††††††††††††††††††††††† ††††††††††††RONDE VAN TWENTE

†††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††07 JULI 2018†††

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Adne Koster

 

2

William Moloney-Morton

3

Kars ten Boske

 

4

Mitchell Vink

 

5

Huub Deelstra

 

6

Lars Loohuis

 

7

Ian Spenkelink

 

8

Max Kroonen

 

9

Jurgen van den Aarssen

10

Alex Vandenbulcke

 

11

Owen Geleijn

 

12

Sam Gademan

 

13

Sven Hassert

 

14

Benjamin Jones

 

15

Mike Vliek

 

16

Jesse Morsink

 

17

Thijn Kluts

 

18

Justin Brusche

 

19

Jesse Dijkstra

 

20

Mats Bours

 

21

Jens Pronk

 

22

Mohamed Rayes

 

23

Sybe van Diepen

 

24

Lennart Bult

 

25

Jesse Sytema

 

26

Melvin Drost

 

27

Rick Hezeman

 

28

Lars Boven

 

29

Nathan Rijsdijk

 

30

Lennart Reijtenbagh

 

31

Pim Ronhaar

 

32

Bart Klein Nienhuis

 

33

Jur Groot Koerkamp

 

34

Pieter de Groof

 

35

Bastiaan de Blom

 

36

Noah Vreeswijk

 

37

Stan van den Bergh

 

38

Mark Dillema

 

39

Matthijs Varweg

 

40

Sverre Senders

 

41

Tristan Timmermans

 

42

Christiaan Lubbers

 

43

Rick Wouters

 

44

Siebe Nicolai

 

45

Roy Hoogendoorn

 

46

Marco Ehlert

 

47

Jeffrey Cordes

 

48

Maarten de Nijs

 

49

Jelle Groot

 

50

Jeroen Hasselaar

 

51

Samuel Runderkamp

 

52

Jip Steman

 

53

Pieter Dekker

 

54

Aldert van der Veen

 

55

Jans Tigelaar

 

56

daan jen hong li

 

57

Rick de Vries

 

58

Sam Looman

 

59

Niels Hoogeveen

 

60

Wouter Zwaan

 

61

Mees Willemsen

 

62

Jitse Breeuwsma

 

63

Rem de Hair

 

64

Bryan Burger

 

65

Warner Stoffers

 

66

Martijn Bakker

 

67

Rick Metselaar

 

DNF

Frank van den Broek

 

DNF

Casper Polet

 

DNF

Jan Reinder Kempenaar

DNF

Hidde Erben de Lange

 

DNF

Menno Broex

 

DNF

Jip de Moor

 

DNF

Joppe van der Weerdt

 

DNF

Arjan Boshoven

 

DNF

Lars Klugt

 

DNF

Nicolaas Huigen

 

DNF

Sep Schuurman

 

DNF

Jonas Franken

 

DNF

Ferron Homan

 

DNF

Jorryt Otter

 

DNF

Daan de Jong

 

DNF

Steyn Lamberink

 

DNF

Daan Hopster

 

DNF

Friso Jukema

 

DNF

Jens Nieuwenburg

 

DNF

Philip Sijbrandi

 

DNF

Berko Dorussen

 

DNF

Koen van Lith

 

DNF

Thomas Steegenga

 

DNF

Nick van Dorp

 

DNF

Niels Bierens

 

DNF

Cornee Jansen

 

DNF

Teun van Galen

 

DNF

Bram Kras

 

DNF

Joeri Fledderus

 

DNF

Hein Jalving

 

DNF

Thom Langen

 

DNF

Gerben de Sain

 

DNF

Bjorn ten Have

 

DNF

Michiel de Veld

 

DNF

Wouter Wissema

 

DNF

Tim van der Stam

 

DNF

Tristan Vos

 

DNF

Dennis Brouwer

 

DNF

Jayson de Bruin

 

DNF

Menno Vonk

 

DNF

Ruben Blom

 

DNF

Patrick de Jong

 

DNF

Nick Thoolen

 

DNF

Wesley van Susteren

 

DNF

Kevin Arrammach

 

DNF

mark van os

 

DNF

Yoep van der Peet

 

DNF

Luiten

 

