AANTAL OVERWINNINGEN IN UCI WEDSTRIJDEN

                                       T/M 25 FEBRUARI 2018

5 OVERWINNINGEN

VALVERDE Alejandro . ESP . MOVISTAR TEAM

2018.02.25 . ABU DHABI TOUR.EINDKLASSEMENT

2018.02.25 . ABU DHABI TOUR.05E RIT

2018.02.04 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.EINDKLASSEMENT.(2.1)

2018.02.03 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.04e RIT.(2.1)

2018.02.01 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.02e RIT.(2.1)

 

VIVIANI Elia . ITA . QUICK - STEP FLOORS

2018.02.22 . ABU DHABI TOUR.02E RIT

2018.02.10 . DUBAI TOUR.EINDKLASSEMENT

2018.02.10 . DUBAI TOUR.05E RIT

2018.02.07 . DUBAI TOUR.02E RIT

2018.01.18 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.03E RIT

 

4 OVERWINNINGEN

GAVIRIA RENDON Fernando . COL . QUICK - STEP FLOORS

2018.02.08 . COLOMBIA ORO Y PAZ.03E RIT

2018.02.07 . COLOMBIA ORO Y PAZ.02E RIT

2018.02.06 . COLOMBIA ORO Y PAZ.01E RIT

2018.01.21 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.01E RIT

 

GROENEWEGEN Dylan . NED . TEAM LOTTO NL - JUMBO

2018.02.25 . KUURNE-BRUSSEL-KUURNE

2018.02.17 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.04E RIT

2018.02.14 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.01E RIT

2018.02.06 . DUBAI TOUR.01E RIT

 

KASTRANTAS Charalampos . GRE . JAVA PARTIZAN

2018.02.23 . GP.DE LA VILLE DÁLGER.EINDKLASSEMENT

2018.02.23 . GP.DE LA VILLE DÁLGER.04E RIT

2018.01.27 . TOUR DE INDONESIA.03E RIT

2018.01.26 . TOUR DE INDONESIA..02E RIT

 

3 OVERWINNINGEN

 

ARERUYA Joseph . RWA . RWANDA

2018.02.04 . TOUR DE I'ESPOIR.EINDKLASSEMENT.(2.Ncup)

2018.01.21 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.EINDKLASSEMENT

2018.01.18 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.04E RIT

 

HIVERT Jonathan . FRA . DIRECT ENERGIE

2018.02.18 . TOUR CYCLISTE DU HAUT VAR MATIN.EINDKLASSEMENT

2018.02.18 . TOUR CYCLISTE DU HAUT VAR MATIN.02E RIT

2018.02.17 . TOUR CYCLISTE DU HAUT VAR MATIN.01E RIT

 

IMPEY Daryl . RSA .

2018.02.10 . NATIONAL ROAD CHAMPIONSHIP-SOUTH AFRICA

2018.02.07 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIP-SOUTH AFRICA

2018.01.21 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.EINDKLASSEMENT

 

KWIATKOWSKI Michal . POL . TEAM SKY

2018.02.18 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.EINDKLASSEMENT

2018.02.18 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.05E RIT

2018.02.15 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.02E RIT

 

LAPORTE Christophe . FRA . COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

2018.02.11 . TOUR CYCLISTE INTERN.LA PROVENCE.04E RIT.

2018.02.09 . TOUR CYCLISTE INTERN.LA PROVENCE.02E RIT.

2018.02.01 . ETOILE DE BESSÉGES.02E RIT.(2.1)

 

WELLENS Tim . BEL . LOTTO SOUDAL

2018.02.18 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.EINDKLASSEMENT

2018.02.17 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.04E RIT

2018.01.26 . FROFEO DE TRAMUNTANA:SOLLER-DEIA.1.1

 

2 OVERWINNINGEN

 

BERNAL GOMEZ Egan Arley . COL . TEAM SKY

2018.02.11 . COLOMBIA ORO Y PAZ.EINDKLASSEMENT

2018.02.02 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIP.COLOMBIA.(CN)

 

CHAVES RUBIO Jhoan Esteban . COL . MITCHELTON - SCOTT

2018.02.04 . HERALD SUN TOUR.EINDKLASSEMENT.(2.1)

2018.02.03 . HERALD SUN TOUR 04E RIT.(2.1)

 

DEGENKOLB John . GER . TREK - SEGAFREDO

2018.01.28 . TROFEO PALMA

2018.01.25 . TROFEO CAMPOS, PORRERES,FELANTIC, SES SALINES

 

DENNIS Rohan . AUS . BMC RACING TEAM

2018.02.24 . ABU DHABI TOUR.04E RIT

2018.01.04 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIPS.AUSTRALIE.MANNEN(CN)

