UITSLAGEN.UCI

                                       T/M 10 MAART 2018

 

2018.03.10.TIRRENO-ADRIATICO.04E RIT.(UWT)

1

LANDA MEANA Mikel

ESP

2

MAJKA Rafal

POL

3

BENNETT George

NZL

4

ARU Fabio

ITA

5

HERMANS Ben

BEL

6

BENOOT Tiesj

BEL

7

BARDET Romain

FRA

8

KELDERMAN Wilco

NED

9

YATES Adam

GBR

10

URAN Rigoberto

COL

38

TERPSTRA Niki

NED

80

VAN EMDEN Jos

NED

99

VAN POPPEL Danny

NED

103

VAN WINDEN Dennis

NED

114

VAN POPPEL Boy

NED

 

2018.03.10.PARIJS-NICE.07E RIT.(UWT)

1

YATES Simon Philip

GBR

2

TEUNS Dylan

BEL

3

IZAGUIRRE INSAUSTI Jon

ESP

4

IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

ESP

5

WELLENS Tim

BEL

6

KONRAD Patrick

AUT

7

HENAO MONTOYA Sergio Luis

COL

8

SOLER Marc

ESP

9

FUGLSANG Jakob

DEN

10

OOMEN Sam

NED

31

GESINK Robert

NED

32

MOLLEMA Bauke

NED

65

VAN BAARLE Dylan

NED

71

CURVERS Roy

NED

83

ROOSEN Timo

NED

95

LANGEVELD Sebastian

NED

 

2018.03.10.ISTARKO PROLJECE-ISTRIAN SPRING TROPHY.3E RIT.(2.2)

1

HIRSCHI Marc

SUI

2

POGA?AR Tadej

SLO

3

HAGEN Krister

NOR

4

ORAM James

NZL

5

ASGREEN Kasper

DEN

6

PAVLI? Marko

SLO

7

BENNETT Sean

USA

8

BARTA William

USA

9

RABITSCH Stephan

AUT

10

ROGINA Radoslav

CRO

40

MOBACH Jarno

NED

95

EEKHOFF Nils

NED

 

2018.03.10.INTERNATIONAL TOUR OF RHODES.02E RIT.(2.2)

1

MOSCHETTI Matteo

ITA

2

HUPPERTZ Joshua

GER

3

ABRAHAMSEN Jonas

NOR

4

SEVILLA LOPEZ Diego Pablo

ESP

5

TRĆEN Torstein

NOR

6

BARBIN Enrico

ITA

7

OVERSTE Matthew

NED

8

MAMOS Philipp

GER

9

MAESTRI Mirco

ITA

10

NOWAK Florian

GER

13

DIJKSTRA Martijn

NED

19

KLEINJAN Arno

NED

32

QUAEDVLIEG Lars

NED

76

WUBBEN Bob

NED

81

BUIJK Jacob

NED

 

2018.03.09.TIRRENO-ADRIATICO.03E RIT.(UWT)

1

ROGLI? Primož

SLO

2

YATES Adam

GBR

3

BENOOT Tiesj

BEL

4

THOMAS Geraint

GBR

5

URAN Rigoberto

COL

6

LANDA MEANA Mikel

ESP

7

MOSCON Gianni

ITA

8

BARDET Romain

FRA

9

KELDERMAN Wilco

NED

10

JUNGELS Bob

LUX

21

DUMOULIN Tom

NED

85

VAN WINDEN Dennis

NED

94

VAN EMDEN Jos

NED

95

VAN POPPEL Danny

NED

106

VAN POPPEL Boy

NED

109

TERPSTRA Niki

NED

 

2018.03.09.PARIJS-NICE.06E RIT.(UWT)

1

MOLARD Rudy

FRA

2

WELLENS Tim

BEL

3

ALAPHILIPPE Julian

FRA

4

SANCHEZ Luis León

ESP

5

OOMEN Sam

NED

6

TEUNS Dylan

BEL

7

KONRAD Patrick

AUT

8

CHAVES RUBIO Jhoan Esteban

COL

9

IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

ESP

10

HENAO MONTOYA Sergio Luis

COL

19

MOLLEMA Bauke

NED

31

ROOSEN Timo

NED

34

LANGEVELD Sebastian

NED

52

GESINK Robert

NED

53

TEUNISSEN Mike

NED

64

CURVERS Roy

NED

100

VAN BAARLE Dylan

NED

125

DE KORT Koen

NED

130

SINKELDAM Ramon

NED

 

