†††††††††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN HASSELT.DK.OOST

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 26 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Bo Kramer

Bathmen

2

Imke Menting

Apeldoorn

3

Bram Brouwer

Zwolle

4

Mees van Caulil

Arnhem

5

Flore de Groot

Zwolle

6

Svetlana Wouda

Apeldoorn

7

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

8

Isa Blacquiere

Lelystad

9

Seppe Voorpostel

Enschede

10

Mirthe Wagteveld

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jinthe Nijboer

Zwolle

2

Adne Cappon

Raalte

3

Ella Roodenburg

Ugchelen

4

Jurre Weber

Swifterbant

5

Sem heering

Rijssen

6

Tijn van Caulil

Arnhem

7

Lucas Trapman

Hasselt

8

Jeremy Bus

Heelsum

9

Bram Borst

Hasselt

10

Koen Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega

2

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Lennon Grobbink

Geesteren

4

Fleur Prins

Zwolle

5

Esmee Blok

Olst

6

Suzanne Mulder

Epe

7

Jelle de Vries

Zwolle

8

Rune Olij

Borne

9

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

10

Pien Stoel

Kampen

11

Naomy Mulder

Meppel

12

Tim Reinink

Vriezenveen

13

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

14

Ivar Roodenburg

Ugchelen

15

Sven Jansen

Deventer

16

Koen van Dijk

Dronten

17

Job Wagteveld

Zwolle

18

Linde Brouwer

Zwolle

19

Sjoerd Dijkstra

Wierden

20

Linn Berentsen

Groenlo

21

Bliss Goossens

Borculo

22

Jille Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

2

Hugo Wessels

Enter

3

Erik Wolfert

Deventer

4

Puck Langenbarg

Ruurlo

5

Joost Spijker

Wierden

6

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

7

Ruben Willemsen

Apeldoorn

8

Tom Loendersloot

Deventer

9

Toine Broekroelofs

Zwolle

10

Tygo Meerveld

Ugchelen

11

Jetske Willemsen

Denekamp

12

Isabel Schenau

Aalten

13

Finn Arends

Doetinchem

14

Merijn Schinkel

Zeewolde

15

Floor Holslag

Almelo

16

Lotte Casteel

Zwolle

17

Luca Bakker

Zwolle

18

Lisa van der Veen

Zwolle

19

Kaj Zielstra

Apeldoorn

20

Koert Weber

Swifterbant

21

Stein Jansen

Eibergen

22

Mette Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Job Weijdema

Tuk

2

Mart Spijker

Wierden

3

Jette de Groot

Zwolle

4

Sem Hofstede

Hengelo

5

Senna Vis

Nunspeet

6

Fien Winters

Hasselt

7

Jens Fiering

Deventer

8

Rocco Meenhuis

Nijverdal

9

Stijn Heering

Rijssen

10

Luka Wissink

Diepenheim

11

Thijs Bosch

Hattem

12

Niek Bergboer

Wierden

13

Enrico Paulus

Apeldoorn

14

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

15

Bauke ter Weel

Enter

16

Wessel van Keulen

Heino

17

Mayke Blok

Olst

18

Jonas van Gelder

Dronten

19

Teis Wynia

Apeldoorn

20

Tom Nijzink

Rijssen

21

Keije Solen

Zwolle

22

Nout Blacquiere

Lelystad

23

LoÔs Kuiper

Ermelo

24

Jelle Weierink

Ootmarsum

25

Esra Goossens

Borculo

26

Hugo Stuifzand

Zwolle

27

Elise Timmerman

Staphorst

28

Jort Mulderij

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Stijn Berentsen

Groenlo

2

Ryan Gal

Neede

3

Sten ten Brinke

Zwolle

4

Martijn Mulder

Epe

5

Brent Nijboer

Zwolle

6

Isa Naberman

Genemuiden

7

Sverre Olij

Borne

8

Indy verwaarst

Haarle

9

Imme Arink

Groenlo

10

Olaf Vunderink

Heino

11

Carmen van der Veen

Zwolle

12

Birte Tellegen

Hattem

13

Sil Keur

Zwolle

14

Jelle Schieven

Zieuwent

15

Sep Kramer

Oosterbeek

16

Nauk ten Thije

Eibergen

17

Diederik Wiebing

Diepenveen

18

Joyce Mulder

Meppel

19

Dean Verwaarst

Haarle

20

Joris Funken

Assen

21

Hugo Beishuizen

Diepenveen

22

Cas de Wilde

Meppel

23

Naomi Juffer

Kampen

24

Jelle van Dijk

Dronten

25

Lotta Kosters

Almelo

26

Indy Kappert

Markelo

27

Sven Nijzink

Rijssen

28

Kylian van Renselaar

Elburg

29

Imme Arink

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Elmar Abma

Wolvega

2

Marvin Peters

Wehl

3

Justus Willemsen

Apeldoorn

4

Stijn Hezeman

Apeldoorn

5

Matz Damman

Groenlo

6

Christian Evers

Nijverdal

7

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

8

Duncan Van Norel

Nijverdal

9

Mike Krabbenborg

Groenlo

10

Sep Roord

Rossum

11

Sven Groot Roessink

Aalten

12

Daan Loendersloot

Deventer

13

Hessel Westerink

Elburg

14

Mick Nijveld

Nijverdal

15

Joris Kranenburg

Apeldoorn