††††††††††††† †††††††††††KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND

†††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††23 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN ZONDER CONTRACT

 

 

 

1

Roy Pieters

Zwanenburg

2

Jeff Vermeulen

Exloo

3

Hans Dekkers

Ijzendijke

4

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht

5

Jelle Wolsink

Hengelo (o)

6

Jos Koop

Eindhoven

7

Robin Lowik

Vriezenveen

8

David van Eerd

Breda

9

Patrick Bos

Deventer

10

Daan Meijers

Dongen

11

Lehvi Braam

Dodewaard

12

Adrie Lindeman

Assen

13

Mark Prinsen

Heerenveen

14

Andrť Luijk

Nijkerk

15

Kevin Wilmsen

Haarlem

16

Jimmy de Bruyn

Sint Jansteen

17

Remco Esselaar

Stein Lb

18

Arne Peters

Beekbergen

19

Koos Jeroen Kers

Amstelveen

20

Rick Smit

't Harde

21

BjŲrn Bakker

Wijnjewoude

22

Rik Wielink

Apeldoorn

23

Luuk van der Wal

Rotterdam

24

Sybren Welling

Groningen

25

Tim Scholten

Denekamp

26

Eloy Raas

Middelburg

27

Sjors Handgraaf

Leiden

28

Roy Gijzel

's-heer Arendskerke

29

Rob van Broekhoven

Roosendaal

30

Robert Berk

Pijnacker

31

Jorrit Walgien

Amersfoort

32

Niels Hoogenboom

Montfoort

33

Arno Kleinjan

Gouda

34

Roderik Egberink

Bussum

35

Florian Smits

Dinxperlo

36

Arjan Hofman

Nunspeet

37

Steven Willemsen

Groningen

38

Martin Kelderman

Veenendaal

39

Robbie Gevers

Schijndel

40

Jasper Bugter

Elden

41

Mitchell Huenders

Veenendaal

42

Nick van der Meer

Honselersdijk

43

Rick Nobel

Foudgum

44

Harmen Baas

Wageningen

45

DaniŽl Langereis

Delft

46

Olaf Oussoren

Amerongen

47

Pim Erren

Venlo

48

Martijn Dijkstra

De Knipe

49

Adrik Elzing

Schoonebeek

50

Pieter van Oirschot

Best

51

Remco Schouten

Ammerstol

52

Thomas Hartog

Haarlem

53

Mark Schreurs

Aalten

54

Tim Weerkamp

Groningen

55

Gert-Jan Bosman

Nijverdal

56

Bob Wubben

De Lier

57

Frank Vreugdenhil

Eldersloo

58

Wessel Zennipman

Zutphen

59

Rens te Stroet

Keijenborg

60

Jasper Plender

Almelo

61

Sven Kramer

Heerenveen

62

Sven Broekaart

Julianadorp

63

Martijn Veling

Utrecht

64

Etienne Lenting

Nieuwveen

65

Derek Heek

Montfoort

66

Marien Bogerd

Kootwijk

67

Jacob Buijk

Hardinxveld Giessendam

68

Steven Stenekes

Bennekom

69

Wessel Piersma

Groningen

70

Raymond Splinter

Amsterdam

71

Hans Dilling

Nijmegen

72

Paul Cremers

Gulpen

73

Jaap van der Meij

Katwijk

74

Arian Stolwijk

Rotterdam

75

Niels Immerzeel

Wilnis

76

Lieven Anthonise

Dordrecht

77

Bart Dielissen

Breda

78

Stan Wijkel

Holsloot

79

Max Hendrikx

Hapert

80

Arno te Brake

Nijmegen

81

Xaf Houwers

Aalten

82

Marvin van Spronsen

Naaldwijk

83

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud

84

Maurice Zaal

Groningen

85

Harry Sweering

Sneek

DNF

Wouter Been

Gouda

DNF

Lars Bekhuis

Borne

DNF

Melvin Bos

Sint Pancras

DNF

Kevin Coster

Hasselt

DNF

Robbin van de Geer

Maastricht

DNF

Roy Guequierre

Tholen

DNF

Luuk van Helden

Vlodrop

DNF

Martijn Keizer

Muntendam

DNF

Koen van de Klundert

Woensdrecht

DNF

Johan Knol

Bakkeveen

DNF

Jeroen Koorn

Hoogkarspel

DNF

Stefan Leegwater

Delft

DNF

Peter Merx

Warfhuizen

DNF

Rens Moorman

Ootmarsum

DNF

Jelmer Nuijten

Utrecht

DNF

Coen Onderwater

Lisse

DNF

Pieter Scheerens

Amsterdam

DNF

Daan Switters

Leusden

DNF

Pieter Verhoeven

Groningen

DNF

Pieter Vette

Heinkenszand

DNF

Henk Wildeman

Deventer

DNF

Maikel Willemsen

Brummen

DNF

Dylan van Zijl

Harderwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Max Kroonen

Diepenveen

2

Wessel Krul

Enkhuizen

3

Tim Marsman

Hattem

4

Axel van der Tuuk

Assen

5

Casper van Uden

Schiedam

6

Enzo Leijnse

Amstelveen

7

Olav Kooij

Numansdorp

8

Nick Brabander

Honselersdijk

9

Melvin Lindelauf

Gulpen

10

Mauro Spapen

Rijen

11

Rick Pluimers

Enter

12

Jord Baak

Dronten

13

Kars ten Boske

Wintelre

14

Lars Loohuis

Harbrinkhoek

15

Owen Geleijn

Rijsenhout

16

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

17

Joris Kroon

Schalkwijk

18

Pieter de Groof

Heeze

19

Jochem Kerckhaert

Schoondijke

20

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

21

Niels van Ekeren

Rijswijk

22

Bart Artz

Wintelre

23

Niall Tilli

Amsterdam

24

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk

25

Hidde van Veenendaal

Dongen

26

Huub Deelstra

Hoogeveen

27

Lars Hohmann

Oosterhout

28

Edo Maas

Rotterdam

29

Jurgen van den Aarssen

Dreumel

30

Lennart Reijtenbagh

Zuidland

31

Wessel Verschueren

Ulicoten

32

Ruben van der Pijl

Amstelveen

33

Jonas de Poorter

Den Haag

34

Sven Raats

Amsterdam

35

Markus Meerbeek

Naaldwijk

36

Ian Spenkelink

Nijverdal

37

Jelte Krijnsen

Bolsward

38

Christiaan Lubbers

Winterswijk

39

Jens Pronk

De Rijp

40

Sam Gademan

Beek

41

Sammy Berkelder

Varsseveld

42

Niek Voogt

Ouderkerk A/d Amstel

43

Arno Tellegen

Hattem

44

Jans Tigelaar

Smilde

45

Ivo Verbeek

Luttelgeest

46

Aleksandr Maas

Den Dungen

47

Dylan van Beuzekom

Ameide

48

Bart Segers

Ouderkerk A/d Amstel

49

Gianni Pavone

Steenbergen

50

Serginho Wilshaus

Haarlem

51

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

52

Mitchell Vink

Veenendaal

53

Maarten de Nijs

Huijbergen

54

Philip Sijbrandi

Bolsward

55

Arjan Poleij

Kruiningen

56

Thijn Kluts

Leiden

57

Maikel Stam

Sprang-capelle

58

Martijn Bakker

Norg

59

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk

60

Sten Verzijl

Berkel En Rodenrijs

61

Tom Smeets

Reuver

62

Geert van Kappel

Sleeuwijk

63

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen

64

Dennis Willems

Boxmeer

65

Ward de Schepper

Made

66

Adne Koster

Roden

67

Roy Dirven

Bergeijk

68

Kelvin Kanen

Bergeijk

69

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

DNF

Kevin Arrammach

Maastricht

DNF

Ernesto Attanasio

's Gravendeel

DNF

Bastiaan de Blom

Zeewolde

DNF

Luca van den Boom

Boekel

DNF

Arjan Boshoven

Spijkenisse

DNF

Lars Boven

Reutum

DNF

Heijme Breederveld

Purmer

DNF

Jitse Breeuwsma

Harkstede

DNF

Frank van den Broek

Voorhout

DNF

Menno Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

DNF

Jayson de Bruin

Alphen A/d Rijn

DNF

Bryan Burger

Warmenhuizen

DNF

Rick Burgmans

Westerhoven

DNF

Remon Delnoije

Mechelen

DNF

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

DNF

Yanne Dorenbos

Castricum

DNF

Melvin Drost

Veenendaal

DNF

Marco Ehlert

Kortenhoef

DNF

Daan Gelling

Huizinge

DNF

Luuk van Gestel

Moergestel

DNF

Wieger GŲbel

Amstelveen

DNF

Jur Groot Koerkamp

Raalte

DNF

Bodi Del Grosso

Eelde

DNF

Hugo Heijer

Houten

DNF

Luuk Herben

Gronsveld

DNF

Rick Hezeman

Apeldoorn

DNF

Sten Hoek

Oosterstreek

DNF

Luc van der Hoeven

Wateringen

DNF

Sjoerd Hollander

Garrelsweer

DNF

Ferron Homan

Dalfsen

DNF

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

DNF

Wouter Hopmans

Hoogerheide

DNF

Nils Jansen

Middelaar

DNF

daan jen hong li

Amersfoort

DNF

Ryan Kamp

Raamsdonksveer

DNF

Hidde Kamp

Hengelo

DNF

Jim Kes

Volendam

DNF

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

DNF

Daan Kool

Zevenhoven

DNF

Steyn Lamberink

Bergentheim

DNF

Jesse Morsink

Enter

DNF

Siebe Nicolai

Ermelo

DNF

mark van os

Amerongen

DNF

Yoep van der Peet

Hooglanderveen

DNF

Martijn Rasenberg

Terheijden

DNF

Mohamed Rayes

Utrecht

DNF

Samuel Runderkamp

Volendam

DNF

Dion Schoolenaar

Zwanenburg

DNF

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