DNF

Roy Roodenburg

 

DNF

Jardi Christiaan van der Lee

DNF

Sjoerd Willemsen

 

DNF

Stan Nijmeijer

 

DNF

Nils Jansen

 

DNF

Lars Hogenkamp

 

DNF

Semere Mebrahtu

 

DNF

Antoine Kroezen

 

DNF

Lars Mengerink

 

DNF

Xander van Dijk

 

DNF

Nelson Peetoom

 

DNF

Sven Raats

 

DNF

Jan Wicher Sieders

 

DNF

Seth Weeder

 

DNF

Jochem Runhaar

 

DNF

Nathan Decuypere

 

DNF

Victor Borra

 

DNF

Jari Raecke

 

DNF

Bart Beks

 

DNF

Hugo Hoekjen

 

DNF

Jamie Prince

 

DNF

Daan Gelling

 

DNF

David Williams

 

DNF

Jens Beerepoot

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Loe van Belle

LRTV Swift Leiden

2

Bram Leerkes

Adelaar/Raalte/Zwaluw

3

Niels v.d. Gracht

Meteoor Assen Roden A

4

Jaap Roelen

De Jonge Renner A

5

Pieter Prosman

Willebrord Wil Vooruit B

6

Tjipke Bosma

FRLeeuw/Otto/Storm

7

Mathijs de Kok

De Jonge Renner A

8

Robin van Oorschot

De Jonge Renner A

9

Huub Artz

Het Snelle Wiel A

10

Mike Bronswijk

Monkeytown Cyclingteam B

11

Joris Keller

Del/Hsk/Pedriddrs B

12

Wouter van de Weerdhof

Willebrord Wil Vooruit B

13

Mark de Groot

Breda/Midkamp/Zuidwhk

14

Erwin Smit

Monkeytown Cyclingteam B

15

Roan Konings

De Jonge Renner B

16

Sven Mulder

De Jonge Renner B

17

Mike Spenkelink

AWV De Zwaluwen

18

Xander van Straten

UW&TC De Volharding A

19

Daan Douven

MDL

20

Quinten Buijs

Westland Wil Vooruit A

21

Max Mosmuller

WV Schijndel B

22

Joris Buters

Cervelo-Goodzo A

23

Leon Ellermann

WV De Driehoek

24

Stijn van Lohuizen

Wielerzone Ned/Kam

25

Tibor del Grosso

Meteoor Assen Roden A

26

Tijn Louwerensen

WV Schijndel A

27

Sven Timmermans

Wielerzone Ned/Kam

28

Vik Smulders

TWC Pijnenburg

29

Jos Blok

WV Avanti A

30

Arno van Krimpen

Cervelo-Goodzo B

31

Rindert Buiter

LRTV Swift Leiden

32

Mark Groeneveld

Wielerzone Ned/Kampen

33

Danny van Lierop

Het Snelle Wiel A

34

Daan Brouwer

District Midden B

35

Daan Hilbers

WASp Development Team A

36

Bart Hordijk

DRC De Mol A

37

Elian Lagendijk

WV Avanti A

38

Lars Rouffaer

Cervelo-Goodzo B

39

Matyas Kopecky

LRTV Swift Leiden

40

Tristan Geleijn

WTC de Amstel

41

Hugo Kars

Adelaar/Raalte/Zwaluw

42

Bart Bronder

Del/Hsk/Pedriddrs B

43

Bjarne Hemme

Wielerzone Ned/Kampen

44

Guus van Schipstal

R&TC Buitenlust

45

Beau van Izerloo

DRC De Mol B

46

Joris Reinderink

Adelaar/Raalte/Zwaluw

47

Wessel Mouris

WTC de Amstel

48

Jente Klaver

Wielerzone Ned/Kampen

49

Alexander Kok

WTC de Amstel

50

Joran Wiskerke

Willebrord Wil Vooruit A

51

Daan Honderdors

MDL

52

Joost Brinkman

Meteoor Assen Roden A

53

Thomas Lakeman

Monkeytown Cyclingteam A

54

Johan Veenstra

UW&TC De Volharding A

55

Tristan Kool

Monkeytown Cyclingteam B

56

Pepijn Reinderink

Adelaar/Raalte/Zwaluw

57

Lucas Averesch

AWV De Zwaluwen

58

Lance Huenders

Monkeytown Cyclingteam A

59

Maiko Timmer

