OMLOOP VAN WERVERSHOOF

                                                27 MEI 2018            

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Harry Sweering

Sneek

2

Jesse de Rooij

Hoorn Nh

3

Jorne Videler

Badhoevedorp

4

Jeen de Jong

Britsum

5

Peter Merx

Warfhuizen

6

Twan Brusselman

Helmond

7

Eamon Lucas Franck

Bijschrijver

8

Mike Appelman

Beverwijk

9

Etienne Lenting

Bijschrijver

10

Adrie Lindeman

Assen

11

Sjors Handgraaf

Leiden

12

Minne Verboom

Bijschrijver

13

Quinten Veling

Bijschrijver

14

Joeri van der Tuin

Westerland

15

Milan van der Touw

Voorschoten

16

Bart Mol

Wognum

17

Dylan van Zijl

Bijschrijver

18

Florian Smits

Dinxperlo

19

Mike Schoonderwoerd

Heerhugowaard

20

Stijn Appel

Bijschrijver

21

Toon Imming

Bijschrijver

22

Vincent Fackeldey

Leiden

23

Mark Wencker-Borck

Amsterdam

24

Gerwin Coljé

Snelrewaard

25

Laurens Heijn

Bijschrijver

26

Ruud Appelman

Grootebroek

27

Fred Pronk

Egmond-binnen

28

Sebastiaan ten Zeldam

Haarlem

29

Teun Groeneveld

Nieuw Vennep

30

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

31

Patrick Stam

Bijschrijver

32

Jorick Heijn

Leiden

33

Menno Boogaard

Utrecht

34

Wilfred Slieker

Monster

35

Jeroen Koorn

Hoogkarspel

36

Dorus de Rijk

Bijschrijver

37

Thimo Kroeze

Bijschrijver

38

Stefan van Spengen

Wieringerwerf

39

Gijs Meijer

Bijschrijver

DNF

Tristan Groot

Heerhugowaard

DNF

Neville Groot

Heerhugowaard

DNF

Sven de Haan

Zuidlaren

DNF

Joris van Nieuwkerk

Amsterdam

DNF

Ruud Slagter

Lutjebroek

DNF

Tom Marcelis

Eindhoven

DNF

Joris Maarleveld

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Nicole Clerx

Bijschrijver

2

Esther van Leeuwe

Krimpen Aan Den Ijssel

3

Sanne Bouwmeester

Westerbork

4

Willemiek Meinders

Dronten

5

Iris Ton

Waskemeer

6

Tessa Neefjes

Wervershoof

7

Hanneke Mulder

Utrecht

8

Juul Hubert

Den Haag

9

Yvette de Koning

Uitgeest

10

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden

11

Femke Beuling

Bijschrijver

12

Jade van der Molen

Alkmaar

13

Berdine Bakker

Rotterdam

14

Aagtje Dijkman

Duivendrecht

15

Maartje de Boer

Hoogwoud

16

Lisanne Buurman

Heerenveen

17

Denise Betsema

Den Burg Texel

18

Sofie van Horik

Bijschrijver

19

Nikky Alberts

Bijschrijver

20

Susan Hartog

Assendelft

21

Janet Beers

Bijschrijver

22

Lisanne Al

Assendelft

23

Roos Haslinghuijs

Bijschrijver

24

Lexi Brown

Bijschrijver

25

Marielle Petter

Giethoorn

26

Vivian van der Wal

Leeuwarden

27

Bianca Lust

Oostzaan

28

Linda Scholten

Zutphen

29

Heidi Snoek

Abcoude

30

Pernilla van Rozelaar

Medemblik

31

Freya Reitsma

Leeuwarden

32

Susan Verdegaal

Heiloo

33

Caroline Groot

Bijschrijver

34

Sabrina Opstal

Rijnsburg

35

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout

2

Bas Bervoets

Hoogwoud

3

Bart Ursem

Andijk

4

Patrick Stengs

Beverwijk

5

Jeroen Duyn

 

6

Niels Bijkerk

Amsterdam

7

Axel Koopman

Heemskerk

8

Frank Röling

Assendelft

9

Daniel Kleijn

Wognum

10

Arn Botman

Andijk

11

Lennart Aker

Wervershoof

12

Kevin Molenaar

Amsterdam

13

Willem van der Vlugt

Medemblik

14

Bob Klein

Nieuwe Niedorp

15

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem

16

Bastian de Jong

Hoorn

17

Ruud Schrauwen

Utrecht

18

Job van der Wal

Amsterdam

19

Sander Koomen

Hoorn

20

Fedor Hes

Utrecht

21

Edwin Sierkstra

Hoogkarspel

22

Mark Keijsers

Utrecht

23

Erwin Kuipers

Assendelft

24

Hans Schelvis

Heemskerk

25

Mitchell van Roijen

Beverwijk

26

Leewah Woo

Ijmuiden

27

Basjan Berkhout

Santpoort-noord

28

Menno Koens

Hoofddorp

29

Egbert Schoemaker

Wapserveen

30

Jaap Dudink

Andijk

31

Marco Postma

Almere

32

Dennie van der Kooi

Franeker

33

Edwin Driessen

Utrecht

34

Jos Backer

Amsterdam

35

Richard Koorn

Hoogkarspel

36

Maurice de Bruijn

Haarlem

37

Bas Kaptein

Noordwijkerhout

38

René Pascha

Zuid-scharwoude

39

Nico Leyen

Enkhuizen

40

Rogier van Langen

 

41

Brian Burggraaf

 

42

Bart van Ruiten

Noordwijkerhout

43

Hugo Derks

Zaandam

44

Jelmer Draaisma

Utrecht

45

Mike Hooiveld

Andijk

46

Marcel Hillaert

Edam

47

Nico Tol

Volendam

48

Patrick de Smit

Nieuw-vennep

49

Mark Touwen

Amstelveen

50

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras

51

Chris Ruiter

Wervershoof

52

Marcel van Harlingen

Wormer

53

Ruud Kluit

Beets

55

Floris Koers

Hoorn

56

Danny Kors

Beverwijk

DNF

Ruud Coers

Grootebroek

DNF

Marcel Doornebos

Zaandam

DNF

Donny Flohil

Grootebroek

DNF

Patrick Hoefakker

Middenmeer

DNF

Sander Kempes

Nieuw-vennep

DNF

Jurgen Kooij

Hoorn

DNF

Ferdy Kroon

Assendelft

DNF

Sander van Lith

Hoorn

DNF

Wilco van der Made

Medemblik

DNF

Roel Munster

Heerhugowaard

DNF

Steven Opstal

Rijnsburg

DNF

Paul van Schagen

Alkmaar

DNF

Chris Schaper

Hoogkarspel

DNF

Paul Schoone

Assendelft

DNF

Robin Schweigl

Andijk

DNF

Martijn van Vechgel

Hoorn

DNF

Ben Visser

Heerhugowaard

DNF

Arjan Vonk

Amsterdam

DNF

Mike Kes

Volendam

DNF

Theo Ligthart