TOP 20 RESULTATEN UCI

                                         17 JUNI 2018

 

2018.06.17.TOUR DE SUISSE.EINDKL.(UWT)

5

KELDERMAN Wilco

7

OOMEN Sam

8

KRUIJSWIJK Steven

12

MOLLEMA Bauke

 

2018.06.17.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.EINDKL.(WWT)

2

VOS Marianne

5

PIETERS Amy

8

BUURMAN Eva

10

STULTIENS Sabrina

12

VAN DIJK Ellen

 

2018.06.17.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.05E RIT.(WWT)

3

VOS Marianne

6

WILD Kirsten

11

BRAND Lucinda

15

BUURMAN Eva

19

SLIK Rozanne

20

BLAAK Chantal

 

2018.06.17.OBEROSTERREICHRUNDFAHRT.EINDKL.(2.2)

5

VAN DER HAAR Lars

 

2018.06.17.OBEROSTERREICHRUNDFAHRT.04E RIT.(2.2)

2

VAN DER HAAR Lars

 

2018.06.17.GP HORSTENS POSTEN.(1.1)

5

HOOGHIEMSTER René

14

BUGTER Luuc

19

VAN DALEN Jason

 

2018.06.17.ELFSTEDENRONDE.(1.1)

2

VERMELTFOORT Coen

11

VAN DER POEL David

 

2018.06.16.TOUR DE SUISSE.08E RIT.(UWT)

15

KELDERMAN Wilco

17

OOMEN Sam

 

2018.06.16.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.04E RIT.(WWT)

3

VOS Marianne

12

BRAND Lucinda

13

PIETERS Amy

17

WILD Kirsten

18

BUURMAN Eva

 

2018.06.16.OBEROSTERREICHRUNDFAHRT.03E RIT.(2.2)

9

VAN DER HAAR Lars

 

2018.06.16.FYEN RUNDT-TOUR OF FYEN.(1.1)

3

VAN DER KOOIJ Bas

4

STROETINGA Wim

8

LOOIJ Andre

9

VAN DALEN Jason

11

BUGTER Luuc

16

JANSSEN Adriaan

19

KLEIMAN Wim

 

2018.06.15.TOUR DE SUISSE.07E RIT.(UWT)

5

KELDERMAN Wilco

8

KRUIJSWIJK Steven

10

OOMEN Sam

14

MOLLEMA Bauke

 

2018.06.15.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.03E RIT.(WWT)

3

VOS Marianne

8

BUURMAN Eva

9

PIETERS Amy

 

2018.06.15.OBEROSTERREICHRUNDFAHRT.02E RIT.(2.2)

3

VAN DER HAAR Lars

11

DE JONG Timo

 

2018.06.15.DWARS DOOR HET HAGELAND-AARSCHOT.(1.1)

7

VAN POPPEL Danny

8

KREDER Wesley

12

VAN DEN BERG Julius

14

VAN GINNEKEN Sjoerd

18

VAN WINDEN Dennis

19

JAKOBSEN Fabio

 

2018.06.14.TOUR OF SLOVENIA.02E RIT.(2.1)

1

GROENEWEGEN Dylan

 

2018.06.14.TOUR DE SUISSE.06E RIT.(UWT)

14

MOLLEMA Bauke

16

KRUIJSWIJK Steven

17

KELDERMAN Wilco

19

OOMEN Sam

 

2018.06.14.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.02E RIT.(WWT)

2

VOS Marianne

9

BUURMAN Eva

11

PIETERS Amy

15

VAN DIJK Ellen

16

STULTIENS Sabrina

19

BLAAK Chantal

20

MACKAIJ Floortje

 

2018.06.14.OBEROSTERREICHRUNDFAHRT.01E RIT.(2.2)

2

VAN DER HAAR Lars

13

VAN KESSEL Corne

 

2018.06.13.TOUR OF SLOVENIA.01E RIT.(2.1)

7

ROOSEN Timo

 

2018.06.13.TOUR DE SUISSE.05E RIT.(UWT)

3

SLAGTER Tom-Jelte

4

KELDERMAN Wilco

5

MOLLEMA Bauke

9

OOMEN Sam

11

KRUIJSWIJK Steven

 

2018.06.13.OVO ENERGY WOMENŽS TOUR.01E RIT.(WWT)

6

VOS Marianne

8

WILD Kirsten

15

KESSLER Nina

16

TENNIGLO Moniek

17

BUURMAN Eva

18

PIETERS Amy

19

KOSTER Anouska

 

2018.06.12.TOUR DE SUISSE.04E RIT.(UWT)

14

KELDERMAN Wilco

 

2018.06.11.TOUR DE SUISSE.03E RIT.(UWT)

15

LAMMERTINK Maurits

 

2018.06.10.TOUR DE SUISSE.02E RIT.(UWT)

10

KRUIJSWIJK Steven

19

MOLLEMA Bauke

 

2018.06.10.SPAR FLANDERS DIAMOND TOUR.(W.1.1)

1

VAN DER MEER Janine

8

KESSLER Nina

10

VAN VELZEN Bryony

12

WIEBES Lorena

17

WATERREUS Kylie

 

2018.06.10.RONDE VAN LIMBURG.(1.1)

1

VAN DER POEL Mathieu

10

VERMELTFOORT Coen

14

DE JONGE Maarten

15

GERTS Floris

18

VAN EMPEL Etienne

19

VERMEER Tom

 

2018.06.10.RONDE DE IŽOISE.EINDKL.(2.2)

16

VAN DER TUUK Danny

19

LINDENBURG Jim

 

