††††††††††††††††††††††† †††††††RONDE VAN KRUININGEN

†††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††30 JUNI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Nick van der Meer

Bijschrijver

2

Eloy Raas

Middelburg

3

Lieven Anthonise

Dordrecht

4

Jeffrey Doornbusch

Breda

5

Ramon Vleugel

Goes

6

Jimmy de Bruyn

Sint Jansteen

7

Hans Dekkers

Bijschrijver

8

Eddy GŲdde

Zwijndrecht

9

David van Eerd

Bijschrijver

10

Christiaan Meerbeek

Bijschrijver

11

Gijsbert Nieuwkoop

Bijschrijver

12

Rico van Damme

Yerseke

13

Anders Fynbo

 

14

Roy Gijzel

's-heer Arendskerke

15

Bryan van Rutten

Breda

16

Pieter Vette

Heinkenszand

17

Frenky van der Vorst

Halsteren

18

Luuk van der Wal

Rotterdam

19

Ward Van Doren

Bijschrijver

20

Thomas Brayan-Lund

 

21

Sjors Handgraaf

Leiden

22

Kaj Verhaegh

Bijschrijver

23

Jos Koop

Bijschrijver

24

Roy Guequierre

Tholen

25

Robert van Dalen

Giessen

26

Ingmar Uytdewilligen

Zandvliet Belgie

27

Freek van Rossem

Bijschrijver

28

Gerben Kroon

Bijschrijver

29

Bobby Balk

Arnemuiden

30

Dante De Ruijsscher

Oostburg

31

Michiel Jumelet

Bruinisse

32

Tony Reijtenbagh

Zuidland

33

Koen van de Klundert

Woensdrecht

34

Marc Blok

Heinkenszand

35

Youp Havermans

Rotterdam

36

Rik Nederlof

Breda

37

Justin Boone

Kapelle

38

Thom Stuij

Bijschrijver

DNF

Pieter Israel

Kruiningen

DNF

Rick Craenen

Nederweert

DNF

Paul Hoondert

Heinkenszand

DNF

Mickey Schuller

Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Arjan Poleij

Kruiningen

2

Jamie Prince

Oud Vossemeer

3

Wouter Hopmans

Hoogerheide

4

Pepijn Hillemans

Hoogerheide

5

Tristan Timmermans

Yerseke

6

Berko Dorussen

Beuningen Gld

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Lennard Meinema

Amersfoort

2

Thomas Verdonck

Bijschrijver

3

Tim Hennekam

Zundert

4

Kjell de Jager

Barendrecht

5

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

6

Jurgen Mesu

Middelburg

7

Max Jansen

Dordrecht

8

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

9

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

10

Sjors van der Glas

Dordrecht

11

Rick van der Poel

Papendrecht

12

Robin van Oorschot

Klein-zundert

13

Moreno Tak

Fijnaart

14

Casper Vos

Heinkenszand

15

Joeri van Mook

Bijschrijver

16

Marijn Maas

Bijschrijver

17

Brent Broosus

Huybergen

18

Flavio Moretti

Kapelle

19

Johan Dorussen

Beuningen

20

Max Goris

Hoogerheide

21

Max Rossen

Helmond

22

Niels van Houwelingen

's-gravenpolder

DNF

Sam Oosterholt

Made

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Elisa Sernť

Breda

2

Daphne Mesu

Middelburg

3

Anna van Wersch

Tilburg

4

Lisa Dorussen

Beuningen

5

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

6

Demi van Dijke

Bijschrijver

7

Lotte Akkermans

Ossendrecht

DNF

Asleigh Parsons

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Gloria van Mechelen

Vilnius

2

Maureen Arens

Kruiningen

3

Petra Welmers

Bijschrijver

4

Sophia Zwaan

Bijschrijver

5

Sophie Tierolf

Schellebelle

6

Lotte Jansen

Dordrecht

7

Lisanne de Munnik

Kapelle

8

Polina Poluhina

 

