DK.TIJD.MIDDEN-NEDERLAND

                                          08 MEI 2018            

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Thymen Arensman

Deil

2

Alex Mengoulas

Almere

3

Kyle Agterberg

Maartensdijk

4

Jeroen van Krimpen

Utrecht

5

Sven Nijhuis

Wilnis

6

Victor Goene

Veenendaal

7

Jasper Kiburg

Austerlitz

8

sybe van den bos

Leusden

9

Max Haaksman

Zeist

10

Hessel Glotzbach

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MANNEN

 

 

 

 

1

John Schouten

Harderwijk

2

Pieter ten Kortenaar

Wageningen

3

Marien Bogerd

Kootwijk

4

Gerwin Coljé

Snelrewaard

5

Jasper Schouten

Dronten

6

Roderik Egberink

Bussum

7

Zeger van Pelt

Putten

8

Pieter-Paul de Weerd

't Harde

9

Olaf Oussoren

Amerongen

10

Martin den Hengst

Veenendaal

11

Jeffrey Vink

Veenendaal

12

Martin van de Pol

Barneveld

13

Jorrit Walgien

Amersfoort

14

Fabian van Eis

Hilversum

15

Robbert Mulder

Scherpenzeel Gld

16

Daan Marsmans

Utrecht

17

Wouter Ruchtie

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

2

Niels van Ekeren

Rijswijk

3

Joris Kroon

Schalkwijk

4

Lennart Bult

Zeist

5

Sam Meijdam

Utrecht

6

Mitchell Vink

Veenendaal

7

Hugo Heijer

Houten

8

Cornee Jansen

Lelystad

9

Mees Willemsen

Elst Ut

10

Daan Schaasberg

Almere

11

Marco Ehlert

Kortenhoef

12

mark van os

Amerongen

13

Tommie-Jens Meeter

Tiel

14

Thomas Steegenga

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Hugo Kars

Oosterbeek

2

Lance Huenders

Almere

3

Rowan Wijfje

Harmelen

4

Lennard Meinema

Amersfoort

5

Wessel Mouris

Baambrugge

6

Daan Brouwer

Jaarsveld

7

Mathijs de Blom

Zeewolde

8

Noah van Putten

Tiel

9

Steijn Vriezen

Amersfoort

10

Kas Visser

Houten

11

Cas Jansen

Hilversum

12

Maurits Kool

Kortenhoef

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Bente van Teeseling

Abcoude

2

Charlotte Kool

Kortenhoef

3

Kirstie van Haaften

De Meern

4

Jessica Merkens

Utrecht

5

Valerie Steffens

Amersfoort

6

Willemiek Meinders

Dronten

7

Malou Hiemstra

Utrecht

8

Inez Beijer

Driel

9

Aniek Rooderkerken

Utrecht

10

Cornelie Smorenburg

Nunspeet

11

Evi Joosten

Maarsbergen

12

Esther Wesselink

Utrecht

13

Haitske van der Schee

Utrecht

14

Marieke Stuiver

Harderwijk

15

Roos Anneveldt

Utrecht

16

Susan van Domselaar

Nieuwegein

17

Joyce van Gils

Amersfoort

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Mischa Bredewold

Hoogland

2

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk

3

Eline van Rooijen

Woerden

4

Dorien Hoog Antink

Ochten

5

Noa de Haan

Terschuur

6

Fabiënne Kool

Kortenhoef

7

Sophie Arends

Harderwijk

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Sofie van Rooijen

Driel

2

Fleur Nagtegaal

Veenendaal

3

Petra Welmers

Dronten

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Matijn Straatsma

Utrecht

2

Jannes van Weele

Utrecht

3

Luc Essink

Almere

4

Frederik de Vries

Utrecht

5

Corné Geneugelijk

Ermelo

6

Ronald Kolkman

Meteren

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Carlo Kop

Almere

2

Gerjan Olsder

Barneveld

3

Martijn Korstanje

Utrecht

4

Patrick Schaap

Kortenhoef

5

Bas van der Meer

Utrecht

6

Jos Ronk

Ede Gld

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

1

Nico Bakker

Hilversum

2

Ferry de Ruiter

Putten

3

Robert-Jan Bos

Almere

4

Jeroen Akkerman

Almere

5

Niels Zagers

Utrecht

6

Lodewijk Rinsma

Utrecht

7

Wim van der Laan

Hilversum

8

Dik van de Koolwijk

Elst

9

Jim Koren

Zeewolde

10

Micha de Vries

Hilversum

11

Tijmen Moltmaker

Lent

12

Koen Goebel

Almere

13

Marco Blom

Tiel

14

Jochem Koren

Bussum

15

Pieter van der Eijk

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

1

Hans Spil

Loosdrecht

2

Barend Verhagen

Woerden

3

Ron Dooyeweerd

Harderwijk

4

Jan van der Wel

Austerlitz

5

Teun van Rossum

Kortenhoef

6

Eric Schoonderwoerd

Maarssen

7

Kees van Asten

Zeewolde

8

Huub Stammes

Soest

9

John Schakel

Amersfoort

10

Peter de Jong

Hilversum

11

Peter Koens

Laren