RONDE VAN RIJEN.LEREN ZOOL

                                               01 JULI 2018            

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Sjoerd Meijdam

Bijschrijver

2

Jeroen Rombouts

Bijschrijver

3

Guus de Graauw

Etten Leur

4

Tim Broers

Tilburg

5

Tommy Oude Elferink

Nieuwveen

6

Martijn Alberts

Bijschrijver

7

Nol van Loon

Breda

8

Dennis Timmermans

S-gravenmoer

9

Martijn Colsen

Prinsenbeek

10

Thijs van den Broek

Gilze

DNF

Stef van den Bosch

Milheeze

DNF

Twan Kops

Veldhoven

DNF

Sep Schuurman

Sint-oedenrode

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Nina Spapen

Rijen

2

Ilse Grit

Zwolle

3

Ingrit Verhoeff

Bijschrijver

4

Thirza Korevaar

Groot Ammers

5

Anna van Wersch

Tilburg

6

Laura van der Zwaan

Sliedrecht

7

Leonie Bos

's-gravendeel

8

Lieke Van Weereld

Papendrecht

9

Iris Verschuren

Streefkerk

10

Desiree Ketting

Spijkenisse

11

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel

12

Regina Martens

Helmond

13

Ilse Lingen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

14

Bente van den Nouweland

Rijen

15

Anneke Lubeek

Puttershoek

16

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

17

Lotte Jansen

Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

2

Tim Vissenberg

Hoeven

3

Jesper Maassen

 

4

Puck Bunning

Vught

5

Anke Verhoeven

Erp

6

Brianne Dokter

Valkenswaard

7

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

8

Reno Van de Westerlo

Helmond

9

Misha Michielsen

Eck En Wiel

10

Jasper van Katwijk

Handel

11

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

12

Milou van Oord

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Marissa van Putten

Tiel

3

Åsa de Keijzer

Zuidland

4

Roan Van Boven

Milheeze

5

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Claire Dokter

Valkenswaard

7

Anne Freij

Hellevoetsluis

8

Tygo van Riel

Rijen

9

Mats Slabbekoorn

Kapelle

10

Fenne de Laat

Moergestel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Indy van Velzen

Waddinxveen

5

Michelle Maas

Sint Willebrord

6

Thomas Panken

Bladel

7

Koen Sonnemans

Someren

8

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

9

Mathijs Klippel

Etten-leur

10

Ryan van de Westerlo

Helmond

11

Brent van den Nouweland

Rijen

12

Liam Den Breejen

Sliedrecht

13

Tygo van der Beek

Heenvliet

14

Anne van Oirschot

Helvoirt

15

Niels Nederlof

Tilburg

16

Axel van Stuivenberg

Moergestel

17

Ruben Broers

Rijen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Daan Hartog

 

4

Teun Paaimans

Kapelle

5

Emma van Haaren

Oisterwijk

6

Liz Toonen

Boxmeer

7

Sara Sonnemans

Someren

8

Brent Jongenelen

Steenbergen

9

Michiel Fuite

Berkel-enschot

10

Luuk Wolthuis

Hank

11

Lars van Oord

Hank

12

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

13

Chiara Danckaarts

Utrecht

14

Jens Slabbekoorn

Kapelle

15

Thijs Bijl

Papendrecht

16

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

17

Mees Bassa

Noordeloos

18

Martijn Azantinlow

Tilburg

19

Joaquin Henskes

Almere

20

Maddy van der Linden

Tilburg

21

Ivan de Man

Tilburg

22

Lucas Schaar

Spijkenisse

23

Tetje Senneker

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Zoë van Velzen

Waddinxveen

4

Thomas van den Eijnden

 

5

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

6

Denley van Wijnbergen

Werkendam

7

Raf de Caluwe

Rijen

8

Vic Esselink

Tilburg

9

Victor Hugo Brenders

Dongen

10

Steijn Fles

Montfoort

11

Anouk Bijl

Papendrecht

12

Roos Huijbers

Tilburg

13

Lars Prins

Hank

14

Jorn van Beers

Moergestel

15

Kick Maas

Dongen

16

Sil Bergsma

Oudenhoorn

17

Sofie Ceelie

Papendrecht

18

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

19

Joris van Poppel

Tilburg

20

Tyler Geerlings

Tilburg

21

Sam Pladet

 

DNF

Merel Hartog

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

Groot Ammers

2

Jan Kraus

Oss

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Jony van den Eijnden

Gemert

5

Matthijs Bink

Rijen

6

Chris Kisters

Nuenen

7

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

8

Hidde Swart

Oosterhout

9

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

10

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk

11

Lance Venema

Heerhugowaard

12

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

13

Devin Steijvers

Someren

14

Krijn Veldboer

Mierlo

15

Isa de Caluwe

Rijen

16

Wouter Kortman

Tilburg

17

Lotte Sonnemans

Someren

18

Jayden Post

Strijen

19

Luca Dingemans

Tilburg

20

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

21

Joey Welling

Dongen

22

Sepp Brocken

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jari Prins

Hank

2

Daniël Vastenhout

Spijkenisse

3

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

5

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

6

Yorick Brethouwer

Oosterhout

9

Ward Senneker

Zundert

10

Joeri de Coo

Maarssenbroek

11

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

12

Rowan van Oord

Hank

13

Tim van Leijsen

Molenschot

14

Björn Vos

Sint-michielsgestel

15

Maurits Neele

Oude Tonge

16

Jorik van Maaren

Gorinchem

17

Daan van Oirschot

Helvoirt