†††††††††††††††† †††KAMP.NEDERLAND.JEUGD.JONGENS

††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††17 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Beer van Beurden

Eindhoven

5

Gijs van den Biggelaar

Galder

6

Bo Kramer

Bathmen

7

Max Baars

Amsterdam

8

Sten van Niekerk

Purmerend

9

Jesper Maassen

Echt

10

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

11

Ruben Haverdings

Zuidlaren

12

Bram Brouwer

Zwolle

13

Finn Wuisman

Spijkenisse

14

Jens Smit

Steenwijk

15

Tim Vissenberg

Hoeven

16

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

17

Thom Berends

Westerbork

18

Jasper van Katwijk

Handel

19

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

20

Mees van Caulil

Arnhem

21

Dailey Terweij

Amsterdam

22

Seth van Kessel

Maasbracht

23

Tijme Aleman

Bleiswijk

24

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

25

Sem Laven

Sittard

26

Niels de Brouwer

Hapert

27

Luuk Braspenning

Eindhoven

28

Reno Van de Westerlo

Helmond

29

Olivier van Santen

Assen

30

Alec Wennink

Emmen

31

Mats van Gils

Obbicht

32

Misha Michielsen

Eck En Wiel

33

Niels Bruins

Velserbroek

34

Jochem ter Weel

Enter

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Delano Heeren

Sprundel

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

Brett Timmer

Papendrecht

5

Adne Cappon

Raalte

6

Ole Niesing

Hilversum

7

Sven Wisse

Rilland

8

Bart Huijbregts

Wernhout

9

Ayden de Jong

Zoetermeer

10

Hidde Schagen

Haarlem

11

Siger van der Wal

Burum

12

Mats Moeliker

Eindhoven

13

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

14

Roan Schaefer

St. Joost

15

Lars van Assema

Assendelft

16

Kai van Hoof

Mierlo

17

Teun van Beurden

Eindhoven

18

Pieter Westbroek

Sint Pancras

19

Jurre Weber

Swifterbant

20

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

21

Tijn van Caulil

Arnhem

22

CAMIEL BEUKER

Vleuten

23

Jeremy Bus

Heelsum

24

Lucas Trapman

Hasselt

25

Sem heering

Rijssen

26

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

27

Cas Metten

Geldrop

28

Pieter Hoep

Roermond

29

Jeffrey Stienstra

Burgum

30

Ivo Niesen

Reuver

31

Andries Knapen

Esch

DNF

Ids Witkamp

Hillegom

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Cas Timmermans

Wageningen

3

NoŽl Goijert

's-gravenzande

4

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

5

Sam Mullaert

Kapelle

6

Sander Tullemans

Stramproy

7

Lennon Grobbink

Geesteren

8

Lars van der Laan

Hilversum

9

Lars van den Berg

Vleuten

10

Finn Bastiaanssen

Sprundel

11

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

12

Sjoerd Spanjaard

Geleen

13

Justen Hauser

Poeldijk

14

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

15

Rune Olij

Borne

16

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

17

Thomas Panken

Bladel

18

Brent van den Nouweland

Rijen

19

Koen Sonnemans

Someren

20

Noery Weber

Abcoude

21

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

22

Kai Minck

Scharmer

23

Senna Scholten

Nispen

24

Ryan van de Westerlo

Helmond

25

Neel Lepelaars

Bergeijk

26

Max Minck

Scharmer

27

Pascal Cutler

Amsterdam

28

Lars Franken

Oisterwijk

29

Matthijs Lamain

Muntendam

30

Jelle de Vries

Zwolle

31

Tim Reinink

Vriezenveen

32

Gijs Hoogland

Amersfoort

33

Liam Den Breejen

Sliedrecht

34

Jesse Klein

Nieuw Vennep

35

Mathijs Klippel

Etten-leur

36

Jesse Rozendaal

Dordrecht

37

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

38

Ward Bierens

Bladel

39

Timo Kalberg

Den Haag

40

Ivar Roodenburg

Ugchelen

41

Niek Sonnemans

Meijel

42

Sven Jansen

Deventer

43

Tygo van der Beek

Heenvliet

44

Koen van Dijk

Dronten

45

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Boris van der Voort

Kwintsheul

4

Thomas Huitema

Roden

5

Hugo Wessels

Enter

6

Cas Krebbers

Deest

7

Maurits Buiter

Leiden

8

Luco Bos

Emmen

9

Karsten Kamp

Gasselternijveen

10

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

11

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

12

Aron van Vugt

Giessen

13

Nick Wisse

Rilland

14

Brent Jongenelen

Steenbergen

15

Thijmen de Jong

Ter Aar

16

Teun Paaimans

Kapelle

17

Gijs Baselmans

Bladel

18

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

19

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

20

Jasper Simons

Heerlen

21

Finn Hiemstra

Burgum

22

Daan Maessen

Nuth

23

Philip Diniz

Borne

24

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

25

Dean Tol

Volendam

26

Erik Wolfert

Deventer

27

Daan van Rooij

Berghem

28

Michiel Fuite

Berkel-enschot

29

Ruben Willemsen

Apeldoorn

30

Jilles Romers

Rozenburg

31

Mikai Leistra

Eibergen

32

Lars Homan

Sint-michielsgestel

33

Tom Loendersloot

Deventer

34

Lucas Demuyt

Boekel

35

Toine Broekroelofs

Zwolle

36

Maurits Blaauwgeers

Dalen

37

Floris Blok

Rotterdam

38

DaniŽl Weeder

Leiden

39

Sem Jalving

Klazienaveen

40

Finn Arends

Doetinchem

41

Stefan Croes

Emmen

42

Dennis Polfliet

Yerseke

43

Koert Weber

Swifterbant

DNF

Jules van Neer

Echt

DNF

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

DNF

Max de Lincel

Voorschoten

DNF

Daan Hartog

Giessenburg

DNF

Olle Kuiper

Nijverdal

DNF

Tygo Meerveld

Ugchelen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Jelle Weierink

Ootmarsum

4

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

5

Antoine Quint

Deil

6

Joeri Schaper

Bergen

7

Martijn Azantinlow

Tilburg

8

Jente Derksen

Haalderen

9

Sem Hofstede

Hengelo

10

Luca van der Veken

St Jan Steen

11

Ruud Junior Nagengast

Beilen

12

Danijel Agricola

Terwispel

13

Niek Bergboer

Wierden

14

Mark van Kleef

Kesteren

15

Job Weijdema

Tuk

16

Stan Smit

Wervershoof

17

Danny Turkstra

Beilen

18

Jan van Schaik

Amsterdam

19

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

20

Mark Mandemaker

Hoogvliet

21

Finn Hoefmans

Alphen Nb

22

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

23

Rocco Meenhuis

Nijverdal

24

Renzo Moretti

Kapelle

25

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

26

Floris Haverdings

Zuidlaren

27

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

28

Anco Ballif

Gouda

29

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

30

Max Rijvers

Lottum

31

Tijn van den Berg

De Lier

32

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

33

Floris Demuyt

Boekel

34

Pepijn de Kok

Voorburg

35

Vic Esselink

Tilburg

36

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

37

Sven Joosten

Bakel

38

Sem Horsten

Grashoek

39

Jelle de Vlaam

Gravendeel

40

Hugo Paats

Apeldoorn

41

Marthijn Berends

Westerbork

42

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

43

Sven Stapersma

's-gravenzande

44

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

45

Jaro Danklof

Rosmalen

46

Thijs Dahler

Schijndel

47

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

48

Kick Maas

Dongen

49

Thijs Bosch

Hattem

50

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

51

Stijn Heering

Rijssen

52

Tsjisse Weening

Harkema

53

Mads de Roos

Appelscha

54

Guido Jong

Blokker

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Thom van der Werff

Annen

3

Ryan Gal

Neede

4

Dirk Darding

Maastricht

5

Julian Vergouw

Amsterdam

6

Mees Vlot

Gouda

7

Thom van Herwaarden

Rossum

8

Christiaan van Rees

Groot Ammers

9

Chris Kisters

Nuenen

10

Jan Kraus

Oss

11

Mika Vijfvinkel

De Lier

12

Ingmar van den Bosch

Lisse

13

Martijn Mulder

Epe

14

Brent Nijboer

Zwolle

15

Tim v.d. Poel

Papendrecht

16

Thomas Engelhard

Den Haag

17

Gijs Ariens

Heenvliet

18

Rens Vergeer

Warmond

19

Matthijs Bink

Rijen

20

Viego Tijssen

Amstelveen

21

Firn Arens

Kruiningen

22

Olaf Vunderink

Heino

23

Hidde Swart

Oosterhout

24

Finn Keunen

Baarlo

25

Jens Versteeg

Amsterdam

26

Stijn Berentsen

Groenlo

27

Thijmen Groen

Den Haag

28

Colin Strik

Heerlen

29

Jelle Schieven

Zieuwent

30

Toinne Vriezen

Amersfoort

31

Mees de Vos

Heinkenszand

32

Sep Kramer

Oosterbeek

33

Sten ten Brinke

Zwolle

34

Dirk de Groof

Heeze

35

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

36

Tim Verdel

Roelofarendsveen

37

Daan de Jong

Zuidschermer

38

Samuel van der Meer

Assen

39

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

40

Siemen Hooiveld

Berghem

41

Sverre Olij

Borne

42

Ties Veldkamp

Kamerik

43

Tieme Stoffers

Gasteren

44

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

45

Lucas Vervoort

Nieuwegein

46

Sil Keur

Zwolle

47

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

48

Krijn Veldboer

Mierlo

49

Jelle van Dijk

Dronten

50

Tijs van der Pols

Abbenbroek

51

Jesse de Vries

Hoofddorp

52

Tobias Kool

Purmerend

53

Nauk ten Thije

Eibergen

54

Sem Maessen

Nuth

55

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

56

Mike Derogee

Nieuw Vennep

57

Jan Ruiter

Wormer

58

Diederik Wiebing

Diepenveen

59

Robin Pricken

Wijchen

60

Freek Leijtens

Waalwijk

61

Pelle van der Putte

Haarlem

62

Thijs van der Molen

Peize

63

Mika van der Lans

Lisse

64

Stijn Geersing

Groningen

DNF

Ramon Setz

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Elmar Abma

Wolvega

2

Nick Brand

Pijnacker

3

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

4

Bjorn Koster

Roden

5

Jelle Boonstra

Ouderkerk A/d Amstel

6

Jasper Huitema

Roden

7

Jari Prins

Hank

8

Marijn Schaper

Bergen Nh

9

Sille Hut

Boelenslaan

10

Max van der Meulen

Den Haag

11

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

12

RaphaŽl Mouton

Warmenhuizen

13

Marvin Peters

Wehl

14

Quinn Quadvlieg

Gulpen

15

Daan van den Berg

De Lier

16

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

17

Anne Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

18

Daan den Breejen

Papendrecht

19

Menno Huising

Wateringen

20

Michael Boers

Naaldwijk

21

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

22

Senna Nijman

Heelsum

23

Thijs Kortes

Hooglanderveen

24

Maurits Neele

Oude Tonge

25

Juul Nagengast

Beilen

26

Thijs Bakker

Rijssen

27

Maarten Hamminga

Annen

28

David Haverdings

Zuidlaren

29

Jesper Schins

Noorbeek

30

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

31

Milan Huizer

Waddinxveen

32

Bram Vermeer

Berkel-enschot

33

Stef Koning

Hensbroek

34

Tim van den Noort

De Meern

35

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

36

Justus Willemsen

Apeldoorn

37

Luka Fredrikze

Lisse

38

Jonas Roodenburg

Maassluis

39

Mike Krabbenborg

Groenlo

40

Jelle Sengers

Valkenswaard

41

Pepijn Veenings

Assendelft

42

Daan van den Eijnde

Gemert

43

Dennis de Haan

Veenendaal

44

Bram van Eijsden

Maastricht

45

Stan Lute

Rotterdam

46

Miguel van Tintelen

Baars

47

Maxime Duba

Alkmaar

48

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

49

Bo Planken

Haarlem

50

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

51

Pepijn van der Straaten

Budel

52

Matz Damman

Groenlo

53

Jordy Brouwer

Westerbork

54

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden

55

Martijn Weeder

Leiden

56

Tim van Leijsen

Molenschot

57

Kay van den Hogen

Volendam

58

Laszlo van Melis

Heesch

59

Mick Nijveld

Nijverdal

60

Thijmen Paardekooper

Valthermond

61

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

62

Joeri de Coo

Maarssenbroek

63

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

64

Christian Evers

Nijverdal

65

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen

66

Dani van der Lee

Schiedam

67

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

68

Bram Beenkens

Margraten

DNF

BjŲrn Hommes

Appelscha

DNF

Stijn Hezeman

Apeldoorn

DNF

Daan van LŁling

Alphen A/d Rijn

DNF

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

DNF

Kevin Gosniowski

Maassluis