DK.TIJD.NOORD-NEDERLAND

                                            07 JUNI 2018            

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Hartthijs de Vries

Kollum

2

Aron de Jong

Leeuwarden

3

Sven Nijzingh

Zuidwolde

4

Sven de Haan

Zuidlaren

5

Kees Kunkeler

Zuidwolde

6

Aden Paterson

Assen

7

Roy Harms

Paterswolde

8

Laurens van Embden

Dwingeloo

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

Rick Ottema

Muntendam

2

Wieger van der Wier

Marum

3

Bert Smilda

Groningen

4

Martijn Dijkstra

De Knipe

5

Jeff Vermeulen

Exloo

6

René Hooghiemster

Sneek

7

Douwe de Vries

Heerenveen

8

Henk Jaap Moorlag

Onstwedde

9

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen

10

Jan Essers

Wolvega

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Bodi Del Grosso

Eelde

2

Huub Deelstra

Hoogeveen

3

Adne Koster

Roden

4

Werner van der Meer

Woudsend

5

Martijn Bakker

Norg

6

Philip Sijbrandi

Bolsward

7

Sten Hoek

Oosterstreek

8

Jans Tigelaar

Smilde

9

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

10

Friso Jukema

Heeg

11

Warner Stoffers

Gasteren

12

Jesper Oost

Hoogeveen

13

Bram van der Meer

Gieten

14

Jan Egbert de Vries

 

15

Karsten Veen

Westerlee

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Joost Brinkman

Noordlaren

2

Bjarne Hemme

Erica

3

Niels V.d. Gracht

Annen

4

Leon Ellermann

Emmen

5

Mike Schuch

Leek

6

Jente Klaver

Kollumerzwaag

7

Johan Veenstra

Augustinusga

8

Xander van Straten

Sneek

9

Job Boontjes

Gieten

10

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag

11

Jaap Voogel

 

12

Redmar Dijkman

Lutjegast

13

Kees Sanders

 

14

Eskil Huiting

Rolde

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Aafke Soet

Heerenveen

2

Anouska Koster

 

3

Fleur Nagengast

Beilen

4

Nicole Steigenga

Exmorra

5

Danique Braam

Veenwouden

6

Iris Ton

Waskemeer

7

Sterre Jonkers

Emmen

8

Nicole Clerx

Groningen

9

Sanne Bouwmeester

Westerbork

10

Mareille Meijering

Stadskanaal

11

Larissa Drysdale

Heerenveen

12

Bettina Zijlstra

Groningen

13

Anneke Dijkstra

Olterterp

14

Danielle Eikelboom

Groningen

15

Kristine Kofman

Groningen

16

Floor Weerink

Groningen

17

Marthe Roose

Enumatil

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Iris Schultinga

Zuidlaren

2

Rose Kloese

Emmen

3

Maike van der Duin

Assen

4

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

5

Nathalie Elzinga

De Westereen

6

Sanne de Jonge

Tweede ExloËrmond

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Daphne Kreulen

Hooghalen

2

Carolien de Bruin

Zuidbroek

3

Rosan Dekker

Echten

4

Tjitske Eppinga

Smilde

5

Hanna Tigelaar

Smilde

6

Tanja van der Drift

Nij Beets

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Arjen Dijkstra

Haren

2

Ronald Heringa

Groningen

3

Douwe Doorduin

Groningen

4

Jan Willem Bolderdijk

Groningen

5

Rob Wielink

Peize

6

Daniel Elzinga

Opende

7

Robert Kruijf

Leeuwarden

8

Iwan Schut

Stadskanaal

9

Arjan Elferink

Veenhuizen

10

Bas Bosma

Meppel

11

Ruben Offringa

Groningen

12

Martin de Vries

Heerenveen

13

Sander Westerlaan

Groningen

14

Wessel Lange

Zoutkamp

DNF

Gert Mulderij

Elim

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Johan Boonstra

Gasteren

2

Anko Smilda

Leek

3

Jelle-Wytze de Groot

Groningen

4

Guus Thijssen

Dalen

5

Tom Akkerman

Groningen

6

Egbert Schoemaker

Wapserveen

7

Klaas Smit

Tynaarlo

8

Fabian de Wolf

Beilen

9

Edwin Mellema

Veendam

10

Jan Wessel Hovingh

Jonkersvaart

11

Arnoud Gils

Beilen

12

Jan Fennema

Damwoude

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30±

 

 

 

 

1

Marthijs Wegdam

Dalen

2

Pieter Smith

Groningen

3

Sytze Brouwers

Groningen

4

Martin Swart

Franeker

5

Bertijn Brijder

Heerenveen

6

Arjen Reinsma

Roden

7

Emiel Kunkeler

Zuidwolde