AANTAL OVERWINNINGEN NEDERLANDERS IN 2018

                                     T/M 29 APRIL 2018

BEROEPSRENNERS

ARIESEN Jacob Willem

2018.03.21.TOUR DE NORMANDIE.03E RIT

BOL Cees

07/03/2018 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE

2018.04.29.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.05E RIT.(2.2)

EEKHOFF Nils

2018.03.08.ISTARKO PROLJECE-ISTRIAN SPRING TROPHY.1E RIT

EENKHOORN Pascal

2018.03.22.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.1E RIT A

GROENEWEGEN Dyland . TEAM LOTTO NL - JUMBO

2018.02.06 .DUBAI TOUR.01E RIT

2018.02.14 .VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.01E RIT

2018.02.17 .VOLTALGARVE EM BIBIVLETA.04E RIT

2018.02.25 . KUURNE-BRUSSEL-KUURNE

2018.03.05. PARIJS-NICE.02E RIT

JAKOBSEN Fabio

14/03/2018 DANILITH NOKERE KOERSE

2018.04.04.SCHELDEPRIJS.(1.HC)

2018.04.21 . MADE

KLEIMAN Wim . NED . MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM

2018.02.23 .TOUR OF ANTALYA.02E RIT

KREDER Raymond

2018.03.25.TOUR DE TOCHIGI.03E RIT

2018.04.01.TOUR OF THAILAND.01E RIT

MOLLEMA Bauke

2018.03.23.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.2E RIT

POELS Wout . NED . SKY

2018.02.15 .VUELTA A ANDALUCIA RUTA CICLISTA DEL SOL.02E RIT

2018.03.07.PARIJS-NICE.04E RIT

TERPSTRA Niki

2018.02.27.LE SAMIJN

2018.03.23.RECORD BANK E3 HARELBEKE.(UWT)

2018.04.01.RONDE VAN VLAANDEREN

VAN DEN BERG Julius

2018.03.23.TOUR DE NORMANDIE.05E RIT

VAN POPPEL Danny . NED . TEAM LOTTO NL - JUMBO

2018.01.31 .VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIA.01e RIT

 

ELITE/BELOFTEN-MANNEN

BEUKEBOOM Dion

2018.04.22 . OMLOOP VAN DE GLAZENSTAD

BIERKENS Tim

2018.04.01.OPLOO

BOELE Niels

2018.04.21 . HIERDEN

2018.04.22 . AALTEN

BURGER Sven

2018.04.29.CARPATHIAN COURIERS RACE.02E RIT B.(2.2)

DAEMEN Stijn

25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN

DEEN Wouter

2018.03.02.KLASSIEKER IN CATALONIE

2018.03.31.RAS MUMHAM.01E RIT

DEKKERS Hans

2018.04.28.ASSEBROEK

HANDGRAAF Sjors

2018.04.27 . s-GRAVENDEEL

JOHANNINK Jelle

2018.04.27 . BEILEN.ORANJERONDE

KOOISTRA Marten

2018.03.10.RONDE VAN ZUID-HOLLAND

KOOP Jos

2018.04.14 . CCM-DRONTENLAND-ZUIDERZEERONDE

2018.04.28.TOUR DU SÉNÉGAL.07E RIT.(2.2)

KRUL Stef

2018.04.08.BÖRGER

2018.04.28 . PWZ ZUIDENVELDTOUR

LENTING Etienne

2018.03.18.HEESWIJK-DINTHER

MERX Peter

2018.04.27 . BEILEN.ORANJERONDE

OOSTRA Folkert

2018.03.25.HUIJBERGEN

OTTEMA Rick

2018.03.17.RONDE VAN GRONINGEN

2018.04.02.URETERP

OTTENBROS Youry

2018.04.02.RAS MUMHAM.04E RIT

RASCH Jesper

2018.03.18.WOENSDRECHT

2018.03.25. GROTE OMLOOP VEENKOLONIËN

2018.04.27 . ENKHUIZEN.ORANJERONDE

SCHELLING Ide

2018.04.02.WERKENDAM

SCHULTING Peter

2018.03.18.OMLOOP HOUTSE LINIES

2018.04.14 . LEXMOND

STEINBUSCH Joep

2018.04.28.CARPATHIAN COURIERS RACE.01E RIT.(2.2U)

