BORGER.(
2000.07.15 )
Elite/Neo: 1. Tim Hiemstra Rottevalle; 2. Edwin
Veen Westerlee; 3. Gerben Nijmeijer
Denekamp; 4. Anne van der Veen Buitenpost; 5. Sjoerd Douma Drachten; 6. Cor van
Leeuwen Musselkanaal; 7. Ben van Egmond Nijverdal; 8. Freddy Haak Wijnjewoude;
9. Wiebe Smid Zwagerbosch; 10. Paul Mos Ruinen; 11.
Sent Tissingh Groningen; 12. Edwin Dunning Hollandscheveld; 13.
Henry van de Ploeg Appingedam; 14. Lambertus Moes Nijeveen; 15. Ate Botter Klazienaveen; 16. Albert Schurer Bakkeveen; 17. Allard Engels Gieten; 18. Marcel Luppes Hoogeveen; 19. Bas Twigt
Groningen; 20. Roy Reuver Deurningen;
Sportkl.-A/B/Vet Eindkl. Peelland Tour:1. Hans van de Munckhof
Horst; 2. Herman Kroezen Deurne; 3. Martin Teunissen
IJsselstein; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Peter
van Dam Velthoven; 6. Jacco
Tettelaar Vlaardingen; 7. Noud van der Sanden Eindhoven; 8. Werner Joosten Liessel;
9. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 10. Jac van Kessel Deurne; 11. Alexander Soontiens
Bladel; 12. Hans van Eijk Hillegom;
13. Herman Jeurissen Deurne; 14. Stephan van Hoof
Mierlo; 15. Sjoerd van Raak Helmond; 16. Arnold Schoon Best; 17. Dennis van Dinther Oss; 18. Leon Mutsaars
Sint Michielsgestel; 19. Ruud Wilting
Knegsel; 20. Pascal van Bussel Ommel;
BORGER.(
2001.07.21 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jan-Hendrik Westra Molenend; 2. Ronald Dussel
Annen; 3. Frank Luikens
Tynaarlo; 4. Tim Hiemstra Rottevalle;
5. Mark Poppe Nijverdal;
6. Tonny Teuben De Kniepe;
7. Ubbo Kuper Koudekerk
a/d Rijn; 8. Daniel Visser Almelo; 9. Jacob Ekema
Veendam; 10. Robert ter Bekke Hengelo; 11.
Bas Waaijer Langeveen; 12.
Anne van de Veen Buitenpost; 13. Nils Barnhoorn
Nijeholtpade; 14. Lambertus Moes Wageningen;
15. Hermann Sinnigen
26871 Papenburg; 16. Arjen Portijk Steenwijk;
17. Dick Baartse Amen; 18. Raymond Koch Nijeveen; 19. Arjan Slagter
Hoogeveen; 20. xxx
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 2. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 3.
Rudi Peters Wichmond; 4. Eibert
Reyerse Harderwijk; 5.
Richard Olijve Klazienaveen;
6. Jan-Aart Hop Elburg;
7. Jan Brander Beetsterzwaag; 8. Dave van
Eeden Nunspeet; 9. Freddy Venema Onnen; 10. Jan Waaijer Langeveen; 11. Gerrit ter Grote Reutum;
12. Niels Bergman Havelte; 13. Remco Kuhlman Spaarndam; 14.
Date Bosma Zutphen; 15. Koos Nijland Harderwijk; 16. Roelof Janssen 17.
Pieter de Nie 18. Hennie Middelberg Sleen; 19. Henk
Stoel Vroomshoop; 20. Gerard Boeters Emmen;
BORGER. (
2002.07.20 )
Elite/Neo: 1. Allard
Engels Emmen; 2. Jacco Tettelaar
Maarssluis; 3. Gerben Nijmeijer
Oldenzaal; 4. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 5. Herman Steensma Surhuisterveen; 6. Martin Bekking
Apeldoorn; 7. Edwin Veen Westerlee; 8.
Anne van der Veen Buitenpost; 9. Benny Helmers
Veendam; 10. Jan-Hendrik Westra Molenend; 11. Tim Hiemstra
Drachten; 12. Marcel Nagengast Hoogeveen; 13.
Roel de Vries Groningen; 14. Wiebe Smid Zwagerbosch;
15. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 16. Wilco Spoelman Koudum; 17.
Anne Knol Emmen; 18. Johan Heslinga Hegebeintum; 19. Ronald Dussel
Annen; 20. Henry van der Weerd
Kampen;
Dames-Junioren: 1. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Joan Boskamp Roden; 4.
Pleuni Möhlmann Apeldoorn;
5. Maaike Hofstede Raalte; 6. Jennifer van Staten Rotterdam; 7.
Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 8. Lotte Egberts Borger; 9. Nicole Keizer Muntendam; 10.
