OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN

                                                           08 JULI 2018   

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

 

1

Jelmer Asjes

WPGA

3:23:02

2

Steven Willemsen

WV de Kannibaal

z.t.

3

Jeen de Jong

NWVG-FILA-Cyclingteam

3:23:03

4

Jelle Bootsveld

VolkerWessels Merckx CT

3:23:05

5

Gert-Jan Bosman

VolkerWessels Merckx CT

z.t.

6

Arjan Arentsen

Krush-IJsselstreek CT

z.t.

7

Johan Knol

WV de Kannibaal

z.t.

8

Xavier Poels

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

9

Antonie van Noppen

Rabo Plieger J v Arckel

z.t.

10

Sybren Welling

WV de Kannibaal

z.t.

11

Eloy Raas

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

12

Joren Bloem

Sensa Kanjers v Kanjers

z.t.

13

Youri van Iersel

WV De Jonge Renner

z.t.

14

Thomas Ruijgrok

UWTC de Volharding

z.t.

15

Björn Bakker

NWVG-FILA-Cyclingteam

z.t.

16

Hans Dilling

Dutch Food Valley CT

z.t.

17

Arne Peters

A.R. & T.V. de Adelaar

z.t.

18

Chiel Schulten

VolkerWessels Merckx CT

z.t.

19

Wim Wittenberg

WV De Jonge Renner

z.t.

20

Jesper Rasch

West-Frisia

z.t.

21

Wiebe Scholten

Sensa Kanjers v Kanjers

z.t.

22

Aden Paterson

NWVG-FILA-Cyclingteam

z.t.

23

Kelvin Bakx

Willebrord Wil Vooruit

z.t.

24

Bryan van Rutten

WV Breda

z.t.

25

Rutger van der Meer

Eerens Stormvogels Veend

z.t.

26

Bryan Bouwmans

WV De Jonge Renner

z.t.

27

Jimmy de Bruyn

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

28

Meindert Weulink

WPGA

z.t.

29

Robert Berk

WASp

z.t.

30

Arian Stolwijk

WASp

z.t.

31

Remco Esselaar

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

32

Jeffrey Doornbusch

TWC TEMPO Hoppenbrouwers

z.t.

33

Jarno van Esch

WV Schijndel

z.t.

34

Jasper Haest

Willebrord Wil Vooruit

z.t.

35

Daan Besteman

Eerens Stormvogels Veend

z.t.

36

Sebastian Vester

Peddelaars Hoogeveen

z.t.

37

Tim Groot

West-Frisia

z.t.

38

Arno Kleinjan

Rabo Plieger J v Arckel

z.t.

39

Aron de Jong

Peddelaars Hoogeveen

z.t.

40

Yentl Ruijmgaard

WPGA

z.t.

41

Martijn Dijkstra

WV De Jonge Renner

z.t.

42

Tim Meusen

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

43

Carlo van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

44

Martin Mijnten

Smart Dry WV Eemland

z.t.

45

Olav Wallinga

A.R. & T.V. de Adelaar

z.t.

46

Jesse Raas

TWC Maaslandster Z.L.

z.t.

47

Jelle Johannink

Sensa Kanjers v Kanjers

z.t.

48

Marco Geleijnse

WASp

z.t.

49

Sjors Handgraaf

AW Groep - SwABo Cycling

z.t.

50

Ivo Habets

TWC Maaslandster Z.L.

z.t.

51

Tristan Rijsdijk

Willebrord Wil Vooruit

z.t.

52

Paul Gruithuijzen

WV Schijndel

z.t.

53

David van den Berg

Mooi Jong CT Trias

z.t.

54

Harry Sweering

West-Frisia

z.t.

55

Luuk Loohuis

Eerens Stormvogels Veend

z.t.

56

Derek Heek

Rabo Plieger J v Arckel

z.t.

57

Jasper Plender

VolkerWessels Merckx CT

z.t.

58

Max Hendrikx

WV De Jonge Renner

z.t.

59

Tim Bierkens

Willebrord Wil Vooruit

z.t.

60

Benjamin Sydlik

TWC TEMPO Hoppenbrouwers

z.t.

61

Gijs Leemreize

Sensa Kanjers v Kanjers

z.t.

62

Raymond Splinter

Mooi Jong CT Trias

z.t.

