JEUGDRONDE VAN ZAANDAM.DTS

                                                26 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Max Baars

Amsterdam

2

Sten van Niekerk

Purmerend

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Dailey Terweij

Amsterdam

5

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

6

Niels Bruins

Velserbroek

7

Maxime Takken

 

8

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

9

Yin Koolbergen

Krommenie

10

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Lars van Assema

Assendelft

2

Hidde Schagen

Haarlem

3

Mara Vergeer

Warmond

4

Sarah Smit

Haarlem

5

Filippo van Loo

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

2

Noery Weber

Abcoude

3

Stijn Vlieland

Zwaag

4

Akira Koolbergen

Krommenie

5

Kris Dekker

Sint Pancras

6

Kick Riesthuis

Haarlem

7

Tessel Ruiter

Wormer

8

Emilie Fransen

Zevenhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Veerle Muller

Haarlem

3

Kaj van Niekerk

Purmerend

4

Dean Tol

Volendam

5

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

6

Sven Huizinga

Hoorn

7

Thije Schagen

Haarlem

8

Mark Bruins

Velserbroek

9

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

10

Senna Bakker

Wormer

11

Noor Rozenburg

Vijfhuizen

12

Deacon Terweij

Amsterdam

13

Teun Zoetmulder

Velserbroek

14

Femke van Kooten

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

3

Emma Zoetmulder

Velserbroek

4

Masja Keesman

Velserbroek

5

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

6

llija Bosschieter

Westzaan

7

Femke Reemeijer

Spaarndam

8

Guido Jong

Blokker

9

Jasper Roozen

Haarlem

10

Kjell Edam

Velserbroek

11

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

12

Hidde de Nas

Assendelft

13

Stijn Wierda

Heerhugowaard

14

Ties van Roode

Heemstede

15

Judith Van Duin

Hoogwoud

16

Figo van der Kraan

Haarlem

17

Reza Wildschut

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan

2

Julian Vergouw

Amsterdam

3

Jan Ruiter

Wormer

4

Jens Versteeg

Amsterdam

5

Pelle van der Putte

Haarlem

6

Jesse de Vries

Hoofddorp

7

Mike Derogee

Nieuw Vennep

8

Felix van Hemert

Oostzaan

9

Daan de Jong

Zuidschermer

10

Rens Vergeer

Warmond

11

Lars Hopman

Uithoorn

12

Lars Lakeman

Venhuizen

13

Lance Venema

Heerhugowaard

14

Rens Grömmel

Uithoorn

15

Jan Veenhuis

 

16

Jeffrey Zwart

Haarlem

17

Nickey Huenders

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Raphaël Mouton

Warmenhuizen

2

Jelle Boonstra

Ouderkerk A/d Amstel

3

Stef Koning

Hensbroek

4

Kay van den Hogen

Volendam

5

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

6

Pepijn Veenings

Assendelft

7

Kevin Gnade

Zaandam

8

Brent Vos

Castricum

9

Maxime Duba

Alkmaar

10

Taco Keijzer

Amstelveen

11

Christiano Wilshaus

Haarlem

12

Wessel Fonck

Driehuis