DNF

Frank Stijger

Honselersdijk

DNF

Dylan Strik

Heerlen

DNF

Karsten Veen

Westerlee

DNF

Aldert van der Veen

Wijnjewoude

DNF

Luke Verburg

Schiedam

DNF

Guillaume Visser

Heerenveen

DNF

Noah Vreeswijk

Someren

DNF

Rick de Vries

Nijeholtpade

DNF

Mees Willemsen

Elst Ut

DNF

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

DNF

Wouter Zwaan

Bodegraven

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Wouter van de Weerdhof

Lobith

2

Bjarne Hemme

Erica

3

Steijn Willemsen

Rotterdam

4

Stijn van Lohuizen

Heerde

5

Twan van der Drift

Wateringen

6

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

7

Roan Konings

Oudenbosch

8

Ole Veenhuis

Westwoud

9

Tijn Louwerensen

Schijndel

10

Sven Timmermans

Twello

11

Jos Blok

Gouda

12

Pieter Prosman

Zaltbommel

13

Mike Spenkelink

Nijverdal

14

Xander van Straten

Sneek

15

Erwin Smit

Wervershoof

16

Boris Romers

Rozenburg

17

Klaas Quak

Bennekom

18

Loe van Belle

Zoetermeer

19

Huub Artz

Wintelre

20

Redmar Dijkman

Lutjegast

21

Tibor Del Grosso

Eelde

22

Jari Kranenburg

Enschede

23

Koert van Oosten

Gouda

24

Yannick van den Berg

Monster

25

Lars Rouffaer

Sibbe

26

Levi van Hoften

Tiel

27

Niels V.d. Gracht

Annen

28

Jip Kramer

Oosterbeek

29

Jochem Crusio

Tilburg

30

Wessel Mouris

Baambrugge

31

Jesse Kramer

Borkel En Schaft

32

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

33

Danny van Lierop

Someren

34

Luuk Spijker

Sleeuwijk

35

Joost Brinkman

Noordlaren

36

Arno van Krimpen

Groot-ammers

37

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-dinther

38

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

39

Bart Hordijk

Westmaas

40

Bjorn Claassen

Den Haag

41

Leon Ellermann

Emmen

42

Daan Douven

Herten

43

Lance Huenders

Almere

44

Matyas Kopecky

Zoeterwoude

45

Mike Bronswijk

Honselersdijk

46

Jente Klaver

Kollumerzwaag

47

Lars Seldenthuis

Berkel En Rodenrijs

48

Bram Leerkes

Twello

49

Tjalle de Bruin

Deventer

50

Lucas Janssen

Papendrecht

51

Jody Jochems

Sint Anthonis

52

Rowan Wijfje

Harmelen

53

Joren de Gruijter

Breda

54

Delano Swenne

Heukelum

55

Tristan Geleijn

Rijsenhout

56

Tim Hennekam

Zundert

57

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag

58

Guus van Schipstal

Wanroij

59

Rindert Buiter

Leiden

60

Marijn Maas

Huijbergen

61

Lars Stienstra

Ysbrechtum

62

Tristan Kool

Purmerend

63

Ivo Zwaans

Den Helder

64

Dann Gobbels

Kerkrade

65

Biki Goedschalk

Den Haag

DNF

Salvador Alvarado

Rotterdam

DNF

Lucas Averesch

Rijssen

DNF

Igor Baars

Nieuw Vennep

DNF

Jens Bassa

Noordeloos

DNF

Luuk Bierkens

Stampersgat

DNF

Paul Bijlsma

Franeker

DNF

Mathijs de Blom

Zeewolde

DNF

Jelle Bokma

Workum

DNF

Bram Braat

Zutphen

DNF

Bart Bronder

Abbenbroek

DNF

Daan Brouwer

Jaarsveld

DNF

Quinten Buijs

De Lier

DNF

Sven Buskermolen

Kudelstaart

DNF

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

DNF

Joris Buters

Nootdorp

DNF

Arjen Dillema

Doezum

DNF

Sven Edam

Velserbroek

DNF

Dylan Evers

Alkmaar

DNF

Sjors van der Glas

Dordrecht

DNF

Mark Groeneveld

Enkhuizen

DNF

Rik Groenhuizen

Deventer

DNF

Mark de Groot

Hoeven

DNF

Tristan Hartmann

Enschede

DNF

Joppe de Heij

Heteren

DNF

Daan Hilbers

Den Haag

DNF

Beau van Izerloo

Dordrecht

DNF

Kjell de Jager

Barendrecht

DNF

Cas Jansen

Hilversum

DNF

Hugo Kars

Oosterbeek

DNF

Joris Keller

Den Haag

DNF

Mathijs de Kok

Steenbergen

DNF

Alexander Kok

Amstelveen

DNF

Sietse Kool

Zevenhoven

DNF

Maurits Kool

Kortenhoef

DNF

Vincent Kriek

Zeewolde

DNF

Sven van der Lans

De Lier

DNF

Frans Ledoux

Landgraaf

DNF

Niels Luiten

Brunssum

DNF

Lennard Meinema

 

