††††††††††††††† ††††††††††††††††RONDE VAN TILBURG

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††08 APRIL 2018††††††††††††

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Maureen Arens

Kruiningen

2

Lieke Janssen

PANNINGEN

3

Femke Gort

Echt

4

Bente van den Nouweland

Rijen

5

Iris Timmermans

Bingelrade

6

Malena van Dam

Haastrecht

7

Lotte Jansen

DORDRECHT

8

Silke Blei

HURWENEN

9

Borg Senneker

BREDA

10

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

11

Sanne van Heel

ZALTBOMMEL

12

Lisa Kleijssen

Waalwijk

13

Iris Verschuren

STREEFKERK

14

Marit Braat

ZUTPHEN

15

Merel Korstanje

TILBURG

16

Misha Struik

DORDRECHT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard

2

Jari Prins

HANK

3

Bram Vermeer

Berkel-Enschot

4

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

5

Laszlo van Melis

HEESCH

6

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

7

Daan van den Eijnde

GEMERT

8

Yorick Brethouwer

OOSTERHOUT

9

Mathieu Kockelmann

LUXEMBURG

10

Daan van Oirschot

Helvoirt

11

Roel Vrancken

s-Hertogenbosch

12

Rowan van Oord

HANK

13

Stef Klijs

Tilburg

14

Pepijn van der Straaten

Budel

15

Tim van Leijsen

MOLENSCHOT

16

BjŲrn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

17

Ward Senneker

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

ROSSUM

2

Hidde Swart

OOSTERHOUT

3

Chris Kisters

Nuenen

4

Ramon Setz

GELDROP

5

Matthijs Bink

RIJEN

6

Jony van den Eijnden

Gemert

7

Britt Kerste

Aarle-Rixtel

8

Dirk de Groof

HEEZE

9

Firn Arens

Kruiningen

10

Freek Leijtens

Waalwijk

11

Pem Hoefmans

Alphen

12

Floris Verschuur

Rotterdam

13

Bibi Arts

UDEN

14

Mirre Knaven

STRIJBEEK

15

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

16

Siem Kanters

ERP

17

Siemen Hooiveld

BERGHEM

18

Thijs van Doormaal

Berkel-Enschot

19

Jelle van Berkel

Handel

20

Lisa van de Kamp

Den Haag

21

Denise Mertens

BREDA

22

Stijn Honcoop

Chaam

23

Bodhi de Baat

NIEUW-VOSSEMEER

24

Lotte Sonnemans

SOMEREN

25

Krijn Veldboer

Helmond

26

Sanne Lazeroms

BOSSCHENHOOFD

27

Jan Kraus

OSS

28

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

29

Nienke Dullemond

OOLTGENSPLAAT

30

Gijs Daris

Luyksgestel

31

Sjoerd van der Linden

ZIJTAART

32

Robin Pricken

Wijchen

33

Joey Welling

Dongen

34

Devin Steijvers

Someren

35

Bas van Zuidam

Zaamslag

36

Wouter Kortman

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

2

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

3

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

4

Nele van Gorp

BERGEIJK

5

Lisa van Heel

ZALTBOMMEL

6

Tijn van den Berg

De Lier

7

Floris Demuyt

Boekel

8

Jaro Danklof

Rosmalen

9

Roos Huijbers

TILBURG

10

Merel Hartog

Giessenburg

11

Maud Tollens

Aarle rixtel

12

Thijs Dahler

SCHIJNDEL

13

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

14

Lars Prins

Hank

15

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

16

Bibi van den Bogaard

Goirle

17

Raf de Caluwe

RIJEN

18

Kick Maas

Dongen

19

Finn Schellekens

Hapert

20

Kobe van den Bulck

Essen

21

Sven van Wijgerden

BRUCHEM

22

Joris van Poppel

Tilburg

23

Luca Dingemans

Tilburg

24

Vic Esselink

TILBURG

25

Nanna van den Bogaard

GOIRLE

26

Jorn van Beers

Moergestel

27

Thijs Beckers

BERLICUM

28

Sam Pladet

Tilburg

29

Tyler Geerlings

TILBURG

30

Joey Baars

Leerdam

31

Luuk Klijs

Tilburg

32

Tim Leijten

UDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Aron van Vugt

Giessen

3

Emma van Haaren

Oisterwijk

4

Liz Toonen

Boxmeer

5

Fee Knaven

Strijbeek

6

Lucas Demuyt

BOEKEL

7

Daan van Rooij

Berghem

8

Fenny Coppelmans

Hapert

9

Sara Sonnemans

SOMEREN

10

Lars Homan

SINT-MICHIELSGESTEL

11

Maud Adams

BUDEL

12

Nienke de Jong

SCHIJF

13

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

14

Tijn van Bergen

Tilburg

15

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

16

Jorden Azantinlow

Tilburg

17

Jibbe van Dam

Tilburg

18

Michiel Fuite

Berkel-Enschot

19

Jens Slabbekoorn

Kapelle

20

Thomas Assinck

WAALRE

21

Pim van Leenders

GELDROP

22

Brent Jongenelen

STEENBERGEN

23

Jelle Dekkers

WAALWIJK

24

Mees Bassa

NOORDELOOS

25

Ian Mol

BREDA

26

Tetje Senneker

Breda

27

Jayden Ouwerling

Breda

28

Robin Bressers

Tilburg

29

Tooske van de Kimmenade

Valkenswaard

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Senna Scholten

Nispen

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Cas Timmermans

Wageningen

5

Amy de Bruijn

Bergen op Zoom

6

Koen Sonnemans

Someren

7

Ryan van de Westerlo

HELMOND

8

Mathijs Klippel

Etten-Leur

9

Brent van den Nouweland

Rijen

10

Thomas Panken

Bladel

11

Anne van Oirschot

Helvoirt

12

ChloŽ Gerrits

Helmond

13

NoÔ Moes

GOIRLE

14

Neel Lepelaars

BERGEIJK

15

Bo Klappe

EINDHOVEN

16

Lotte van MerriŽnboer

WERNHOUT

17

Ward Bierens

Bladel

18

Teun Vermeulen

Uden

19

Roemer van Kempen

Schijf

20

Lars Franken

Oisterwijk

21

Rens Braspenning

Eindhoven

22

Myke Vrijhof

TILBURG

23

Job van Iersel

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Dylan Rijnders

LAGE ZWALUWE

2

Mats Moeliker

Eindhoven

3

Andries Knapen

ESCH

4

Teun van Beurden

Eindhoven

5

Ayden de Jong

ZOETERMEER

6

Joris de Brouwer

Hapert

7

Cas Metten

GELDROP

8

Filijn Demuyt

Boekel

9

Leonardo Kivits

RAAMSDONKSVEER

10

Lynn van Leeuwen

SINT-MICHIELSGESTEL

11

Tygo van Riel

Rijen

12

Mats Slabbekoorn

Kapelle

13

Bregje Daris

LUYKSGESTEL

14

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Gijs van den Biggelaar

GALDER

3

Damy van den Bogaard

HELMOND

4

Demi Keijzer

Alphen aan den Rijn

5

Beer van Beurden

Eindhoven

6

Stijn Lievegoed

LEPELSTRAAT

7

Tim Vissenberg

HOEVEN

8

Anke Verhoeven

ERP

9

Froukje van Wijgerden

Bruchem

10

Luuk Braspenning

Eindhoven

11

Yinthe VAN DEN Heuvel

GILZE

12

Jasper van Katwijk

Handel