†††††††††††††††††††† †††††††††††††DK.ZUID-HOLLAND

††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††21 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Mathijs de Leng

Bijschrijver

2

Carlo van den Berg

De Lier

3

Antonie van Noppen

Ridderkerk

4

Tom Wijfje

Ter Aar

5

Stefan Verhoeff

Groot-ammers

6

Tristan Rijsdijk

Vlaardingen

7

Olivier van Pelt

Spijkenisse

8

Bastijn Boele

Leiden

9

Dennis Buijs

Benthuizen

10

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

11

Niels Boele

Leiden

12

Minne Verboom

Krimpen Ad Ijssel

13

Melle Meeuwisse

Boskoop

14

Bouwe Boonstra

Rotterdam

15

Edward Jansen

Zoetermeer

16

Marco Geleijnse

Bijschrijver

17

Rienk Engele

Pijnacker

18

Kevin Hulsker

Nootdorp

19

Alex Molenaar

Oud Beijerland

20

Kevin Kooyman

Zevenhuizen Zh

21

Thom Stuij

Bijschrijver

22

Ferdinand Jansen

Zoetermeer

23

Wim de Bruin

Hardinxveld-giessendam

24

Tony Reijtenbagh

Zuidland

25

Noah de Groot

Ottoland

26

Ronald Ligtenberg

Leimuiden

27

David van den Berg

Bijschrijver

28

Robin Beije

Sommelsdijk

29

Mickey Schuller

Dordrecht

30

Thomas van Bommel

Rotterdam

31

Brian Kortlever

Hoogblokland

32

Tijmen Snel

Leiden

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

DaniŽl Langereis

Bijschrijver

2

Arno Kleinjan

Gouda

3

Nick van der Meer

Honselersdijk

4

Witten Anthonise

Dordrecht

5

Piotr Havik

Bijschrijver

6

Diederik Deelen

Berkenwoude

7

Sjors Handgraaf

Leiden

8

Jacob Buijk

Hardinxveld Giessendam

9

Remco Schouten

Ammerstol

10

Jaap van der Meij

Katwijk

11

Robert Berk

Pijnacker

12

Luuk van der Wal

Bijschrijver

13

Coen Onderwater

Lisse

14

Lieven Anthonise

Bijschrijver

15

Eddy GŲdde

Zwijndrecht

16

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam

17

Kelvin van den Dool

Hoogblokland

18

Stefan Leegwater

Bijschrijver

19

Bart van den Berg

Wijngaarden Zh

20

Arian Stolwijk

Rotterdam

21

Vincent Fackeldey

Leiden

22

Aldo Klomp

Bijschrijver

23

Johan van der Eijk

Strijen

24

Cris Zwanenburg

Alphen A/d Rijn

25

Frank de Reus

Papendrecht

26

Sander Lodder

Ridderkerk

27

Jorick Heijn

Leiden

28

Hermen Bode

Giessenburg

29

Wilfred Slieker

Monster

30

Patrick Kramer

Hardinxveld Giessend

31

Edwin Kompier

Rotterdam

32

Bob Wubben

Bijschrijver

DNF

Etienne Lenting

Nieuwveen

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Olav Kooij

Numansdorp

2

Nick Brabander

Bijschrijver

3

Edo Maas

Rotterdam

4

Frank Stijger

Honselersdijk

5

Thijn Kluts

Leiden

6

Lennart Reijtenbagh

Zuidland

7

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

8

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen

9

Daan Kool

Zevenhoven

10

Mitchell den Duijn

Alphen Aan Den Rijn

11

Dylan van Beuzekom

Bijschrijver

12

Luke Verburg

Schiedam

13

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

14

Wouter Zwaan

Bodegraven

15

Jayson de Bruin

Alphen A/d Rijn

16

Bas van Belle

Zoetermeer

17

Luc van der Hoeven

Wateringen

18

Ernesto Attanasio

's Gravendeel

19

Hugo Hoekjen

Delft

20

Arjan Boshoven

Spijkenisse

21

Maurice Sprockel

Berkel En Rodenrijs

22

Matthew van der Linden

Barendrecht

23

Kevin Vaarties

Barendrecht

24

