RONDE VAN OUDERKERK AAN DE AMSTEL

                                            17 JUNI 2018            

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Bijschrijver

3

Martin van Plateringen

Almere

4

Jorne Videler

Badhoevedorp

5

Frank Visser

Utrecht

6

Serginho Wilshaus

Haarlem

7

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

8

Jermo le Fevre

Purmerend

9

Carlo Kop

Almere

10

Tijs Dekker

Oosthuizen

11

Niels Ruijter

Uithoorn

13

Ewout van der Kleij

Utrecht

14

Jordy Beuker

Huizen

15

Barry Porsius

Lelystad

16

Sander Boerkamp

Amsterdam

17

Bastian de Jong

Hoorn

18

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

19

Niall Tilli

Amsterdam

20

Bart Segers

Ouderkerk A/d Amstel

22

Henk de Jong

Nieuwveen

24

Teun Groeneveld

Nieuw Vennep

25

Joakim Zuidema

Dokkum

DNF

Menno van Capel

Noorden

DNF

Koos van Dam

Amsterdam

DNF

Nick van Dorp

Zaandam

DNF

Bart van Duren

Amstelveen

DNF

Arwin Elbers

Koog Aan De Zaan

DNF

Guy Frissen

Utrecht

DNF

Rob van Gameren

Amsterdam

DNF

Wieger Göbel

Amstelveen

DNF

Bauke de Haan

Amsterdam

DNF

Robin Hink

Vijfhuizen

DNF

Max van Honschoten

Spaarndam

DNF

Jasper Hupkes

Utrecht

DNF

Tom Koeleman

Utrecht

DNF

Kevin Molenaar

Amsterdam

DNF

Roel Mouris

Waverveen

DNF

Tommy Oude Elferink

Nieuwveen

DNF

Jeffrey van der Park

Purmerend

DNF

Jens Pronk

De Rijp

DNF

Casper Pruijn

Corralejo-laspalmas-fuerteventura

DNF

Arjan Rebel

Wormer

DNF

Luuk Schuurmans

Utrecht

DNF

Jesse Stam

Bergambacht

DNF

Job van der Wal

Amsterdam

DNF

Jannes van Weele

Utrecht

DNF

Mark Wencker-Borck

Amsterdam

DNF

Patrick van Zuilen

Nieuwegein

DNF

Fabio Bertolini

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/JUNIOREN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Nicole Steigenga

Bijschrijver

2

Demi Vollering

Berkel En Rodenrijs

3

Roos Markus

Zwarte Kat

4

Noa de Haan

Bijschrijver

5

Hanneke de Goeje

Leiden

6

Hanneke Mulder

Utrecht

7

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht

8

Juul Hubert

Den Haag

9

Berit Huiting

Rolde

10

Roza Blokker

Aalsmeer

11

Femke de Graaff

Voorschoten

12

Lisa Worner

Amsterdam

13

Laura van der Zwaan

Sliedrecht

14

Tjilde Bennis

Zoeterwoude

15

Thirza Korevaar

Groot Ammers

16

Marise Lagendijk

Alphen A/d Rijn

17

Aagtje Dijkman

Bijschrijver

18

Bianca Lust

Oostzaan

19

Holly Flannery

Richmond

20

Danielle de Jong

Vijfhuizen

21

Rosan Koper

Heemskerk

22

Fabiënne Kool

Kortenhoef

23

Yonna van Dam

Voorhout

24

Mimi Tjoeng

Hilversum

25

Chantal Hendriks

Heerenveen

26

Lisa Groothuesheidkamp

Curacao

DNF

Suzanne Mulder

Den Haag

DNF

Judith Stolze

De Lier

DNF

Ivana Louhenapessy

Breukelen

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40±

 

 

 

 

1

Cees Snoek

Bijschrijver

2

Caspar Hermans

Amsterdam

3

Edwin Commandeur

Aalsmeer

4

Rene Melk

Assendelft

5

Lars Rietveld

Oudewater

6

Auke Broex

Ouderkerk A/d Amstel

7

Coen Emmer

Amsterdam

8

Marcel Witte

Amsterdam

9

Michiel Winthagen

Amstelveen

10

Ruud Kluit

Beets

11

Romke van der Weerdt

Amsterdam

12

Maurice de Bruijn

Haarlem

13

Raul Woudstra

Amstelveen

14

Hans Schelvis

Heemskerk

15

Edwin de Graaff

De Kwakel

16

Marcel Hillaert

Edam

17

Wouter de Jonge

Ouderkerk Aan De Amstel

18

Peter de Koster

Purmerend

19

Willem Abbema

Utrecht

20

Geeralt van den Ham

Amsterdam

21

Jan van Herwijnen

Bussum

22

Richard Huisman

Amersfoort

23

Serge van der Putten

Amsterdam

DNF

Johan van den Braber

Amsterdam

DNF

Jan Buisman

Ouderkerk Aan De Amstel

DNF

Mario Hagen

Kortenhoef

DNF

Erwin Rijnders

Nieuwegein

DNF

Ed van der Veer

Renswoude

DNF

Hendrik van Westen

Assendelft