VAN BREDA Rick

2018.04.07.OMLOOP VAN DE BRAAKMAN

VAN DEN DOOL Kevin

2018.04.29 . TCM-TON DOLMANS TROFEE

VAN DER MEER Nick

2018.04.15 . OUD-GASTEL

VAN SINT MAARTENSDIJK Daan

2018.04.18 . ROTTERDAM.AHOY.

VAN TRIJP Maarten

2018.03.03.STER VAN ZWOLLE

2018.04.02.GERWEN

VERMEER Tom

2018.04.01.DIPPACH

 

ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

BLAAK Chantal

2018.04.06.HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT B.(2.1)

2018.04.07.HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT.(2.1)

2018.04.15.AMSTEL GOLD RACE.LADIES

BRAAM Danique

2018.04.02.URETERP

ENSING Janneke

2018.02.27.LE SAMIJN.VROUWEN

HOOGENBOOM Roos

2018.04.02.GERWEN

2018.04.07.ROTTERDAM

JANSEN Noa

25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK

KLEIN Linda

2018.04.14 . OMLOOP VAN MUNNIKKENLAND

MACKAIJ Floortje

2018.03.04.OMLOOP VAN DE WESTHOEK

17/03/2018 ZWEVEZELE

MARKUS Femke

2018.04.27 . ENKHUIZEN.ORANJERONDE

PEETOOM Kristen

2018.03.25.MERKEN

PIETERS Amy

2018.03.11.WOMEN'S WORLDTOUR RONDE VAN DRENTHE

2018.04.05.HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT.(2.1)

2018.04.06.HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT B.(2.1)

2018.04.08.HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT.(2.1)

PRUISSCHER Arianna

2018.03.10.OMLOOP VAN STRIJEN

SIEGENGA Nicole

2018.02.24.SETMANA CICLISTA VALENCIA.03E RIT

SOET Aafke

2018.04.08.HEALTHY AGEING TOUR.05E RIT.(2.1)

2018.04.20 . OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT.

SPOOR Winanda

2018.04.22 . BREEZAND.

TEUNISSEN Britt

2018.04.22.RUND IN FISCHELN

VAN DIJK Ellen

2018.02.25.OMLOOP VAN HET HAGELAND -TIELT-WINGE

2018.03.28.DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM

VAN DER BREGGEN Anna

2018.03.03.STRADE BIANCHE.VROUWEN

2018.04.01.RONDE VAN VLAANDEREN

2018.04.04.HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT.(2.1)

2018.04.06.HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT B.(2.1)

2018.04.18.LA FLÉCHE WALLONNE FÉMININE.(WWT)

2018.04.22.LIÉGE-BASTOGNE-LIÉGE.FEMMES.(WWT)

VAN HOEK Lotte

2018.04.29.WORTEGEM-PETEGEM

VAN VLEUTEN Annemiek

2018.01.31.WOMENS HERALD SUN TOUR.02E RIT

WASMUS Nienke

2018.04.01.OPLOO

WILD Kirsten

2018.04.06.HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT A.(2.1)

2018.04.28.TOUR OF CHONGMING ISLAND.WOMEN.03E RIT

 

JUNIOREN

BOVEN Lars

2018.04.08.BÖRGER

BRABANDER Nick

2018.04.02.GERWEN

2018.04.27 . AMSTERDAM.ORANJERONDE.

