan Gal

NEEDE

9

Jony van den Eijnden

GEMERT

10

Isa Looienga

DRACHTEN

11

Thom van Herwaarden

ROSSUM

12

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

13

Sep Kramer

OOSTERBEEK

14

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

15

Julian Vergouw

AMSTERDAM

16

Indy verwaarst

HAARLE

17

Jelle Schieven

ZIEUWENT

18

Jan Kraus

OSS

19

Swen Vonk

BERGSCHENHOEK

20

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

21

Pem Hoefmans

ALPHEN

22

Hidde Swart

OOSTERHOUT

23

Bo van Elven

ETTEN-LEUR

24

Sjors Lugthart

DEN HAAG

25

Lotte Sonnemans

SOMEREN

26

Felix van Hemert

OOSTZAAN

27

Ben Poelman

DEN HAAG

28

Dean Verwaarst

HAARLE

29

Krijn Veldboer

HELMOND

30

Siem Kanters

ERP

31

Nienke Dullemond

OOLTGENSPLAAT

32

Sjoerd van der Linden

ZIJTAART

33

Siemen Hooiveld

BERGHEM

34

Devin Steijvers

SOMEREN

35

Rivkah Kroesbergen

EDE

36

Lucas van Dijk

BEEK EN DONK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.05

 

1

Jette de Groot

ZWOLLE

2

Jente Derksen

HAALDEREN

3

Cedric de Jager

BARENDRECHT

4

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

5

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

6

Danny Turkstra

BEILEN

7

v.d. Nance Drift

WATERINGEN

8

Mark van Kleef

KESTEREN

9

Mads de Roos

APPELSCHA

10

Antoine Quint

DEIL

11

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

12

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

13

Liam van Os

BERKEL EN RODENRIJS

14

Danijel Agricola

TERWISPEL

15

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

16

Victor Hugo Brenders

DONGEN

17

v.d.BjŲrn Drift

WATERINGEN

18

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

19

Phillip van den Kieboom

HOOGERHEIDE

20

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

21

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

22

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

23

Marthijn Berends

WESTERBORK

24

Martijn Braspenning

PRINSENBEEK

25

Max Rijvers

LOTTUM

26

Floris Demuyt

BOEKEL

27

Maud Tollens

AARLE RIXTEL

28

Lars Prins

HANK

29

Jorn van Beers

MOERGESTEL

30

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

31

Luuk van der Drift

WATERINGEN

32

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

33

Nele van Gorp

BERGEIJK

34

Niels van der Laan

HILVERSUM

35

Rik Rozenburg

VIJFHUIZEN

36

Ties van Roode

HEEMSTEDE

37

Job Stam

ENGELEN

38

Lucas van den Eijnden

PRINSENBEEK

39

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

40

Julien van Gool

SLIEDRECHT

41

Tycho Verhulst

HELMOND

42

Tristan van Bakel

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.04

 

1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

3

Finn Hiemstra

BURGUM

4

Thomas Huitema

RODEN

5

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

6

Cas Krebbers

DEEST

7

Hugo Wessels

ENTER

8

Daan van Rooij

BERGHEM

9

Kaj van Niekerk

PURMEREND

10

Puck Langenbarg

RUURLO

11

Sara Sonnemans

SOMEREN

12

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

13

Jitse Gabriels

BUDEL

14

Maud Adams

BUDEL

15

Maurits Buiter

LEIDEN

16

Liz Toonen

BOXMEER

17

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

18

Dico van Os

BERKEL EN RODENRIJS

19

Fee Knaven

STRIJBEEK

20

Gijs Baselmans

BLADEL

21

DaniŽl Weeder

LEIDEN

22

myrthe meinema

AMERSFOORT

23

Lucas Demuyt

BOEKEL

24

Noor Rozenburg

VIJFHUIZEN

25

Joost Konings

EINDHOVEN

26

Deirdre Mens

LEIDEN

27

Veerle Muller

HAARLEM

28

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

29

Arne Bleyen

DOMMELEN

30

Pim van Leenders

GELDROP

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.03

 

1

Lars van der Laan

HILVERSUM

2

Victor Kroesbergen

EDE

3

Koen Sonnemans

SOMEREN

4

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

5

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

6

Cas Timmermans

WAGENINGEN

7

Sam Mullaert

KAPELLE

8

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

9

Thomas Panken

BLADEL

10

Neel Lepelaars

BERGEIJK

11

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

12

Ryan van de Westerlo

HELMOND

13

NoÔ Moes

GOIRLE

14

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

15

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

16

Pascal Cutler

AMSTERDAM

17

Robin Vermij

GOUDA

18

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

19

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

20

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

21

Isere Koster

ETTEN- LEUR

22

ChloŽ Gerrits

HELMOND

23

Aruna Bleyen

VALKENSWAARD

24

Bo Klappe

EINDHOVEN

25

Maud van Izerloo

DORDRECHT

26

Maartje Jacobs

VELDHOVEN

27

Eva van Beek

GELDROP

28

Yari verhulst

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.02

 

1

Teun van Beurden

EINDHOVEN

2

Elena van der Veken

ST. JANSTEEN

3

Bart Huijbregts

WERNHOUT

4

Delano Heeren

SPRUNDEL

5

Mats Moeliker

EINDHOVEN

6

Kai van Hoof

MIERLO

7

Ayden de Jong

ZOETERMEER

8

Filijn Demuyt

BOEKEL

9

Sam van der Drift

WATERINGEN

10

Cas Metten

GELDROP

11

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

12

Zino van Os

BERKEL EN RODENRIJS

13

Hailey Gerrits

HELMOND

14

Daan Meijer

BLADEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.01

 

1

Beer van Beurden

EINDHOVEN

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

4

Damy van den Bogaard

HELMOND

5

Gijs van den Biggelaar

GALDER

6

Luuk Meijer

BLADEL

7

Nicole van Sighem

DEN HAAG

8

Ruben Haverdings

ZUIDLAREN

9

Imke Menting

APELDOORN

10

Thom Berends

WESTERBORK

11

Flore de Groot

ZWOLLE

12

Jasper van Katwijk

HANDEL

13

Yara Gouw

BARENDRECHT

14

Pien Rozenburg

VIJFHUIZEN

15

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS