KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD.MASTERS

                                   16 SEPTEMBER 2018    

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

1

Ruben Tolkamp

Aalten

2

Richard Koorn

Hoogkarspel

3

Henk de Jong

Nieuwveen

4

Maarten Schavemaker

Nieuw Vennep

5

Gerjo Berentschot

Zelhem

6

Glenn Edelenbos

Enschede

7

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

8

Steven Heshusius

Alkmaar

9

Arjen Dijkstra

Haren

10

Corne Verhoeks

Brakel

11

Kamiel Vleeming

Zwolle Ov

12

Matthijs Plat

Vrouwenakker

13

Jeroen Akkerman

Almere

14

Danny Vrolijk

Schipluiden

15

Wim van der Laan

Hilversum

16

Peter van Dijk

Roelofarendsveen

17

Dik van de Koolwijk

Elst

18

Jan Sanders

Druten

19

Erik Slijver

Anna Paulowna

20

Albert Tuin

Staphorst

21

Jurgen Verbocht

Roosendaal

22

Arnold Jansen

Amsterdam

23

Ruud Bakker

Wormer

24

Leon van Stippent

Mook

25

Harm Verhoeven

Rosmalen

26

Tom Akkerman

Groningen

27

Gerjan Olsder

Barneveld

28

Thomas Verstraeten

Almere

29

Frank Achterberg

Zwolle

30

Peter Rikkers

Gorinchem

31

Ruben Gorter

Zegveld

32

Joost Lammers

Utrecht

DNF

Tijmen Moltmaker

Lent

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

1

Bas Canoy

Dordrecht

2

Marthijs Wegdam

Dalen

3

Heini Koornberg

Zwolle

4

Menno Gobielje

Gouda

5

Cees Snoek

Volendam

6

Robert Braam

Wageningen

7

Lammert Haverkamp

Elburg

8

Marcel Gierman

Zevenaar

9

Martijn Alberts

Breda

10

Bram de Waard

Petten

11

Gerrit Henk Hutten

Hardenberg

12

Niels Zagers

Utrecht

13

Gert Mulderij

Elim

14

Nico Bakker

Hilversum

15

Rob Vos

Delfgauw

16

Martijn Evers

Midwoud

17

Guus Thijssen

Dalen

18

Barry Koks

Apeldoorn

19

Dick Post

Wezep

20

Andries Bosma

Elst

21

Marc Assinck

Aalst Waalre

22

Stanley Alards

Arnhem

23

Martin Swart

Franeker

24

Bertijn Brijder

Heerenveen

25

Eddie Heldoorn

Vleuten

26

Arjan de Haan

Rouveen

27

Jan Willem Pennings

Gendringen

28

Bram van der Hulst

Nijmegen

29

Felipe de Jong

Nijmegen

30

Harry Ruiterkamp

Slijk-ewijk

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

1

Edwin Ophof

Raalte

2

Johan Boonstra

Gasteren

3

Pieter Aben

Nijmegen

4

Marko Jeletich

Amersfoort

5

John Veerman

Volendam

6

Ronald Heringa

Groningen

7

Stef Jonker

Roden

8

Jurgen Zijlstra

Bergeijk

9

Cor van der Ploeg

Bemmel

10

Ron Aardenburg

Heemskerk

11

Wim van Triest

Elburg

12

Andre Grootveld

Zoetermeer

13

Erik Ruesink

Dinxperlo

14

Joost van Bezooijen

Nijmegen

15

Michael Ruska

Volendam

16

Arjen van Buuren

Almen

17

Robin van Vuren

Naarden

18

Eric Bouwmeister

Nijmegen

19

Tonny Berends

Gorinchem

20

Ron Hellemons

Waalre

21

Peter Koens

Laren

22

Erjan Kikkert

Daarlerveen

23

Roelof van der Klis

Nootdorp

24

Eric Schoonderwoerd

Maarssen

25

Teun van Rossum

Kortenhoef

26

Elliot de Vette

Alphen Aan Den Rijn

27

Eddy Janssen

Haalderen

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 60+

 

 

 

 

1

Bert Bakker

Zaandam

2

Barend Verhagen

Woerden

3

Tom Goede

Landsmeer

4

Theo Joosten

Spaarndam

5

Dirk Keynemans

Nieuwaal

6

Marcel Kamerling

Amsterdam

7

Sjaak van Hal

Deventer

8

Rob van Leeuwen

Pijnacker

9

Dick van der Neut

Delden

10

Twan den Braber

Hoeven

11

Klaas Bolks

Hardenberg

12

Joop Witjes

Raalte

13

Aart van Beuzekom

Nieuwpoort

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS VROUWEN

 

 

 

1

Larissa Drysdale

Heerenveen

2

Alicja Verhagen

Woerden

3

Martha Maltha

Sneek

4

Marion Gerssen

Druten

5

Bettina Zijlstra

Groningen

6

Simone van Coeverden

Hardenberg

7

Miriam Fuselier

Arnhem

8

Jeanine van Dijk

Roelofarendsveen

9

Wietske Bogaerts

Horssen

10

Cinta Depondt

Utrecht

11

Joyce van Gils

Amersfoort

12

Merel Konijnenburg

's-hertogenbosch