2018.03.09.ISTARKO PROLJECE-ISTRIAN SPRING TROPHY.2E RIT.(2.2)

1

ASGREEN Kasper

DEN

2

HAGEN Krister

NOR

3

HONORÉ Mikkel Frřlich

DEN

4

MUGERLI Matej

SLO

5

VALTER Attila

HUN

6

RUMAC Josip

CRO

7

POGA?AR Tadej

SLO

8

POLNICKÝ Jirí

CZE

9

KOROŠEC Rok

SLO

10

EIBEGGER Markus

AUT

53

EEKHOFF Nils

NED

85

MOBACH Jarno

NED

 

2018.03.09.INTERNATIONAL TOUR OF RHODES.01E RIT.(2.2)

1

MAESTRI Mirco

ITA

2

HUPPERTZ Joshua

GER

3

TRĆEN Torstein

NOR

4

SIMION Paolo

ITA

5

WĆRSTED Syver

NOR

6

MOSCHETTI Matteo

ITA

7

OVERSTE Matthew

NED

8

MARONESE Marco

ITA

9

GROSSER Aaron

GER

10

BARBIN Enrico

ITA

26

QUAEDVLIEG Lars

NED

29

KLEINJAN Arno

NED

48

DIJKSTRA Martijn

NED

59

AKKERMANS Lars

NED

65

WUBBEN Bob

NED

100

BUIJK Jacob

NED

 

2018.03.09.DRENTSE ACHT VAN WESTERVELD.(W.1.2)

1

RYAN Alexis

USA

2

D'HOORE Jolien

BEL

3

HOSKING Chloe

AUS

4

FOURNIER Roxane

FRA

5

SIERRA Arlenis

CUB

6

MACKAIJ Floortje

NED

7

CONFALONIERI Maria Giulia

ITA

8

KOREVAAR Jeanne

NED

9

DE GAST Belle

NED

10

WIEBES Lorena

NED

12

TENNIGLO Moniek

NED

17

ENSING Janneke

NED

21

BRAAM Danique

NED

25

VAN DE REE Monique

NED

26

KESSLER Nina

NED

28

PIETERS Amy

NED

31

DE JONG Thalita

NED

33

SOEK Julia

NED

37

VAN 'T GELOOF Marjolein

NED

44

STEIGENGA Nicole

NED

48

VAN DEN BOS Jip

NED

50

SLIK Rozanne

NED

54

SOET Aafke

NED

57

HOEKSMA Ilona

NED

58

MEIJERING Mareille

NED

61

VAN VEEN Esther

NED

65

KNETEMANN Roxane

NED

80

VAN DER HULST Amber

NED

83

KUIJPERS Evy

NED

85

WASMUS Nienke

NED

87

WEERINK Floor

NED

91

KLEMENT Melanie

NED

92

BAKS Marissa

NED

94

WATERREUS Kylie

NED

96

ADEGEEST Loes

NED

98

ROOIJAKKERS Paulien

NED

102

BOUWMEESTER Sanne

NED

103

BEIJER Inez

NED

104

GEERIS Femke

NED

107

KOSTER Paulien

NED

111

DE JONG Demi

NED

115

DRIEHUIJS Robin

NED

116

VAN ROZELAAR Pernilla

NED

117

SPOOR Winanda

NED

120

TON Iris

NED

121

BOOGAARD Maaike

NED

 

2018.03.08.TIRRENO-ADRIATICO.02E RIT.(UWT)

1

KITTEL Marcel

GER

2

SAGAN Peter

SVK

3

NIZZOLO Giacomo

ITA

4

KWIATKOWSKI Michal

POL

5

BEVIN Patrick

NZL

6

MARECZKO Jakub

ITA

7

GAVIRIA RENDON Fernando

COL

8

VAN POPPEL Danny

NED

9

GROSU Eduard Michael

ROU

10

CONSONNI Simone

ITA

32

DUMOULIN Tom

NED

39

VAN EMDEN Jos

NED

55

VAN POPPEL Boy

NED

72

VAN WINDEN Dennis

NED

107

KELDERMAN Wilco

NED

122

TERPSTRA Niki

NED

 

2018.03.08.PARIJS-NICE.05E RIT.(UWT)

