††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN HONSELERSDIJK

††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††06 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

3

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Jil Koot

Rotterdam

5

Yara Gouw

Barendrecht

6

Finn Wuisman

Spijkenisse

7

Tijme Aleman

Bleiswijk

8

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Pieter Westbroek

Sint Pancras

2

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

3

Amy Grosz

Zevenhuizen

4

Mara Vergeer

Warmond

5

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

6

Hidde Schagen

Haarlem

7

Lars van Assema

Assendelft

8

Filippo van Loo

Amsterdam

9

Ňsa de Keijzer

Zuidland

10

Ayden de Jong

Zoetermeer

11

Marcus Harmsen

Den Haag

12

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

13

Eefje van Ruijven

Poeldijk

14

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

15

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

16

Benthe van Haasteren

Monster

17

Max Blok

Rotterdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

3

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

NoŽl Goijert

's-gravenzande

5

Indy van Velzen

Waddinxveen

6

Justen Hauser

Poeldijk

7

Kim Lauwerijssen

Rucphen

8

Imme Kok

Leiden

9

Evi de Jonge

's Gravendeel

10

Maud van Izerloo

Dordrecht

11

Liam Den Breejen

Sliedrecht

12

Jesse Rozendaal

Dordrecht

13

Tygo van der Beek

Heenvliet

14

Timo Kalberg

Den Haag

15

Zhara MŲllers

Leimuiden

16

Jesse Klein

Nieuw Vennep

17

Yaro Fransen

Delft

18

Isa de Jonge

's Gravendeel

19

Ivan van Maurik

Wateringen

20

Luuk Nijhoff

Delft

21

Bram de Waard

Heenvliet

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Boris van der Voort

Kwintsheul

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

3

Max de Lincel

Voorschoten

4

Daan Hartog

Giessenburg

5

Veerle Muller

Haarlem

6

Jilles Romers

Rozenburg

7

Floris Blok

Rotterdam

8

Iris Arkesteijn

Den Haag

9

DaniŽl Weeder

Leiden

10

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

11

Mees Bassa

Noordeloos

12

Luuk Wolthuis

Hank

13

Senna de Kok

Rijswijk

14

Sveva Klok

Vierpolders

15

Youri Zijlstra

Rotterdam

16

Mathijs Houweling

Bijschrijver

17

Quino da Encarnacao

Bijschrijver

18

Thije Schagen

Haarlem

19

Femke Verhagen

Bijschrijver

20

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

21

Corina van der Meer

Monster

22

Lucas Schaar

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Nance van der Drift

Wateringen

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

4

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

5

Jelle de Vlaam

Gravendeel

6

Anco Ballif

Gouda

7

Tijn van den Berg

De Lier

8

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

9

Lauren Molengraaf

Capelle A/d Ijssel

10

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

11

Cas Briggeman

Rockanje

12

Dennis van Maurik

Wateringen

13

Marit Koene

Poeldijk

14

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

15

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

16

Frederique Verschuur

Rotterdam

17

Sofie Ceelie

Papendrecht

18

Merel Hartog

Giessenburg

19

Max van den Ende

Den Hoorn

20

Bjorn van der Drift

Wateringen

21

Luuk van der Drift

Bijschrijver

22

Senna Wuisman

Spijkenisse

23

Lukas Mouthaan

Dordrecht

24

Collin Westbroek

Bijschrijver

25

Thomas Jonker

Heemskerk

26

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

27

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

28

Ties van Roode

Heemstede

29

Nora de Haas

Den Hoorn

30

Sil Bergsma

Oudenhoorn

31

Emily Goijert

's-gravenzande

32

Pelle Klok

Vierpolders

33

Joey Baars

Leerdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Tobias Kool

Bijschrijver

2

Anna van der Meiden

Heukelum

3

Thomas Engelhard

Den Haag

4

Mika Vijfvinkel

De Lier

5

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

6

Elany Farenhout

Zuidland

7

NoŽlle Booy

Bijschrijver

8

Ingmar van den Bosch

Lisse

9

Tim v.d. Poel

Papendrecht

10

Tim Verdel

Roelofarendsveen

11

Rens Vergeer

Warmond

12

Igor Ouwerkerk

Leiden

13

Lisa van de Kamp

Den Haag

14

Jill de Jong

Gouda

15

Swen Vonk

Bergschenhoek

16

Lean Booy

Bijschrijver

17

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

18

Daan de Jong

Zuidschermer

19

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk

20

Stein Bocxe

Ter Aar

21

Rens GrŲmmel

Uithoorn

22

Lance Venema

Heerhugowaard

23

Tom van de Water

Leiden

24

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

25

Lars Lakeman

Venhuizen

26

Jasper Kreeft

Dordrecht

27

Floris Verschuur

Rotterdam

28

Mike Derogee

Nieuw Vennep

29

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

30

Declan van der Hoek

Spijkenisse

31

Jeffrey Zwart

Haarlem

32

Tijs van der Pols

Abbenbroek

33

Imke van der Zwart

Alphen Aan Den Rijn

34

Jayden Post

Strijen

DNF

Roos van den Berg

Alphen Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

Stef Koning

Hensbroek

3

Daan van den Berg

De Lier

4

Michael Boers

Naaldwijk

5

Maxime Duba

Alkmaar

6

Daan van LŁling

Alphen A/d Rijn

7

Max van der Meulen

Den Haag

8

Daan den Breejen

Papendrecht

9

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

10

Maurits Neele

Oude Tonge

11

Menno Huising

Wateringen

12

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

13

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

14

Dani van der Lee

Schiedam

15

Jardy van der Burg

Berkel En Rodenrijs

16

Luka Fredrikze

Lisse

17

RaphaŽl Mouton

Warmenhuizen

18

Sjoerd te Nijenhuis

Den Haag

19

Jesse Flikweert

Naaldwijk

20

Jonas Roodenburg

Maassluis

21

Stan Lute

Rotterdam

22

Jorik van Maaren

Gorinchem

23

Jarno Goudriaan

Bergambacht

24

Tom van Loon

Bijschrijver

DNF

Liam Brederoo

De Lier

DNF

Jip van der Klaauw

Leiden

DNF

Tim Steijger

Delft

DNF

Martijn Weeder

Leiden