WRV De Peddelaars

60

Vincent Kriek

Wielerzone Ned/Kam

61

Jochem Crusio

TWC Pijnenburg

62

Jaap Voogel

YTCycling Team NWVG

63

Jari Kranenburg

OWC Oldenzaal A

64

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit B

65

Bram Braat

Cyclingteam Achterhoek

66

Mike Schuch

Monkeytown Cyclingteam A

67

Mika Sardina

Het Snelle Wiel B

68

Sam Naberman

Nwhoek/Hanze/IJssel

69

Levi van Hoften

District Midden A

70

Joppe de Heij

Willebrord Wil Vooruit A

71

Noel Luijten

RC Jan van Arckel

72

Tristan Hartmann

OWC Oldenzaal A

73

Nick Schelvis

ZWC DTS

74

Finn Roumen

WCL Bergbeklimmers

75

Tim van der Voort

Westland Wil Vooruit B

76

Doxydas Luksas

VMSC Cannibal Team

77

Kees Sanders

YTCycling Team NWVG

78

Redmar Dijkman

YTCycling Team NWVG

79

Lars Zoomers

WCL Bergbeklimmers

80

Kjell de Jager

DRC De Mol B

81

Ruben Kortleve

Nwhoek/Hanze/IJssel

82

Rick van der Poel

Westland Wil Vooruit A

83

Luuk Bierkens

Breda/Midkamp/Zuidwhk

84

Radan Adriaans

WCL Bergbeklimmers

85

Marick Buteijn

District Midden B

86

Igor Baars

Bollenstreek/Bataaf

87

Ian Vasbinder

ZWC DTS

88

Ole Veenhuis

UW&TC De Volharding B

89

Lars de Weerd

ZWC DTS

90

Sietse Kool

WV Avanti B

91

Tim Hennekam

Willebrord Wil Vooruit A

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Franziska Koch

Mettmann

2

Ilse Grit

Zwolle

3

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk

4

Lonneke Uneken

Veendam

5

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier

6

Ingrit Verhoeff

Groot-ammers

7

Tamara van der Horst

Hasselt

8

Femke Gerritse

Rosmalen

9

Maike van der Duin

Assen

10

Silke Smulders

Loon Op Zand

11

Berit Huiting

Rolde

12

Eline van Rooijen

Woerden

13

Anna van Wersch

Tilburg

14

FabiŽnne Kool

Kortenhoef

15

Mischa Bredewold

Hoogland

16

Ruth van Hulst

Zwolle

17

Elisa Sernť

 

18

Rose Kloese

Emmen

19

Rosalie van der Wolf

Oude-tonge

20

Julia van Bokhoven

Tilburg

21

Thirza Korevaar

Groot Ammers

22

Lieke Nooijen

Coevorden

23

Laura van der Zwaan

Sliedrecht

24

Rosan Koper

Heemskerk

25

Iris Schultinga

Zuidlaren

26

Britt Knaven

Strijbeek

27

Eva Jonkers

Staphorst

28

Marlies Vos

Aalden

DNF

Maud Adriaansen

Dordrecht

DNF

Mirjam Braam

Assen

DNF

Nathalie Elzinga

De Westereen

DNF

Dieke Hendriks

Vught

DNF

Sanne de Jonge

Tweede Exloňrmond

DNF

Desiree Ketting

Spijkenisse

DNF

Pien Limpens

Obbicht

DNF

Megan van Norel

Nijverdal

DNF

Sanne Prins

Wierden

DNF

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

DNF

Lois Timmer

Drachten

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Ilse Pluimers

Enter

2

Nina Spapens

Rijen

3

Lisa van Helvoirt

Erp

4

Sofie van Rooijen

Driel

5

Maud Rijnbeek

Limmen

6

Elise Uijen

Herpen

7

ChloŽ Postma

Hulsen

8

Lieke Janssen

Panningen

9

Laura Molenaar

Oud-Beijerland

10

Rixt Tol

Hasselt