1

COUSIN Jerome

FRA

2

POLITT Nils

GER

3

GREIPEL André

GER

4

NIELSEN Magnus Cort

DEN

5

KRISTOFF Alexander

NOR

6

LAPORTE Christophe

FRA

7

TRENTIN Matteo

ITA

8

TEUNISSEN Mike

NED

9

BRESCHEL Matti

DEN

10

DE KORT Koen

NED

11

ROOSEN Timo

NED

17

OOMEN Sam

NED

49

POELS Wout

NED

77

MOLLEMA Bauke

NED

96

SINKELDAM Ramon

NED

100

CURVERS Roy

NED

103

GESINK Robert

NED

113

VAN BAARLE Dylan

NED

121

LANGEVELD Sebastian

NED

122

SLAGTER Tom-Jelte

NED

128

LAMMERTINK Maurits

NED

129

LEEZER Thomas

NED

 

2018.03.08.ISTARKO PROLJECE-ISTRIAN SPRING TROPHY.1E RIT.(2.2)

1

EEKHOFF Nils

NED

2

MCCARTHY Robert-Jon

IRL

3

KAMP Alexander

DEN

4

FORTIN Filippo

ITA

5

RAJOVIC Dusan

SRB

6

?ERNÝ Josef

CZE

7

AUER Daniel

AUT

8

WIRTGEN Tom

LUX

9

KRAGH ANDERSEN Asbjřrn

DEN

10

BÁRTA Jan

CZE

40

MOBACH Jarno

NED

 

2018.03.07.TIRRENO-ADRIATICO.01E RIT.(UWT)

1

BMC RACING TEAM

ITA

2

MITCHELTON - SCOTT

AUS

3

TEAM SKY

GBR

4

QUICK - STEP FLOORS

LUX

5

TEAM SUNWEB

GER

6

TEAM KATUSHA ALPECIN

GER

7

BORA - HANSGROHE

POL

8

TREK - SEGAFREDO

BEL

9

UAE TEAM EMIRATES

BLR

10

TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE

USA

13

TEAM LOTTO NL - JUMBO

NED

 

2018.03.07.PARIJS-NICE.04E RIT.(UWT)

1

POELS Wout

NED

2

SOLER Marc

ESP

3

ALAPHILIPPE Julian

FRA

4

GROSSSCHARTNER Felix

AUT

5

IZAGUIRRE INSAUSTI Jon

ESP

6

IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

ESP

7

SANCHEZ Luis León

ESP

8

WELLENS Tim

BEL

9

HENAO MONTOYA Sergio Luis

COL

10

CHAVES RUBIO Jhoan Esteban

COL

16

VAN BAARLE Dylan

NED

19

OOMEN Sam

NED

40

MOLLEMA Bauke

NED

43

TEUNISSEN Mike

NED

44

GESINK Robert

NED

58

LAMMERTINK Maurits

NED

59

LANGEVELD Sebastian

NED

66

DE KORT Koen

NED

100

SLAGTER Tom-Jelte

NED

122

ROOSEN Timo

NED

128

CURVERS Roy

NED

137

SINKELDAM Ramon

NED

146

LEEZER Thomas

NED

147

GROENEWEGEN Dylan

NED

148

BOOM Lars

NED

 

2018.03.06.PARIJS-NICE.03E RIT.(UWT)

1

HIVERT Jonathan

FRA

2

SANCHEZ Luis León

ESP

3

DI GREGORIO Remy

FRA

4

DEMARE Arnaud

FRA

5

TEUNISSEN Mike

NED

6

GREIPEL André

GER

7

NIELSEN Magnus Cort

DEN

8

TRENTIN Matteo

ITA

9

ALAPHILIPPE Julian

FRA

10

GROSSSCHARTNER Felix

AUT

17

ROOSEN Timo

NED

19

LAMMERTINK Maurits

NED

22

OOMEN Sam

NED

39

POELS Wout

NED

42

MOLLEMA Bauke

NED

54

GESINK Robert

NED

75

DE KORT Koen

NED

77

LANGEVELD Sebastian

NED

87

SLAGTER Tom-Jelte

NED

101

LEEZER Thomas

NED

116

GROENEWEGEN Dylan

NED

117

SINKELDAM Ramon

NED

136

CURVERS Roy

NED

137

VAN BAARLE Dylan

NED

148

BOOM Lars

NED

 

2018.03.05.PARIJS-NICE.02E RIT.(UWT)