 

EWAN Caleb . AUS . MITCHELTON - SCOTT

2018.02.11 . CLASICA DE ALMERIA

2018.01.17 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.02E RIT

 

GALLOPIN Tony . FRA . AG2R LA MONDIALE

2018.02.04 . ETOILE DE BESSÉGES.EINDKLASSEMENT.(2.1)

2018.02.04 . ETOILE DE BESSÉGES.05E RIT.(2.1)

 

GENIEZ Alexandre . FRA . AG2R LA MONDIALE

2018.02.11 . TOUR CYCLISTE INTERN.LA PROVENCE.EINDKLASSEMENT

2018.02.08 . TOUR CYCLISTE INTERN.LA PROVENCE.01E RIT

 

GREIPEL André . GER . LOTTO SOUDAL

2018.01.21 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.06E RIT

2018.01.16 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.01E RIT

 

GUTIERREZ Pedro . VEN .

2018.01.20 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.EINDKLASSEMENT

2018.01.13 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.02E RIT

 

JONES Brenton . AUS . DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM

2018.01.19 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.05E RIT

2018.01.16 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.02E RIT

 

KRISTOFF Alexander . NOR . UAE TEAM EMIRATES

2018.02.21 . ABU DHABI TOUR.01E RIT

2018.02.18 . TOUR OF OMAN.06E RIT

 

MALUCELLI Matteo . ITA .

2018.01.14 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.03E RIT

2018.01.12 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.01E RIT

 

MARECZKO Jakub . ITA . WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA

2018.01.27 . SHARJAH TOUR.04E RIT.(2.1)

2018.01.25 . SHARJAH TOUR.02E RIT.(2.1)

 

MOSCHETTI Matteo . ITA . POLARTEC KOMETA

2018.02.25 . TOUR OF ANTALYA.04E RIT

2018.02.22 . TOUR OF ANTALYA.01E RIT

 

NAJAR Gonzalo Joaquin . ARG . SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN

2018.01.27 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.EINDKLASSEMENT

2018.01.26 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.05E RIT

 

NOCENTINI Rinaldo . ITA . SPORTING / TAVIRA

2018.01.20 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.06E RIT

2018.01.17 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.03E RIT

 

OVECHKIN Artem . RUS .

2018.02.25 . TOUR OF ANTALYA.EINDKLASSEMENT

2018.02.24 . TOUR OF ANTALYA.03E RIT

 

REGUIGUI Youcef . ALG . SOVAC - NATURA4EVER

2018.02.21 . GP.DE LA VILLE DÁLGER.02E RIT

2018.01.27 . TOUR INTERNATIONAL DES ZIBANS.02E RIT

 

SARREAU Marc . FRA . FDJ

2018.02.02 . ETOILE DE BESSÉGES.03E RIT.(2.1)

2018.01.31 . ETOILE DE BESSÉGES.01E RIT.(2.1)

 

VAN AVERMAET Greg . BEL . BMC RACING TEAM

2018.02.15 . TOUR OF OMAN.03E RIT

2018.02.02 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.03e RIT.(2.1)

 

1 OVERWINNING

ABREU Jorge . VEN .

2018.01.16 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.05E RIT

 

ALAPHILIPPE Julian . FRA . QUICK - STEP FLOORS

2018.02.09 . COLOMBIA ORO Y PAZ.04E RIT

 

BARDET Romain . FRA . AG2R LA MONDIALE

2018.02.24 . CLASSIC DE I'ARDÉCHE RHONE CRUSSOL

 

BAUHAUS Phil . GER . TEAM SUNWEB

2018.02.23 . ABU DHABI TOUR.03E RIT

 

BERENDS Ethan . AUS .

2018.01.27 . GRAVEL AND TAR

 

BIBBY Ian . GBR . JLT CONDOR

2018.01.20 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.04E RIT

 

BILLE Gaetan . BEL . SOVAC - NATURA4EVER

2018.02.20 . GP.DE LA VILLE DÁLGER.01E RIT

 

BOND Hamish . NZL . NEW ZEALAND

2018.01.05 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIPS.NEW-ZEELAND.MANNEN.

 

BOUDAT Thomas . FRA . TDE

2018.02.14 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.01E RIT

 

CALMEJANE Lilian . FRA . DIRECT ENERGIE

2018.02.25 . ROYAL BERNARD DROME CLASSIC

 

CARSTENSEN Lucas . GER . BIKE AID

2018.01.15 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.01E RIT

 

CAVENDISH Mark . GBR . TEAM DIMENSION DATA

2018.02.08 . DUBAI TOUR.03E RIT

 

CHAWCHIANGKWANG Peerapol . THA . THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM

2018.01.28 . TOUR DE INDONESIA.04E RIT

 

CHEUNG King Lok . HKG . HONG KONG, CHINA

2018.02.08 . ASIAN TIME CHAMPIPONSHIP

 

CHRISTIE Jason . NZL . NEW ZEALAND

2018.01.07 . NATIONAL ROAD CHAMPIONSHIPS.NEW-ZEELAND.MANNEN.