Raoul van Drunen

Dordrecht

25

Seth Weeder

Bijschrijver

26

Ruben Blom

Tienhoven Zh

27

Tim van der Stam

Bergschenhoek

28

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug

29

Casper Polet

Katwijk

30

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

31

Menno Vonk

Meerkerk

32

Roy Roodenburg

Bijschrijver

DNF

Jesse Stam

Bergambacht

DNF

Michiel de Veld

Rotterdam

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Kjell de Jager

Barendrecht

2

Arno van Krimpen

Groot-ammers

3

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

4

Lucas Janssen

Papendrecht

5

Quinten Buijs

De Lier

6

Bjorn Claassen

Den Haag

7

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

8

JoŽl Nederveen

Hardinxveld

9

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf

10

Sietse Kool

Zevenhoven

11

Boris Romers

Rozenburg

12

Jos Blok

Gouda

13

Daan Hilbers

Den Haag

14

Twan van der Drift

Bijschrijver

15

Jens Bassa

Noordeloos

16

Mike Bronswijk

Honselersdijk

17

Tim van der Voort

De Lier

18

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

19

Niels d'Huy

Monster

20

Gabriel Melching

Rotterdam

21

Salvador Alvarado

Rotterdam

22

Biki Goedschalk

Den Haag

23

Sjors van der Glas

Dordrecht

24

Youp de Vos

Hillegom

25

Loe van Belle

Zoetermeer

26

Yannick van den Berg

Monster

27

Lars Seldenthuis

Berkel En Rodenrijs

28

Joris Buters

Bijschrijver

29

Sven van der Lans

De Lier

30

Leonardo van Driel

Monster

31

Max Jansen

Dordrecht

32

Noel Luijten

Meerkerk

33

Tom Waldram

Nieuwerkerk A/d Ijssel

34

Bart Bronder

Abbenbroek

35

Rindert Buiter

Leiden

36

Rick van der Poel

Papendrecht

37

Sam Kerkvliet

Bijschrijver

38

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

39

Siep Roes

Den Haag

40

Beau van Izerloo

Dordrecht

41

Matyas Kopecky

Zoeterwoude

42

Ids Visscher

Pijnacker

43

Tom Tiegelaar

Bijschrijver

44

Daan Droog

Bijschrijver

45

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

46

Lucas Kreeft

Dordrecht

47

Danny Plasmeijer

Nieuwkoop

48

Joost van der Hoogt

Bijschrijver

49

Stan Reinders

Dordrecht

50

Jordy van der Ham

Gouda

51

Floris Peereboom

Den Haag

52

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

53

Thomas Verhoeven

Sliedrecht

54

YoŽl Leeflang

Lisse

55

Rens Ammerlaan

Pijnacker

56

Wouter van den Berg

Lisse

57

Ted Dalrymple

Den Haag

58

Luuc Kastelijn

Alphen A/d Rijn

60

Noah Cinjee

Delft

DNF

Bas van der Burg

Bergschenhoek

DNF

Daan Boersema

Den Haag

DNF

Joris Keller

Den Haag

DNF

Max Bergsma

Oudenhoorn

DNF

Thijs Brugging

Bleiswijk

DNF

Thijs van Leeuwen

Alphen A/d Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Laurens Heijn

Leiden

2

Joeri van Delft

Voorburg

3

Robbert Schaap

Leidschendam

4

Jonathan Espigares

 

5

Thomas Nieland

Heinenoord

6

Gert van der Grijn

Ameide

7

Wilbert Heijn

 

8

Sil van de Ven

 

9

Nils van Kooij

Krimpen Aan De Lek

10

Mike Kruijthof

Dordrecht

11

Nick Moerland

Rotterdam

12

Youri Deelen

 

13

Martijn Wiggers

Den Haag

14

Remon de Man

 

15

Jasper van den Broek

Berkel En Rodenrijs

16

Daniel Pelgrim

Sassenheim

17

Niek Koorneef

Lekkerkerk

18

Jeroen Devilee

 