DNF

Gabriel Melching

Rotterdam

DNF

Sven Mulder

Raamsdonksveer

DNF

Sam Naberman

Genemuiden

DNF

JoŽl Nederveen

Hardinxveld

DNF

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

DNF

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

DNF

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

DNF

James Potter

Soest

DNF

Matthť Pronk

Tuitjenhorn

DNF

Noah van Putten

Tiel

DNF

Mathijs van Putten

Hagestein

DNF

Joris Reinderink

Ruurlo

DNF

Rowdy Reunis

Hulst

DNF

Jaap Roelen

Chaam

DNF

Lars Romijn

Apeldoorn

DNF

Mika Sardina

Helmond

DNF

Nick Schelvis

Heemskerk

DNF

Mike Schuch

Leek

DNF

Gijs Slagter

Lage Zwaluwe

DNF

Vik Smulders

Loon Op Zand

DNF

Moreno Tak

Fijnaart

DNF

Maiko Timmer

Drachten

DNF

Johan Veenstra

Augustinusga

DNF

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

DNF

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

DNF

Anthony Vilches-Kolkman

Haarlem

DNF

Jaap Voogel

Kloosterburen

DNF

Youp de Vos

Hillegom

DNF

Tom Waldram

Nieuwerkerk A/d Ijssel

DNF

Tom van de Weijdeven

Eindhoven

DNF

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

DNF

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

DNF

Lars Zoomers

Maastricht

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk

2

Eva Bijwaard

Hillegom

3

Lonneke Uneken

Veendam

4

Sylvie Swinkels

Handel

5

Eline van Rooijen

Woerden

6

Isabel Tambach

Assendelft

7

Ilse Grit

Zwolle

8

Rosalie van der Wolf

Oude-tonge

9

Britt Knaven

Strijbeek

10

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier

11

Elisa Sernť

Breda

12

Ingrit Verhoeff

Groot-ammers

13

Anna van Wersch

Tilburg

14

Femke Gerritse

Rosmalen

15

Silke Smulders

Loon Op Zand

16

Maike van der Duin

Assen

17

Pien Limpens

Obbicht

18

Mischa Bredewold

Hoogland

19

Laura van der Zwaan

Sliedrecht

20

Emma Boogaard

Zwaag

21

Iris Schultinga

Zuidlaren

22

Roos Markus

Zwarte Kat

23

Berit Huiting

Rolde

24

Rose Kloese

Emmen

25

Ruth van Hulst

Zwolle

26

Verena Batenburg

Piershil

27

Sanne de Jonge

Tweede Exloňrmond

28

Dorien Hoog Antink

Ochten

29

Lieke Nooijen

Coevorden

30

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

31

Marlies Vos

Aalden

32

Daphne Mesu

Middelburg

33

Rosan Koper

Heemskerk

34

Jewel Paumen

Einighausen

35

Gaby Gieskens

's-gravenhage

36

Pam Schutten

Nijverdal

37

Julia van Bokhoven

Tilburg

38

Dieke Hendriks

Vught

39

Lisette Schoon

Best

40

Leonie Bos

's-gravendeel

41

Lieke Van Weereld

Papendrecht

42

Thirza Korevaar

Groot Ammers

DNF

Lotte Akkermans

Ossendrecht

DNF

Janet Beers

Hoogkarspel

DNF

Lora Bonthuis

Ingen

DNF

Lisa Dorussen

Beuningen

DNF

Isolde Ebbinge

Exloo

DNF

Juliet Eickhof

Apeldoorn

DNF

Nathalie Elzinga

De Westereen

DNF

Noa de Haan

Nijkerk

DNF

Tamara van der Horst

Hasselt