 

CLANCY Edward . GBR . JLT CONDOR

2018.01.31 . HERALD SUN TOUR.01E RIT.(2.1)

 

COETZEE Drikus . NAM .

2018.02.02 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIP-MAMIBIA

 

COLBRELLI Sonny . ITA . BAHRAIN - MERIDA

2018.02.09 . DUBAI TOUR.04E RIT

 

COQUARD Bryan . FRA . VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

2018.02.13 . TOUR OF OMAN.01E RIT

 

CROME Sam . AUS . BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM

2018.02.04 . HERALD SUN TOUR 05E RIT.(2.1)

 

DE BIE Sean . BEL . VERANDA'S WILLEMS - CRELAN

2018.02.03 . ETOILE DE BESSÉGES.04E RIT.(2.1)

 

DE LA CRUZ MELGAREJO David . ESP . TEAM SKY

2018.02.18 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.05E RIT

 

DEBESAY Mekseb . ERI . ERITREA

2018.02.15 . AFRICAN CONTINAL CHAMPIONSHIP.TIME

 

DI GREGORIO Remy . FRA . DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM

2018.02.10 . TOUR CYCLISTE INTERN.LA PROVENCE.03E RIT.

 

EDMONDSON Alexander . AUS .

2018.01.07 . NATIONAL ROAD CHAMPIONSHIPS.AUSTRALIE.MANNEN(CN)

 

ESCOBAR MILAN Aitor . ESP .

2018.01.26 . TOUR INTERNATIONAL DES ZIBANS.01E RIT

 

EVENEPOEL Remco . BEL .

2018.02.25 . KUURNE-BRISSEL-KUURNE.JUNIOREN

 

FREYER Martin . NAM .

2018.02.04 . NATIONAL ROAD CHAMPIONSHIP-MAMIBIA

 

GARFOOT Katrin . AUS .

2018.01.04 . NATIONAL TIME CHAMPIONSHIPS.VROUWEN.(CN)

 

GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel . ERI . ERITREA

2018.02.18 . AFRICAN CONTINAL CHAMPIONSHIP.ROAD

 

GIBSON Matthew . GBR . JLT CONDOR

2018.01.19 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.03E RIT

 

HAAS Nathan . AUS . TEAM KATUSHA ALPECIN

2018.02.14 . TOUR OF OMAN.02E RIT

 

HABTEMICHAEL Daniel . ERI . ERITREA

2018.02.01 . TOUR DE I'ESPOIR.02E RIT(2.Ncup)

 

HAMZA Yacine . ALG . GROUPEMENT SPORTIF DES PETROLIERS ALGERIE

2018.02.22 . GP.DE LA VILLE DÁLGER.03E RIT

 

HANSEN Lasse Norman . DEN . AQUA BLUE SPORT

2018.02.01 . HERALD SUN TOUR.02E RIT.(2.1)

 

HENAO MONTOYA Sergio Luis . COL . TEAM SKY

2018.02.04 . NATIONAL ROAD CHAMPIONSHIP.COLOMBIA.(CN)

 

KERBY Jordan . AUS . BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM

2018.01.21 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.05E RIT

 

KIFLE Abel . ERI .

2018.01.28 . TOUR INTERNATIONAL DES ZIBANS.02E RIT

 

KIPKEMBOI Salim . KEN . BIKE AID

2018.01.26 . SHARJAH TOUR.03E RIT.(2.1)

 

KLEIMAN Wim . NED . MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM

2018.02.23 . TOUR OF ANTALYA.02E RIT

 

LOPEZ MORENO Miguel Angel . COL . ASTANA PRO TEAM

2018.02.17 . TOUR OF OMAN.05E RIT

 

LUTSENKO Alexey . KAZ . ASTANA PRO TEAM

2018.02.18 . TOUR OF OMAN.EINDKLASSEMENT

 

MÁRQUEZ José . VEN .