63

Nick van der Meer

Westland Wil Vooruit

z.t.

64

Roy Roesthuis

RTV Oldenzaalse WCL

z.t.

65

Martin Kelderman

UWTC de Volharding

z.t.

66

Koen Jansen

A.R. & T.V. de Adelaar

z.t.

67

Kevin Reuvers

WV Breda

z.t.

68

Thimo Kroeze

WPGA

z.t.

69

Pieter Verhoeven

WV de Kannibaal

z.t.

70

Max Haaksman

Smart Dry WV Eemland

z.t.

71

Carlos Schreuder

Dutch Food Valley CT

z.t.

72

Jesse de Rooij

West-Frisia

3:23:14

73

Daaf Koemans

WV Breda

3:23:24

74

Dylan de Kok

ZRTC Theo Middelkamp

3:23:25

75

Rens te Stroet

Sensa Kanjers v Kanjers

3:23:31

76

Roy Guequierre

ZRTC Theo Middelkamp

3:23:34

77

Friso van Diemen

WPGA

z.t.

78

Adrie Lindeman

NWVG-FILA-Cyclingteam

z.t.

79

Olaf Oussoren

UWTC de Volharding

3:23:39

80

Sjoerd den Hertog

Krush-IJsselstreek CT

3:23:43

81

Thomas Hartog

West-Frisia

3:23:46

82

Simon Borsen

Smart Dry WV Eemland

z.t.

83

Patrick Reinders

RTV Oldenzaalse WCL

z.t.

84

Daniël Langereis

WASp

z.t.

85

Harm Wantia

RTV Oldenzaalse WCL

3:24:13

86

Olivier van Pelt

Rabo Plieger J v Arckel

3:24:23

87

Roel van der Stegen

TWC Maaslandster Z.L.

3:24:45

88

Robbie Gevers

Willebrord Wil Vooruit

3:25:19

89

Coen van Kleef

Westland Wil Vooruit

3:25:33

90

Roderik Egberink

Dutch Food Valley CT

z.t.

91

Witten Anthonise

WASp

3:25:36

92

Teun Teulings

WV Schijndel

3:25:39

93

Maarten Vierhout

Krush-IJsselstreek CT

z.t.

94

Jinn Leffering

TWC Maaslandster Z.L.

z.t.

95

Rienk Engele

Mooi Jong CT Trias

z.t.

96

Tim Putman

Cyclingteam Achterhoek

3:25:45

97

Eddy Gödde

ZRTC Theo Middelkamp

3:25:50

98

Kevin Minten

TWC Het Snelle Wiel

3:25:52

99

Daan Steffens

RTV Oldenzaalse WCL

3:25:55

100

Robert de Poel

DRC de Mol

3:25:59

101

Jordy Harink

Krush-IJsselstreek CT

z.t.

102

Per Wiggers

VolkerWessels Merckx CT

3:26:04

103

Johan van der Eijk

DRC de Mol

z.t.

104

Wilbert van het Loo

A.R. & T.V. de Adelaar

3:26:14

105

Bart Classens

TWC TEMPO Hoppenbrouwers

3:26:17

106

Gyasi Sulvaran

Eerens Stormvogels Veend

3:26:24

107

Geert Smits

TWC TEMPO Hoppenbrouwers

z.t.

108

Tony Reijtenbagh

DRC de Mol

z.t.

109

Jeroen van Krimpen

UWTC de Volharding

3:27:21

110

Coen Onderwater

AW Groep - SwABo Cycling

z.t.

111

Tim Weerkamp

NWVG-FILA-Cyclingteam

3:28:03

112

Jaap van der Meij

Westland Wil Vooruit

3:28:08

113

Luc Grefte

A.R. & T.V. de Adelaar

3:28:20

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Erik Dekker

HEDEL

 

2

Bas de Bruin

UITHOORN

 

3

Remko Kramer

NIJMEGEN

 

4

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

UTRECHT

 

5

Bas Winters

HENGELO

 

6

Ivo Huisman

HOOGKARSPEL

 

7

Michael Kortekaas

AMSTELVEEN

 

8

Peter Stienstra

HEERLEN

 

9

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

LEUSDEN

 

10

Pim Hackmann

HEEMSTEDE

 

11

Jelmer Groen

DRONTEN

 

12

Matthijs ten Buuren

HENGELO

 

