†† ††††††††††††††††††††††††††††††RONDEVAN s-GRAVENZANDE

†††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††11 JULI 2018†††

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Nick Brabander

Honselersdijk

2

Markus Meerbeek

Bijschrijver

3

Nick Zuidewind

Lisse

4

Leo GŲdde

Barendrecht

5

Frank Stijger

Honselersdijk

6

Marco Kuijvenhoven

īs-gravenzande

7

Teun Groeneveld

Nieuw Vennep

8

Erik de Niet

Den Haag

9

Martijn de Groot

Gorinchem

10

Dennis Souverein

Haarlem

11

Robbert Schaap

Leidschendam

12

Remco Schellevis

Stolwijk

13

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

14

Erwin Meijer

Berkel En Rodenrijs

15

Michiel Vos

Bijschrijver

16

Wout Roos

Stad Aan

17

Nathan Rijsdijk

Bijschrijver

18

Mike van Nunspeet

Den Haag

19

Nick Roetman

Bijschrijver

20

Menno Gobielje

Gouda

21

Rikkie Dijkhuizen

Bijschrijver

22

Jaco van Beusichem

Hoek Van Holland

23

Pim Hackmann

Bijschrijver

24

Joost van der Helm

Pijnacker

25

Kees Pameijer

Bijschrijver

26

Lars Rietveld

Oudewater

27

Henk de Jong

Nieuwveen

28

Nick Toonen

Lisse

29

Elmar van Hoorn

Bijschrijver

30

Jeroen Bijnagte

Rotterdam

31

Gerhard Joling

Pijnacker

32

Maxim Harteloh

Bijschrijver

33

Roy Roodenburg

Honselersdijk

DNF

Jasper van den Broek

Berkel En Rodenrijs

DNF

Martijn Harteloh

Dordrecht

DNF

Luc van der Hoeven

Wateringen

DNF

Daniel Pelgrim

Sassenheim

DNF

Henk Peters

Hillegom

DNF

Twan van Summeren

Naaldwijk

DNF

Mark Tetteroo

Delft

DNF

Kevin van der Velde

Spijkenisse

DNF

Bennie van den Heuvel

Bijschrijver

DNF

Yaron Buteijn

Bijschrijver

DNF

Eibert van 't Hof

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

ZoŽ van Velzen

 

2

Nance van der Drift

Wateringen

3

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

4

Niek Suijker

Schipluiden

5

Antoine Quint

Deil

6

Cedric de Jager

Barendrecht

7

Marit Koene

Poeldijk

DNF

Bjorn van der Drift

Wateringen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

 

2

Thomas Engelhard

 

3

Thijmen Groen

 

4

Anna van der Meiden

Heukelum

5

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

6

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

7

Jill de Jong

 

8

Lisa van de Kamp

Den Haag

9

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

10

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Michael Boers

Naaldwijk

2

Menno Huising

Wateringen

3

Daan den Breejen

Papendrecht

4

Luka Fredrikze

 

5

Daan van den Berg

De Lier

6

Ruud van Leeuwen

 

7

Halvar de Jager

Barendrecht