2018.01.17 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.06E RIT

 

MCCARTHY Jay . AUS . BORA - HANSGROHE

2018.01.28 . CADEL EVANS GREAT OCEAN ROAD RACE

 

MCCORMICK Hayden . NZL . NEW ZEALAND

2018.01.21 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.EINDKLASSEMENT

 

MEBRAHTOM Natnael . ERI . ERITREA

2018.01.31 . TOUR DE I'ESPOIR.01E RIT(2.Ncup)

 

MIRZA AL-HAMMADI Yousif . UAE . UNITED ARAB EMIRATES

2018.02.11 . ASIAN ROAD CHAMPIPONSHIP

 

MODOLO Sacha . ITA . TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE

2018.02.16 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.03E RIT

 

MORENO BAZAN Javier . ESP . DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM

2018.01.27 . SHARJAH TOUR.04E RIT.EINDKLASSEMENT

 

MORICE Julien . FRA . VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

2018.01.24 . SHARJAH TOUR.01E RIT.(2.1)

 

MOSER Moreno . ITA . ITALY

2018.02.11 . TROFEO LAIGUEGLIA

 

MUGISHA Samuel . RWA . RWANDA

2018.02.03 . TOUR DE I'ESPOIR.03E RIT(2.Ncup)

 

MULLEN Ryan . IRL . TREK - SEGAFREDO

2018.01.23 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.03E RIT

 

MULUEBERHAN Henok . ERI . ERITREA

2018.02.04 . TOUR DE I'ESPOIR.04E RIT(2.Ncup)

 

NIELSEN Magnus Cort . DEN . ASTANA PRO TEAM

2018.02.16 . TOUR OF OMAN.04E RIT

 

PACIONI Luca . ITA . WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA

2018.01.21 . LA TROPICALE AMISSA BONGO.07E RIT

 

PAGE Dylan . SUI . TEAM SAPURA CYCLING

2018.01.25 . TOUR DE INDONESIA..01E RIT

 

PEDERSEN Mads . DEN . TREK - SEGAFREDO

2018.02.02 . HERALD SUN TOUR.03E RIT.(2.1)

 

PHOUNSAVATH Ariya . LAO . THAILAND CONTINENTAL CYCLING TEAM

2018.01.28 . TOUR DE INDONESIA.EINDKLASSEMENT

 

POELS Wout . NED . SKY

2018.02.15 . VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.02E RIT

 

PORTE Richie . AUS . BMC RACING TEAM

2018.01.20 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.05E RIT

 

POZDNYAKOV Kirill . AZE .

2018.02.18 . GRAND PRIX ALANYA

 

QUINTANA Dayer . COL . MOVISTAR TEAM

2018.02.11 . COLOMBIA ORO Y PAZ.06E RIT

 

RAJOVIC Dusan . SRB . ADRIA MOBIL

2018.02.25 . GP. IZOLA

 

REDDISH Nicholas . NZL . OLIVER'S REAL FOOD RACING

2018.01.17 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.01E RIT

 

RICHEZE Maximiliano Ariel . ARG . QUICK - STEP FLOORS

2018.01.24 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.04E RIT

 

RIVERA SERRANO Kevin . CRC .

2018.01.18 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.07E RIT

 

ROELANDTS Jurgen . BEL . BMC RACING TEAM

2018.02.04 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.05e RIT.(2.1)

 

SAGAN Peter . SVK . BORA - HANSGROHE

2018.01.19 . SANTOS TOUR DOWN UNDER.04E RIT

 

SANCHEZ Luis León . ESP . ASTANA PRO TEAM

2018.02.10 . VUELTA REGION DE MURCIA COSTA CALIDA

 

SCOTT Cameron . AUS . AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST

2018.01.18 . NEW ZEELAND CYCLE CLASSIC.02E RIT

 

SERPA PEREZ Jose Rodolfo . COL .

2018.01.20 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.09E RIT

 

SKUJINS Toms . LAT . TREK - SEGAFREDO

2018.01.27 . TROFEO LLOSETA-ANDRAC

 

SOSA CUERVO Ivan Ramiro . COL .

2018.01.15 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.04E RIT

 

TALERO REYES Cristhian Camilo . COL .

2018.01.19 . VUELTA AL TACHIRA EN BICICLETA.08E RIT

 

THOMAS Geraint . GBR . TEAM SKY

2018.02.16 . VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.03E RIT

 

TOTÒ Paolo . ITA . SANGEMINI - MG. K VIS - VEGA

2018.02.18 . GP LAGUNA POREC

 

URAN Rigoberto . COL . TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE

2018.02.10 . COLOMBIA ORO Y PAZ.05E RIT

 

VALGREN ANDERSEN Michael . DEN . ASTANA PRO TEAM

2018.02.24 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD

 

VAN POPPEL Danny . NED . TEAM LOTTO NL - JUMBO

2018.01.31 . VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.01e RIT.(2.1)

 

VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel . CRC . CANEL'S - SPECIALIZED

2018.01.22 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.02E RIT

 

WALLAYS Jelle . BEL . LOTTO SOUDAL

2018.01.27 . VUELTA A SAN JUAN INTERNAVIONAL.06E RIT