††††††† †††††††††††RONDE VAN HUIJBERGEN

††††††††††††††††††††††††††††††25 MAART 2018††††††††††††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

1

Folkert Oostra

Duivendrecht

2

Jos Koop

Eindhoven

3

David Dekker

HEDEL

4

Abe Celi

OOSTERHOUT

5

Robert Berk

Pijnacker

6

Tim Bierkens

STAMPERSGAT

7

Koen van de Klundert

WOENSDRECHT

8

Sjors Handgraaf

LEIDEN

9

Julian Stolk

PIJNACKER

10

Cameron Beard

BEND

11

Lieven Anthonise

Dordrecht

12

Rob van Broekhoven

ROOSENDAAL

13

Sjoerd Bax

Almkerk

14

Roy de Ryck

SCHIJF

15

Robbie van Bakel

DEURNE

16

Alex Molenaar

oud beijerland

17

Jesper Rasch

ZANDVOORT

18

Koos Jeroen Kers

AMSTELVEEN

19

Kelvin van den Dool

HOOGBLOKLAND

20

Melvin van Zijl

harderwijk

21

Oscar van Wijk

WORMER

22

Bart Dielissen

BREDA

23

Mathijs de Leng

Boskoop

24

Minne Verboom

KRIMPEN AD IJSSEL

25

Ruben Hoogland

ROTTERDAM

26

David van den Berg

LEIDSCHENDAM

27

Milan van der Touw

VOORSCHOTEN

28

Eddy GŲdde

Zwijndrecht

29

Tom Jansen

Steenbergen

30

Brian Megens

MAASTRICHT

31

Tom Vermeer

MERKSPLAS (B)

32

RaphaŽl Kockelmann

Schouweiler

33

Marc de Bruin

GRONINGEN

34

Aron Bosman

HAZERSWOUDE DORP

35

Tony Reijtenbagh

ZUIDLAND

36

Robert de Vries

Zwolle

37

Guillem Garcia Sabui

 