2018.06.10.RONDE DE IŽOISE.04E RIT.(2.2)

3

WELTEN Bram

 

2018.06.10.MIDDEN-BRABANT OMLOOP.(1.2)

1

VAN DEN BERG Julius

3

VAN BREDA Rick

4

BOL Cees

5

BOSMAN Gert-Jan

6

SCHULTING Peter

7

BUGTER Luuc

9

TE STROET Rens

10

VAN DEN DOOL Kelvin

11

BOVENHUIS Jasper

12

OTTEMA Rick

13

VAN RHEE Joey

15

WEERKAMP Tim

16

ABRAHAM GEBRU Daniel

17

OREEL Lars

18

HOPPEZAK Vincent

19

DE LAAT Jasper

20

VAN DALEN Jason

 

2018.06.10.CRITERIUM DU DAUPHINE.EINDKL.(UWT)

11

TOLHOEK Antwan

 

2018.06.10.CRITERIUM DU DAUPHINE.07E RIT.(UWT)

11

TOLHOEK Antwan

 

2018.06.09.TOUR DE SUISSE.01E RIT.(UWT)

5

KELDERMAN Wilco

6

OOMEN Sam

 

2018.06.09.TOUR DE SERBIA.02E RIT.(2.2)

1

VAN TRIJP Maarten

 

2018.06.09.RONDE DE IŽOISE.03E RIT.(2.2)

3

KRUL Stef

6

WELTEN Bram

19

VAN DER HORST Dennis

20

VAN BAKEL Robbie

 

2018.06.09.GIRO CICLISTICO dŽITALIA.03E RIT.(2.2)

17

MAAS Jan

 

2018.06.09.DWARD DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN.(1.2)

4

OTTEMA Rick

7

KERKHOF Tim

12

DE JONGE Maarten

13

VAN DEN DOOL Kelvin

15

DOETS Marco

16

VAN DALEN Jason

18

BUGTER Luuc

 

2018.06.09.CRITERIUM DU DAUPHINE.06E RIT.(UWT)

11

TOLHOEK Antwan

 

2018.06.09.31.TROFEO.03E RIT.(2.Ncup)

14

KROONEN Max

17

VAN UDEN Casper

 

2018.06.08.TOUR DE SERBIA.01E RIT.(2.2)

19

VAN TRIJP Maarten

 

2018.06.08.RONDE DE IŽOISE.02E RIT.(2.2)

8

LINDENBURG Jim

17

RUIJGH Rob

 

2018.06.08.LJUBLJANA-DOMZALE-LJUBLJANA.TIJD.(W.1.2)

13

BOOGAARD Maaike

 

2018.06.08.GIRO CICLISTICO dŽITALIA.02E RIT.(2.2)

15

BURGER Sven

 

2018.06.08.CRITERIUM DU DAUPHINE.05E RIT.(UWT)

10

TOLHOEK Antwan

 

2018.06.08.31.TROFEO.02E RIT.(2.Ncup)

7

KROONEN Max

14

MARSMAN Tim

 

2018.06.07.RONDE DE IŽOISE.01E RIT.(2.2)

8

VAN DER HORST Dennis

9

WELTEN Bram

13

KRUL Stef

 

2018.06.07.GP.DU CANTON dŽARGOVIE.(1.HC)

11

VAN POPPEL Boy

 

2018.06.07.GIRO CICLISTO dŽITALIA.01E RIT.(2.2U)

9

SCHELLING Ide

19

HOOLE Daan

 

2018.06.07.CRITERIUM DU DAUPHINE.04E RIT.(UWT)

20

TOLHOEK Antwan

 

2018.06.07.31.TROFEO.01E RIT.(2.Ncup)

4

LEIJNSE Enzo

14

KROONEN Max

 

2018.06.04.CRITERIUM DU DAUPHINE.01E RIT.(UWT)

9

TEUNISSEN Mike

 

2018.06.03.TOUR DU CAMERON.EINDKL.(2.2)

8

VAN RUTTEN Bryan

10

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.06.03.TOUR DU CAMERON.08E RIT.(2.2)

18

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.06.03.TOUR DE KUMANO.EINDKL.(2.2)

1

DE MAAR Marc

 

2018.06.03.TOUR DE KUMANO.04E RIT.(2.2)

7

DE MAAR Marc

 

2018.06.03.TOUR DE KOREA.EINDKL.(2.1)

5

KREDER Raymond

 

2018.06.03.TOUR DE KOREA.05E RIT.(2.1)

1

KREDER Raymond

 

2018.06.03.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.EINDKL.(2.HC)

7

DUIJN Huub

15

VAN DER LIJKE Nick

16

GERTS Floris

18

WEENING Pieter

 

2018.06.03.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.04E RIT.(2.HC)

8

DUIJN Huub

11

GERTS Floris

16

VAN DER LIJKE Nick

20

WEENING Pieter

 

2018.06.03.MEMORIAL PHILIPPE VAN CONINGSLOO.(1.2)

6

PAASSCHENS Mathijs

 

2018.06.03.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.EINDKL.(W.2.1)

2

VAN DIJK Ellen

3

BRAND Lucinda

9

MACKAIJ Floortje

11

BUURMAN Eva

13

SLIK Rozanne

 

2018.06.03.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.07E RIT.(W.2.1)

1

VAN DIJK Ellen

3

BRAND Lucinda

13

MACKAIJ Floortje

15

BOOGAARD Maaike

19

BUURMAN Eva

 

2018.06.03.DWARS DOOR DE WESTHOEK.(W.1.1)