2018.04.29 . GELDROP

BRUSCHE Justin

2018.04.22 . AALTEN

BUITENDIJK Ruben

24/02/2018 RIJKEVORSEL

04/03/2018 ZEPPEREN-ZEPPEREN

DEL GROSSO Bodi

2018.04.28.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.01E RIT A.(Jun.2.1)

KOOIJ Olaf

2018.03.18.WOENSDRECHT

2018.04.14 . CCM-DRONTENLAND-ZUIDERZEERONDE

2018.04.28.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.01E RIT B.(Jun.2.1)

KROON Joris

2018.04.07.BACHTE-MARIA-LEERNE

LEIJNSE Enzo

2018.04.07.WAMBEEK

MARSMAN Tim

2018.04.19 . WOUBRUGGE.TIJDRIT.

2018.04.22 . OMLOOP VAN BORSELE

2018.04.29.TOUR DE IÉURE JUNIORS.1E RIT

MORSINK Jesse

2018.04.27 . ALMELO.ORANJERONDE

SPAPEN Mauro

2018.03.31.OMLOOP VAN DE BRAAKMAM

VAN DER TUUK Axel

2018.04.15.RUND UM STEINFURT

2018.04.21.RECORD BANK E3 HARELBEKE

VAN EKEREN Niels

2018.03.25.HUIJBERGEN

VAN UDEN Casper

10/03/2018 VOLLEZELE

2018.04.29.RUND UM DUREN

 

NIEUWELINGEN

ALVARADO Salvador

2018.04.08.BACHTE-MARIA-LEERNE

BRONSWIJK Mike

2018.04.29 . DEN HAAG.TRIAS

DE HEIJ Joppe

2018.03.31.TIEL

DE KOK Mathijs

2018.03.18.HEESWIJK-DINTHER

2018.04.28 . WIM HENDRIKS TROFEE

HEMME Bjarne

2018.04.14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN BARTJE

2018.04.27 . ALMELO.ORANJERONDE

JOCHEMS Jody

2018.04.29 . GELDROP

LEERKENS Bram

2018.04.22 . AALTEN

MAAS Marijn

24/02/2018 RIJKEVORSEL

2018.04.02.LEDEGEM

2018.04.29.SINAAI

MARTENS Daan

2018.04.07.OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL

REUNIS Rowdy

11/03/2018 OORDEGEM

2018.04.21.BERLARE

VAN BELLE Loe

03/03/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

VAN DE GRACHT Niels

2018.03.25.VALKENSWAARD.DOMMELEN

VAN DE WEERDHOF Wouter

2018.03.18.WOENSDRECHT

2018.03.25.HUIJBERGEN

2018.03.31.OMLOOP VAN DE BRAAKMAN

2018.04.01.DOEICHEM

VAN OOSTEN Koert

2018.03.25.ESSEN

2018.04.02.GERWEN

2018.04.19 . WOUBRUGGE.TIJDRIT.

2018.04.22 . EIJSDEN

2018.04.29.RUND UM DUREN

VAN STRATEN Xander

2018.04.22.RETIE SCHOONBROEK

VEENHUIS Ole

11/03/2018 STEKENE - KEMZEKE

2018.04.27 . AMSTERDAM.ORANJERONDE.

WIJFJE Rowan

2018.04.15 . OUD-GASTEL

 

NIEUWELING-MEISJES

ARENS Maureen

2018.04.08.TILBURG

HENDRIKS Dieke

2018.04.22 . DORDRECHT.MARION GÖDDE TOERNOOI

HENGEVELD Daniek

2018.04.14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN BARTJE

2018.04.22 . DORDRECHT.MARION GÖDDE TOERNOOI

HOOLWERF Cathalijne

2018.04.14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN BARTJE

KNAVEN Britt

2018.04.20 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT

2018.04.22 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT

MARKUS Roos

2018.04.15 . ALPHEN AAN DEN RIJN.

PLUIMERS Ilse

2018.04.29 . GELDROP

RIJNBEEK Maud

2018.04.19 . WOUBRUGGE.TIJDRIT.

