††††††††††† †††JEUGDRONDE VAN ROTTERDAM.AHOY

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††19 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Nicole van Sighem

Den Haag

4

Finn Wuisman

Spijkenisse

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Jil Koot

Rotterdam

7

Tijme Aleman

Bleiswijk

8

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

9

Yara Gouw

Barendrecht

10

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

11

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Amy Grosz

Zevenhuizen

3

Brett Timmer

Papendrecht

4

Marissa van Putten

Bijschrijver

5

Mara Vergeer

Bijschrijver

6

Ayden de Jong

Zoetermeer

7

Jaylinn Bergwerff

Bijschrijver

8

Ňsa de Keijzer

Zuidland

9

Marcus Harmsen

Den Haag

10

Anne Freij

Hellevoetsluis

11

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

12

Max Blok

Rotterdam

13

Ids Witkamp

Hillegom

14

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Indy van Velzen

Waddinxveen

3

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Lars van den Berg

Vleuten

5

Timo Kalberg

 

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Evi de Jonge

's Gravendeel

8

Isere Koster

Etten- Leur

9

Liam Den Breejen

Sliedrecht

10

Jesse Rozendaal

Dordrecht

11

Casper Blok

Gouda

12

Tygo van der Beek

Heenvliet

13

Zhara MŲllers

Leimuiden

14

Luna Kers

Beesd

15

Maud van Izerloo

Dordrecht

16

Isa de Jonge

's Gravendeel

17

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

18

Abe Beunders

Delft

19

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

20

Yaro Fransen

Delft

21

Finn Arkenbout

Bijschrijver

22

Bram de Waard

Heenvliet

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Roden

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Daan Hartog

Giessenburg

5

Deirdre Mens

Leiden

6

Max de Lincel

Bijschrijver

7

Maurits Buiter

Leiden

8

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

9

Floris Blok

Rotterdam

10

DaniŽl Weeder

Leiden

11

Thijmen de Jong

Ter Aar

12

Elise van Sighem

Den Haag

13

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

14

Jilles Romers

Rozenburg

15

Sveva Klok

Vierpolders

16

Quino da Encarnacao

Bijschrijver

17

Mees Bassa

Noordeloos

18

Pjotr Dieteren

Delft

19

Youri Zijlstra

Rotterdam

20

Lucas Schaar

Spijkenisse

21

Freek de Kok

Voorburg

22

Mathijs Houweling

Berkel En Rodenrijs

23

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

24

Corina van der Meer

Monster

25

Camelia Dehri

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Niek Suijker

Schipluiden

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

4

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

5

Cedric de Jager

Barendrecht

6

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

7

Marit Koene

Poeldijk

8

Lukas Mouthaan

Dordrecht

9

Anco Ballif

Gouda

10

Jelle de Vlaam

Gravendeel

11

Pepijn de Kok

Voorburg

12

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

13

Sven Stapersma

Bijschrijver

14

Connor Karel

Spijkenisse

15

Senna Wuisman

Spijkenisse

16

Sil Bergsma

Oudenhoorn

17

Frederique Verschuur

Rotterdam

18

Merel Hartog

Giessenburg

19

Nora de Haas

Den Hoorn

20

Tijn van den Berg

Bijschrijver

21

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

22

Dennis van Maurik

Wateringen

23

Joer Post

Delfgauw

24

Julia Groeneveld

Zevenhoven

25

Rosalie de Haas

Pijnacker

26

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

27

Jelle Groen

Den Haag

28

Kevin van Eck

Zuidland

29

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

DNF

Pelle Klok

Vierpolders

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Christiaan van Rees

Groot Ammers

3

Babette van der Wolf

Oude Tonge

4

Mika Vijfvinkel

De Lier

5

Thijmen Groen

Den Haag

6

Mika van der Lans

Bijschrijver

7

Gijs Ariens

Heenvliet

8

Thomas Engelhard

Den Haag

9

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

10

Ingmar van den Bosch

Lisse

11

Elany Farenhout

Zuidland

12

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

13

Jill de Jong

Bijschrijver

14

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

15

Lisa van de Kamp

Den Haag

16

Tim Verdel

Roelofarendsveen

17

Floris Verschuur

Rotterdam

18

Igor Ouwerkerk

Leiden

19

Swen Vonk

Bergschenhoek

20

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

21

Stein Bocxe

Bijschrijver

22

Tijs van der Pols

Abbenbroek

23

Luuk van Zwienen

Bijschrijver

24

Lisa van Belle

Bijschrijver

25

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

26

Indy Baas

Bergambacht

27

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

28

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

29

Declan van der Hoek

Spijkenisse

30

Roos van den Berg

Alphen Aan Den Rijn

31

Imke van der Zwart

Alphen Aan Den Rijn

32

Meis Vermeulen

Loon Op Zand

33

Bradly de Boom

's-gravendeel

34

Jayden Post

Strijen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Roden

2

Nick Brand

Pijnacker

3

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

4

Menno Huising

 

5

Jonas Roodenburg

Maassluis

6

Luka Fredrikze

Lisse

7

Daan van den Berg

De Lier

8

Daan van LŁling

Alphen A/d Rijn

9

Kevin Gosniowski

Maassluis

10

Milan Huizer

Waddinxveen

11

Daan den Breejen

Papendrecht

12

Halvar de Jager

Barendrecht

13

Stan Lute

Rotterdam

14

Maurits Neele

Oude Tonge

15

Max van der Meulen

Den Haag

16

Martijn Weeder

Leiden

17

Jardy van der Burg

Berkel En Rodenrijs

18

Michiel van Vliet

Sliedrecht

19

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

20

Jorik van Maaren

Gorinchem

21

Jesse Flikweert

Naaldwijk

22

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

23

Sjoerd te Nijenhuis

Den Haag

24

Juul Nagengast

 

25

Jules Sla

Vlaardingen

26

Jarno Goudriaan

Bergambacht

27

Tim Steijger

Delft

28

Bryan Zonneveld

Noordwijk Zh

29

Liam Brederoo

De Lier

DNF

Dani van der Lee

Schiedam

DNF

Mees Rehorst