2

WIEBES Lorena

10

DE JONG Demi

11

DE GAST Belle

12

KUIJPERS Evy

13

KOREVAAR Jeanne

 

2018.06.03.CRITERIUM DU DAUPHINE.PROLOOG.(UWT)

2

VAN EMDEN Jos

13

TERPSTRA Niki

14

TEUNISSEN Mike

15

VAN BAARLE Dylan

19

BOOM Lars

 

2018.06.03.COURSE DE LA PAIX GRAND PRIX PRIESSNITZ SPA.04E RIT.(2.Ncup)

19

VAN DEN DOOL Jens

 

2018.06.03.BOUCLES DE LA MAYENNE.EINDKL.(2.1)

1

VAN DER POEL Mathieu

 

2018.06.03.BOUCLES DE LA MAYENNE.03E RIT.(2.1)

17

VAN DER POEL Mathieu

 

2018.06.02.TOUR DU CAMERON.07E RIT.(2.2)

1

QUAEDVLIEG Lars

8

VAN RUTTEN Bryan

 

2018.06.02.TOUR DE KUMANO.03E RIT.(2.2)

2

DE MAAR Marc

 

2018.06.02.TOUR DE KOREA.04E RIT.(2.1)

5

KREDER Raymond

 

2018.06.02.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.03E RIT.(2.HC)

3

VAN DER LIJKE Nick

4

DUIJN Huub

14

WEENING Pieter

18

MEIJERS Jeroen

20

GERTS Floris

 

2018.06.02.SALVERDA OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA.(W.1.2)

1

WIEBES Lorena

4

VAN DE REE Monique

5

VAN DER MEER Janine

6

BRAAM Danique

8

PEETOOM Kirsten

9

HOEKSMA Ilona

11

DE ZOETE Mylene

12

KALSBEEK Janieke

13

KOOL Charlotte

15

KOREVAAR Jeanne

16

HOFMAN Merel

18

TON Quinty

19

MEIJERING Mareille

20

JONGERIUS Claudia

 

2018.06.02.MARKET HEITSE PIJL.(1.1)

2

WIPPERT Wouter

5

BOL Cees

16

VERMELTFOORT Coen

17

KREDER Wesley

 

2018.06.02.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.06E RIT.(W.2.1)

4

BUURMAN Eva

5

VAN DIJK Ellen

7

SLIK Rozanne

8

BRAND Lucinda

13

MACKAIJ Floortje

 

2018.06.02.BOUCLES DE LA MAYENNE.02E RIT.(2.1)

5

VAN DER POEL Mathieu

 

2018.06.01.TOUR DU CAMERON.06E RIT.(2.2)

2

VAN RUTTEN Bryan

12

JANSEN Tom

 

2018.06.01.TOUR DE KOREA.03E RIT.(2.1)

6

KREDER Raymond

 

2018.06.01.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.02E RIT.(2.HC)

9

DUIJN Huub

17

GERTS Floris

18

VAN DER LIJKE Nick

19

MEIJERS Jeroen

 

2018.06.01.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.05E RIT.(W.2.1)

1

SLIK Rozanne

2

VAN DIJK Ellen

5

BRAND Lucinda

7

BUURMAN Eva

8

VOLLERING Demi

14

MACKAIJ Floortje

 

2018.06.01.COURSE DE LA PAIX GRAND PRIX PRIESSNITZ SPA.02E RIT.(2.Ncup)

6

VAN DEN BERG Marijn

 

2018.06.01.BOUCLES DE LA MAYENNE.01E RIT.(2.1)

1

VAN DER POEL Mathieu

 

2018.05.31.TOUR DU CAMERON.05E RIT.(2.2)

14

VAN RUTTEN Bryan

16

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.05.31.TOUR DE KOREA.02E RIT.(2.1)

2

KREDER Raymond

 

2018.05.31.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.01E RIT.(2.HC)

12

GERTS Floris

19

VAN DER LIJKE Nick

 

2018.05.31.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.04E RIT.(W.2.1)

2

VAN DIJK Ellen

7

BUURMAN Eva

13

MACKAIJ Floortje

15

SLIK Rozanne

17

VOLLERING Demi

20

BRAND Lucinda

 

2018.05.31.COURSE DE LA PAIX GRAND PRIX PRIESSNITZ SPA.01E RIT.(2.Ncup)

3

EEKHOFF Nils

5

ZIJLAARD Maikel

 

2018.05.31.BOUCLES DE LA MAYENNE.PROLOOG.(2.1)

2

VAN DER POEL Mathieu

 

2018.05.30.TOUR DE KOREA.01E RIT.(2.1)

8

KREDER Raymond

 

2018.05.30.SKODA TOUR DE LUXEMBOURG.PROLOOG.(2.HC)

11

DUIJN Huub

16

LIGTHART Pim

 

2018.05.30.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.03E RIT.(W.2.1)

4

BUURMAN Eva

5

VAN DIJK Ellen

8

MACKAIJ Floortje

10

BRAND Lucinda

11

VOLLERING Demi

16

SLIK Rozanne

 

2018.05.29.TOUR DU CAMERON.04E RIT.(2.2)

5

QUAEDVLIEG Lars

10

VAN RUTTEN Bryan

 

2018.05.29.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.02E RIT.(W.2.1)

5

VAN DIJK Ellen

6

BUURMAN Eva

7

VOLLERING Demi

11

MACKAIJ Floortje

14

SLIK Rozanne

20

BRAND Lucinda

 

2018.05.28.INT.LOTTO THURINGEN LADIES TOUR.01E RIT.(W.2.1)

5

BUURMAN Eva

11

VAN DIJK Ellen

13

SLIK Rozanne

15

MACKAIJ Floortje

20

KOSTER Paulien

 

2018.05.27.TOUR DU PAYS DE VAUD.EINDKL.(2.Ncup)

16

VAN DER TUUK Axel

18

KRUL Wessel

20

KOSTER Adne

 

2018.05.27.TOUR DU PAYS DE VAUD.04E RIT.(2.Ncup)

11

VAN DER TUUK Axel

12

KRUL Wessel

 

2018.05.27.TOUR DU CAMEROUN.02E RIT.(2.2)

10

VAN RUTTEN Bryan

14

VELING Martijn

20

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.05.27.RAS TAILTEANN.EINDKL.(2.2)

1

BUGTER Luuc

5

VAN DALEN Jason

7

BAX Sjoerd

14

JANSSEN Adriaan

18

TULNER Rens

 

2018.05.27.RAS TAILTEANN.08E RIT.(2.2)

2

BUGTER Luuc

3

BAX Sjoerd

5

VAN DALEN Jason

18

JANSSEN Adriaan

 

2018.05.27.PARIS-ROUBAIX.ESPOIRS.(1.2U)

2

VAN DEN BERG Julius

3

ARENSMAN Thymen

11

MOBACH Jarno

12

EEKHOFF Nils

18

LENDERINK Peter

 

2018.05.27.GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK.(W.1.1)

5

DE JONG Demi

8

WIEBES Lorena

11

KASTELIJN Yara

12

VAN DER HEIJDEN Inge

13

KOREVAAR Jeanne

16

VAN DE REE Monique

 

2018.05.27.GIRO dŽITALIA.EINDKL.(UWT)

2

DUMOULIN Tom

9

OOMEN Sam

12

POELS Wout

 

2018.05.27.CIRCUIT DE WALLONIE.(1.2)

7

VAN DER KOOIJ Bas

12

NIEUWPOORT Jelle

 

2018.05.27.BALOISE BELGIUM TOUR.EINDKL.(2.HC)

10

BUDDING Martijn

13

RUIJGH Rob

16

VAN DER HAAR Lars

 

2018.05.27.BALOISE BELGIUM TOUR.05E RIT.(2.HC)

4

WELTEN Bram

12

VERMELTFOORT Coen

18

WIPPERT Wouter

 

2018.05.26.TOUR OF JAPAN.EINDKL.(2.1)

19

DE MAAR Marc

 

2018.05.26.TOUR OF JAPAN.08E RIT.(2.1)

12

KREDER Raymond

 

2018.05.26.TOUR OF JAPAN.07E RIT.(2.1)

14

DE MAAR Marc

 

2018.05.26.TOUR OF ESTONIA.EINDKL.(2.1)

4

HAVIK Piotr

 

2018.05.26.TOUR OF ESTONIA.02E RIT.(2.1)

6

HAVIK Piotr

 

2018.05.26.TOUR DU PAYS DE VAUD.03E RIT B.(2.Ncup)

5

VAN DER TUUK Axel

7

BOVEN Lars

 

2018.05.26.TOUR DU PAYS DE VAUD.03E RIT A.(2.Ncup)

3

MAAS Edo

4

VAN DER TUUK Axel

 

2018.05.26.TOUR DU CAMEROUN.01E RIT.(2.2)

11

VELING Martijn

14

JANSEN Tom

20

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.05.26.RAS TAILTEANN.07E RIT.(2.2)

4

VAN DALEN Jason

5

BUGTER Luuc

13

BAX Sjoerd

14

JANSSEN Adriaan

18

TULNER Rens

 

2018.05.26.GRAND PRIX DE PLUMELEC-MORBIHAN.DAMES.(W.1.1)

15

ENSING Janneke

 

2018.05.26.GIRO dŽITALIA.20E RIT.(UWT)

2

GESINK Robert

6

POELS Wout

11

OOMEN Sam

13

DUMOULIN Tom

 

2018.05.26.BALOISE BELGIUM TOUR.04E RIT.(2.HC)

9

BUDDING Martijn

13

RUIJGH Rob

16

VAN DER HAAR Lars

 

2018.05.25.TOUR OF ESTONIA.01E RIT.(2.1)

7

HAVIK Piotr

 

2018.05.25.RAS TAILTEANN.06E RIT.(2.2)

3

BUGTER Luuc

4

TULNER Rens

8

VAN DALEN Jason

 

2018.05.25.GIRO dŽITALIA.19E RIT.(UWT)

5

DUMOULIN Tom

8

OOMEN Sam

15

POELS Wout

20

GESINK Robert

 

2018.05.25.BALOISE BELGIUM TOUR.03E RIT.(2.HC)

3

VAN GOETHEM Brian

9

KONING Peter

 

2018.05.24.TOUR DU PAYS DE VAUD.01E RIT.(2.Ncup)

1

BOVEN Lars

1

VAN DER TUUK Axel

1

KRUL Wessel

1

MAAS Edo

1

KAMP Ryan

1

KOSTER Adne

 

2018.05.24.TOUR DES FJORDS.EINDKL.(2.HC)

 

2018.05.24.TOUR DES FJORDS.03E RIT.(2.HC)

4

LIGTHART Pim

10

MEIJERS Jeroen

11

ROOSEN Timo

14

VAN DER LIJKE Nick

 

2018.05.24.RAS TAILTEANN.05E RIT.(2.2)

3

VAN DALEN Jason

5

BUGTER Luuc

 

2018.05.24.GIRO dŽITALIA.18E RIT.(UWT)

8

VAN EMDEN Jos

13

DUMOULIN Tom

15

POELS Wout

 