SCHULTINGA Iris

2018.04.27 . BEILEN.ORANJERONDE

SPAPEN Nina

2018.04.29.ARENDONK

SWINKELS Sylvie

2018.04.28 . WIM HENDRIKS TROFEE

VAN DE WETERING Carola

2018.03.25.VALKENSWAARD/DOMMELEN

VAN ROOIJEN Sofie

2018.04.07.OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL

2018.04.22 . EIJSDEN

2018.04.28 . WIM HENDRIKS TROFEE

 

JUNIOR-VROUWEN

BIJWAARD Eva

2018.04.02.BERHEM

MARKUS Roos

2018.04.02.HOORN

UNEKEN Lonneke

2018.04.06.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-WOMEN.01E RIT.

2018.04.08.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-WOMEN.03E RIT

2018.04.29 . DROUWEN

VAN DER WOLF Rosalie

2018.04.07.OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL

VAN ROOIJEN Eline

11/03/2018 HEULE

2018.03.31.TIEL

2018.04.19 . WOUBRUGGE.TIJDRIT.

 

AMATEURS/SPORTKLASSE/MASTERS

BORGHUIS Henk-Jan

2018.04.27 . ALMELO.ORANJERONDE

BROEKMAN Martijn

2018.04.22 . AALTEN

BRONKHORST Joren

2018.04.29 . DEN HAAG.TRIAS

DEKKER Tijs

2018.04.02.DEN HELDER

DEN EDEL Paul

2018.03.11.HAARLEM.WAARDEPOLDER 30+

FRANCOIS Michel

2018.04.18 . ROTTERDAM.AHOY.

GOBIELJE Menno

2018.04.21 . HIERDEN

HARBERS Wilfred

2018.04.29 . DROUWEN

HEKMAN Jan

2018.03.10.HOOGEVEEN 50+

2018.04.27 . HEERDE

JANSEN Stan

2018.03.11.HAARLEM.WAARDEPOLDER 50+

KIEVIT Harko

2018.04.14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN BARTJE

2018.04.29 . DROUWEN

KOEHORST Mirgo

2018.04.27 . ALMELO.ORANJERONDE

MARTENS Jeroen

2018.03.10.HOOGEVEEN 40+

2018.04.21 . HIERDEN

2018.04.27 . s-GRAVENDEEL

2018.04.29 . DEN HAAG.TRIAS

MENS Bram

2018.04.27 . s-GRAVENDEEL

NIEUWKOOP Gijsbert

2018.04.02.WERKENDAM

NIKKELS Eelke

2018.04.29 . DROUWEN

OPHOF Edwin

2018.04.22 . AALTEN

PAFFEN Ron

2018.03.25.MERKEN

2018.04.02.BAD NEUENAHR-AHRWEILER

2018.04.27 . AMSTERDAM.ORANJERONDE.

2018.04.29.RUND IN HAMM

POLDER Koen

2018.04.27 . AMSTERDAM.ORANJERONDE.

PRINSEN Mark

2018.04.22 . BREEZAND.

ROMBOUTS Jeroen

2018.04.29.ARENDONK

SEUNNINGA Arjan

2018.04.14 . OMLOOP VAN MUNNIKKENLAND

SOMSEN Patrick

2018.04.22 . HENGELO

STRAATSMA Matijn

2018.04.28 . NIJVERDAL.VILLA PARK

2018.04.29 . GELDROP

VAN BEUSICHEM.Jaco

2018.04.15 . OUD-GASTEL

VAN LIESHOUT Frits

2018.04.14 . LEXMOND

VAN PLATERINGEN Martin

2018.04.14 . DRONTEN

VAN REEK André

2018.04.27 . ENKHUIZEN.ORANJERONDE

VELTKAMP Gert-Jan

2018.04.29 . DROUWEN

WEINANS Marcel

2018.04.08.BÖRGER

WESTERLAAN Sander

2018.04.02.URETERP

ZUIDEMA Joakim

2018.04.27 . HEERDE