RONDE VAN DE WILP

                                               07 JULI 2018   

 

UITSLAG.CRITERIUM.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

1

Andries Weening

Kootstertille

2

Ronald Kruijer

Donkerbroek

3

Patrick van der Duin

Nieuw-Roden

4

Arjan Stroetinga

Wijnjewoude

5

Bjn Bakker

Wijnjewoude

6

Rik Smit

't Harde

7

Adrie Lindeman

Assen

8

Johan Knol

Bakkeveen

9

Chiel Smit

Zuidwolde DR

10

Henk Jaap Moorlag

Onstwedde

11

Pim Cazemier

Den Horn

12

Jorrit Bergsma

 

13

Taeke Oppewal

Sneek

14

Roelof de Jong

Borger

15

Jan Dijkstra

Drachten

16

Coen Rijpma

Wolvega

17

Peter Merx

Warfhuizen

18

Mitchel Steenhof

Ureterp

19

Sven de Haan

Zuidlaren

20

Sander Iwema

Hooghalen

21

Eit Visser

De Wilp GN

22

Henk Bos

Drachten

23

Maurits Buist

Drachten

24

Sipke Zijlstra

Burgum

25

Marc de Bruin

Groningen

26

Stan Wijkel

Holsloot

27

Max Grave

Haren

28

Roy Harms

Paterswolde

29

Dennis Boskers

Alteveer GN

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

1

Ronald Kruijer

Donkerbroek

2

Johan Knol

Bakkeveen

3

Patrick van der Duin

Nieuw-Roden

4

Rik Smit

't Harde

5

Bjn Bakker

Wijnjewoude

6

Arjan Stroetinga

Wijnjewoude

7

Chiel Smit

Zuidwolde DR

8

Adrie Lindeman

Assen

9

Sipke Zijlstra

Burgum

10

Pim Cazemier

Den Horn

11

Martijn Dijkstra

De Knipe

12

Andries Weening

Kootstertille

13

Henk Jaap Moorlag

Onstwedde

14

Steven Willemsen

Groningen

15

Taeke Oppewal

Sneek

16

Rutger van der Meer

Stiens

17

Roelof de Jong

Borger

18

Henk Bos

Drachten

19

Jan Dijkstra

Drachten

20

Jeff Vermeulen

Exloo

21

Peter Merx

Warfhuizen

22

Sven de Haan

Zuidlaren

23

Jasper Bovenhuis

Staphorst

24

Coen Rijpma

Wolvega

25

Marc de Bruin

Groningen

26

Stan Wijkel

Holsloot

27

Pieter Verhoeven

Groningen

28

Frank Vreugdenhil

Eldersloo

29

Roy Harms

Paterswolde

30

Dennis Boskers

Alteveer GN

31

Mark Prinsen

Heerenveen

32

Gyasi Sulvaran

Groningen

33

Jorrit Bergsma

 