1

GROENEWEGEN Dylan

NED

2

VIVIANI Elia

ITA

3

GREIPEL André

GER

4

BAUHAUS Phil

GER

5

DEMARE Arnaud

FRA

6

TEUNISSEN Mike

NED

7

KRISTOFF Alexander

NOR

8

DRUCKER Jean-Pierre

LUX

9

DEGENKOLB John

GER

10

GARCIA CORTINA Ivan

ESP

22

POELS Wout

NED

34

OOMEN Sam

NED

56

MOLLEMA Bauke

NED

58

GESINK Robert

NED

63

ROOSEN Timo

NED

69

LAMMERTINK Maurits

NED

84

SINKELDAM Ramon

NED

86

SLAGTER Tom-Jelte

NED

95

DE KORT Koen

NED

119

CURVERS Roy

NED

127

VAN BAARLE Dylan

NED

129

LANGEVELD Sebastian

NED

136

LEEZER Thomas

NED

152

BOOM Lars

NED

 

2018.03.04.TOUR OF MEDITERRENNEAN.EINDKLASSEMENT.(2.2)

1

BALKAN Onur

TUR

2

ÖZGÜR Batuhan

TUR

3

MALEEV Timur

UKR

4

PAPOK Siarhei

BLR

5

PAGE Dylan

SUI

6

YILMAZ Yunus

TUR

7

VAHTRA Norman

EST

8

GALEYEV Vadim

KAZ

9

JABRAYILOV Samir

AZE

10

GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel

ERI

 

2018.03.04.TOUR OF MEDITERRENNEAN.03E RIT.(2.2)

1

BALKAN Onur

TUR

2

ÖZGÜR Batuhan

TUR

3

SUKHOV Maxim

RUS

4

PAPOK Siarhei

BLR

5

SHUMOV Nikolai

BLR

6

VAHTRA Norman

EST

7

GALEYEV Vadim

KAZ

8

TIRYAKI Oguzhan

TUR

9

JABRAYILOV Samir

AZE

10

PAGE Dylan

SUI

 

2018.03.04.SOUVENIR BRUNO COMINI.(1.2)

1

LECROQ Jérémy

FRA

2

PAILLOT Yoann

FRA

3

DE DECKER Alfdan

BEL

4

IDJOUADIENE Pierre

FRA

5

BAUGNIES Jérôme

BEL

6

MERTENS Julian

BEL

7

PASQUALON Andrea

ITA

8

VAN MELSEN Kevin

BEL

9

O'MAHONY Daragh

IRL

10

SPENGLER Mario

SUI

20

VERMEER Tom

NED

 

2018.03.04.PARIJS-NICE.01E RIT.(UWT)

1

DEMARE Arnaud

FRA

2

IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

ESP

3

LAPORTE Christophe

FRA

4

WELLENS Tim

BEL

5

TEUNISSEN Mike

NED

6

ALAPHILIPPE Julian

FRA

7

KONRAD Patrick

AUT

8

TEUNS Dylan

BEL

9

TRENTIN Matteo

ITA

10

IZAGUIRRE INSAUSTI Jon

ESP

13

GESINK Robert

NED

22

POELS Wout

NED

33

MOLLEMA Bauke

NED

40

OOMEN Sam

NED

41

ROOSEN Timo

NED

48

SLAGTER Tom-Jelte

NED

56

DE KORT Koen

NED

57

LAMMERTINK Maurits

NED

89

SINKELDAM Ramon

NED

115

CURVERS Roy

NED

124

LANGEVELD Sebastian

NED

134

GROENEWEGEN Dylan

NED

135

LEEZER Thomas

NED

140

VAN BAARLE Dylan

NED

141

BOOM Lars

NED

 

2018.03.04.OMLOOP VAN DE WESTHOEK.(W.1.2)

1

MACKAIJ Floortje

NED

2

WIEBES Lorena

NED

3

VAN 'T GELOOF Marjolein

NED

4

KIRCHMANN Leah

CAN

5

RODIECK Wiebke

GER

6

MUSTONEN LICHAN Sara

SWE

7

GAß Daniela

GER

8

BEX Nathalie

BEL

9

DOM Annelies

BEL

10

HANNES Kaat

BEL

11

MEIJERING Mareille

NED

12

DE GAST Belle

NED

13

VAN DER MEER Janine

NED

15

BRAAM Danique

NED

16

STEIGENGA Nicole

NED

17

VAN WITZENBURG Marieke

NED

26

WASMUS Nienke

NED

27

VAN DER LUGT Marlies

NED

28

WATERREUS Kylie

NED

29

PRUISSCHER Arianna

NED

32

GEERIS Femke

NED

34

VAN HOEK Lotte

NED

35

BAKKER Minke

NED

38

BAKS Marissa

NED

40

BOUWMEESTER Sanne

NED

41

VAN VELZEN Bryony

NED

43

DE RUITER Anne

NED

45

RAAIJMAKERS Marit

NED

46

KUIJPERS Evy

NED

47

VAN VEEN Esther

NED

48

DE JONG Thalita

NED

49

SPOOR Winanda

NED

51

VAN HAAFTEN Kirstie

NED

55

DE ZOETE Mylene

NED

57

VAN TEESELING Bente

NED

67

FERON Senna

NED

68

KROL Phaedra

NED

73

TIESSENS Ivana

NED

74

WEERINK Floor

NED

 

2018.03.04.INTERNATIONAL RHODES GRAND PRIX.(1.2)

1

MOSCHETTI Matteo

ITA

2

MARONESE Marco

ITA

3

HUPPERTZ Joshua

GER

4

GROSSER Aaron

GER

5

SELENATI Nico

SUI

6

MANDRYSCH John

GER

7

SIMION Paolo

ITA

8

BOUGLAS Georgios

GRE

9

OVERSTE Matthew

NED

10

SKAARSETH Anders

NOR

17

DIJKSTRA Martijn

NED

47

QUAEDVLIEG Lars

NED

62

WUBBEN Bob

NED

65

KLEINJAN Arno

NED

82

AKKERMANS Lars

NED

94

BUIJK Jacob

NED

 

2018.03.04.GP. INDUSTRIA & ARTIGIANATO.(1.HC)

1

MOHORIC Matej

SLO

2

CANOLA Marco

ITA

3

BALLERINI Davide

ITA

4

DE BIE Sean

BEL

5

FINETTO Mauro

ITA

6

VISCONTI Giovanni

ITA

7

NEILANDS Krists

LAT

8

IMPEY Daryl

RSA

9

GAVAZZI Francesco

ITA

10

TIVANI PEREZ German Nicolas

ARG

11

DUIJN Huub

NED

73

VAN WINDEN Dennis

NED

 

2018.03.04.DWARS DOOR WEST-VLAANDEREN.(1.1)

1

CAVAGNA Rémi

FRA

2

SENECHAL Florian

FRA

3

FRISON Frederik

BEL

4

JAKOBSEN Fabio

NED

5

TURGIS Anthony

FRA

6

VAN KEIRSBULCK Guillaume

BEL

7

NARVAEZ Jhonnatan

ECU

8

NOPPE Christophe

BEL

9

GOOLAERTS Michael

BEL

10

DUQUENNOY Jimmy

BEL

12

LIGTHART Pim

NED

18

BAKKER Stephan

NED

28

JANSSEN Adriaan

NED

30

SCHULTING Peter

NED

32

KREDER Wesley

NED

37

GERTS Floris

NED

43

VAN GINNEKEN Sjoerd

NED

48

VAN GOETHEM Brian

NED

50

BUGTER Luuc

NED

51

HAVIK Piotr

NED

52

SCHELLING Ide

NED

55

VAN DALEN Jason

NED

58

RUIJGH Rob

NED

59

TIMMERMANS Justin

NED

60

MEIJER Gijs

NED

62

TULNER Rens

NED

63

KOOISTRA Marten

NED

66

VAN LUIJK Sven

NED

68

TIETEMA Bas

NED

69

BOL Cees

NED

73

VAN DEN BERG Julius

NED

 

2018.03.03.TROFEJ POREC-POREC TROPHY.(1.2)

1

LIEPINS Emils

LAT

2

KRAGH ANDERSEN Asbjřrn

DEN

3

RAJOVIC Dusan

SRB

4

POGA?AR Tadej

SLO

5

KATRAŠNIK Gašper

SLO

6

HAGEN Krister

NOR

7

STALLAERT Joeri

BEL

8

FRIESECKE Gian

SUI

9

STEWART Thomas

GBR

10

FORTIN Filippo

ITA

14

EEKHOFF Nils

NED

 

2018.03.03.TOUR OF MEDITERRENNEAN.02E RIT.(2.2)

1

BALKAN Onur

TUR

2

ÖZGÜR Batuhan

TUR

3

YILMAZ Yunus

TUR

4

PAPOK Siarhei

BLR

5

ORKEN Ahmet

TUR

6

PROSTOKSHIN Andrey

RUS

7

VASYLIEV Maksym

UKR

8

PAGE Dylan

SUI

9

HABTOM Mikiel

ERI

10

SHTEIN Grigoriy

KAZ

 

2018.03.03.STRADE BIANCHE.(WWT)

1

VAN DER BREGGEN Anna

NED

2

NIEWIADOMA Katarzyna

POL

3

LONGO BORGHINI Elisa

ITA

4

BLAAK Chantal

NED

5

KENNEDY Lucy

AUS

6

ENSING Janneke

NED

7

SPRATT Amanda

AUS

8

MOOLMAN-PASIO Ashleigh

RSA

9

VAN DIJK Ellen

NED

10

LUDWIG Cecilie Uttrup

DEN

17

BRAND Lucinda

NED

21

MARKUS Riejanne

NED

23

KOSTER Anouska

NED

24

KOREVAAR Jeanne

NED

30

SLIK Rozanne

NED

40

BUURMAN Eva

NED

44

VAN DEN BOS Jip

NED

55

DE JONG Demi

NED

 

2018.03.03.STRADE BIANCHE.(UWT)

1

BENOOT Tiesj

BEL

2

BARDET Romain

FRA

3

VAN AERT Wout

BEL

4

VALVERDE Alejandro

ESP

5

VISCONTI Giovanni

ITA

6

POWER Rob

AUS

7

ŠTYBAR Zdenek

CZE

8

SAGAN Peter

SVK

9

SERRY Pieter

BEL

10

MÜHLBERGER Gregor

AUT

21

DUMOULIN Tom

NED

37

KRUIJSWIJK Steven

NED

 

2018.03.02.TOUR OF MEDITERRENNEAN.01E RIT.(2.2)

1

MALEEV Timur

UKR

2

PAPOK Siarhei

BLR

3

PAGE Dylan

SUI

4

VAHTRA Norman

EST

5

GALEYEV Vadim

KAZ

6

ÖZGÜR Batuhan

TUR

7

SHUMOV Nikolai

BLR

8

JABRAYILOV Samir

AZE

9

BAZHKOU Stanislau

BLR

10

HABTEMICHAEL Daniel

ERI

 

2018.02.28.TROFEJ UMAG-UMAG TROPHY.(1.2)

1

HAGEN Krister

NOR

2

BAYLIS Thomas

GBR

3

RAJOVIC Dusan

SRB

4

BOKELOH Jonas

GER

5

KRAGH ANDERSEN Asbjřrn

DEN

6

KANTER Max

GER

7

AUER Daniel

AUT

8

SCHNEITER Joab

SUI

9

RUMAC Josip

CRO

10

LODERER Timon

GER

29

MOBACH Jarno

NED

 

2018.02.27.LE SAMIJN(W.1.2)

1

ENSING Janneke

NED

2

MACKAIJ Floortje

NED

3

KITCHEN Lauren

AUS

4

PALADIN Soraya

ITA

5

VAN GOGH Natalie

NED

6

GUTIERREZ RUIZ Sheyla

ESP

7

KESSLER Nina

NED

8

WIEBES Lorena

NED

9

FOURNIER Roxane

FRA

10

VAN 'T GELOOF Marjolein

NED

14

PEETOOM Kirsten

NED

16

SWINKELS Karlijn

NED

18

DE JONG Demi

NED

20

VAN WITZENBURG Marieke

NED

24

TENNIGLO Moniek

NED

27

DE ZOETE Mylene

NED

29

SPOOR Winanda

NED

35

DE GOEJE Hanneke

NED

38

DE RUITER Anne

NED

44

SCHUITEMAKER Lily

NED

48

VAN TEESELING Bente

NED

49

KUIJPERS Evy

NED

 

2018.02.27.LE SAMIJN(1.1)

 

1

TERPSTRA Niki

NED

2

GILBERT Philippe

BEL

3

GAUDIN Damien

FRA

4

PETIT Adrien

FRA

5

BAGDONAS Gediminas

LTU

6

KIRSCH Alex

LUX

7

JARRIER Benoit

FRA

8

DENZ Nico

GER

9

BACKAERT Frederik

BEL

10

PICHOT Alexandre

FRA

13

JAKOBSEN Fabio

NED

30

GERTS Floris

NED

31

LIGTHART Pim

NED

38

WELTEN Bram

NED

55

VERMELTFOORT Coen

NED

62

VAN GINNEKEN Sjoerd

NED