JEUGDRONDE VAN HAARLE

                                               30 JUNI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Bo Kramer

Bathmen

2

Imke Menting

 

3

Svetlana Wouda

Apeldoorn

4

Flore de Groot

Zwolle

5

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

6

Jochem ter Weel

Enter

7

Milan Schulenburg

Rijssen

8

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

9

Seppe Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Ole Niesing

 

3

Sem heering

Rijssen

4

Jurre Weber

Swifterbant

5

Ella Roodenburg

Ugchelen

6

Lucas Trapman

Hasselt

7

Ralf Averesch

 

8

Koen Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

Geesteren

2

Esmee Blok

Olst

3

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

4

Teun Hofstede

Hengelo

5

Rune Olij

Borne

6

Valentijn Plettenburg

 

7

Tim Reinink

Vriezenveen

8

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

9

Thomas Kranenburg

Apeldoorn

10

Jelle de Vries

 

11

Ivar Roodenburg

Ugchelen

12

Jordi Stroot

 

13

Koen van Dijk

Dronten

14

Sven Jansen

Deventer

15

Sjoerd Dijkstra

Wierden

16

Linn Berentsen

Groenlo

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Hugo Wessels

Enter

2

Puck Langenbarg

Ruurlo

3

Mikai Leistra

Eibergen

4

Joost Spijker

Wierden

5

Tom Loendersloot

Deventer

6

Jetske Willemsen

Denekamp

7

Olle Kuiper

Nijverdal

8

Floor Holslag

Almelo

9

Lotte Casteel

Zwolle

10

Merijn Schinkel

Zeewolde

11

Jelte ter Weel

Enter

12

Koert Weber

Swifterbant

13

Lisa van der Veen

Zwolle

14

Mette Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jelle Weierink

Ootmarsum

2

Jette de Groot

Zwolle

3

Elise Timmerman

Staphorst

4

Danny Turkstra

 

5

Mads de Roos

 

6

Job Weijdema

Tuk

7

Rocco Meenhuis

Nijverdal

8

Danijel Agricola

Terwispel

9

Stijn Heering

Rijssen

10

Niek Bergboer

Wierden

11

Esmée Ellermann

Emmen

12

Sem Hofstede

Hengelo

13

Jens Fiering

Deventer

14

Julia van der Meulen

 

15

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

16

Loes Nomden

Hattem

17

Mayke Blok

Olst

18

Luka Wissink

Diepenheim

19

Wessel van Keulen

Heino

20

Hugo Paats

Apeldoorn

21

Tom Nijzink

Rijssen

22

Jesse Hoogland

Nijverdal

23

Thijs Bosch

Hattem

24

Luuk Jannink

 

25

Stein Prudon

Deventer

26

Bauke ter Weel

Enter

27

Hugo Stuifzand

Zwolle

28

Mart Spijker

Wierden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Ryan Gal

Neede

2

Martijn Mulder

 

3

Carmen van der Veen

Zwolle

4

Lukas van der Valk

Haltern Am See

5

Ingmar van den Bosch

Lisse

6

Tom van der Valk

Haltern Am See

7

Britt Kerste

 

8

Imme Arink

Groenlo

9

Olaf Vunderink

Heino

10

Jelle Schieven

Zieuwent

11

Indy verwaarst

Haarle

12

Nauk ten Thije

Eibergen

13

Stijn Berentsen

Groenlo

14

Diederik Wiebing

Diepenveen

15

Jelle van Dijk

Dronten

16

Sverre Olij

Borne

17

Dean Verwaarst

Haarle

18

Hugo Beishuizen

Diepenveen

19

Naomi Juffer

 

20

Emma Hoolwerf

Eemdijk

21

Manon Turkstra

 

22

Sven Nijzink

Rijssen

23

Noa Oord

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thijs Bakker

Rijssen

2

Ruben Ribbink

Twello

3

Anne Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

4

Matz Damman

Groenlo

5

Mick Nijveld

Nijverdal

6

Duncan Van Norel

Nijverdal

7

Joris Kranenburg

Apeldoorn

8

Daan Loendersloot

Deventer

9

Lars Kranenborg

Wedde