KAMP.VAN NEDERLAND.TIJDRIJDEN

                                               27 JUNI 2018            

 

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Hartthijs de Vries

Kollum

2

Nils Eekhoff

Rijsenhout

3

Daan Hoole

Zuidland

4

Jarno Mobach

Philippine

5

Ide Schelling

Den Haag

6

Sven Burger

Heerlen

7

Robin Blummel

Sint-michielsgestel

8

Alex Mengoulas

Almere

9

Marten Kooistra

Jonkerslan

10

Jan Maas

Huijbergen

11

Nils Sinschek

Maastricht

12

Julius van den Berg

Purmerend

13

Sjoerd Bax

Almkerk

14

Teun Mouris

Ouderkerk A/d Amstel

15

Stijn Daemen

Landgraaf

16

Xavier Poels

Oeffelt

17

Wout van Elzakker

Hoogerheide

18

Aron de Jong

Leeuwarden

19

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe

20

Minne Verboom

Krimpen Ad Ijssel

21

Danny van der Tuuk

Assen

22

Jelle Bootsveld

Heino

23

Lars Oreel

Goes

24

Thimo Kroeze

Koog Aan De Zaan

25

Bas Ottevanger

Groot Ammers

26

Timo de Jong

Goes

27

Dylan Bouwmans

Gemert

28

Yannick Vrielink

Zutphen

29

Tim Groot

Bovenkarspel

30

David Dekker

Hedel

31

Quinten Veling

Monnickendam

32

Jasper Haest

Roosendaal

33

Tim Naberman

Genemuiden

34

Kevin Minten

Mill

35

Edward Jansen

Zoetermeer

36

Stefan van Spengen

Wieringerwerf

37

Lorenzo Harbers

Nijverdal

38

Giel Meesen

Susteren

39

Niels Boele

Leiden

40

Paul Gruithuijzen

Breugel

41

Tim Bierkens

Stampersgat

42

Jesse Huijbregts

Roosendaal

43

Luuk van Wingerden

Puttershoek

44

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen

45

Jarno van Esch

Sint-oedenrode

46

Wiebe Scholten

Dieren

47

Mathijs de Leng

Boskoop

48

Kyle Agterberg

Maartensdijk

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MANNEN

 

 

 

 

1

Dylan van Baarle

Veenendaal

2

Niki Terpstra

Bergen

3

Wilco Kelderman

Veenendaal

4

Dion Beukeboom

Amsterdam

5

Jos van Emden

Veldwezelt

6

Pascal Eenkhoorn

Genemuiden

7

Martijn Tusveld

Utrecht

8

Peter Koning

Venhuizen

9

Oscar Riesebeek

Tiel

10

Daniel Abraham Gebru

Amstelveen

11

Brian van Goethem

Philippine

12

Ronan van Zandbeek

Schijndel

13

Piotr Havik

Ammerstol

14

Wieger van der Wier

Marum

15

Remco Grasman

Emmeloord

16

Bert Smilda

Groningen

17

Robin Lowik

Vriezenveen

18

Marien Bogerd

Kootwijk

19

Floris Gerts

Leiden

20

Pieter ten Kortenaar

Wageningen

21

Dylan de Kok

Steenbergen Nb

22

Arian Stolwijk

Rotterdam

23

Folkert Oostra

Duivendrecht

24

Maikel Zijlaard

Rotterdam

25

Sjors Handgraaf

Leiden

26

Gerwin Coljé

Snelrewaard

27

Jasper Schouten

Dronten

28

Jeroen Visser

Alkmaar

29

Nahom Desale

Amstelveen

30

John Schouten

Harderwijk

31

Roy Roesthuis

Borne

32

Tim van Wijk

Gilze

33

Lars Quaedvlieg

Maastricht

34

Arne Peters

Beekbergen

35

Daaf Koemans

Terheyden

36

Luuk Jansen

Arnhem

37

Coen Onderwater

Lisse

38

Ardjan van der Linden

Eindhoven

39

Etienne Lenting

Nieuwveen

40

Jeffrey Doornbusch

Breda

41

Michiel Jumelet

Bruinisse

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Axel van der Tuuk

Assen

2

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

3

Enzo Leijnse

Amstelveen

4

Lars Boven

Reutum

5

Tim Marsman

Hattem

6

Huub Deelstra

Hoogeveen

7

Wessel Krul

Enkhuizen

8

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk

9

Lars Hohmann

Oosterhout

10

Casper van Uden

Schiedam

11

Bodi Del Grosso

Eelde

12

Sten Verzijl

Berkel En Rodenrijs

13

Luuk van Gestel

Moergestel

14

Yanne Dorenbos

Castricum

15

Sam Gademan

Beek

16

Markus Meerbeek

Naaldwijk

17

Lars Loohuis

Harbrinkhoek

18

Joris Kroon

Schalkwijk

19

Edo Maas

Rotterdam

20

Niels van Ekeren

Rijswijk

21

Rick Pluimers

Enter

22

Roy Dirven

Bergeijk

23

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

24

Olav Kooij

Numansdorp

25

Wessel Verschueren

Ulicoten

26

Jordan Habets

Sint-geertruid

27

Martijn Räkers

Bavel

28

Nick Brabander

Honselersdijk

29

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

30

Owen Geleijn

Rijsenhout

31

Luuk Herben

Gronsveld

32

Max Kroonen

Diepenveen

33

Lennart Bult

Zeist

34

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

35

Jord Baak

 

