†††††††††††††††† †††††RONDE VAN HEERLEN.MOLENBERG

†††† ††††††††††††††††††††††††††††††16 SEPTEMBER 2018††††

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Koert van Oosten

Gouda

2

Bram Leerkes

Twello

3

Tjalle de Bruin

Deventer

4

James Potter

Amersfoort

5

Loe van Belle

Zoetermeer

6

Niels V.d. Gracht

Annen

7

Jody Jochems

Sint Anthonis

8

Lance Huenders

Almere

10

Thomas Lakeman

Bijschrijver

11

Huub Artz

Wintelre

12

Tristan Kool

Purmerend

13

Jens Bassa

Noordeloos

14

Jochem Widdershoven

Brunssum

15

Tijn Louwerensen

Schijndel

16

Niels Luiten

Brunssum

17

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

18

Lars Rouffaer

Sibbe

19

Joris Keller

Bijschrijver

20

Radan Adriaans

Stein

21

Rindert Buiter

Leiden

22

Finn Roumen

Stein

23

Luuk Cox

Buchten

24

Juul Thoolen

Hulsberg

25

Sam Hermans

Tegelen

26

Jasper Jacobs

Wessem

27

Jeunke Timmermans

Bingelrade

28

Max Courage

Limbricht

29

Shane Barten

Stevenweert

30

Joris van der Niet

Ulestraten

31

Wouter van den Berg

Lisse

32

Romano Haan

Landgraaf

33

Mike Schuch

Leek

34

Vigo Schouten

Venlo

35

Yannick Rosier

Rothem

36

YoŽl Leeflang

Lisse

DNF

Joren de Gruijter

Breda

DNF

Job Hesselink

Berg En Terblijt

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jesper Maassen

Echt

2

Runne Mannaerts

 

3

Mats van Gils

Obbicht

4

Sem Laven

Sittard

5

Seth van Kessel

Maasbracht

6

Tijn Dewever

Sittard

7

Ruben Brouwers

Wijnandsrade

8

Bram van Aalst

 

9

Lowie van den Kerkhof

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Adne Cappon

Raalte

3

Roan Schaefer

St. Joost

4

Mats Moeliker

Eindhoven

5

Lars Eeftink

Valkenswaard

6

Ivo Niesen

Reuver

7

Thijmen von Lumich

Maasbracht

8

Britt Jeucken

Venray

9

Pieter Hoep

Roermond

10

Shania Krekels

Kerkrade

DNF

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen

2

Victor Kroesbergen

Ede

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Sjoerd Spanjaard

Geleen

5

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

6

Judith Alleleijn

Bocholtz

7

Ryan van de Westerlo

Helmond

8

Meike Frissen

Meers

9

Danilo Baidoo

 

10

Jesper Sengers

Kerkrade

11

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

Silas BOSSONG

Morbach

4

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

5

Daan Maessen

Nuth

6

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

7

Brent Jongenelen

Steenbergen

8

Jasper Simons

Heerlen

9

Meadow Willems

Brunssum

10

Maurits Buiter

Leiden

11

Mees Bassa

Noordeloos

12

Jitse Gabriels

 

13

Matthew van Rijt

Limbricht

14

Max Janssen

Landgraaf

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Danijel Agricola

Terwispel

2

Victor Hugo Brenders

 

3

Stan Smit

 

4

Ties Beckers

Melick

5

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

6

Nikki Souren

Meerssen

7

Sem Horsten

Grashoek

8

Jip Franken

Kerkrade

9

Sven Joosten

Bakel

10

Brent Knoben

Maasbracht

11

Vince Elzinga

Urmond

12

Teun Honderdors

Horn

13

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen

2

Ryan Gal

Neede

3

Firn Arens

Kruiningen

4

Matthijs Bink

Rijen

5

Colin Strik

Heerlen

6

Dylan Leyssen

Budel

7

Anna van der Meiden

Heukelum

8

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

9

Sem Maessen

Nuth

10

Brent Nijboer

Zwolle

11

Femke Thoolen

Hulsberg

12

Mika Vijfvinkel

De Lier

13

Lars Lakeman

 

14

Jeffrey Zwart

Haarlem

15

Lars Dohmen

Buchten

16

Kay Romers

Buchten

17

Luuk Verdonck

Munstergeleen

DNF

Tobias Kool

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jesper Schins

Noorbeek

2

Wout Joore

Neer

3

Quinn Quadvlieg

Gulpen

4

Bram van Eijsden

 

5

Sep van Bommel

Herkenbosch

6

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

7

David Bartelet

Bunde