RONDE VAN OOSTERHOUT

23 SEPTEMBER 2018

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Jos Koop

Eindhoven

2

Raymond Kreder

Oudenbosch

3

Koen van de Klundert

Woensdrecht

4

Robin Blummel

 

5

Steven Stenekes

Bennekom

6

Pim van de Klundert

Woensdrecht

7

Jeffrey Doornbusch

Breda

8

Lars de Bot

Losser

9

Tim Groot

Bovenkarspel

10

Jorick Heijn

Leiden

12

Jelmer Nuijten

Utrecht

13

Robert de Vries

Zwolle

14

Lex Ligtenberg

Utrecht

15

Berhane Debesay

Lent

16

Thomas Kruk

Nijmegen

17

Bob Kerkhofs

Wouw

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Daan Hoeks

Amstelveen

2

Arjan Poleij

Kruiningen

3

Jochem Kerckhaert

Schoondijke

4

Jelle Groot

Bovenkarspel

5

Tim van der Stam

Bergschenhoek

6

Sjoerd Willemsen

Arnhem

7

Lennard van Burgsteden

Heelsum

8

Matthew van der Linden

Barendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Wouter van de Weerdhof

Lobith

2

Marijn Maas

Huijbergen

3

Mike Bronswijk

Honselersdijk

4

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

5

Joren de Gruijter

Breda

6

Wessel Mouris

Baambrugge

7

Jochem Crusio

Tilburg

8

Mathijs de Kok

Steenbergen

9

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-dinther

10

Roan Konings

Oudenbosch

11

Tim Hennekam

Zundert

12

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

13

Yannick van den Berg

Monster

14

Tijn Louwerensen

Schijndel

15

Jelle Baks

Haalderen

16

Sietse Kool

Zevenhoven

17

Keigo Sweens

Goirle

18

Thomas Lakeman

Venhuizen

19

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

20

Vlad van Mechelen

 

21

Nikita Sitov

Bijschrijver

22

Jaap Roelen

Chaam

23

Bart Bronder

Abbenbroek

24

Djim Pasveer

Tilburg

25

Luuk Bierkens

Bijschrijver

26

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

27

Ids Visscher

Pijnacker

28

Joeri van Mook

Oosterhout

29

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

30

Jonas Roodenburg

Maassluis

31

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

32

Luka Fredrikze

Lisse

33

Brent Vos

Castricum

34

Bjrn Vos

Sint-michielsgestel

35

Maxime Duba

Alkmaar

36

Stijn Peters

Best

37

Luke Leus

Sint-michielsgestel

38

Hugo Brouwers

Gilze

39

Maurits Neele

Oude Tonge

40

Danil Vastenhout

Spijkenisse

41

Noah Cinjee

Delft

43

Thomas Bosman

Driel

44

Tijn Leus

Sint-michielsgestel

45

Leonardo van Driel

Monster

46

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

47

Ward Senneker

Zundert

48

Bart Hordijk

Westmaas

DNF

Henryc van Dongen

Ulicoten

DNF

Joep van Engelen

Tilburg

DNF

Moreno Tak

Fijnaart

DNF

Laszlo van Melis

Heesch

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Ingrit Verhoeff

Groot-ammers

2

Rosalie van der Wolf

Oude-tonge

3

Rosan Koper

Heemskerk

4

Elisa Sern

 

5

Karen Verdonck

 

6

Gloria van Mechelen

 

7

Leonie Bos

's-gravendeel

8

Bente van den Nouweland

Rijen

9

Mijntje Geurts

Luyksgestel

10

Julia van Bokhoven

 

11

Lieke Van Weereld

Papendrecht

12

Yuli van der Molen

Krommenie

13

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

14

Nathalie Elzinga

De Westereen

15

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

16

Malena van Dam

Haastrecht

17

Lotte Jansen

Dordrecht

18

Lorraine Rge

Alphen Aan Den Rijn

19

Ayan Khankishiyeva

 

20

Tanja van der Drift

Nij Beets

21

Borg Senneker

Zundert

22

Elfana Jamalova

 

23

anouk naalden

Lepelstraat

DNF

Chlo Postma

Hulsen

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Tom de Vreede

 

2

Elias de Bruijne

Utrecht

3

Geert Zaal

Utrecht

4

Peter Stienstra

Grubbenvorst

5

Mike Kruijthof

 

6

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

7

Bram Dissel

Tilburg

8

Erik Dekker

Hedel

9

Thomas Nieland

Heinenoord

10

Martijn Broekman

Tricht

11

Lorenzo Arena

 

12

Lars Rietveld

Oudewater

13

Gijs Verduijn

Enschede

14

Axel Koper

 

15

Sven Roggeveen

Utrecht

16

Martijn Colsen

Prinsenbeek

17

Erwin Huzen

Nijmegen