2018.05.24.BALOISE BELGIUM TOUR.02E RIT.(2.HC)

2

WIPPERT Wouter

8

WELTEN Bram

16

VAN SCHIP Jan Willem

 

2018.05.23.TOUR OF JAPAN.04E RIT.(2.1)

2

KREDER Raymond

 

2018.05.23.TOUR DES FJORDS.02E RIT.(2.HC)

2

LIGTHART Pim

6

ROOSEN Timo

7

JAKOBSEN Fabio

12

VAN WINDEN Dennis

16

MEIJERS Jeroen

 

2018.05.23.RAS TAILTEANN.04E RIT.(2.2)

1

VAN DALEN Jason

5

BUGTER Luuc

17

TULNER Rens

19

JANSSEN Adriaan

 

2018.05.23.GIRO dŽITALIA.17E RIT.(UWT)

4

VAN POPPEL Danny

 

2018.05.23.BALOISE BELGIUM TOUR.01E RIT.(2.HC)

7

WIPPERT Wouter

10

WELTEN Bram

16

VAN KESSEL Corne

18

VERMELTFOORT Coen

 

2018.05.22.TOUR DES FJORDS.01E RIT.(2.HC)

1

JAKOBSEN Fabio

2

HOFLAND Moreno

3

ROOSEN Timo

8

MEIJERS Jeroen

18

GERTS Floris

 

2018.05.22.RAS TAILTEANN.03E RIT.(2.2)

1

BUGTER Luuc

19

VAN DALEN Jason

 

2018.05.22.GIRO dŽITALIA.16E RIT.(UWT)

3

DUMOULIN Tom

4

VAN EMDEN Jos

 

2018.05.22.EMAKUMEEN XXXI.BIRA.EINDKL..(WWT)

2

VAN VLEUTEN Annemiek

3

VAN DER BREGGEN Anna

8

ROOIJAKKERS Paulien

12

SOET Aafke

13

STULTIENS Sabrina

17

KOSTER Anouska

20

PIETERS Amy

 

2018.05.22.EMAKUMEEN XXXI.BIRA.04E RIT.(WWT)

6

STULTIENS Sabrina

8

VAN DER BREGGEN Anna

9

VAN VLEUTEN Annemiek

10

KOSTER Anouska

13

ROOIJAKKERS Paulien

15

SOET Aafke

17

ENSING Janneke

 

2018.05.21.TOUR OF JAPAN.02E RIT.(2.1)

4

KREDER Raymond

 

2018.05.21.RAS TAILTEANN.02E RIT.(2.2)

2

BUGTER Luuc

6

VAN DALEN Jason

20

BAX Sjoerd

 

2018.05.21.EMAKUMEEN XXXI.BIRA.03E RIT.(WWT)

1

PIETERS Amy

7

DE JONG Demi

8

ROOIJAKKERS Paulien

10

KOSTER Anouska

13

VAN DER BREGGEN Anna

14

VAN VLEUTEN Annemiek

 

2018.05.20.TOUR OF NORWAY.EINDKL.(2.HC)

6

MEIJERS Jeroen

14

RUIJGH Rob

 

2018.05.20.TOUR OF NORWAY.05E RIT.(2.HC)

4

MEIJERS Jeroen

14

RUIJGH Rob

20

WEENING Pieter

 

2018.05.20.TOUR OF JAPAN.01E RIT.(2.1)

10

KREDER Raymond

 

2018.05.20.RONDE DE I'ISARD.EINDKL.(2.2U)

13

MAAS Jan

 

2018.05.20.RONDE DE I'ISARD.04E RIT.(2.2U)

15

MAAS Jan

 

2018.05.20.RAS TAILTEANN.01E RIT.(2.2)

2

BUGTER Luuc

4

VAN DALEN Jason

 

2018.05.20.GROTE PRIJS MARCEL KINT.(1.1)

2

BOL Cees

6

VAN SCHIP Jan Willem

11

VAN DER HORST Dennis

16

VAN DEN BERG Julius

19

VAN EMPEL Etienne

 

2018.05.20.GIRO dŽITALIA.15E RIT.(UWT)

3

DUMOULIN Tom

10

OOMEN Sam

18

POELS Wout

 

2018.05.20.EMAKUMEEN XXXI.BIRA.02E RIT.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

2

VAN DER BREGGEN Anna

19

SOET Aafke

 

2018.05.20.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.EINDKL.(2.2)

11

BEUKEBOOM Dion

19

DUVIGNEAU Beau

 

2018.05.20.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.05E RIT.(2.2)

9

DUVIGNEAU Beau

20

BEUKEBOOM Dion

 

2018.05.20.A TRAVERS LES HAUTS DE FRANCE.EINDKL.(2.2)

5

KLEIMAN Wim

12

LOOIJ Andre

 

2018.05.20.A TRAVERS LES HAUTS DE FRANCE.03E RIT.(2.2)

5

LOOIJ Andre

 

2018.05.19.TOUR OF NORWAY.04E RIT.(2.HC)

1

GROENEWEGEN Dylan

8

MEIJERS Jeroen

16

GERTS Floris

 

2018.05.19.RONDE DE I'ISARD.03E RIT.(2.2U)

10

MAAS Jan

 

2018.05.19.GIRO dŽITALIA.14E RIT.(UWT)

5

DUMOULIN Tom

7

POELS Wout

15

OOMEN Sam

 

2018.05.19.EMAKUMEEN XXXI.BIRA.01E RIT.(WWT)

1

STULTIENS Sabrina

4

VAN DER BREGGEN Anna

6

VAN VLEUTEN Annemiek

11

ENSING Janneke

 

