RONDE VAN STANDDAARBUITEN

                                     06 MEI 2018            

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Melle Meeuwisse

Bijschrijver

2

Niels Boele

Leiden

3

Remco Schouten

Ammerstol

4

Kelvin Bakx

Bergen Op Zoom

5

Tom Wijfje

Ter Aar

6

Kelvin van den Dool

Hoogblokland

7

Bastijn Boele

Leiden

8

Stefan Verhoeff

Bijschrijver

9

Maikel Willemsen

Brummen

10

Robin Wennekes

Arnhem

11

Sam van de Mieroop

Bijschrijver

12

Eloy Raas

Middelburg

13

Jos Koop

Eindhoven

14

Eddy Gödde

Zwijndrecht

15

Rik Nederlof

Breda

16

Wilfred Slieker

Monster

17

Youp Havermans

Rotterdam

18

Bas Sitters

Zegge

19

Jasper Haest

Roosendaal

20

Jimmy de Bruyn

Bijschrijver

21

Etienne Lenting

Bijschrijver

22

Tristan Rijsdijk

Vlaardingen

23

Pim van de Klundert

Woensdrecht

24

Roy Eefting

Bijschrijver

25

Xavier Poels

Oeffelt

26

Wouter Hendriksen

Varsseveld

27

Bram de Kort

Bijschrijver

28

Jeroen Janssen

Nijmegen

29

Bas Nieuwkoop

Bijschrijver

30

Tony Reijtenbagh

Zuidland

31

Jorgos Schrijver

Nijkerk

32

Cris Zwanenburg

Alphen A/d Rijn

33

Kevin Reuvers

Zevenbergen

34

Kevin Kooyman

Bijschrijver

35

Rowan Bergmans

Maren-kessel

36

Olivier van Pelt

Spijkenisse

37

Patrick van Nunen

Barendrecht

38

Koen van Helvoirt

Erp

39

Erik Kramer

Bijschrijver

40

Bobby Balk

Arnemuiden

41

Ward Van Doren

Bijschrijver

42

Roy Gijzel

's-heer Arendskerke

43

Roy Guequierre

Tholen

44

Vincent Fackeldey

Leiden

45

Bas van Dinther

Bijschrijver

46

Justin Boone

Kapelle

47

Thomas Ruijgrok

Bijschrijver

48

Tom Manders

Bijschrijver

49

Noah de Groot

Bijschrijver

50

Lars van der Poel

Hoogerheide

51

Jordi Talen

Spijkenisse

52

Kevin Haest

Bijschrijver

53

Daaf Koemans

Terheyden

54

Ivan Cook

Den Haag

55

Aron Kremer

Pernis

56

Henri Mol

Hulshorst

57

Frank de Reus

Papendrecht

58

Jarno van Esch

Bijschrijver

59

Wesley Floren

Ossendrecht

60

Floris van den Broek

Bijschrijver

61

Dennis Buijs

Benthuizen

62

Robin Beije

Sommelsdijk

DNF

Thomas van Bommel

Rotterdam

DNF

Jordy Buskermolen

Kudelstaart

DNF

Ferdi Frijters

Berkel-enschot

DNF

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord

DNF

Mickey Schuller

Dordrecht

DNF

Tijmen Snel

Leiden

DNF

Tim van Wijk

Gilze

DNF

Lars de Bot

Bijschrijver

DNF

Lulian Bacui

Bijschrijver

DNF

Paul Hoondert

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Ian Spenkelink

Nijverdal

2

Lennart Reijtenbagh

Zuidland

3

Luc van der Hoeven

Wateringen

4

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

5

Bart Beks

Bijschrijver

6

Nick Brabander

Honselersdijk

7

Olav Kooij

Numansdorp

8

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

9

Arjan Boshoven

Spijkenisse

10

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen

11

Thijn Kluts

Bijschrijver

12

Gianni Pavone

Steenbergen

13

Luca van den Boom

Boekel

14

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

15

Jeroen Haest

Rijsbergen

16

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

17

Arno Tellegen

Bijschrijver

18

Melvin Drost

Veenendaal

19

Erben van Meer

Nispen

20

Xander van Dijk

Roosendaal

21

Pepijn Hillemans

Hoogerheide

22

Matthew van der Linden

Barendrecht

23

Roy Hoogendoorn

Boskoop

24

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

25

Kevin Vaarties

Barendrecht

26

Berko Dorussen

Beuningen Gld

27

Raoul van Drunen

Dordrecht

28

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

29

Casper Polet

Katwijk

30

Lars Steenbakker

Bijschrijver

31

Jeffrey Kiepe

Breda

32

Daan van Wieringen

Haaren

33

Thorben Mallens

Riel

34

Kevin Arrammach

Maastricht

35

Menno Vonk

Meerkerk

36

daan jen hong li

Bijschrijver

37

David van Eersel

Breda

DNF

Luke Kooij

Rijsenhout

DNF

nelson peetoom

 

DNF

Roy Roodenburg

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Eva Bijwaard

Hillegom

2

Ingrit Verhoeff

Groot-ammers

3

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk

4

Sylvie Swinkels

Handel

5

Gaby Gieskens

's-gravenhage

6

Ilse Grit

Zwolle

7

Emma Boogaard

Zwaag

8

Marise Lagendijk

Alphen A/d Rijn

9

Anna van Wersch

Tilburg

10

Silke Smulders

Loon Op Zand

11

Judith Stolze

De Lier

12

Thirza Korevaar

Groot Ammers

13

Verena Batenburg

Piershil

14

Elisa Serné

Breda

15

Daphne Mesu

Middelburg

16

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier

17

Dorien Hoog Antink

Ochten

18

Alysha van Neck

Amstelveen

19

Lieke Van Weereld

Papendrecht

21

Lisa Dorussen

Beuningen

22

Leonie Bos

's-gravendeel

23

Lotte Akkermans

Ossendrecht

24

Nathalie Elzinga

De Westereen

25

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

26

Samira van Zuthem

Zwolle

27

Maud Adriaansen

Dordrecht

DNF

Britt Knaven

Strijbeek

DNF

Piene Romers

Rozenburg

DNF

Amber Aernouts

Rijkevoorsel

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Sofie van Rooijen

Driel

2

Elise Uijen

Herpen

3

Daniek Hengeveld

Nootdorp

4

Ilse Pluimers

Enter

5

Lisa van Helvoirt

Erp

6

Chloë Postma

Hulsen

7

Cecilia van Zuthem

Zwolle

8

Yuli van der Molen

Krommenie

9

Willemijn Prins

Zwolle

10

Senne Knaven

Strijbeek

11

Iris Timmermans

Bingelrade

12

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

13

Ilse Lingen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

14

Jerney van der Heijden

Bijschrijfster

15

Isa Nomden

Hattem

16

Tess de Visser

Reeuwijk

17

Lonneke Prevaes

Valkenswaard

18

Stien Josemanders

Loosbroek

19

Iris Verschuren

Streefkerk

20

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

21

Lotte Jansen

Dordrecht

22

Flore van der Grinten

Amstelveen

23

Lisanne de Munnik

Kapelle

24

Willemijn Leijten

Alblasserdam

DNF

Indy van Os

Angeren