Joukje Braam Warmenhuizen;
11. Ingeborg Kreuze Assen; 12. Suzan
Simons Steenbergen; 13. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;
14. Josine van Agtmaal Huijbergen;
15. Martine Geerts Borger; 16. Sharon
Boskamp Roden; 17. Lysbert Hartholt
Kollumerzwaag; 18. Kirsten Eikmans
Haren; 19. Madieke Remmerswaal
Sneek; 20. Mireille van 't Veld Heerde;
BORGER. (
2003.07.19 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Edwin Dunning Hoogeveen; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Frank Zwaneveld Emmen; 4. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 5. Koen Langenkamp
Dwingeloo; 6. Tim Hiemstra
Drachten; 7. Koen Sanders Hoogeveen; 8.
Sebastiaan van der Meer Groningen; 9. Martin Bekking
Apeldoorn; 10. Bastiaan Krol Oldenzaal; 11. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland; 12. Allard Engels
Emmen; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Julian Siemens Peize; 15. Germ van den Burg Folsgare;
16. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 17. Bas
Waaijer Langeveen; 18.
Peter de Vries Oranjewoud; 19. Lambertus Moes
Wageningen; 20. Martin Schuttert Bergum;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Marianne Vos Wijk en
Aalburg; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Joan Boskamp Roden; 4.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Nathalie van Katwijk Oploo; 6. Esther Kortekaas Voorhout; 7.
Janneke Kanis Zwolle; 8. Amanda Bongaards De
Lier; 9. Marjolijn Gödde
H.I. Ambacht; 10. Leonie Timmer Gasselte; 11. Loes Markerink
Raalte; 12. Kornelia Groenveld
Oppenhuizen; 13. Marieke de Jonge Veendam; 14.
Tessa Kortekaas Voorhout;15.
Suzan Simons Steenbergen; 16. Lotte Egberts
Borger;17. Karin Knol Hasselt; 18. Kirsten Kruizenga
Noordbroek; 19. Ingeborg Kreuze
Assen; 20. Lisanne Bouwman Paterswolde;
BORGER
.( 2005.07.16 )
Elite/Belofte: 1. Germ van der Burg Folsgare; 2. Warner de Boer Dronten; 3.
Albert Timmer Gramsbergen; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5.
Lieuwe Westra Munein; 6. Martin Slim Nieuw
Amsterdam; 7. Johan Dalstra Buitenpost;8. Kor
Steenbergen Pesse; 9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Tim Hiemstra
Drachten;11. Tonnie Teuben
De Knipe; 12. Sierd Steigenga Exmorra;13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 15. Lambertus Koopmans Bolsward; 16.
Ronald Bijma Apeldoorn;17. Ronald Dussel
Annen;18. Jeroen Poppe Nijverdal; 19. Nathan Lootsma
Leeuwarden; 20. Menno Horst Emmen;
Nieuwelingen: 1. Julian van Dijk Zwartsluis;
2. Berden de Vries Gieterveen; 3. Wouter Wippert
Nijverdal;4. Pim Cazemier
Den Horn; 5. Bouke
Kuiper Edam;6. Paul de Haan Meedhuizen;
7. Coen Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 8.
Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge;
9. Stefan Limburg Witte Paarden;10. Tom Slagter Slochteren; 11. Rutger Schellevis
Stolwijk; 12. Nick Kester Emmen;13. Henri
Paarhuis Hasselt; 14. Robbin Oost Emmen; 15. Bart Barkhuis Norg;16. Jan Germs Gasselte;17. Marc Moes Emmen; 18. Allan Veentra Emmen;19. Melvin Boskamp
Leek; 20. Niek Hooghiemster Oenkerk;
BORGER
.( 2008.07.19 )
Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga
Oldeberkoop; 2. Lieuwe Westra Munein; 3. Niek Hooghiemster Oentsjerk;4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Fokke
Postma Drachterscompagnie;6. Herman Spijkerman Zuidhorn;7. Marco Bos.
Roden; 8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 9.
Jan Bos. Nieuwehorne; 10. Theo Postma Zwagerbosch; 11. Vincent Huiting Beesterzwaag;12. Jeroen Kregel Hoogezand;
13. Umberto Atzori Zorgvlied; 14. Cor van Leeuwen. Borger; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Roy Eefting
Grolloo; 17. Jan-Hendrik
Westra Ureterp;18. Germ van der Burg Nijland;19. Stefan Limburg Witte Paarden; 20. Kevin
Sluimer Steenbergen;
Junioren: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen;2. Peter Jan Polling
Nieuw Weerdinge;3. Maurits Lammertink
Enter; 4. Melvin Boskamp Leek; 5. Wouter Haan Bedum; 6. Erwin van der Velde Surhuisterveen;7.
