DK.TIJD.ZUID/WEST-NEDERLAND

                                 23 MEI 2018            

 

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Jarno Mobach

Philippine

2

Jan Maas

Huijbergen

3

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe

4

Wout van Elzakker

Hoogerheide

5

Jesse Huijbregts

Roosendaal

6

Jasper Haest

Roosendaal

7

Tim Bierkens

Stampersgat

8

Bas Nieuwkoop

Roosendaal

9

Kevin Reuvers

Zevenbergen

10

Julien van Winden

Breda

11

Tom Jansen

Steenbergen

12

Marvin Runhaar

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MANNEN

 

 

 

1

Dylan de Kok

Steenbergen Nb

2

Daaf Koemans

Terheyden

3

Tim van Wijk

Gilze

4

Jeffrey Doornbusch

Breda

5

Michiel Jumelet

Bruinisse

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Lars Hohmann

Oosterhout

2

Martijn Räkers

Bavel

3

Remco de Jong

Rijen

4

Wessel Verschueren

Ulicoten

5

Gianni Pavone

Steenbergen

6

Wouter Hopmans

Hoogerheide

7

Jochem Kerckhaert

Schoondijke

8

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

9

Jamie Prince

Oud Vossemeer

10

Pepijn Hillemans

Hoogerheide

11

Arjan Poleij

Kruiningen

12

Nelson Peetoom

Essen

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Mathijs de Kok

Steenbergen

2

Rowdy Reunis

Hulst

3

Robin van Oorschot

Klein-zundert

4

Moreno Tak

Fijnaart

5

Luuk Spijker

Sleeuwijk

6

Jaap Roelen

Chaam

7

Marijn Maas

Huijbergen

8

Roan Konings

Oudenbosch

9

Mark de Groot

Hoeven

10

Bas van Leijsen

Molenschot

11

Tim Hennekam

Zundert

12

Luuk Bierkens

Stampersgat

13

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

14

Sven Mulder

Raamsdonksveer

15

Remco Stam

Sprang Capelle

16

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

17

Jurgen Mesu

Middelburg

18

Joeri van Mook

Oosterhout

19

David Michielsen

Nieuwdorp

20

Joost van Oevelen

Huijbergen

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Dèvon Kuijstermans

Oudenbosch

2

Minke Slingerland

Oosterhout

3

Claudia Jongerius

Hoogerheide

4

Ingrid van den Wijngaard

Teteringen

5

Yva Geluk

Middelburg

6

Sabine Hey

Oosterhout

7

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Silke Smulders

Loon Op Zand

2

Britt Knaven

Strijbeek

3

Daphne Mesu

Middelburg

4

Demi van Dijke

Borssele

5

Elisa Serné

Breda

6

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

7

Lotte Akkermans

Ossendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Senne Knaven

Strijbeek

2

Nina Spapen

Rijen

3

Maureen Arens

Kruiningen

4

Anoek Kuijpers

Gilze

5

Bente van den Nouweland

Rijen

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Danny Stam

Sprang-capelle

2

Guus de Graauw

Etten Leur

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30±

 

 

 

1

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

2

Martijn Alberts

Breda

3

Arnold Stam

Sprang-capelle

4

Jurgen Verbocht

Roosendaal

5

Jan de Heij

 

DNF

Albert van Beuningen

Geertruidenberg