19

Tim Christen

Leiden

20

Mark Tetteroo

Delft

21

Nick van Diest

Alphen Aan Den Rijn

22

Kevin van der Velde

Spijkenisse

23

Maarten van Stee

Sliedrecht

24

Jasper Fioole

Koudekerk Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

1

Kasper Schotte

Bijschrijver

2

Jeroen Bijnagte

Bijschrijver

3

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout

4

Joost van der Helm

Pijnacker

5

Marco Kuijvenhoven

īs-gravenzande

6

Marcel Klapwijk

Ter Aar

7

Christian Bosch

Nootdorp

8

Henk de Jong

Nieuwveen

9

Niels van der Velden

Lekkerkerk

10

Bram Boog

Rotterdam

11

Wouter Kelderman

Rotterdam

12

Jeroen Buis

Zoetermeer

13

Martin Janssen

Bijschrijver

DNF

Casper Veltenaar

Bijschrijver

DNF

Douwe Schouten

Vlaardingen

DNF

Paul Bakker

Bijschrijver

DNF

Peter Rikkers

Bijschrijver

DNF

Tom de Jong

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

1

Erwin Meijer

Bijschrijver

2

Menno Gobielje

Gouda

3

Dirk Loekemeijer

Dordrecht

4

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

5

John Roos

Middelharnis

6

Peter Fils

Pijnacker

7

Jeroen Martens

Rotterdam

8

Robert Reijers

Bijschrijver

9

Martijn de Groot

Bijschrijver

10

Chris Heiberg

Bijschrijver

11

Edward Sol

Spijkenisse

12

Jan Gudde

Nootdorp

13

Arje de Waard

Dordrecht

14

Guido Smit

Voorburg

15

Lennert van Straten

Rotterdam

16

Floris Vletter

Leiden

17

Pieter van Egmond

Rotterdam

18

Ton Ippel

Barendrecht

19

Teun Veken

Rotterdam

20

Johannes Lachi

Rijnsburg

22

Norbert van der Straaten

Bijschrijver

DNF

Danny van Dam

Leiden

DNF

Jeroen Hoogakker

Bijschrijver

DNF

Jeroen Wieringa

's-gravenhage

DNF

Laurens Koster

Oegstgeest

DNF

Marco Andeweg

Hoogvliet

DNF

Marco Halma

Nieuwkoop

DNF

Martijn Harteloh

Dordrecht

DNF

Martijn van der Laan

Voorhout

DNF

Maurice de Keijzer

Zuidland

DNF

Maxim Harteloh

De Lier

DNF

Norbert de Wit

Woubrugge

DNF

Pieter Bekker

Den Haag

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

1

Andrť Kraan

Gouda

2

Hans Lap

Hendrik Ido Ambacht

3

Michele Somers

Spijkenisse

4

Andre Grootveld

Zoetermeer

5

Arjan Kooij

Bijschrijver

6

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

7

Andrť van Reek

Lisse

8

Jan de Vreede

Bijschrijver

9

Henri Spijkers

Bijschrijver

10

Jeroen Jansen

Zoetermeer

11

Henk Peters

Hillegom

12

Alex Duijnisveld

Zoetermeer

13

Richard Boots

Rotterdam

14

Piet Kralt

Rijnsburg

15

Marcel Verhagen

Oud Beijerland

16

Erik Siegers

Gouda

17

Marco Duson

Bijschrijver

18

Kees van Prooijen

's-gravenhage

19

Robert van Rhijn

Rotterdam

20

Harmen Land

Zoetermeer

21

Marius van Breda

Wassenaar

22

Herman de Jong

Zoeterwoude

23

Martijn Anhalt

Rotterdam

24

Edwin Vrauwdeunt

S-gravenhage

25

Karel Knijnenburg

Wassenaar

26

Eric Jan Jonker

Bijschrijver

DNF

Chris Maas

Papendrecht

DNF

Menno Hillebregt

Bijschrijver

DNF

Remy Knaap

Dordrecht

DNF

Rik Bisschop

Delft

DNF

Ron Breeman

Bijschrijver

DNF

Simon Verbaan

Bijschrijver

DNF

Theo Leenderts

Rotterdam

DNF

Tonny Berends

Gorinchem