34

Mitchel Steenhof

Ureterp

35

Maurits Buist

Drachten

36

Daan Besteman

Groningen

37

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen

38

Noah de Groot

Ottoland

39

Aden Paterson

Assen

40

Tom Wijkel

Exloo

41

Justin Timmermans

Hardenberg

42

Sebastian Vester

Drachten

43

Eit Visser

De Wilp GN

44

Luuk Loohuis

Groningen

45

Sander Iwema

Hooghalen

46

Max Grave

Haren

47

Sybren Welling

Groningen

48

Chiel Schulten

Raalte

49

Tsjerk Rozema

Groningen

50

Maurice Zaal

Groningen

51

Anne-Mark van der Vlag

Assen

52

Lars de Bot

Losser

53

Martin van de Pol

Barneveld

54

Gerben Mos

Havelte

55

Robert de Vries

Zwolle

56

Jan Essers

Wolvega

57

Micha Gankema

Assen

58

Martijn Knol

Zwolle

59

Scott Redding

Parma

60

Bert van de Tuuk

Assen

61

Aron de Jong

Leeuwarden

62

Thomas Arends

Harderwijk

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Gerard Haasjes

Staphorst

2

Mats Mellema

Groningen

3

Han Peeneman

Hoogeveen

4

Marco van der Tuin

Groningen

5

Arjan Elferink

Veenhuizen

6

Cor Visser

Munein

7

Jack Kuper

Dokkum

8

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

9

Frank Lanting

Den Haag

10

Jan Jacob Ekema

Veendam

11

Evert-Jan Veldkamp

Roden

12

Timon van der Wal

Groningen

13

Rein Schiphof

Sint Annaparochie

14

Vincent Huiting

Groningen

15

Mark Ten Cate

Groningen

16

Barry Porsius

Lelystad

17

Dennis Steverink

Assen

18

Albert Tuin

Staphorst

19

Sent Tissingh

Groningen

20

Frank Wierstra

Burgum

21

Marcel Weinans

Roden

22

Karsten Veen

Westerlee

23

Werner Vos

Staphorst

24

Daniel Elzinga

Opende

25

Pim Poortinga

Kampen

26

Marco van Dijken

Appingedam

27

Marco Hagedoorn

EEN

28

Ron Timmermans

Groningen

29

Egbert Schoemaker

Wapserveen

30

Jan Hekman

Norg

31

Arjan Douma

Buitenpost

32

Joakim Zuidema

Dokkum

33

Jan Terpstra

Drachten

34

Mark Gjaltema

Leeuwarden

35

Eelke de Jong

Groningen

36

Bouwe Kuin

Blesdijke

37

Eelke Nikkels

Groningen

38

Robbert Mekelenkamp

Oostwold

39

Mischa Groen

Assen

40

Tim Koote

Groningen

41

Gerard Wijma

Surhuisterveen

42

Daan Koning

Midwolda

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Jack Kuper

Dokkum

2

Arjan Elferink

Veenhuizen

3

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

4

Frank Lanting

Den Haag

5

Cor Visser

Munein

6

Bouwe Kuin

Blesdijke

7

Mats Mellema

Groningen

8

Marco van der Tuin

Groningen

9

Barry Porsius

Lelystad

10

Jan Jacob Ekema

Veendam

11

Joakim Zuidema

Dokkum

12

Gerard Haasjes

Staphorst

13

Ron Timmermans

Groningen

14

Arjen Bos

Bolsward

15

Evert-Jan Veldkamp

Roden

16

Mark Ten Cate

Groningen

17

Marco Kuijvenhoven

-Gravenzande

18

Werner Vos

Staphorst

19

Timon van der Wal

Groningen

20

Han Peeneman

Hoogeveen

21

Frank Wierstra

Burgum

22

Vincent Huiting

Groningen

23

Karsten Veen

Westerlee

24

Rein Schiphof

Sint Annaparochie

25

Tim Koote

Groningen

26

Robbert Mekelenkamp

Oostwold

27

Marcel Weinans

Roden

28

Arjan Douma

Buitenpost

29

Eelke de Jong

Groningen

30

Eelke Nikkels

Groningen

31

Sent Tissingh

Groningen

32

Albert Tuin

Staphorst

33

Nick Zuidema

Delfzijl

34

Hans Groenhoff

Groningen

35

Arjen Reinsma

Roden

36

Mischa Groen

Assen

37

Stef Jonker

Roden

38

Gerard Wijma

Surhuisterveen

39

Daniel Elzinga

Opende

40

Mark Gjaltema

Leeuwarden

41

Dani Jansen

Groningen

42

Ruben Marinus

Zwagerbosch

43

Paul Veldhuis

Ureterp

44

Douwe Doorduin

Groningen

45

Gudo Hartog

Groningen

46

Arjen van der Veen

Groningen

47

Marco Hagedoorn

EEN

48

Dennis Steverink

Assen

49

Egbert Schoemaker

Wapserveen

50

Jan Hekman

Norg

51

Jan Terpstra

Drachten

52

Martijn Bakker

Norg

53

Edward Berends

Kolham

54

Mark Boelens

Groningen

55

Bauke Bouwstra

Workum

56

Niek Geerts

Assen

57

Jelmer Groen

Dronten

58

Robert Kruijf

Leeuwarden

59

Ren?Mink van der Werf

Nieuw Amsterdam

60

Gert de Veen

Zuidbroek

61

Bart van de Walle

Groningen

62

Marco van Dijken

Appingedam

63

Berend Slagter

Peize

64

Tom Akkerman

Groningen

65

Douwe de Boer

Groningen

66

Arjan de Haan

Rouveen

67

Spike Huisman

Groningen

68

Martijn de Jonge

Barger-Compascuum

69

Patrick Kuiper

Nieuwolda

70

Wessel Lange

Zoutkamp

71

Herman Luimes

Erica

72

Jimmy Meijer

Assen

73

Harold Piersma

Noardburgum

74

Elt Jan Tiggelaar

Appingedam

75

Bart van Zeilen

Groningen

76

Bert Lip

Hardenberg

77

Jeffrey Cordes

Nieuw Roden

78

Pim Poortinga

Kampen

79

Lennard Pasman

Landsmeer

80

Jasper Witteveen

Burgum

81

Daan Koning

Midwolda

82

Bonne Aans

Drachten

83

Arjen Dijkstra

Haren

84

Niels Heijne

Adorp

85

Wichard Kwant

Groningen

86

Gerwin Smit

Rouveen

87

Ruud Sunder

Groningen

88

Matthijs de Vries

Leeuwarden

89

Sander Schilstra

Groningen

90

Martin de Vries

Heerenveen

91

Chris van de Vegt

Assen

92

Kevin van der Horst

Staphorst

93

Arthur Helder

Ommen

94

Dorus Heijnen

Groningen

95

Tsjomme Ozinga

Heerenveen

96

Goos Beukema

Sleen

97

Gerdin Boelens

Groningen

98

Jan Durk Canrinus

Hallum

99

Janwillem Dantuma

Groningen

100

Robert Haaijema

Groningen

101

Richard Hiemstra

Schildwolde

102

Erik Huisman

Groningen

103

Aleid Klompmaker

Oosterwolde

104

Ronald Kogelman

Deventer

105

Ruben Offringa

Groningen

106

Anko Smilda

Leek

107

Gerard Verver

Groningen

108

Henk Weerman

Wolvega

109

Arnoud Gils

Beilen

110

Jesse Rengers

Enschede

111

Marten Veen

Groningen

112

Jan Bloemert

Zwartsluis

113

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

114

Robert Mink

Scharmer