JEUGDRONDE VAN LISSE

                                            09 JUNI 2018            

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Tristan Kool

Purmerend

2

Kjell de Jager

Barendrecht

3

Thomas Lakeman

Venhuizen

4

Mike Bronswijk

Honselersdijk

5

Erwin Smit

Wervershoof

6

Jos Blok

Gouda

7

Rindert Buiter

Leiden

8

Quinten Buijs

De Lier

9

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

10

Youp de Vos

Hillegom

11

Steijn Vriezen

Amersfoort

12

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

13

Tom Waldram

Nieuwerkerk A/d Ijssel

14

Lars Seldenthuis

Berkel En Rodenrijs

15

Sven van der Lans

De Lier

16

Yannick van den Berg

Monster

17

Levi van Hoften

Tiel

18

Tim van der Voort

De Lier

19

Bjorn Claassen

Den Haag

20

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

21

Daan Hilbers

Den Haag

22

Lance Huenders

Almere

23

Joris Keller

Den Haag

24

Anthony Vilches-Kolkman

Haarlem

25

Tomas Bisschop

Delft

26

Yoël Leeflang

Lisse

27

Jordy van der Ham

Gouda

28

Leonardo van Driel

Monster

29

Nick Schelvis

Heemskerk

30

Guus van Schipstal

Wanroij

31

Bart Hordijk

Westmaas

32

Bart Bronder

Abbenbroek

33

Sietse Kool

Zevenhoven

34

Wessel Mouris

Baambrugge

35

Noud van den Hurk

Beneden-leeuwen

36

Wouter van den Berg

Lisse

37

Bas van der Burg

Bergschenhoek

38

Matthé Pronk

Tuitjenhorn

39

Niels Reemeijer

Spaarndam

40

Pieter Sijbrandij

Dronten

41

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

42

Chris Oosenbrug

Zaandam

43

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

44

Wessel Kuiper

Oosterblokker

45

Ids Visscher

Pijnacker

46

Jeremy Melis

Dongen

47

Sam Kerkvliet

Nieuwe-wetering

48

Siep Roes

Den Haag

49

Roan Danckaarts

Utrecht

50

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

51

Noah van Putten

Tiel

52

Dylan Grobbink

Geesteren

53

Kevin Krijt

Koog Aan De Zaan

54

Floris Peereboom

Den Haag

55

Sven Edam

Velserbroek

56

Mike Bark

Monnickendam

57

Maarten Holsbrink

Amstelveen

58

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

59

Jelle Verhagen

Zoeterwoude

DNF

Noah Cinjee

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Den Haag

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Jil Koot

Rotterdam

4

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

5

Dailey Terweij

Amsterdam

6

Max Baars

Amsterdam

7

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

8

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

9

Tijme Aleman

Bleiswijk

10

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

11

Finn Wuisman

Spijkenisse

12

Niels Bruins

Velserbroek

13

Yin Koolbergen

Krommenie

14

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Ole Niesing

Hilversum

2

Amy Grosz

Zevenhuizen

3

Pieter Westbroek

Sint Pancras

4

Mara Vergeer

Warmond

5

Marissa van Putten

Tiel

6

Ayden de Jong

Zoetermeer

7

Lars van Assema

Assendelft

8

Jurre Weber

Swifterbant

9

Ids Witkamp

Hillegom

10

Åsa de Keijzer

Zuidland

11

Anne Freij

Hellevoetsluis

12

Filippo van Loo

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Lars van den Berg

Vleuten

3

Noery Weber

Bijschrijver

4

Justen Hauser

Bijschrijver

5

Liam Den Breejen

Sliedrecht

6

Liedewij Harmens

Oegstgeest

7

Imme Kok

Leiden

8

Casper Blok

Gouda

9

Timo Kalberg

Bijschrijver

10

Lennon Grobbink

Geesteren

11

Zhara Möllers

Leimuiden

12

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

13

Akira Koolbergen

Krommenie

14

Tygo van der Beek

Heenvliet

15

Jesse Rozendaal

Dordrecht

16

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

17

Jesse Klein

Nieuw Vennep

18

Stijn Vlieland

Bijschrijver

19

Kick Riesthuis

Haarlem

20

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

21

Luuk Nijhoff

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Boris van der Voort

Kwintsheul

2

Veerle Muller

Haarlem

3

Kaj van Niekerk

Purmerend

4

Deirdre Mens

Leiden

5

myrthe meinema

Amersfoort

6

Thijmen de Jong

Bijschrijver

7

Floris Blok

Rotterdam

8

