RONDE VAN GIESSENBURG

                                               07 JULI 2018   

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Melle Meeuwisse

Boskoop

2

Arno Kleinjan

Gouda

3

Jordi Talen

Spijkenisse

4

Alexander Evans

Bendigo

5

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

6

Roy Pieters

Bijschrijver

7

Sander Lodder

Ridderkerk

8

Noah de Groot

Ottoland

9

Daan Switters

Leusden

10

Wouter Been

Bijschrijver

11

Max van Hoorne

Noordeloos

12

Diederik Deelen

Bijschrijver

13

Derek Heek

Montfoort

14

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht

15

Peter Livingstone

 

16

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden

17

Max de Jong

Giessenburg

18

Jesse Coyle

 

19

Niels Immerzeel

Wilnis

20

Wim de Bruin

Hardinxveld-giessendam

21

Ruben van den Ende

Bijschrijver

22

Angus Lyons

Invermay

23

Joren Bronkhorst

Gorinchem

24

Martijn de Groot

Gorinchem

25

Hermen Bode

Giessenburg

26

Martijn Veling

Utrecht

DNF

Sjoerd Brouns

Utrecht

DNF

Carne Groube

 

DNF

Brian Kortlever

Hoogblokland

DNF

Craig Wiggins

Milpara

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Daan Hartog

Giessenburg

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Aron van Vugt

Giessen

5

Dean Tol

Volendam

6

Liz Toonen

Boxmeer

7

Chiara Danckaarts

Utrecht

8

Pim van Leenders

Geldrop

9

Thijs Bijl

Papendrecht

10

Mees Bassa

Noordeloos

11

Merijn Schinkel

Zeewolde

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Lisa van Heel

Zaltbommel

2

Cedric de Jager

Barendrecht

3

Julia Lindhout

St Maartensdijk

4

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

5

Merel Hartog

Giessenburg

6

Jelle de Vlaam

Gravendeel

7

Lukas Mouthaan

Dordrecht

8

Steijn Fles

Montfoort

9

Anouk Bijl

Papendrecht

10

sven schepers

Amersfoort

11

Jorn van Beers

Moergestel

12

Ties van Roode

Heemstede

13

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

14

Julien van Gool

Sliedrecht

15

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

16

Joey Baars

 

17

Femke Reemeijer

Spaarndam