Joni Holtkamp Tubbergen; 8. Gijs Strating Haren
Gn; 9. Jesper de Hoog Assen; 10. Maarten Groote Punt Rossum Ov;11. Jaap de Vries Buitenpost; 12. Rolf
Dames Heerde; 13. Martijn Brand Enschede; 14. Martijn
Knevelbaard Emmeloord;
BORGER
.( 2010.07.17 )
Elite/Beloften.Afvalrace:
1. Nick Mulder Maastricht; 2. Sent Tissingh
Groningen; 3. Robert Bovenhuis Staphorst;
Elite/Beloften.Puntenkoers:
1. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
2. Nick Mulder Maastricht; 3. Douwe de Vries Heerenveen;
Elite/Beloften.Criterium:
1. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
2. Frank Wierstra Burgum;
3. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge;
Elite/Beloften.Eindklassement:
1. Nick Mulder
Maastricht; 2. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 3. Douwe de Vries Heerenveen; 4.
Sent Tissingh Groningen;5. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 6.
Frank Wierstra Burgum; 7. Robert
Bovenhuis Staphorst; 8. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 9. Allan Veenstra Emmen;10. Kevin Sluimer Borger; 11. Jan Dijkstra Drachten;
Junioren/Amateurs-A: 1. Elmar Reinders Emmen; 2.
Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Johan Knol Midwolda; 4. Rick Ottema
Muntendam; 5. Ronald
Kruijer Heiligerlee;
6. Jasper Schipper
Veendam; 7. Koen Broekman
Leeuwarden; 8. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 9. Thijs Boddeus
Groningen; 10. Gert
Mulderij Elim;
11. Jelle Bolding Hooghalen; 12. Wim Mol Hollandscheveld;
13. Wim Kleiman
Almelo; 14. Sebastiaan van der Meer Groningen;15. Eelko
Drent Drachten; 16. Arjan Hokse Staphorst; 17. Erwin van Walsem
Hoogeveen;18. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 19.
Mark Eijkelkamp Groningen; 20. Frank Woltman
Assen;
BORGER.(2011.07.02
)
Amateurs: 1. Bert Lip Hardenberg; 2. Johan Knol Midwolde; 3. Alfred Feikens Ten
Boer; 4. Jesper de Hoog Assen; 5. Paul Paulusma Zevenhuizen
Zh; 6. Gijs Botterblom Eexterveen;
7. Mark Groen Steenwijkerwold; 8. Eric Boersma Groningen; 9. Loek
Mulder Groningen; 10. Jan Weening Surhuisterveen;
11. Mirgo Koehorst Ootmarsum;
12. Alan Looms Eext; 13. Bas Seldenrijk
Borger; 14. Menno Altena Buitenpost; 15. Wim Mol Hollandscheveld; 16. Marc de Bruin Groningen; 17. Dirk
Janssen Groningen; 18. Frank van Kuijk Groningen; 19.
Dennis Amsink Hardenberg;20. Wessel Piersma Sneek;
Sportklasse: 1. Jasper Nijkamp
Zwolle; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Cor Oosting Klock Harderwijk;
4. Immanuel van Tintelen Baars; 5. Niek Wolthuis
Almelo; 6. Jeroen Wolbrink Deventer; 7. Sander Pijpers Groningen; 8. Rogier Hilbers Groningen; 9. René Rotscheid
Apeldoorn; 10. Gerry Vlieger Appelscha;
11. Johan Dorgelo Zwolle; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Wilco van
Dijk Zwolle; 14. Jentse Top Groningen; 15. Wouter Smrkovsky Groningen; 16. Rik Geres
Eelderwolde; 17. Harke Balkema Uithuizen; 18. Wietze Norden
Uithuizermeden 19. Bas Eefting
Groningen; 20. Arjen Reinsma Roden;
BORGER.(2012.07.07)
Sportklasse/Junior/Nieuweling: 1. Pepijn
ter Bekke Oldenzaal; 2. Jelle Wolsink
Hengelo; 3. Bas Bosma Noordwolde; 4. David van der
Wal Harderwijk; 5. Kevin Coster Hasselt; 6. Bert
Willemsen Hoogezand; 7. Henry van der Ploeg Appingedam 8. Tom Buurman Wierden;
9. Nils Meijer Gasselternijveen; 10. Kees Muis
Stadskanaal; 11. Gerben de Ruiter Harderwijk; 12. Jentse Top Groningen; 13. Wiggert van Ginkel
Groningen; 14. Arjan Beelen Hierden;
15. Stijn Oost Emmer Compascuum; 16. