††††††††††††††††††† †††††††††††††RONDE VAN FIJNAART

††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††10 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Owen Geleijn

Rijsenhout

2

Ian Spenkelink

Nijverdal

3

Wouter Hopmans

Hoogerheide

4

Arjan Poleij

Kruiningen

5

Serginho Wilshaus

Haarlem

6

Sybe van Diepen

Warder

7

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

8

Maikel Stam

Sprang-capelle

9

Arjan Boshoven

Spijkenisse

10

Jeroen Haest

Rijsbergen

11

Samuel Runderkamp

Volendam

12

Hugo Hoekjen

Delft

13

Aldert van der Veen

Wijnjewoude

14

Heijme Breederveld

Purmer

15

Tristan Timmermans

Bijschrijver

16

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

17

Roy Hoogendoorn

Boskoop

18

Stan van den Bergh

Bijschrijver

19

Xander van Dijk

Roosendaal

20

Mike Vliek

Vriezenveen

21

Pepijn Hillemans

Hoogerheide

22

Michiel de Veld

Bijschrijver

23

Nelson Peetoom

Essen

24

Jim Kes

Bijschrijver

25

Bas Scheffer

Wierden

26

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

27

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

28

Thijs van den Broek

Gilze

29

Erben van Meer

Nispen

30

Maarten de Nijs

Huijbergen

31

Thomas Steegenga

Utrecht

32

Berko Dorussen

Beuningen Gld

33

Yan van Dijk

Druten

DNF

Tristan van Hassel

Wernhout

DNF

Jip de Moor

Amsterdam

DNF

Jamie Prince

Oud Vossemeer

DNF

Kevin Vaarties

Rotterdam

DNF

Lars Steenbakker

Bijschrijver

DNF

Jochem Runhaar

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Mathijs de Kok

Steenbergen

2

Jaap Roelen

Chaam

3

Jochem Crusio

Tilburg

4

Lucas Janssen

Papendrecht

5

Tjalle de Bruin

Deventer

6

Wessel Mouris

Baambrugge

7

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

8

Ole Veenhuis

Westwoud

9

Quinten Buijs

De Lier

10

Matyas Kopecky

Zoeterwoude

11

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

12

Tijn Louwerensen

Schijndel

13

Moreno Tak

Fijnaart

14

Mark de Groot

Hoeven

15

Vik Smulders

Loon Op Zand

16

Tom Waldram

Nieuwerkerk A/d Ijssel

17

Bart Hordijk

Westmaas

18

Joren de Gruijter

Breda

19

Jip Kramer

Oosterbeek

20

Mike Spenkelink

Nijverdal

21

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

22

Rowdy Reunis

 

23

Joop van den Heuvel

Drunen

24

Luuk Bierkens

Stampersgat

25

Eskil Huiting

Rolde

26

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

27

Remco Stam

Sprang Capelle

28

Sam Naberman

Genemuiden

29

Niels Huijbregts

Wernhout

30

Danny van Lierop

Someren

31

Bailey Groenendaal

Schijndel

32

Roan Konings

Oudenbosch

33

Jesse Kramer

Borkel En Schaft

34

Marijn Maas

Huijbergen

35

Finn Roumen

Stein

36

Beau van Izerloo

Dordrecht

37

Thijs Brugging

Bleiswijk

38

Daan Adams

Budel

39

Noah van Putten

Tiel

40

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer

41

Jens van Korven

Diessen

42

David Michielsen

Bijschrijver

43

Joeri van Mook

Oosterhout

44

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

45

Sam Oosterholt

Made

46

Ids Visscher

Pijnacker

47

Brent Broosus

Huybergen

48

Wessel Kuiper

Oosterblokker

49

Dario Prijs

Haarsteeg

50

Mellon Hooghwerff

Dordrecht

52

Johan Dorussen

Beuningen

53

Bram van Riel

Breda

54

Robin van Poppel

Diessen

55

Luke Leus

Sint-michielsgestel

56

Tijn Leus

Sint-michielsgestel

57

Bart Rutten

Den Hout

58

Thomas Verhoeven

Sliedrecht

59

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

60

Stijn Peters

Best

DNF

Guus van Schipstal

Wanroij

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Den Haag

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

4

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

5

Damy van den Bogaard

Helmond

6

Yara Gouw

Barendrecht

7

Anke Verhoeven

Erp

8

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

9

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

10

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

11

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

12

Reno Van de Westerlo

Helmond

13

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

14

Fleur Paaimans

Kapelle

15

Gijs van den Biggelaar

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Elena van der Veken

St. Jansteen

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

CAMIEL BEUKER

 

5

Bart Huijbregts

Wernhout

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

8

Sam van Hoeck

 

9

Steff de Bruijn

Oud-beijerland

10

Florian Doens

 

11

Sven Wisse

Rilland

12

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

13

Lotte de Grave

 