38

Sven Nijhuis

WILNIS

39

Michael-Angelo Romana

TILBURG

40

Pieter Israel

KRUININGEN

41

Youp Havermans

Rotterdam

42

Jens van den Dool

HOOGBLOKLAND

43

Kevin Reuvers

Zevenbergen

44

Rowan Bergmans

MAREN-KESSEL

45

Jaap Berg

Veenendaal

46

Bart Sitters

ZEGGE

47

Floris-Jan van den Berge

NIEUWKOOP

48

Ferdi Frijters

BERKEL-ENSCHOT

49

Ramon Vleugel

Goes

50

Rik Nederlof

BREDA

51

Martin den Hengst

VEENENDAAL

52

Frank de Reus

Papendrecht

53

Roy Guequierre

Tholen

54

Bas Sitters

ZEGGE

55

Bob Kerkhofs

WOUW

56

Tristan Rijsdijk

VLAARDINGEN

57

Max van de Water

AMSTERDAM

58

Robbie Gevers

SCHIJNDEL

59

Ferdinand Jansen

ZOETERMEER

60

Lars Oreel

Goes

61

Tom Goovaerts

STABROEK

62

Ezra Tolhoek

ZIERIKZEE

63

Dylan van Zijl

HARDERWIJK

64

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam

65

Eloy Raas

Middelburg

66

Gijs Hendriks

Breda

67

Jeffrey Doornbusch

BREDA

68

Stephan Grigroyan

MOSKOU

69

Jasper Kiburg

AUSTERLITZ

70

Giorgios Stavrakakis

Griekenland

71

Tiago Martins Da Silva

Luxemburg

72

Iulian Baciu

ROEMENIE

73

Tijs van Aert

WUUSTWEZEL

74

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Niels van Ekeren

Rijswijk

2

Frank van den Broek

VOORHOUT

3

Olav Kooij

NUMANSDORP

4

Rick Burgmans

WESTRHOVEN

5

Nick Brabander

HONSELERSDIJK

6

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

7

Dennis Willems

BOXMEER

8

Kevin Arrammach

Maastricht

9

Markus Meerbeek

Naaldwijk

10

Martijn Rasenberg

TERHEIJDEN

11

Lars Loohuis

HARBRINKHOEK

12

Mauro Spapen

RIJEN

13

Nils Jansen

MIDDELAAR

14

Ties van Rijsbergen

ETTEN-LEUR

15

Nathan Rijsdijk

VLAARDINGEN

16

Lennart Reijtenbagh

ZUIDLAND

17

Roy Dirven

BERGEIJK

18

Gianni Pavone

STEENBERGEN

19

Tristan Timmermans

YERSEKE

20

Ward de Schepper

Made

21

Serginho Wilshaus

HAARLEM

22

Tycho Nomden

Hoenderloo

23

Kane IJdo

Brielle

24

Kelvin Kanen

BERGEIJK

25

Xander van Dijk

ROOSENDAAL

26

Lars Hohmann

OOSTERHOUT

27

Mitchell Vink

VEENENDAAL

28

Pablo Alejandro Wilches Ramos

PURMEREND

29

Wouter Hopmans

HOOGERHEIDE

30

Niall Tilli

Amsterdam

31

Luc van der Hoeven

WATERINGEN

32

Stan van den Bergh

Oud-Gastel

33

Samuel Runderkamp

Volendam

34

Einar Liseth Pedersen

TERTNES

35

Melvin Drost

VEENENDAAL

36

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

37

Wouter Zwaan

BODEGRAVEN

38

Daan van Wieringen

HAAREN

39

Nick van Dorp

Zaandam

40

Daan Schaasberg

almere

41

Edo Maas

ROTTERDAM

42

Heijme Breederveld

PURMER

43

Arjan Poleij

KRUININGEN

44

Stijn Ruijter

UITHOORN

45

Jim Kes

VOLENDAM

46

Frank Stijger

HONSELERSDIJK

47

Manuel Michielsen

Eck en Wiel

48

Hugo Heijer

Houten

49

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

50

Roy Roodenburg

Honselersdijk

51

Stanley Beerepoot

ENKHUIZEN

52

Ruben Blom

TIENHOVEN ZH

53

Thijs van den Broek

Gilze

54

Sjors van Zandbeek

HEESWIJK-DINTHER

55

Jarno Vorstenbosch

Schijndel

56

Lars Steenbakker

'S-HEERENHOEK

57

Yaron Buteijn

NIEUWERBRUG

58

Martijn Rškers

Bavel

59

Bruno van Beek

Egmond aan Zee

60

Raoul van Drunen

DORDRECHT

61

Menno Vonk

Meerkerk

62

Casper Polet

KATWIJK

63

Jamie Prince

OUD VOSSEMEER

64

Thomas Steegenga

Utrecht

65

Max van der Linden

Bergen (NH)