2018.05.19.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.04E RIT.(2.2)

9

BEUKEBOOM Dion

 

201.05.19.AMGEN TOUR OF CALIFORMIA.EINDKL.(UWT)

13

TOLHOEK Antwan

 

2018.05.19.A TRAVERS LES HAUTS DE FRANCE.02E RIT.(2.2)

5

KLEIMAN Wim

10

LOOIJ Andre

 

2018.05.18.TOUR OF NORWAY.03E RIT.(2.HC)

1

GROENEWEGEN Dylan

7

KREDER Michel

12

ROOSEN Timo

 

2018.05.18.RONDE DE I'ISARD.02E RIT.(2.2U)

20

MAAS Jan

 

2018.05.18.GIRO dŽITALIA.13E RIT.(UWT)

3

VAN POPPEL Danny

18

VAN POPPEL Boy

 

2018.05.18.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.03E RIT.(2.2)

7

BEUKEBOOM Dion

8

HAVIK Yoeri

 

201.05.18.AMGEN TOUR OF CALIFORMIA.06E RIT.(UWT)

20

TOLHOEK Antwan

 

2018.05.18.A TRAVERS LES HAUTS DE FRANCE.01E RIT.(2.2)

6

LOOIJ Andre

 

2018.05.17.TOUR OF NORWAY.02E RIT.(2.HC)

9

ROOSEN Timo

11

KREDER Michel

13

MEIJERS Jeroen

16

WEENING Pieter

 

2018.05.17.RONDE DE I'ISARD.01E RIT.(2.2U)

16

SCHELLING Ide

 

2018.05.17.GIRO dŽITALIA.12E RIT.(UWT)

2

VAN POPPEL Danny

11

LAMMERTINK Maurits

 

2018.05.17.DURANGO-DURANGO EMAKUMEEN SARIA.(W.1.2)

1

VAN DER BREGGEN Anna

2

VAN VLEUTEN Annemiek

3

STULTIENS Sabrina

6

ROOIJAKKERS Paulien

18

ENSING Janneke

 

2018.05.17.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.02E RIT.(2.2)

3

HAVIK Yoeri

 

2018.05.16.TOUR OF NORWAY.01E RIT.(2.HC)

1

GROENEWEGEN Dylan

7

MEIJERS Jeroen

 

2018.05.16.GIRO d ITALIA.11E RIT.(UWT)

2

DUMOULIN Tom

17

OOMEN Sam

 

2018.05.16.BALTYK-KARKONOSZE TOUR.01E RIT.(2.2)

10

HAVIK Yoeri

 

2018.05.15.GIRO d ITALIA.10E RIT.(UWT)

18

DUMOULIN Tom

 

2018.05.15.AMGEN TOUR OF CALIFORNIA.03E RIT.(UWT)

8

SLAGTER Tom-Jelte

18

TOLHOEK Antwan

 

2018.05.14.AMGEN TOUR OF CALIFORNIA.02E RIT.(UWT)

4

TOLHOEK Antwan

 

2018.05.13.RONDE VAN NOORD-HOLLAND.(1.2)

1

VAN DEN BERG Julius

2

BOL Cees

3

STROETINGA Wim

4

LOOIJ Andre

6

VAN BAKEL Robbie

7

VAN DER DUIN Patrick

8

VAN DALEN Jason

9

ASJES Jelmer

10

KOOISTRA Marten

11

BEUKEBOOM Dion

13

ARIESEN Jacob Willem

14

BAKKER Stephan

15

VAN DEN BERG Marijn

16

SCHOLTEN Wiebe

18

OTTENBROS Joury

19

OTTEVANGER Bas

20

HAVIK Piotr

 

2018.05.13.GIRO d ITALIA.09E RIT.(UWT)

8

DUMOULIN Tom

17

POELS Wout

20

OOMEN Sam

 

2018.05.13.FLECHE DU SUD.EINDKL.(2.2)

5

DE LAAT Jasper

7

KERKHOF Tim

9

DE JONGE Maarten

11

OTTEMA Rick

20

KRUL Stef

 

2018.05.13.FLECHE DU SUD.05E RIT.(2.2)

3

VAN DER KOOIJ Bas

7

DE LAAT Jasper

12

DE JONGE Maarten

15

MOLENAAR Alex

 

2018.05.13.AMGEN TOUR OF CALIFORNIA.01E RIT.(UWT)

20

TOLHOEK Antwan

 

2018.05.13.4 JOURS DE DUNKERQUE.EINDKL.(2.HC)

3

RIESEBEEK Oscar

 

2018.05.12.VUELTA ARAGON.02E RIT.(2.1)

19

VAN WINDEN Dennis

 

2018.05.12.TOUR DE GIRONDE.01E RIT.(J.2.1)

9

WARMERDAM Max

 

2018.05.12.RONDE VAN OVERIJSSEL.(1.2)

1

HAVIK Piotr

5

BOL Cees

6

ARIESEN Tim

7

VAN DALEN Jason

8

BOVENHUIS Jasper

9

TE STROET Rens

10

KOOIJMAN Jaap

11

BOUWMANS Dylan

14

BUDDING Martijn

15

EISING Tijmen

16

VAN LOON Jordi

17

LINDEMAN Adrie

19

VAN DER LIJKE Nick

20

MEIJERS Jeroen

 

2018.05.12.GIRO d ITALIA.08E RIT.(UWT)

11

DUMOULIN Tom

19

OOMEN Sam

 

2018.05.12.FLECHE DU SUD.04E RIT.(2.2)