9

Darina Gromova

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

2

Martin van Rij

Zuidland

3

Maarten Schavemaker

Nieuw Vennep

4

Ruud Goorden

Roosendaal

5

Jeroen Rebel

Bijschrijver

6

Barend Verhagen

Woerden

7

Edwin de Graaff

Bijschrijver

8

Peter de Winter

Wolphaartsdijk

9

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis

10

Dimitri Mulder

Bergen Op Zoom

11

Jerry Kallenfels

Sint Willebrord

12

Martijn de Groot

Gorinchem

13

Nol van Loon

Breda

14

Alexander Masseurs

Steenbergen

15

Bram Mens

Wateringen

16

Bas Dircken

Rucphen

17

Mike Kruijthof

Dordrecht

18

Guus de Graauw

Etten Leur

19

Erik Groeneveld

Heinenoord

20

Bram Dissel

Tilburg

21

Jurgen Verbocht

Roosendaal

22

Ewald van Soest

Veenendaal

23

Erik de Niet

Den Haag

24

Ton Ippel

Barendrecht

25

Jasper Van der Eng

Oud Gastel

26

Joachim Raeymaekers

Bijschrijver

27

Remon de Man

Bijschrijver

28

Henry Schut

Zeeland

29

Bart Nap

Montfoort

30

Arie van't Geloof

Bijschrijver

31

Jelle Veraart

Breda

32

Jonathan Espigares

Ridderkerk

33

kees Raats

Nispen

34

Martijn Colsen

Prinsenbeek

35

Coen Schillemans

Roosendaal

37

Joachim Raeymaekers

Bijschrijver

DNF

Michiel Groeneveld

Heinenoord

DNF

Christian den Heijer

Gouda

DNF

Andy van Loon

Hoogerheide

DNF

Jeroen Luijks

Nijmegen

DNF

Edgar van Meer

Nispen

DNF

Dennis van den Ouden

Oude Tonge

DNF

Robbert Schaap

Leidschendam

DNF

Merijn Brouwer

Dordrecht

DNF

Tony Verschuuren

Fijnaart

DNF

Henk Peters

Bijschrijver

DNF

Chris Verhoeff

Bijschrijver

DNF

Arjen van Damme

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

2

Anke Verhoeven

Erp

3

Fleur van der Glas

Dordrecht

4

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

5

Fleur Paaimans

Kapelle

DNF

Job Hol

Borssele

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

 

2

Sven Wisse

Rilland

3

Florian Doens

Oostburg

4

Senna Klaasse

Heinkenszand

5

Filippo van Loo

Amsterdam

6

Mats Slabbekoorn

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

 

2

Megan Arens

Kruiningen

3

Michelle Maas

Sint Willebrord

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Sam Mullaert

Kapelle

6

Timo Kalberg

 

7

Mathijs Klippel

Etten-leur

8

Mart van Cadsand

Wemeldinge

9

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

10

Bram de Waard

Heenvliet

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Nick Wisse

Rilland

2

myrthe meinema

Amersfoort

3

Teun Paaimans

Kapelle

4

Diana Elagina

 

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Brent Jongenelen

Steenbergen

7

Dennis Polfliet

Yerseke

8

Jens Slabbekoorn

Kapelle

9

Rick Scheurweg

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Renzo Moretti

Kapelle

2

Cedric de Jager

Barendrecht

3

Jelle de Vlaam

Gravendeel

4

Julia Lindhout

St Maartensdijk

5

Milana Shtentcel

 

6

sven schepers

Amersfoort

7

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Anna van der Meiden

 

2

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

3

Tim v.d. Poel

 

4

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

5

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

6

Anastasiya Sergeeva

 

7

Firn Arens

Kruiningen

8

Mees de Vos

Heinkenszand

9

Storm Klaasse

Heinkenszand

10

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

11

Floris Verschuur

 

12

Bas van Zuidam

Zaamslag

13

Dewy van Gijsel

Axel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

2

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

3

Vlad van Mechelen

Vilnius

4

Brent Vos

Castricum

5

Maurits Neele

Oude Tonge

6

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

7

Tycho van Gijsel

Axel

8

Halvar de Jager

Barendrecht