RONDE VAN MAASSLUIS

                                               19 JUNI 2018            

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Frank Visser

Utrecht

2

Nick Zuidewind

Bijschrijver

3

Elias de Bruijne

Utrecht

4

Teun Groeneveld

Nieuw Vennep

5

Robbert Schaap

Leidschendam

6

Martijn de Groot

Gorinchem

7

Bram Boog

Rotterdam

8

Jaco van Beusichem

Hoek Van Holland

9

Lars Rietveld

Oudewater

10

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht

11

Niels Ruijter

Uithoorn

12

Joost van der Helm

Pijnacker

13

Henk de Jong

Nieuwveen

14

Michiel Vos

Delft

15

Tim Breugem

Rotterdam

16

Bram Mens

Wateringen

17

Frank Lanting

Den Haag

18

Otto Schotte

Hellevoetsluis

19

Tim Christen

Leiden

20

Arjan Ootjers

Rotterdam

21

Marco Kuijvenhoven

´s-gravenzande

22

Willem Anker

Waddinxveen

23

Martijn Broekman

Tricht

24

Maurus Bakker

Bergschenhoek

25

Han van de Poppe

Utrecht

26

Youri Deelen

Schoonhoven

27

Marvin Steenbergen

Waddinxveen

28

Marco Kleibeuker

Bijschrijver

29

Jerrie Suyker

Pijnacker

30

Erik de Niet

Den Haag

31

Christian Kuikstra

Heenvliet

32

Sil van de Ven

Bijschrijver

33

Geert Zaal

Utrecht

34

Chris Heiberg

Bijschrijver

35

Marcel Klapwijk

Ter Aar

36

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

37

Elmar van Hoorn

Rotterdam

DNF

Marc Borst

Utrecht

DNF

Joren Bronkhorst

Gorinchem

DNF

Nick van Diest

Alphen Aan Den Rijn

DNF

Herman ten Kate

Rotterdam

DNF

Nick Moerland

Rotterdam

DNF

Daniel Pelgrim

Sassenheim

DNF

Ruben van Savooijen

Maassluis

DNF

Kasper Schotte

Zuidland

DNF

Casper Veltenaar

Rotterdam

DNF

Mark van Velthoven

Wateringen

DNF

Jan Sachtleven

Bijschrijver

DNF

Jeroen Buis

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS 40±/SPORTKLASSE 19±

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen Noord

2

Wout Roos

Stad Aan

3

Ruben Mijnsbergen

Bijschrijver

4

Martijn Harteloh

Dordrecht

5

Eddy Hermsen

Ochten

6

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

7

Maxim Harteloh

Bijschrijver

8

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

9

Martijn van Gemerden

Vlaardingen

10

Bart Nap

Bijschrijver

11

Aad de Geus

Bijschrijver

12

Mark Hermsen

Ochten

13

Nick Toonen

Lisse

14

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout

15

Sjors Beijer

Heelsum

16

Bart Streefkerk

Ameide

17

Wilfred Harbers

Putten

18

Adrie Frijters

Wageningen

19

Jan de Vreede

Bijschrijver

20

Lennart van van Houten

Brielle

21

Jaco Minke

Hellevoetsluis

22

André Mook

Den Haag

23

Marco van Leeuwen

Bijschrijver

24

Bas Hagoort

Dirksland

25

Maurice de Keijzer

Zuidland

26

Menno Driesse

Bijschrijver

27

Ton Ippel

Barendrecht

28

Henk Peters

Hillegom

29

Bennie van den Heuvel

Bijschrijver

30

Casper van der Marel

Maasland

31

Marco Andeweg

Bijschrijver

DNF

Hans van Eijk

Nieuw Vennep

DNF

Peter Kooistra

Papendrecht

DNF

Jasper de Kort

Rotterdam

DNF

Dave Kortekaas

Bijschrijver

DNF

Gerard Kooistra

Bijschrijver