8

KERKHOF Tim

12

DE LAAT Jasper

15

VAN DER KOOIJ Bas

16

VAN LUIJK Sven

18

DE JONGE Maarten

 

2018.05.12.7-DORPENOMLOOP AALBURG.(W.1.2)

1

WIEBES Lorena

2

VAN DEN BOS Jip

3

VAN 'T GELOOF Marjolein

4

VAN DE REE Monique

5

KESSLER Nina

6

BRAAM Danique

7

KUIJPERS Evy

9

BAKKER Minke

10

DE ZOETE Mylene

11

WASMUS Nienke

14

SPOOR Winanda

15

TON Quinty

16

MEISTROK Susanne

17

KASTELIJN Yara

18

KOSTER Paulien

19

VAN HOUTUM Céline

 

2018.05.12.4 JOURS DE DUNKERQUE.05E RIT.(2.HC)

3

RIESEBEEK Oscar

 

2018.05.11.VUELTA ARAGON.01E RIT.(2.1)

4

VAN WINDEN Dennis

 

2018.05.11.TOUR OF UPPSALA.EINDKL.(W.2.2)

5

VAN DER LUGT Marlies

9

VOLLERING Demi

10

VAN DER MEER Janine

 

2018.05.11.TOUR OF UPPSALA.02E RIT.(W.2.2)

2

VOLLERING Demi

4

VAN DER MEER Janine

10

VAN DER LUGT Marlies

 

2018.05.11.GIRO d ITALIA.07E RIT.(UWT)

5

VAN POPPEL Danny

 

2018.05.11.FLECHE DU SUD.03E RIT.(2.2)

4

KERKHOF Tim

6

OTTEMA Rick

13

DE JONGE Maarten

17

DE LAAT Jasper

 

2018.05.11.4 JOURS DE DUNKERQUE.04E RIT.(2.HC)

3

WIPPERT Wouter

16

RIESEBEEK Oscar

 

2018.05.10.TOUR OF UPPSALA.01E RIT B.(W.2.2)

6

VAN DER LUGT Marlies

8

VAN DER MEER Janine

10

VOLLERING Demi

17

BAKS Marissa

 

2018.05.10.TOUR OF UPPSALA.01E RIT A.(W.2.2)

7

VAN DER LUGT Marlies

9

VOLLERING Demi

11

VAN DER MEER Janine

14

WIJFJE Melissa

18

BAKS Marissa

20

NEEFJES Tessa

 

2018.05.10.PANORAMA GUIZHOU WOMENS ROAD CYCLING.EINDKL.(W.2.2)

6

VAN VELZEN Bryony

 

2018.05.10.PANORAMA GUIZHOU WOMENS ROAD CYCLING.05E RIT.(W.2.2)

12

MARKUS Kelly

14

VAN VELZEN Bryony

 

2018.05.10.GIRO d ITALIA.06E RIT.(UWT)

8

DUMOULIN Tom

14

OOMEN Sam

 

2018.05.10.FLECHE DU SUD.02E RIT.(2.2)

5

DE LAAT Jasper

12

DE JONGE Maarten

13

KERKHOF Tim

19

VERMEER Tom

 

2018.05.10.4 JOURS DE DUNKERQUE.03E RIT.(2.HC)

3

WIPPERT Wouter

9

WELTEN Bram

 

2018.05.09.PANORAMA GUIZHOU WOMENS ROAD CYCLING.04E RIT.(W.2.2)

5

VAN VELZEN Bryony

 

2018.05.09.GIRO d ITALIA.05E RIT.(UWT)

8

LAMMERTINK Maurits

16

DUMOULIN Tom

 

2018.05.09.FLECHE DU SUD.01E RIT.(2.2)

3

DE LAAT Jasper

7

VAN LUIJK Sven

8

VAN DER HORST Dennis

9

HOOGHIEMSTER René

10

DOETS Marco

12

OTTEMA Rick

20

DEKKER David

 

2018.05.09.4 JOURS DE DUNKERQUE.02E RIT.(2.HC)

4

WIPPERT Wouter

15

WELTEN Bram

19

VAN SCHIP Jan Willem

 

2018.05.08.PANORAMA GUIZHOU WOMENS ROAD CYCLING.03E RIT.(W.2.2)

8

MARKUS Kelly

11

VAN VELZEN Bryony

 

2018.05.08.GIRO d ITALIA.04E RIT.(UWT)

11

DUMOULIN Tom

 

2018.05.08.4 JOURS DE DUNKERQUE.01E RIT.(2.HC)

4

WIPPERT Wouter

10

VERMELTFOORT Coen

 

2018.05.07.PANORAMA GUIZHOU WOMENS ROAD CYCLING.02E RIT.(W.2.2)

3

VAN VELZEN Bryony

17

KESSLER Nina

 

2018.05.06.TROFEE MAARTEN WIJNANTS.(1.1)

2

VAN DE REE Monique

3

WIEBES Lorena

6

VAN 'T GELOOF Marjolein

13

DE GAST Belle

14

KUIJPERS Evy

15

DE JONG Demi

18

BRAAM Danique

19

VAN DER MEER Janine

 

2018.05.06.TOUR DE YORKSHIRE.EINDKL.(2.1)

13

VAN BAARLE Dylan

16

TEUNISSEN Mike

18

VAN DER LIJKE Nick

 

2018.05.06.TOUR DE YORKSHIRE.04E RIT.(2.1)

15

TEUNISSEN Mike

17

VAN DER LIJKE Nick

19

VAN BAARLE Dylan

 

2018.05.06.SRI LANKA T-CUP.03E RIT.(2.2)