36

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk

37

Wouter Zwaan

Bodegraven

38

Kars ten Boske

Wintelre

39

Melvin Lindelauf

Gulpen

40

Gianni Pavone

Steenbergen

41

Kelvin Kanen

Bergeijk

42

Jens Pronk

De Rijp

43

Karsten Veen

Westerlee

44

Jurgen van den Aarssen

Dreumel

45

Philip Sijbrandi

Bolsward

46

Tom Smeets

Reuver

47

Maxime Vercauteren

Bunde

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Joris Buters

Nootdorp

2

Boris Romers

Rozenburg

3

Mathijs de Kok

Steenbergen

4

Koert van Oosten

Gouda

5

Loe van Belle

Zoetermeer

6

Bram Leerkes

Twello

7

Marijn Maas

Huijbergen

8

Joost Brinkman

Noordlaren

9

Bjarne Hemme

Erica

10

Jody Jochems

Sint Anthonis

11

Lennard Meinema

Amersfoort

12

Jesse Speijers

Rotterdam

13

Salvador Alvarado

Rotterdam

14

Moreno Tak

Fijnaart

15

Stijn van Lohuizen

Heerde

16

Tjalle de Bruin

Deventer

17

Mike Schuch

Leek

18

Rowan Wijfje

Harmelen

19

Pieter Prosman

Zaltbommel

20

Hugo Kars

Oosterbeek

21

Tristan Kool

Purmerend

22

Jochem Crusio

Tilburg

23

Joppe de Heij

Heteren

24

Joris Reinderink

Ruurlo

25

Tom van de Weijdeven

Eindhoven

26

Robin van Oorschot

Klein-zundert

27

Wessel Mouris

Baambrugge

28

Niels V.d. Gracht

Annen

29

Lars Romijn

Apeldoorn

30

Jesse Kramer

Borkel En Schaft

31

Thomas Lakeman

Venhuizen

32

Daan Douven

Herten

33

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-dinther

34

Jaap Roelen

Chaam

35

Lance Huenders

Almere

36

Leon Ellermann

Emmen

37

Ole Veenhuis

Westwoud

38

Lars Seldenthuis

Berkel En Rodenrijs

39

Lars Rouffaer

Sibbe

40

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

41

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

42

Jochem Widdershoven

Brunssum

43

Jente Klaver

Kollumerzwaag

44

Lars Zoomers

Maastricht

45

Luuk Cox

Buchten

46

Nick Schelvis

Heemskerk

47

Yuri Wieland

Diemen

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

1

Ellen van Dijk

Woerden

2

Anna van der Breggen

Zwolle

3

Lucinda Brand

Rotterdam

4

Annemiek van Vleuten

Wageningen

5

Chantal Blaak

Berkel En Rodenrijs

6

Floortje Mackaij

Woerden

7

Amy Pieters

Zwanenburg

8

Natalie van Gogh

Nieuw-vennep

9

Aafke Soet

Heerenveen

10

Riejanne Markus

Zwarte Kat

11

Roxane Knetemann

Krommenie

12

Moniek Tenniglo

Borne

13

Fleur Nagengast

Beilen

14

Maaike Boogaard

Zwaag

15

Anouska Koster

De Westereen

16

Esther van Veen

Uitgeest

17

Loes Adegeest

Enschede

18

Karlijn Swinkels

Handel

19

Nicole Steigenga

Exmorra

20

Marieke van Witzenburg

Brielle

21

Demi Vollering

Berkel En Rodenrijs

22

Jeanne Korevaar

Groot Ammers

23

Marjolein van 't Geloof

Dirksland

24

Femke Markus

Zwarte Kat

25

Dèvon Kuijstermans

Oudenbosch

26

Bianca Lust

Oostzaan

27

Sterre Jonkers

 

28

Charlotte Kool

Kortenhoef

29

Minke Slingerland

Oosterhout

30

Iris Ton

Waskemeer

31

Claudia Jongerius

Hoogerheide

32

Larissa Drysdale

Heerenveen

33

Claudia Koster

Wormerveer

34

Alicja Verhagen

Woerden

35

Belle de Gast

Utrecht

36

Kirstie van Haaften

De Meern

37

Bente van Teeseling

Abcoude

38

Bettina Zijlstra

Groningen

39

Nienke Wasmus

Den Hoorn

40

Tessa van der Velden

 

41

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort

42

Ingrid van den Wijngaard

 

43

Susanne Meistrok

Elshout

44

Phaedra Krol

Heerde

45

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk

46

Sabine Hey

Oosterhout

47

Bryony van Velzen

Sittard

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier

2

Britt Knaven

Strijbeek

3

Femke Gerritse

Rosmalen

4

Ilse Grit

Zwolle

5

Mischa Bredewold

Hoogland

6

Lieke Nooijen

Coevorden

7

Roos Markus

Zwarte Kat

8

Silke Smulders

Loon Op Zand

9

Juliet Eickhof

Apeldoorn

10

Iris Schultinga

Zuidlaren

11

Eva Jonkers

Staphorst

12

Ruth van Hulst

Zwolle

13

Rose Kloese

Emmen

14

Lonneke Uneken

Veendam

15

Emma Boogaard

Zwaag

16

Isabel Tambach

Assendelft

17

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk

18

Pien Limpens

Obbicht

19

Verena Batenburg

Piershil

20

Eline van Rooijen

Woerden

21

Sylvie Swinkels

Handel

22

Ingrit Verhoeff

Groot-ammers

23

Rosan Koper

Heemskerk

24

Jewel Paumen

Einighausen

25

Eva Bijwaard

Hillegom

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Maud Rijnbeek

Limmen

2

Daniek Hengeveld

Nootdorp

3

Elise Uijen

Herpen

4

Sofie van Rooijen

Driel

5

Senne Knaven

Strijbeek

6

Ilse Pluimers

Enter

7

Fleur Nagtegaal

Veenendaal

8

Lisa van Helvoirt

Erp

9

Maureen Arens

Kruiningen

10

Marit Wasmus

Den Hoorn

11

Petra Welmers

Dronten

12

Isa Nomden

Hattem

13

Laura Molenaar

Oud Beijerland

14

Daphne Kreulen

Hooghalen

15

Rosan Dekker

Echten

16

Carolien de Bruin

Zuidbroek

17

Cecilia van Zuthem

Zwolle

18

Lieke Janssen

Panningen

19

Yuli van der Molen

Krommenie

20

Tjitske Eppinga

Smilde

21

Mijntje Geurts

Luyksgestel

22

Anoek Kuijpers

Gilze