†††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN HEERLEN.HEKSENBERG

††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††10 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Beer van Beurden

Eindhoven

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Imke Menting

 

4

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

5

Jesper Maassen

Echt

6

Thom Berends

Westerbork

7

Flore de Groot

Zwolle

8

Runne Mannaerts

 

9

Mathijs van der Wal

 

10

Sem Laven

Sittard

11

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

12

Seth van Kessel

Maasbracht

13

Lisa Brouwer

Amersfoort

14

Mats van Gils

Obbicht

DNF

Bram van Aalst

Brunssum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Mats Moeliker

 

2

Adne Cappon

Raalte

3

Roan Schaefer

St. Joost

4

Teun van Beurden

Eindhoven

5

Ella Roodenburg

Ugchelen

6

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

7

Lobke Beenaerts

Leopoldsburg

8

Ivo Niesen

Reuver

9

Thijmen von Lumich

Maasbracht

10

Shania Krekels

Kerkrade

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Sander Tullemans

Stramproy

3

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

4

Judith Alleleijn

Bocholtz

5

Sjoerd Spanjaard

Geleen

6

Meike Frissen

Meers

7

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

8

Neel Lepelaars

Bergeijk

9

Ivar Roodenburg

Ugchelen

10

Maartje Jacobs

 

11

Niek Sonnemans

Meijel

12

Dries Claes

Bergeijk

13

Yentl Ruijgh

 

14

Danilo Baidoo

Heerlen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Thomas Huitema

 

3

Finn Hiemstra

Burgum

4

Max de Lincel

Voorschoten

5

Daan Maessen

Nuth

6

Jules van Neer

Echt

7

Meadow Willems

Brunssum

8

Jitse Gabriels

 

9

Jasper Simons

Heerlen

10

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

11

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

12

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

13

Matthew van Rijt

Limbricht

14

Sam Steeghs

Meijel

15

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

16

Max Janssen

Landgraaf

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Niek Suijker

 

2

Jelle Boeyen

Westmeerbeek

3

Jente Derksen

Haalderen

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Mark Mandemaker

Hoogvliet

7

Tijn van den Berg

 

8

Nikki Souren

Meerssen

9

Rocco Meenhuis

Nijverdal

10

Sem Horsten

Grashoek

11

Marthijn Berends

Westerbork

12

Raf Sonnemans

Meijel

13

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

14

Sven Joosten

Bakel

15

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

16

Ties Beckers

Melick

17

Cas Briggeman

Rockanje

18

Jitse Wildermans

Valkenswaard

19

Brent Knoben

Maasbracht

20

Teun Honderdors

Horn

21

Jip Franken

Kerkrade

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Jesse de Vries

Hoofddorp

3

Mika Vijfvinkel

De Lier

4

Dirk Darding

Maastricht

5

Colin Strik

Heerlen

6

Ramon Setz

Geldrop

7

Dylan Leyssen

Budel

8

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

9

Finn Keunen

Baarlo

10

Devin Steijvers

Someren

11

Sem Maessen

Nuth

12

Krijn Veldboer

Mierlo

13

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

14

Femke Thoolen

Hulsberg

15

Imke van der Zwart

Alphen Aan Den Rijn

16

Shania de Prijck

Lierde

17

Kay Romers

Buchten

18

Lars Dohmen

Buchten

DNF

Roos van den Berg

Alphen Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jesper Schins

Noorbeek

2

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

3

Jasper Huitema

 

4

Nick Brand

Pijnacker

5

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

6

Quinn Quadvlieg

Gulpen

7

Sep van Bommel

Herkenbosch

8

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

9

Yorick Brethouwer

Oosterhout

10

Bram van Eijsden

Maastricht

11

David Bartelet

Bunde

12

Bram Beenkens

Margraten

13

BjŲrn Vos

 

DNF

Maxime Duba

Alkmaar