DNF

Hedwig de Jong

Feanwalden

DNF

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

DNF

Eva Jonkers

Staphorst

DNF

Desiree Ketting

Spijkenisse

DNF

Iris van der Kolk

Nieuwleusen

DNF

FabiŽnne Kool

Kortenhoef

DNF

Elodie Kuijper

Tilburg

DNF

Marise Lagendijk

Alphen A/d Rijn

DNF

Regina Martens

Helmond

DNF

ZoŽ Mulder

Heinkenszand

DNF

Romagna Nijkamp

Zwolle

DNF

Megan van Norel

Nijverdal

DNF

Isa Pieterse

Amersfoort

DNF

Sanne Prins

Wierden

DNF

Lorraine RŲge

Alphen Aan Den Rijn

DNF

Anne van Rooijen

Driel

DNF

Judith Stolze

De Lier

DNF

Lois Timmer

Drachten

DNF

Kyra Velner

Rossum

DNF

Samira van Zuthem

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Sofie van Rooijen

Driel

2

Maud Rijnbeek

Limmen

3

Fleur van der Peet

Den Haag

4

Puck Pieterse

Amersfoort

5

Nina Spapen

Rijen

6

Ilse Pluimers

Enter

7

Isa Nomden

Hattem

8

Daniek Hengeveld

Nootdorp

9

Senne Knaven

Strijbeek

10

Lisa van Helvoirt

Erp

11

Lieke Janssen

Panningen

12

Fleur Nagtegaal

Veenendaal

13

Marit Wasmus

Den Hoorn

14

Karlijn Koops

Elim

15

Yuli van der Molen

Krommenie

16

Elise Uijen

Herpen

17

Laura Molenaar

Oud Beijerland

18

Maureen Arens

Kruiningen

19

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

20

Mijntje Geurts

Luyksgestel

21

Iris Verschuren

Streefkerk

22

Oriana Soerewijn

Velserbroek

23

Silke Blei

Hurwenen

24

Joyce de Rijk

Nieuwkoop

25

Rosan Dekker

Echten

26

Denice Keesman

Velserbroek

27

Lisa Bouwers

Grolloo

28

Tjitske Eppinga

Smilde

29

Scarlett Souren

Meerssen

30

Cecilia van Zuthem

Zwolle

31

Malena van Dam

Haastrecht

32

Sofie Duyn

Hoogwoud

33

ChloŽ Postma

Hulsen

34

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

35

Lisa van der Meer

's-gravenzande

36

Marcha Lich

Aalden

37

Petra Welmers

Dronten

38

Flore van der Grinten

Amstelveen

39

Kiki Janse

Zaandam

40

Kimberly Boven

Reutum

41

Femke Gort

Echt

42

Anoek Kuijpers

Gilze

43

Britt van der Hulst

Hazerswoude

DNF

Iris de Boer

Zaandam

DNF

Marit Braat

Zutphen

DNF

Carolien de Bruin

Zuidbroek

DNF

Tanja van der Drift

Nij Beets

DNF

Sanne van Heel

Zaltbommel

DNF

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

DNF

Anouk Hogenkamp

Nijverdal

DNF

Kirsten Hooge

Hoogeveen

DNF

Daphne Kreulen

Hooghalen

DNF

Donja Lombaerts

Alphen Aan Den Rijn

DNF

Nina Maathuis

Rotterdam

DNF

Lisanne de Munnik

Kapelle

DNF

Mickey Nijkamp

Zwolle

DNF

Bente van den Nouweland

Rijen

DNF

Iris Offerein

Meppen

DNF

Indy van Os

Angeren

DNF

Lonneke Prevaes

Valkenswaard

DNF

Danielle Quint

Deil

DNF

Rosanne van Rees

Groot Ammers

DNF

Borg Senneker

Zundert

DNF

Misha Struik

Dordrecht

DNF

Hanna Tigelaar

Smilde

DNF

Iris Timmermans

Bingelrade

DNF

Bodine Vollering

Berkel En Rodenrijs

DNF

Sophia Zwaan

Bodegraven