66

Dennis Brouwer

Westerbork

67

Thorben Mallens

Riel

68

Youri van Esch

SINT-OEDENRODE

69

Jeffrey Kiepe

BREDA

70

Tim Winter

NORG

71

Erben van Meer

Nispen

72

Jaimy Willemsen

HAARLEM

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Wouter van de Weerdhof

LOBITH

2

Boris Romers

ROZENBURG

3

Roan Konings

OUDENBOSCH

4

Salvador Alvarado

ROTTERDAM

5

Marijn Maas

HUIJBERGEN

6

Mark de Groot

Hoeven

7

Joren de Gruijter

BREDA

8

Rindert Buiter

LEIDEN

9

Max Mosmuller

's-Hertogenbosch

10

Pieter Prosman

ZALTBOMMEL

11

Quinten Buijs

De Lier

12

Mike Bronswijk

Honselersdijk

13

Mathijs de Kok

STEENBERGEN

14

Beau van Izerloo

DORDRECHT

15

Daan Brouwer

Jaarsveld

16

Sven Mulder

RAAMSDONKSVEER

17

Tom Waldram

NIEUWERKERK A/D IJSSEL

18

Jens Bassa

NOORDELOOS

19

Bart Hordijk

Mijnsheerenland

20

Luuk Spijker

Sleeuwijk

21

Sven Pijnenburg

RAAMSDONKSVEER

22

Tristan Kool

PURMEREND

23

Robin van Oorschot

KLEIN-ZUNDERT

24

Tristan Geleijn

RIJSENHOUT

25

Joran Wiskerke

'S HEER HENDRIKSKINDEREN

26

Jurgen Mesu

MIDDELBURG

27

Moreno Tak

Fijnaart

28

Youp de Vos

HILLEGOM

29

Jesse Speijers

Rotterdam

30

Daan Hilbers

DEN HAAG

31

Jaap Roelen

CHAAM

32

Casper Vos

HEINKENSZAND

33

Bjorn Claassen

Den Haag

34

Bas van Leijsen

Molenschot

35

Gabriel Melching

ROTTERDAM

36

Tijn van Zandbeek

HEESWIJK-DINTHER

37

Marick Buteijn

NIEUWERBRUG

38

Henryc van Dongen

ULICOTEN

39

Sam Oosterholt

MADE

40

Sem Kroonen

oosterhout

41

Jeremy Melis

DONGEN

42

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

43

Sebastiaan Vermulm

ZOETERMEER

44

Joeri van Mook

OOSTERHOUT

45

Bart Rutten

DEN HOUT

46

Kenley Boxhoorn

BERGSCHENHOEK

47

Sven van der Lans

De Lier

48

Max Jansen

DORDRECHT

49

Bart Bronder

Abbenbroek

50

Thijs Brugging

Bleiswijk

51

Erwin Smit

WERVERSHOOF

52

Brett Chow

Hendrik Ido Ambacht

53

Bram van Riel

Breda

54

Floris Peereboom

Den Haag

55

Tim van der Voort

De Lier

56

Tim Nasveld

Abbenbroek

57

Ids Visscher

PIJNACKER

58

Brent Broosus

HUYBERGEN

59

Johan Dorussen

BEUNINGEN

60

Hugo Brouwers

Gilze

61

Lucas Kreeft

Dordrecht

62

Daniel Taki

OOSTERHOUT NB

63

Flavio Moretti

Kapelle

64

Leon van der Nat

CAPELLE A/D IJSSEL

65

David Michielsen

Nieuwdorp

66

Thijs Havenaar

BERKEL EN RODENRIJS

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

sint jansteen

2

Jari Prins

HANK

3

Nick Brand

Pijnacker

4

Place Maxence

BIESME

5

Maurits Neele

OUDE TONGE

6

Jordy Brouwer

Westerbork

7

Maxime Duba

Alkmaar

8

Marijn Wiskerke

'S HEER-HENDRIKSKINDEREN

9

Baptiste Snoeks

SOMBREFFE

10

Marijn Dingemans

LAGE ZWALUWE

11

Yorick Brethouwer

OOSTERHOUT

12

Tim van Leijsen

MOLENSCHOT

13

Rowan van Oord

HANK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

SINT WILLEBRORD

2

Nienke Veenhoven

Oostzaan

3

Tobias Kool

PURMEREND

4

Anna van der Meiden

Heukelum

5

Babette van der Wolf

Oude Tonge

6

Britt de Grave

Tholen

7

Hidde Swart

OOSTERHOUT

8

Bodhi de Baat

NIEUW-VOSSEMEER

9

Nina Maathuis

ROTTERDAM

10

Bo van Elven

Etten-Leur

11

Duuk van der Haagen

Abbekerk

12

Rosita Reijnhout

WOLPHAARTSDIJK

13

Pem Hoefmans

Alphen

14

Yilla Threels

WOERDEN

15

Julia Kopecky

ZOETERWOUDE

16

Matthijs Bink

RIJEN

17

Denise Mertens

BREDA

18

Firn Arens

Kruiningen

19

Daan Jurriaans

ANDIJK

20

Storm Klaasse

Heinkenszand

21

Lars Lakeman

VENHUIZEN

22

Dhanť Bos

WOERDEN

23

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

24

Bas van Zuidam

Zaamslag

25

Sanne Lazeroms

BOSSCHENHOOFD

26

Joey Welling

Dongen

27

Hilde Pijnenburg

RAAMSDONKSVEER

28

Emma Brouwer

JAARSVELD

29

Tijmen Schouten

WOERDEN

30

Sepp Brocken

BREDA

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Xaydee van Sinaey

SCHENDELBEKE

4

Antoine Quint

DEIL

5

Julia Lindhout

ST MAARTENSDIJK

6

Stan Smit

Wervershoof

7

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

8

Marit Koene

POELDIJK

9

Denley van Wijnbergen

Werkendam

10

Tijn van den Berg

De Lier

11

Jorn van der Made

Prinsenbeek

12

Victor Hugo Brenders

DONGEN

13

Milan Dewinter

 

14

Lars Prins

Hank