Deacon Terweij

Amsterdam

9

Maurits Buiter

Leiden

10

Chiara Danckaarts

Utrecht

11

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

12

Daniël Weeder

Leiden

13

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

14

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

15

Dean Tol

Volendam

16

Jilles Romers

Rozenburg

17

Youri Zijlstra

Rotterdam

18

Senna Bakker

Bijschrijver

19

Michiel Mouris

Baambrugge

20

Mark Bruins

Velserbroek

21

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

22

Femke Verhagen

Zoeterwoude

23

Corina van der Meer

Monster

24

Joaquin Henskes

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Antoine Quint

Deil

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Joeri Schaper

Bergen

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Tijn van den Berg

De Lier

6

Marit Koene

Poeldijk

7

Cedric de Jager

Barendrecht

8

Stan Smit

Wervershoof

9

Rocco Meenhuis

Nijverdal

10

Dennis van Maurik

Wateringen

11

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

12

Senna Wuisman

Spijkenisse

13

Rosalie de Haas

Pijnacker

14

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

15

Sven Scholten

Amersfoort

16

Rixt de Jong

Amersfoort

17

Nora de Haas

 

18

Denley van Wijnbergen

Werkendam

19

Femke Reemeijer

Spaarndam

20

Lars Prins

Bijschrijver

21

Sil Bergsma

Oudenhoorn

22

Stijn Wierda

Heerhugowaard

23

Hugo Paats

Apeldoorn

24

Loïs Kuiper

Ermelo

25

Thomas Jonker

Heemskerk

26

Kjell Edam

Velserbroek

27

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

28

Ties van Roode

Heemstede

29

Joer Post

Delfgauw

30

Menno Vermaat

Zaandam

31

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

32

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

33

Connor Karel

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Nienke Veenhoven

Oostzaan

3

Tobias Kool

Purmerend

4

Nienke Vinke

Amersfoort

5

Julian Vergouw

Amsterdam

6

Jesse de Vries

Hoofddorp

7

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

8

Ingmar van den Bosch

Lisse

9

Jens Versteeg

Amsterdam

10

Mika van der Lans

Lisse

11

Anna van der Meiden

Heukelum

12

Jill de Jong

Gouda

13

Lars Hopman

Uithoorn

14

Rens Vergeer

Warmond

15

Gijs Ariens

Heenvliet

16

Elany Farenhout

Zuidland

17

Igor Ouwerkerk

Leiden

18

Rens Grömmel

Uithoorn

19

Toinne Vriezen

Amersfoort

20

Felix van Hemert

Oostzaan

21

Thomas Engelhard

Den Haag

22

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

23

Tim Verdel

Roelofarendsveen

24

Indy Baas

Bergambacht

25

Ryan Gal

Neede

26

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

27

Mike Derogee

Nieuw Vennep

28

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

29

Emma Hoolwerf

Eemdijk

30

Jeffrey Zwart

Haarlem

31

Declan van der Hoek

Spijkenisse

32

Tom van de Water

Leiden

33

Michael Stoffers

Amsterdam

34

Lars Lakeman

Venhuizen

35

Luuk van Zwienen

Bijschrijver

36

Nickey Huenders

Almere

37

Noa Oord

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Boonstra

Ouderkerk A/d Amstel

2

Jari Prins

Bijschrijver

3

Marijn Schaper

Bergen Nh

4

Luka Fredrikze

Lisse

5

Jonas Roodenburg

Maassluis

6

Bo Planken

Haarlem

7

Daan van den Berg

De Lier

8

Kay van den Hogen

Volendam

9

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

10

Kevin Gosniowski

Maassluis

11

Kevin Gnade

Zaandam

12

Daan den Breejen

Papendrecht

13

Thijs Kortes

Hooglanderveen

14

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

15

Maurits Neele

Oude Tonge

16

Jardy van der Burg

Berkel En Rodenrijs

17

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

18

Michiel van Vliet

Sliedrecht

19

Jesse Flikweert

Naaldwijk

20

Martijn Weeder

Leiden

21

Brent Vos

Castricum

22

Sem van der Putten

Nieuw Vennep

23

Bryan Zonneveld

Noordwijk Zh

24

Christiano Wilshaus

Haarlem

25

Jarno Goudriaan

Bergambacht

26

Jorik van Maaren

Gorinchem

27

Igor Luynenburg

Voorhout

28

Mick Nijveld

Nijverdal

DNF

Daan van Lüling

Alphen A/d Rijn

DNF

Jules Sla

Vlaardingen