JEUGDRONDE VAN NEER.ROOEJBES

                                            16 JUNI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jesper Maassen

Echt

2

Seth van Kessel

Maasbracht

3

Mats van Gils

Obbicht

4

Sem Laven

Sittard

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Roan Schaefer

St. Joost

2

Roan Van Boven

Milheeze

3

Ivo Niesen

Reuver

4

Thijmen von Lumich

Maasbracht

5

Pieter Hoep

Roermond

6

Shania Krekels

Kerkrade

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Sander Tullemans

Stramproy

2

Victor Kroesbergen

Ede

3

Judith Alleleijn

Bocholtz

4

Sjoerd Spanjaard

Geleen

5

Meike Frissen

Meers

6

Niek Sonnemans

Meijel

7

Yentl Ruijgh

Meerssen

8

Danilo Baidoo

Heerlen

9

Aruna Bleyen

Valkenswaard

10

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Daan Maessen

Nuth

2

Liz Toonen

Boxmeer

3

Teun Paaimans

Kapelle

4

Jules van Neer

Echt

5

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

6

Lars van Oord

Hank

7

Jop van Mierlo

Siebengewald

8

Jasper Simons

Heerlen

9

Jitse Gabriels

 

10

Mees Bassa

Noordeloos

11

Thomas Assinck

 

12

Matthew van Rijt

Limbricht

13

Sam Steeghs

Meijel

14

Jelle Peters

Eindhoven

15

Max Janssen

Landgraaf

16

Meadow Willems

Brunssum

17

Arne Bleyen

Dommelen

18

Kevin Janssen

Stein

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Denley van Wijnbergen

Werkendam

2

Nikki Souren

Meerssen

3

Jitse Wildermans

Valkenswaard

4

Sven Joosten

Bakel

5

Steijn Fles

Montfoort

6

Sem Horsten

Grashoek

7

Raf de Caluwe

Rijen

8

Victor Hugo Brenders

 

9

Raf Sonnemans

Meijel

10

Lars Prins

Hank

11

Ties Beckers

Melick

12

sven schepers

Amersfoort

13

Jip Franken

Kerkrade

14

Brent Knoben

Maasbracht

15

Kobe van den Bulck

Essen

16

Teun Honderdors

Horn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Oscar Chamberlain

Forrest

2

Dirk Darding

Maastricht

3

Mika Vijfvinkel

De Lier

4

Colin Strik

Heerlen

5

Tom van der Valk

Haltern Am See

6

Dylan Leyssen

Budel

7

Lukas van der Valk

Haltern Am See

8

Sem Maessen

Nuth

9

Devin Steijvers

Someren

10

Siem Kanters

Erp

11

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

12

Rivkah Kroesbergen

Ede

13

Joey Welling

Dongen

14

Kay Romers

Buchten

15

Lars Houben

Beringe

16

Stein Houben

Beringe

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Wout Joore

Neer

2

Michiel van Vliet

Sliedrecht

3

Kenay de Moyer

 

4

Brent Vos

Castricum

5

Vlad van Mechelen

Vilnius

6

Halvar de Jager

Barendrecht

7

Sep van Bommel

Herkenbosch

8

Rowan van Oord

Hank

9

Jesse Flikweert

Naaldwijk

10

David Bartelet

Bunde