14

Senna Klaasse

Heinkenszand

15

Ňsa de Keijzer

Zuidland

16

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord

17

Roan Van Boven

Milheeze

18

Mats Slabbekoorn

Kapelle

19

Jarno van der Kolk

Fijnaart

20

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

5

Koen Sonnemans

Someren

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Lars van den Berg

Vleuten

8

Megan Arens

Kruiningen

9

Indy van Velzen

Waddinxveen

10

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

11

Finn Bastiaanssen

Sprundel

12

Michelle Maas

Sint Willebrord

13

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

14

Senna Scholten

Nispen

15

Kim Lauwerijssen

Rucphen

16

Jesse Rozendaal

Dordrecht

17

Isere Koster

Etten- Leur

18

Mathijs Klippel

Etten-leur

19

Lars Jochems

 

20

ChloŽ Gerrits

Helmond

21

Ryan van de Westerlo

Helmond

22

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

23

Thyn Jacobs

Etten-leur

24

Maud van Izerloo

Dordrecht

25

Anniek Voermans

Sas Van Gent

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Nick Wisse

Rilland

2

Aron van Vugt

Giessen

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Sara Sonnemans

Someren

5

Daan Hartog

 

6

Liz Toonen

Boxmeer

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Michiel Mouris

Baambrugge

9

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

10

Nienke de Jong

Schijf

11

Mees Bassa

Noordeloos

12

Teun Paaimans

Kapelle

13

Brent Jongenelen

Steenbergen

14

Lars van Oord

Hank

15

Iris Arkesteijn

Den Haag

16

Senna de Kok

Rijswijk

17

Maud Adams

Budel

18

Jens Slabbekoorn

Kapelle

19

Merijn Schinkel

Zeewolde

20

Elise van Sighem

Den Haag

21

Freek de Kok

Voorburg

22

Tom van Hengel

Zwijndrecht

23

Corina van der Meer

Monster

24

Thijs Bijl

Papendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Renzo Moretti

Kapelle

3

Luca van der Veken

St Jan Steen

4

Lisa van Heel

Zaltbommel

5

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

6

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

7

Denley van Wijnbergen

Werkendam

8

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

9

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

10

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

11

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

12

Lukas Mouthaan

Dordrecht

13

Pepijn de Kok

Voorburg

14

Merel Hartog

 

15

Julia Lindhout

St Maartensdijk

16

Steijn Fles

Montfoort

17

Sven van Wijgerden

 

18

Victor Hugo Brenders

Dongen

19

Jorn van Beers

Moergestel

20

Marit Koene

Poeldijk

21

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

22

Rosalie de Haas

Pijnacker

23

Nora de Haas

Den Hoorn

24

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

25

Matthijs Schoonen

Oud Gastel

26

Anouk Bijl

Papendrecht

27

Kobe van den Bulck

Essen

28

Job Stam

Engelen

29

Jelle Groen

Den Haag

30

Lucas van den Eijnden

 

31

Julia Groeneveld

Zevenhoven

32

Daan Erens

Delft

33

Joris van Poppel

Tilburg

34

Tim van Leening

Ridderkerk

35

Sander Blaakmeer

Berlicum

36

Luuk Klijs

Tilburg

37

Emily Goijert

's-gravenzande

DNF

Jelle de Vlaam

Gravendeel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Jan Kraus

Oss

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Babette van der Wolf

Oude Tonge

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Thijmen Groen

Den Haag

7

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

8

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

9

Ingmar van den Bosch

Lisse

10

Hidde Swart

Oosterhout

11

Matthijs Bink

Rijen

12

Firn Arens

Kruiningen

13

Tim v.d. Poel

Papendrecht

14

Gijs Ariens

Heenvliet

15

Stijn Honcoop

Chaam

16

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

17

Britt Kerste

 

18

Chris Kisters

Nuenen

19

Julia Kopecky

Zoeterwoude

20

Elany Farenhout

Zuidland

21

Bo van Elven

Etten-leur

22

Jan Veenhuis

Westwoud

23

Sep Kramer

Oosterbeek

24

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

25

Tijs van der Pols

Abbenbroek

26

Storm Klaasse

Heinkenszand

27

Lisa van de Kamp

Den Haag

28

Swen Vonk

Bergschenhoek

29

Yilla Threels

Woerden

30

Lotte Sonnemans

Someren

31

Denise Mertens

Breda

32

Bas van Zuidam

Zaamslag

33

Tijmen Schouten

Woerden

34

Sepp Brocken

Breda

35

Joey Welling

Dongen

DNF

Isa Naberman

Genemuiden

DNF

Britt de Grave

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

2

Stan Lute

Rotterdam

3

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

4

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

5

Milan Huizer

Waddinxveen

6

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

7

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

8

Stef Klijs

Tilburg

9

Pepijn Veenings

 

10

Maurits Neele

Oude Tonge

11

Jorik van Maaren

Gorinchem

12

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

13

Laszlo van Melis

Heesch

14

Kai Schoolenaar

Zwanenburg