RONDE VAN NUMANSDORP

                                            11 JUNI 2018            

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Melle Meeuwisse

Bijschrijver

2

David van Eerd

Breda

3

Marvin van Spronsen

Naaldwijk

4

Koos Jeroen Kers

Amstelveen

5

Robert Berk

Pijnacker

6

Bart Dielissen

Bijschrijver

7

Koen van de Klundert

Woensdrecht

8

Sjors Handgraaf

Leiden

9

Witten Anthonise

Dordrecht

10

Lieven Anthonise

Dordrecht

11

Tom Wijfje

Bijschrijver

12

Lex Nederlof

Oostvoorne

13

Michael Vingerling

Hellevoetsluis

14

Jordi Talen

Spijkenisse

15

Steven Stenekes

Bennekom

16

Matthew Overste

Amsterdam

17

Ronald Ligtenberg

Leimuiden

18

Bas Nieuwkoop

Roosendaal

19

Cris Zwanenburg

Alphen A/d Rijn

20

Niels Immerzeel

Wilnis

21

Lars Akkermans

Ossendrecht

22

Noah de Groot

Ottoland

23

Tom Jansen

Bijschrijver

24

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam

25

Frenky van der Vorst

Halsteren

26

Milan van der Touw

Voorschoten

27

Edward Jansen

Zoetermeer

28

Sander Lodder

Ridderkerk

29

Jeffrey Doornbusch

Breda

30

Pim van de Klundert

Bijschrijver

31

Aldo Klomp

's-gravendeel

32

Thomas van Bommel

Bijschrijver

33

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis

34

Robbie Gevers

Bijschrijver

35

Pieter Israel

Kruiningen

36

Bart van den Berg

Wijngaarden Zh

37

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk

38

Thomas van Dop

Amsterdam

39

Dennis Mertens

Breda

40

Michiel Jumelet

Bruinisse

DNF

Johan van der Eijk

Strijen

DNF

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven

DNF

Aron Kremer

Pernis

DNF

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

DNF

Luuk van der Wal

Rotterdam

DNF

Roy Guequierre

Bijschrijver

DNF

Tim de Koning

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen Noord

2

André van Reek

Lisse

3

Arje de Waard

Dordrecht

4

Nick Toonen

Lisse

5

Maxim Harteloh

De Lier

6

Martijn Harteloh

Dordrecht

7

Wout Roos

Stad Aan

8

Eric van Leijen

Nijmegen

9

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

10

Jeroen Martens

Rotterdam

11

Marcel Witte

Amsterdam

12

Jan de Vreede

Lisse

13

Jaco Minke

Hellevoetsluis

14

John Roos

Middelharnis

15

Rico Kruijt

Maasdam

16

Hans van Eijk

Nieuw Vennep

17

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-ambacht

18

Johan Vos

Bruchem

19

Peter Kooistra

Papendrecht

20

Bas Hagoort

Dirksland

21

Leon van der Ster

Klaaswaal

22

Merijn Brouwer

Dordrecht

23

Maurice de Keijzer

Zuidland

24

Sander van der Velde

Oude Tonge

25

Henk Peters

Hillegom

26

Willem Borsboom

Nieuw-beijerland

27

Kevin van der Velde

Spijkenisse

28

Pascal van Gool

Oud Beijerland

29

Ton Ippel

Barendrecht

30

Marco Andeweg

Hoogvliet

31

Tom de Jong

Spijkenisse

32

Jurgen Vermeulen

Rotterdam

33

Marco van Houten

Brielle

34

Tim Korteland

Bijschrijver

35

Casper van der Marel

Maasland

36

Dirk Monster

Numansdorp

37

Bennie van den Heuvel

Strijen

38

Jeroen Rovers

Breda

39

Dennis van den Ouden

Oude Tonge

40

Martin de Peuter

Oud Beijerland

41

Marc Borst

Utrecht

42

Gijs Nederlof

Bijschrijver

DNF

Twan den Braber

Hoeven

DNF

Marco Duson

Brielle