†††††††††† †††††††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN SOMEREN

††††††††††† †††††††††††††††††††††††††††††††††††21 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Beer van Beurden

Bijschrijver

3

Damy van den Bogaard

Helmond

4

Anke Verhoeven

Erp

5

Jesper Maassen

Echt

6

Lisa Brouwer

Amersfoort

7

Froukje van Wijgerden

Bijschrijver

8

Jasper van Katwijk

Handel

9

Luuk Braspenning

Eindhoven

10

Sem Laven

Sittard

11

Niels de Brouwer

Hapert

12

Brianne Dokter

Valkenswaard

13

Seth van Kessel

Maasbracht

14

Puck Bunning

Bijschrijver

15

Saar van Leenders

Geldrop

16

Mats van Gils

Obbicht

17

Reno Van de Westerlo

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Delano Heeren

Sprundel

3

Mats Moeliker

Eindhoven

4

Mara Vergeer

Bijschrijver

5

Adne Cappon

Raalte

6

Roan Schaefer

St. Joost

7

Teun van Beurden

Bijschrijver

8

Marissa van Putten

Bijschrijver

9

Kai van Hoof

Mierlo

10

Filijn Demuyt

Boekel

11

Lars Eeftink

Valkenswaard

12

Cas Metten

Geldrop

13

Joris de Brouwer

Hapert

14

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

15

Claire Dokter

Valkenswaard

16

Tygo van Riel

Rijen

17

Ivo Niesen

Reuver

18

Pieter Hoep

Roermond

19

Just van Rooij

Bijschrijver

20

Yari verhulst

Helmond

21

Hailey Gerrits

Helmond

22

Shania Krekels

Kerkrade

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Cas Timmermans

Bijschrijver

2

Thomas Panken

Bladel

3

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Indy van Velzen

Bijschrijver

5

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

6

Megan Arens

Kruiningen

7

Sander Tullemans

Stramproy

8

Koen Sonnemans

Someren

9

Judith Alleleijn

Bocholtz

10

NoÔ Moes

Goirle

11

Brent van den Nouweland

Rijen

12

Sjoerd Spanjaard

Geleen

13

ChloŽ Gerrits

Helmond

14

Meike Frissen

Meers

15

Lars Franken

Oisterwijk

16

Ward Bierens

Bladel

17

Ryan van de Westerlo

Helmond

18

Anne van Oirschot

Helvoirt

19

Eva van Beek

Geldrop

20

Niek Sonnemans

Meijel

21

Maartje Jacobs

Veldhoven

22

Bo Klappe

Eindhoven

23

Neel Lepelaars

Bergeijk

24

JoŽl van het Zelfde

Zuilichem

25

Yentl Ruijgh

Bijschrijver

26

Jan van Hees

Tegelen

27

Rens Braspenning

Eindhoven

28

Tessa Bouten

Meterik

29

Job van Iersel

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Lars Langendoen

Bijschrijver

3

Emma van Haaren

Oisterwijk

4

Aron van Vugt

Giessen

5

Jules van Neer

Echt

6

Fenny Coppelmans

Hapert

7

Maud Adams

Budel

8

Liz Toonen

Boxmeer

9

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

10

Gijs Baselmans

Bijschrijver

11

Michiel Fuite

Berkel-enschot

12

Daan van Rooij

Berghem

13

Lucas Demuyt

Boekel

14

Brent Jongenelen

Bijschrijver

15

Sara Sonnemans

Someren

16

Lars Homan

Sint-michielsgestel

17

Jitse Gabriels

Budel

18

Daan Maessen

Nuth

19

Thomas Assinck

Waalre

20

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

21

Pjotr Dieteren

Delft

22

Jorden Azantinlow

Tilburg

23

Joost Konings

Bijschrijver

24

Jasper Simons

Heerlen

25

Sam Steeghs

Meijel

26

Pim van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Antoine Quint

Deil

3

Lisa van Heel

Zaltbommel

4

Mark van Kleef

Bijschrijver

5

Vic Esselink

Tilburg

6

Cedric de Jager

Barendrecht

7

ZoŽ van Velzen

Bijschrijver

8

Sven Joosten

Bakel

9

Nikki Souren

Meerssen

10

Sem Horsten

Grashoek

11

Kick Maas

Dongen

12

Max Rijvers

Lottum

13

Sven van Wijgerden

Bijschrijver

14

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

15

Floris Demuyt

Boekel

16

Maud Tollens

Aarle Rixtel

17

Marit Koene

Poeldijk

18

Luca van Oudheusden

Bijschrijver

19

Rosalie de Haas

Pijnacker

20

Raf Sonnemans

Meijel

21

Jaro Danklof

Rosmalen

22

Thijs Dahler

Schijndel

23

Ties Beckers

Bijschrijver

24

Mateo Horemans

Bijschrijver

25

Nora de Haas

Den Hoorn

26

Jelle Groen

Den Haag

27

Roos Huijbers

Tilburg

28

Thijs Beckers

Berlicum

29

Job Stam

Bijschrijver

30

Jitse Wildermans

Valkenswaard

31

Brent Knoben

Maasbracht

32

Jorn van Beers

Moergestel

33

Tristan van Bakel

Helmond

34

Teun Honderdors

Horn

35

Jacobs Xander

Bijschrijver

DNF

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

DNF

Lukas Mouthaan

Dordrecht

DNF

Finn Schellekens

Hapert

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Thomas Engelhard

Den Haag

3

Jan Kraus

Oss

4

Chris Kisters

Nuenen

5

Colin Strik

Heerlen

6

Firn Arens

Kruiningen

7

Dirk Darding

Maastricht

8

Thijmen Groen

Den Haag

9

Ramon Setz

Geldrop

10

Rens Vergeer

Bijschrijver

11

Britt Kerste

Aarle-rixtel

12

Dylan Leyssen

Budel

13

Finn Keunen

Baarlo

14

Carmen van der Veen

Zwolle

15

Femke Thoolen

Hulsberg

16

Bibi Arts

Uden

17

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

18

Meis Vermeulen

Loon Op Zand

19

Stijn Honcoop

Bijschrijver

20

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

21

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

22

Siemen Hooiveld

Berghem

23

Jelle van Berkel

Handel

24

Bodhi de Baat

Bijschrijver

25

Robin Pricken

Wijchen

26

Sanne Lazeroms

Bijschrijver

27

Freek Leijtens

Waalwijk

28

Krijn Veldboer

Helmond

29

Sem Maessen

Nuth

30

Siem Kanters

Bijschrijver

31

Dirk de Groof

Heeze

32

Lotte Sonnemans

Someren

33

Arno Raijmakers

Helmond

34

Lars Houben

Beringe

35

Devin Steijvers

Someren

36

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

37

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

38

Stein Houben

Beringe

39

Lucas van Dijk

Beek En Donk

DNF

Jony van den Eijnden

Gemert

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard

2

Quinn Quadvlieg

Gulpen

3

Bram Vermeer

Berkel-enschot

4

Laszlo van Melis

Heesch

5

Daan van den Eijnde

Gemert

6

Bram van Eijsden

Maastricht

7

Halvar de Jager

Barendrecht

8

Daan van Oirschot

Helvoirt

9

Sep van Bommel

Bijschrijver

10

Maurits Neele

Bijschrijver

11

Stef Klijs

Bijschrijver

12

Jesper Schins

Noorbeek

13

Roel Vrancken

Bijschrijver

14

Pepijn van der Straaten

Budel

15

Jasper Gabriels

Budel

16

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

17

David Bartelet

Bunde

18

Bram Beenkens

Margraten