13

Bert Lip

HARDENBERG

 

14

Rik Brouwer

LENT

 

15

Wilbert Broekhuizen

ZWOLLE

 

16

Jesse Rengers

ENSCHEDE

 

17

Martijn Koert

DUIVEN

 

18

Ritsaert Cluistra

HAARLEM

 

19

Wesley Pieterse

ARNHEM

 

20

Rien de Wals

HENGELO

 

21

Laurens Heijn

LEIDEN

 

22

Spike Huisman

GRONINGEN

 

23

Jeroen Repko

JULIANADORP

 

24

Jesse Haaksman

ZEIST

 

25

Bart de Veer

VREELAND

 

26

Luuk Rutten

WAGENINGEN

 

27

Tjalle de Jong

WAGENINGEN

 

28

Koen van Lochem

ENSCHEDE

 

29

Tom Meulendijks

NIJMEGEN

 

30

Bastian de Jong

HOORN

 

31

Jan Schepenaar

KAMPEN

 

32

Jasper Oelers

AMSTELVEEN

 

33

Arjan Rebel

WORMER

 

34

Menno Koens

HOOFDDORP

 

35

Job Janssen

AMSTERDAM

 

36

Werner Altewischer

ARNHEM

 

37

Harmen Aalbers

WEURT

 

38

Emiel Kunkeler

ZUIDWOLDE

 

39

Tim Kleingeld

GROESBEEK

 

40

Abel van der Windt

DE BILT

 

41

Dirk van Leuken

BEST

 

42

Koen Wulterkens

BOXMEER

 

43

Arthur Helder

OMMEN

 

44

Charles Wallert

AMERONGEN

 

45

Noud Roelen

ARNHEM

 

46

Mark Wencker-Borck

AMSTERDAM

 

47

Kamiel Vleeming

ZWOLLE OV

 

48

Felix Kok

GRONINGEN

 

49

Ferry de Ruiter

PUTTEN

 

50

Douwe de Boer

GRONINGEN

 

51

Paul Dalebout

WESTBROEK

 

52

Stef van den Bosch

MILHEEZE

 

53

Bas Boenders

UTRECHT

 

54

Dennis ter Wal

AMSTERDAM

 

55

Haiko Peters

OOSTERHOUT GLD

 

56

Marcel Webers

MILSBEEK

 

57

Stanley Alards

ARNHEM

 

58

Guus Janssen

OOIJ

 

59

Stijn Bongertman

UTRECHT

 

60

Ernst Ogink

DEVENTER

 

61

Erik Hofstede

HENGELO

 

62

Stan Rutten

ROOSTEREN

 

63

Clemens van den Thillart

NIJMEGEN

 

64

Heini Koornberg

ZWOLLE

 

65

Jochem Koren

BUSSUM

 

66

Maarten Schoemaker

NIJMEGEN

 

67

Robert Haaijema

GRONINGEN

 

68

Edwin Commandeur

AALSMEER

 

69

Jan van Prooije

ARNHEM

 

70

Jeroen Luijks

NIJMEGEN

 

71

Robbert Buts

UTRECHT

 

72

Han van de Werfhorst

OMMEN

 

73

Jorre van der Bij

UTRECHT

 

74

Remco Bertelink

EDE

 

75

Bart Schoon

WAGENINGEN

 

76

Eric van de Meent

LENT

 

77

Detlef la Grand

EINDHOVEN

 

78

Matthijs Westerbeek

NIJMEGEN

 

79

Gijs Derksen

GROESBEEK

 

80

Tom Davids

NIJMEGEN

 

81

Thijs Boddeus

ZWOLLE

 

82

Koen Goebel

ALMERE

 

83

Jari Kloppenburg

AMSTERDAM

 

84

Benjamin van Elburg

DEDEMSVAART

 

85

Stefan Verhaaf

DRUTEN

 

86

Joury Berendsen

LENT

 

87

Thijs van der Bijl

LENT

 

88

Joppe van Stiphout

LENT

 

89

Leon Strötker

VENLO

 

90

Tom van Braak

VELP

 

91

Stef van der Hijden

NIJMEGEN

 

92

Arjan Potter

APELDOORN

 

93

Jeroen Hendriks

BOXMEER

 

94

Paul Bakker

RHOON

 

95

Bram Dissel

TILBURG