††††††††††† ††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN BRAKEL

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††19 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Damy van den Bogaard

Helmond

3

Froukje van Wijgerden

Bruchem

4

Inz Coset

Schijndel

5

Luuk Braspenning

Eindhoven

6

Abe Bol

Cromvoirt

7

Niels de Brouwer

Hapert

8

Reno Van de Westerlo

Helmond

9

Saar van Leenders

Geldrop

10

Dieke van den Berg

Berlicum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Mats Moeliker

Eindhoven

3

Cas Metten

Geldrop

4

Filijn Demuyt

Boekel

5

Joris de Brouwer

Hapert

6

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

7

Leo de Putter

Bruchem

8

Just van Rooij

Berghem

9

Tygo van Riel

Rijen

10

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Brent van den Nouweland

Rijen

2

Michelle Maas

Sint Willebrord

3

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

4

Ward Bierens

Bijschrijver

5

NoÔ Moes

Goirle

6

Sander Tullemans

Stramproy

7

Thomas Panken

Bladel

8

Maartje Jacobs

Veldhoven

9

Neel Lepelaars

Bergeijk

10

Ryan van de Westerlo

Helmond

11

Bo Klappe

Eindhoven

12

ChloŽ Gerrits

Helmond

13

Lars Franken

Oisterwijk

14

Anne van Oirschot

Helvoirt

15

Eva van Beek

Geldrop

16

JoŽl van het Zelfde

Zuilichem

17

Rens Braspenning

Eindhoven

18

Myke Vrijhof

Tilburg

19

Job van Iersel

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Aron van Vugt

Giessen

3

Jules van Neer

Echt

4

Liz Toonen

Boxmeer

5

Maud Adams

Budel

6

Cas Krebbers

Bijschrijver

7

Daan van Rooij

Berghem

8

Lucas Demuyt

Boekel

9

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

10

Lars Homan

Sint-michielsgestel

11

Jorden Azantinlow

Tilburg

12

Michiel Fuite

Berkel-enschot

13

Pim van Leenders

Geldrop

14

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

15

Quinty van den Boomen

Bladel

16

Djurre Evers

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Mark van Kleef

Bijschrijver

3

Lisa van Heel

Zaltbommel

4

Floris Demuyt

Boekel

5

Vic Esselink

Tilburg

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

7

Maud Tollens

Aarle Rixtel

8

Luca van Oudheusden

Andel

9

Nanna van den Bogaard

Goirle

10

Bibi van den Bogaard

Goirle

11

Sven van Wijgerden

Bruchem

12

Jorn van Beers

Moergestel

13

Jitse Wildermans

Valkenswaard

14

Roos Huijbers

Tilburg

15

Jaro Danklof

Rosmalen

16

Kick Maas

Dongen

17

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

18

Thijs Dahler

Schijndel

19

Thijs Beckers

Berlicum

20

Sander Blaakmeer

Berlicum

21

Job Stam

Engelen

22

Joris van Poppel

Tilburg

23

Tristan van Bakel

Helmond

24

Luuk Klijs

Tilburg

25

Tyler Geerlings

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Nienke Vinke

Amersfoort

2

Jan Kraus

Oss

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Chris Kisters

Nuenen

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Anna van der Meiden

Heukelum

7

Ramon Setz

Geldrop

8

Bibi Arts

Uden

9

Britt Kerste

Bijschrijver

10

Dirk de Groof

Heeze

11

Jost van de Streek

Ottoland

12

Dylan Leyssen

Budel

13

Freek Leijtens

Waalwijk

14

Luca Dingemans

Tilburg

15

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

16

Emma Hoolwerf

Eemdijk

17

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

18

Wouter Kortman

Tilburg

19

Krijn Veldboer

Helmond

20

Siemen Hooiveld

Berghem

21

Arno Raijmakers

Helmond

22

Robin Pricken

Wijchen

23

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

24

Jelle van Berkel

Handel

25

Siem Kanters

Erp

DNF

Gijs Daris

Luyksgestel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard

2

Bram Vermeer

Berkel-enschot

3

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

4

Stef Klijs

Tilburg

5

BjŲrn Vos

Sint-michielsgestel

6

Daan van den Eijnde

Gemert

7

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

8

Pepijn van der Straaten

Budel

9

Daan van Oirschot

Helvoirt