12

NEDERLOF Lex

 

2018.05.06.RHONE-ALPES ISERE TOUR.EINDKl.(2.2)

10

DE LAAT Jasper

 

2018.05.06.RHONE-ALPES ISERE TOUR.04E RIT.(2.2)

20

DE LAAT Jasper

 

2018.05.06.GIRO d ITALIA.03E RIT.(UWT)

5

VAN POPPEL Danny

17

DUMOULIN Tom

 

2018.05.06.FLECHE ARDENNAISE.(1.2)

1

BOL Cees

3

BAX Sjoerd

5

PAASSCHENS Mathijs

18

VAN DEN DOOL Jens

 

2018.05.06.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.EINDKL.(2.Ncup)

12

LEIJNSE Enzo

 

2018.05.06.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.04E RIT.(2.Ncup)

6

LEIJNSE Enzo

 

2018.05.05.TOUR DE YORKSHIRE.03E RIT.(2.1)

7

TEUNISSEN Mike

15

VAN EMPEL Etienne

 

2018.05.05.RHONE-ALPES ISERE TOUR.03E RIT.(2.2)

10

DE LAAT Jasper

 

2018.05.05.GIRO d ITALIA.02E RIT.(UWT)

15

VAN POPPEL Danny

19

DUMOULIN Tom

 

2018.05.05.FIVE RING OF MOSCOW.04E RIT.(2.2)

9

MERX Peter

 

2018.05.05.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.03E RIT.(2.Ncup)

14

LEIJNSE Enzo

16

KOSTER Adne

 

2018.05.04.VUELTA CICLISTA COMUNIDAD DE MADRID.02E RIT.(2.1)

10

BOL Jetse

 

2018.05.04.VUELTA CICLISTA COMUNIDAD DE MADRID.01E RIT.(2.1)

20

BOL Jetse

 

2018.05.04.TOUR DE YORKSHIRE.02E RIT.(2.1)

14

VAN EMPEL Etienne

17

VAN BAARLE Dylan

 

2018.05.04.TOUR DE YORKSHIRE WOMENS RACE.EINDKL.(2.1)

10

ENSING Janneke

11

VAN DIJK Ellen

14

BLAAK Chantal

17

MACKAIJ Floortje

 

2018.05.04.TOUR DE YORKSHIRE WOMENS RACE.02E RIT.(2.1)

10

ENSING Janneke

11

VAN DIJK Ellen

14

BLAAK Chantal

17

KNETEMANN Roxane

19

MACKAIJ Floortje

 

2018.05.04.RHONE-ALPES ISERE TOUR.02E RIT.(2.2)

9

DE LAAT Jasper

 

2018.05.04.GIRO d ITALIA.01E RIT.(UWT)

1

DUMOULIN Tom

 

2018.05.04.FIVE RING OF MOSCOW.03E RIT.(2.2)

8

KERS Koos Jeroen

 

2018.05.04.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.02E RIT B.(2.Ncup)

13

LEIJNSE Enzo

 

2018.05.04.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.02E RIT A.(2.Ncup)

14

VAN UDEN Casper

 

2018.05.03.TOUR OF ZHOUSHAN ISLAND.EINDKL.(2.2)

9

KESSLER Nina

12

HOOGEBOOM Roos

 

2018.05.03.TOUR OF ZHOUSHAN ISLAND.03E RIT.(2.2)

15

VAN VELZEN Bryony

16

KESSLER Nina

 

2018.05.03.TOUR DE YORKSHIRE.01E RIT.(2.1)

20

WIPPERT Wouter

 

2018.05.03.TOUR DE YORKSHIRE WOMENS RACE.01E RIT.(2.1)

1

WILD Kirsten

4

WIEBES Lorena

7

MACKAIJ Floortje

12

STOUGJE Chanella

15

SLIK Rozanne

 

2018.05.03.RHONE-ALPES ISERE TOUR.01E RIT.(2.2)

15

DE LAAT Jasper

 

2018.05.03.FIVE RING OF MOSCOW.02E RIT.(2.2)

9

KERS Koos Jeroen

 

2018.05.03.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.01E RIT.(2.Ncup)

13

PLUIMERS Rick

 

2018.05.02.TOUR OF ZHOUSHAN ISLAND.02E RIT.(2.2)

10

HOOGEBOOM Roos

12

KESSLER Nina

 

2018.05.01.TOUR OF ZHOUSHAN ISLAND.01E RIT.(2.2)

9

MARKUS Kelly

16

KESSLER Nina

 

2018.05.01.ESCHBORN-FRANKFURT.(1.2U)

3

KOOISTRA Marten

17

ARENSMAN Thymen

 

2018.05.01.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.EINDKL.(Jun.2.1)

1

KOOIJ Olav

2

VAN VEENENDAAL Hidde

5

VAN DER TUUK Axel

6

DEL GROSSO Bodi

14

KAMP Ryan

 

2018.05.01.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.04E RIT.(Jun.2.1)

1

KOOIJ Olav

3

VAN VEENENDAAL Hidde

5

KAMP Ryan

19

VAN DER TUUK Axel

 

2018.04.30.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.03E RIT.(Jun.2.1)

1

VAN DER TUUK Axel

2

KOOIJ Olav

3

DEL GROSSO Bodi

8

VAN VEENENDAAL Hidde

17

KAMP Ryan

 

2018.04.29.SKIVE-LOBET.(1.2)

4

ARIESEN Jacob Willem

11

DE JONGE Maarten

 

2018.04.28.GP.HIMMERLAND RUNDF.(2.2)

1

LOOIJ Andre

9

BAKKER Stephan