JEUGDRONDE VAN ASSEN

                                          06 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

2

Thom Berends

Westerbork

3

Ruben Haverdings

Zuidlaren

4

Jens Smit

Steenwijk

5

Dion Kamp

Gasselternijveen

6

Olivier van Santen

Assen

7

Lucas van der Meer

Assen

8

Alec Wennink

Emmen

9

Djurre Kroontje

Burgum

10

Nout Thijssen

Dalen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Siger van der Wal

Burum

3

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Julia Braam

Assen

6

Jeffrey Stienstra

Burgum

7

Naud Rusch

Nijeveen

8

Sterre Thijssen

Dalen

9

Germ Menzen

Emmen

10

Lilian Moes

Emmen

11

Tim Bijvank

Roden

12

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Kai Minck

Scharmer

2

Max Minck

Scharmer

3

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

4

Matthijs Lamain

Muntendam

5

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

6

Floris van Santen

Assen

7

Gijs van Asselt

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Roden

2

Toine Broekroelofs

Zwolle

3

Karsten Kamp

Gasselternijveen

4

Sem Jalving

Klazienaveen

5

Lisa van der Veen

Zwolle

6

Stefan Croes

Emmen

7

Jelte van Zanten

Drachten

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Merijn Schinkel

Zeewolde

10

Ferdi Bijker

Groningen

11

Cassandra Snakenborg

Appingedam

12

Liam Haan

Emmen

13

Marieke Ottens

Rolde

14

Leon Zuidema

Muntendam

15

Thijs Booy

Emmercompascuum

16

Dylan Stienstra

Burgum

DNF

Daan Dijkman

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Hugo Paats

 

3

Danny Turkstra

Beilen

4

Tsjisse Weening

Harkema

5

Floris Haverdings

Zuidlaren

6

Nina Oolders

Scheemda

7

Loes Brouwer

De Wijk

8

Mads de Roos

Appelscha

9

Ruud Junior Nagengast

 

10

Marthijn Berends

Westerbork

11

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

12

Thomas Nijenhuis

Groningen

13

Esmée Ellermann

Emmen

14

Sven van der Wal

Burum

15

Sem Hofstede

Hengelo

17

Joris de Vries

Hoogeveen

18

Lars Smit

Steenwijk

19

Bauke ter Weel

Enter

20

Emilian Snakenborg

Appingedam

21

Jasper Wiersma

Burgum

22

Sil Jakobs

Emmen

23

Stijn Heering

 

24

Karsten Quak

Assen

25

Noah Mijnheer

Assen

DNF

Milan Moes

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Leonie Bentveld

Burgum

3

Carmen van der Veen

Zwolle

4

Stijn Geersing

Groningen

5

Tieme Stoffers

Gasteren

6

Niels Brinkman

Noordlaren

7

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

8

Bo Jansen

 

9

Samuel van der Meer

Assen

10

Jelle Schieven

Zieuwent

12

Melissa de Haan

Franeker

13

Lisa Metselaar

Hoogeveen

14

Mika Stoop

Assen

15

Cas de Wilde

Meppel

16

Leonie Bentveld

 

16

Jelrik Hiemstra

Drachten

17

Sem Visser

Twijzelerheide

18

Manon Turkstra

Beilen

19

Indy verwaarst

 

20

Jannet de Vries

Drachten

21

Thijs van der Molen

Peize

22

Manon de Vries

Grou

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Roden

2

Bjorn Koster

Bijschrijver

3

Sille Hut

Boelenslaan

4

Juul Nagengast

Bijschrijver

5

Jesper Melle Rozema

Jistrum

6

Thijmen Paardekooper

Valthermond

7

David Haverdings

Zuidlaren

8

Sep Roord

Rossum

9

Miguel van Tintelen

Baars

10

Lars Straver

Leeuwarden

11

Mick Nijveld

 

11

Mart Vos

Aalden

12

Stefan ten Hoeve

Bijschrijver

13

Tom Buls

Veendam

14

Maarten Hamminga

Annen

15

Rick Doornbos

Hijken

16

Jordy Brouwer

Westerbork

17

Jordy Brouwer

 

18

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden

19

Djyaro Bosma

Bijschrijver

20

Joris van Asselt

Groningen

21

Quinten Out

Assen

22

Thijmen de Jonge

Nieuw-amsterdam