RONDE VAN CORPUS DEN HOORN

                                               01 JULI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

2

Dido Jalving

Klazienaveen

3

Sigrid van der Wal

Burum

4

Jens Smit

Steenwijk

5

Olivier van Santen

Assen

6

Dion Kamp

Gasselternijveen

7

Eloise Drent

Haren

8

Jochem ter Weel

Enter

9

Alec Wennink

Emmen

10

Djurre Kroontje

Burgum

11

Lucas van der Meer

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

2

Diede Oosterveld

Onnen

3

Siger van der Wal

Burum

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Finn Hoeksma

De Westereen

7

Jeffrey Stienstra

Burgum

8

Tim Bijvank

Roden

9

Germ Menzen

Emmen

10

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maureen Abma

 

2

Joris Nomden

Groningen

3

Max Minck

Scharmer

4

Matthijs Lamain

Muntendam

5

Floris van Santen

Assen

6

Merlijn Boneschansker

Midlaren

DNF

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

DNF

Styn Westra

Buitenpost

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Karsten Kamp

Gasselternijveen

3

Daan Dijkman

Groningen

4

Stefan Croes

Emmen

5

Sem Jalving

Klazienaveen

6

Maurits Blaauwgeers

Dalen

7

Ferdi Bijker

Groningen

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Florian Drent

Haren

10

Marieke Ottens

Rolde

11

Liam Haan

Emmen

12

Jelte ter Weel

Enter

13

Dylan Stienstra

Burgum

14

Thijs Booy

Emmercompascuum

15

Leon Zuidema

Muntendam

16

Cassandra Snakenborg

Appingedam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Loes Brouwer

De Wijk

2

Mads de Roos

Appelscha

3

Sven van der Wal

Burum

4

Rocco Meenhuis

Nijverdal

5

Danijel Agricola

Terwispel

6

Esmée Ellermann

Emmen

7

Thomas Nijenhuis

 

8

Ruben Medendorp

 

9

Lars Smit

Steenwijk

10

Emilian Snakenborg

Appingedam

11

Bastian Meindert Rozema

 

12

Jort Sinnema

 

13

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

DNF

Sil Jakobs

Emmen

DNF

Danny Turkstra

Beilen

DNF

Bauke ter Weel

Enter

DNF

Tsjisse Weening

Harkema

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Thijs van der Molen

Peize

3

Carmen van der Veen

Zwolle

4

Stijn Geersing

Groningen

5

Leonie Bentveld

Burgum

6

Manon de Vries

Grou

7

Jannet de Vries

Drachten

8

Sten ten Brinke

Zwolle

9

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

10

Sem Visser

Twijzelerheide

11

Steijn Oosterveld

Onnen

12

Jelrik Hiemstra

Drachten

13

Manon Turkstra

Beilen

14

Samuel van der Meer

Assen

15

Melissa de Haan

Franeker

16

Bo Jansen

Rolde

17

Yorick Kamphuis

Wildervank

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jesper Melle Rozema

 

2

Elmar Abma

 

3

Stefan ten Hoeve

 

4

Tom Nijdam

Onnen

5

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden

6

Lars Kranenborg

Wedde

7

Joris van Asselt

Groningen

8

Dyon de Haan

 

9

Miguel van Tintelen

Baars

10

Rodin Smedes