†††††††††††††††††††† †††††††††JEUGDRONDE VAN ENTER

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 19 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Imke Menting

Apeldoorn

2

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

3

Bram Brouwer

Zwolle

4

Dion Kamp

Gasselternijveen

5

Svetlana Wouda

Apeldoorn

6

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

7

Jochem ter Weel

Enter

8

Isa Blacquiere

Bijschrijver

9

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

10

Lucas van der Meer

Assen

11

Hidde Keur

Zwolle

12

Seppe Voorpostel

Enschede

13

Mees van Caulil

Arnhem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

3

Ella Roodenburg

Ugchelen

4

Jurre Weber

Swifterbant

5

Lucas Trapman

Hasselt

6

Sem heering

Rijssen

7

Tijn van Caulil

Arnhem

8

Ralf Averesch

Bijschrijver

9

Jeremy Bus

Heelsum

10

Bram Borst

Bijschrijver

11

Koen Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

Geesteren

2

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Fleur Prins

Zwolle

4

NoŽl Goijert

Bijschrijver

5

Esmee Blok

Olst

6

Suzanne Mulder

Epe

7

Jelle de Vries

Zwolle

8

Pien Stoel

Bijschrijver

9

Rune Olij

Borne

10

Tim Reinink

Vriezenveen

11

Valentijn Plettenburg

Almelo

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Koen van Dijk

Dronten

14

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

15

Ivar Roodenburg

Ugchelen

16

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

17

Sven Jansen

Deventer

18

Job Wagteveld

Zwolle

19

Linde Brouwer

Bijschrijver

20

Linn Berentsen

Groenlo

21

Bliss Goossens

Borculo

DNF

Jille Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

3

Hugo Wessels

Enter

4

Philip Diniz

Borne

5

Karsten Kamp

Gasselternijveen

6

Jorne Broekroelofs

Zwolle

7

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

8

Joost Spijker

Bijschijver

9

Luco Bos

Emmen

10

Isabel Schenau

Aalten

11

Koert Weber

Swifterbant

12

Mikai Leistra

Eibergen

13

Tygo Meerveld

Ugchelen

14

Ruben Willemsen

Apeldoorn

15

Finn Arends

Doetinchem

16

Toine Broekroelofs

Zwolle

17

Puck Langenbarg

Ruurlo

18

Tom Loendersloot

Deventer

19

Erik Wolfert

Deventer

20

Floor Holslag

Almelo

21

Jetske Willemsen

Denekamp

22

Lotte Casteel

Zwolle

23

Cassandra Snakenborg

Appingedam

24

Lisa van der Veen

Zwolle

25

Runar Slinkman

Rijssen

26

Merijn Schinkel

Zeewolde

27

Sepp te Nahuis

Eibergen

28

Stein Jansen

Eibergen

29

Jelte ter Weel

Enter

30

Floris van Leeuwen

Wierden

31

Kaj Zielstra

Apeldoorn

32

Mette Voorpostel

Enschede

34

Olle Kuiper

Nijverdal

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Jelle Weierink

Ootmarsum

3

Jette de Groot

Zwolle

4

Sem Hofstede

Hengelo

5

Jente Derksen

Haalderen

6

Nina Oolders

Scheemda

7

Rocco Meenhuis

Nijverdal

8

Stijn Heering

Rijssen

9

Loes Nomden

Hattem

10

Tsjisse Weening

Harkema

11

Hugo Paats

Apeldoorn

12

Elise Timmerman

Staphorst

13

Thijs Bosch

Hattem

14

Julia van der Meulen

Almelo

15

Niek Bergboer

Wierden

16

Mayke Blok

Olst

17

Danijel Agricola

Terwispel

18

Senna Vis

Nunspeet

19

Fien Winters

Hasselt

20

Jens Fiering

Bijschrijver

21

Wessel van Keulen

Heino

22

Jonas van Gelder

Dronten

23

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

24

Nout Blacquiere

Bijschrijver

25

Tom Nijzink

Rijssen

26

Luka Wissink

Diepenheim

27

Emilian Snakenborg

Appingedam

28

Bauke ter Weel

Enter

29

Mart Spijker

Bijschrijver

30

Emily Goijert

Bijschrijver

31

Enrico Paulus

Apeldoorn

32

Jesse Hoogland

Nijverdal

33

Esra Goossens

Borculo

34

Arthur Smeets

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Ryan Gal

Neede

3

Brent Nijboer

Zwolle

4

Isa Naberman

Genemuiden

5

Stijn Berentsen

Groenlo

6

Imme Arink

Groenlo

7

Olaf Vunderink

Heino

8

Sverre Olij

Borne

9

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

10

Carmen van der Veen

Zwolle

11

Sep Kramer

Oosterbeek

12

Sten ten Brinke

Zwolle

13

Indy verwaarst

Haarle

14

Martijn Mulder

Epe

15

Jelle van Dijk

Dronten

16

Sil Keur

Zwolle

17

Samuel van der Meer

Assen

18

Jannet de Vries

Drachten

19

Joyce Mulder

Meppel

20

Diederik Wiebing

Diepenveen

21

Birte Tellegen

Hattem

22

Nauk ten Thije

Eibergen

23

Cas de Wilde

Meppel

24

Indy Kappert

Markelo

25

Naomi Juffer

Kampen

26

Jelle Schieven

Zieuwent

27

Dean Verwaarst

Haarle

28

William Rill

Kampen

29

Lotta Kosters

Almelo

30

Sven Nijzink

Rijssen

31

Kylian van Renselaar

Elburg

32

Noa Oord

Apeldoorn

33

Bas Kapsenberg

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Ruben Ribbink

Bijschrijver

2

Stijn Hezeman

Apeldoorn

3

Marvin Peters

Wehl

4

Anne Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

5

Thijs Bakker

Rijssen

6

Miguel van Tintelen

Baars

7

Matz Damman

Groenlo

8

Justus Willemsen

Apeldoorn

9

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

10

BjŲrn Hommes

Bijschrijver

11

Duncan Van Norel

Nijverdal

12

Mike Krabbenborg

Groenlo

13

Mart Vos

Aalden

14

Mick Nijveld

Nijverdal

15

Christian Evers

Nijverdal

16

Chris Offerein

Bijschrijver

17

Sep Roord

Rossum

18

Joris Kranenburg

Apeldoorn

19

Rick Doornbos

Hijken

20

Sven Groot Roessink

Aalten

21

Lars Kranenborg

Bijschrijver

22

Siebe Rensen

Lichtenvoorde

23

Daan Loendersloot

Deventer