†††††††††††††††††††† ††††††††JEUGDRONDE VAN MOERDIJK

††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††20 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Den Haag

2

Gijs van den Biggelaar

Galder

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Finn Wuisman

Bijschrijver

5

Flore de Groot

Zwolle

6

Yara Gouw

Barendrecht

7

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

8

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

9

Maxime Takken

Bijschrijver

10

Brianne Dokter

Valkenswaard

11

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

12

Fleur Paaimans

Kapelle

13

Milou van Oord

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Amy Grosz

Bijschrijver

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

Matthijs de Haan

Bijschrijver

5

Marissa van Putten

Bijschrijver

6

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

7

Sven Wisse

Rilland

8

Elena van der Veken

St. Jansteen

9

Bart Huijbregts

Wernhout

10

Brett Timmer

Papendrecht

11

Florian Doens

Oostburg

12

Lotte de Grave

Tholen

13

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord

14

CAMIEL BEUKER

Vleuten

15

Senna Klaasse

Heinkenszand

16

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

17

Mats Slabbekoorn

Kapelle

18

Eefje van Ruijven

Poeldijk

19

Claire Dokter

Valkenswaard

20

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

3

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

4

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

5

Sam Mullaert

Kapelle

6

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

7

Finn Bastiaanssen

Sprundel

8

Michelle Maas

Sint Willebrord

9

Megan Arens

Kruiningen

10

Isere Koster

Etten- Leur

11

Senna Scholten

Bijschrijver

12

Mathijs Klippel

Etten-leur

13

Evi de Jonge

Bijschrijver

14

Kim Lauwerijssen

Rucphen

15

Ilse Traa

Nieuwegein

16

Robin Vermij

Gouda

17

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

18

BjÝrn Hoogerheide

Goes

19

Thyn Jacobs

Etten-leur

20

Isa de Jonge

Bijschrijver

21

Maud van Izerloo

Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Max de Lincel

Voorschoten

5

Thomas Huitema

Bijschrijver

6

Veerle Muller

Bijschrijver

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Nick Wisse

Rilland

9

Dennis Polfliet

Yerseke

10

Thijmen de Jong

Bijschrijver

11

Teun Paaimans

Kapelle

12

Fee Knaven

Strijbeek

13

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

14

Nienke de Jong

Schijf

15

Roxanne Takken

Bijschrijver

16

Brent Jongenelen

Steenbergen

17

Mees Bassa

Bijschrijver

18

Jens Slabbekoorn

Kapelle

19

Sveva Klok

Bijschrijver

20

Lars van Oord

Hank

21

Jelle de Geest

Breda

22

Corina van der Meer

Monster

23

Ian Mol

Breda

24

Rick Scheurweg

Spijkenisse

25

Tetje Senneker

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Jette de Groot

Zwolle

4

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

5

Mark Mandemaker

Hoogvliet

6

Luca van der Veken

St Jan Steen

7

Danijel Agricola

Terwispel

8

Finn Hoefmans

Alphen Nb

9

Julia Lindhout

St Maartensdijk

10

Marit Koene

Bijschrijver

11

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

12

Denley van Wijnbergen

Werkendam

13

Lauren Molengraaf

Bijschrijver

14

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

15

Mathijs Vijverberg

Bijschrijver

16

Jelle de Vlaam

Gravendeel

17

Victor Hugo Brenders

Dongen

18

Renzo Moretti

Kapelle

19

Tijn van den Berg

De Lier

20

Lars Prins

Hank

21

Raf de Caluwe

Rijen

22

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

23

Max van den Ende

Den Hoorn

24

Nora de Haas

Den Hoorn

25

Rosalie de Haas

Pijnacker

26

Sven Van MerriŽnboer

Bijschrijver

27

Senna Wuisman

Bijschrijver

28

Anouk Bijl

Papendrecht

29

Matthijs Schoonen

Oud Gastel

30

Kobe Van den Bulck

BelgiŽ

31

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Mees Vlot

Bijschrijver

3

Babette van der Wolf

Oude Tonge

4

Christiaan van Rees

Groot Ammers

5

Oscar Chamberlain

Bijschrijver

6

Nienke Veenhoven

Oostzaan

7

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

8

Chris Kisters

Nuenen

9

Thom van Herwaarden

Rossum

10

Pem Hoefmans

Alphen

11

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

12

Hidde Swart

Oosterhout

13

Matthijs Bink

Rijen

14

Mees de Vos

Heinkenszand

15

Britt de Grave

Tholen

16

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

17

Tom Faasen

Prinsenbeek

18

Julia Kopecky

Zoeterwoude

19

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

20

Tim v.d. Poel

Papendrecht

21

Firn Arens

Kruiningen

22

Mirre Knaven

Strijbeek

23

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

24

Stijn Honcoop

Chaam

25

Kirsten Elings

Overberg

26

Storm Klaasse

Heinkenszand

27

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

28

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

29

Jelle Roks

Veenendaal

30

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

31

Bas van Zuidam

Zaamslag

32

Jasper Kreeft

Dordrecht

33

Bo van Elven

Etten-leur

DNF

Denise Mertens

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Bijschrijver

2

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

3

Jari Prins

Hank

4

Yorick Slaets

Bijschrijver

5

Dennis de Haan

Bijschrijver

6

Jonas Roodenburg

Maassluis

7

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

8

Daan van den Berg

De Lier

9

Juul Nagengast

Bijschrijver

10

Milan Huizer

Waddinxveen

11

Ward Senneker

Zundert

12

Tim van Leijsen

Molenschot

13

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

14

Yorick Brethouwer

Oosterhout

15

Tim van den Noort

De Meern

16

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

17

Rowan van Oord

Hank

18

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

19

NoŽl Rokven

Sint Jansteen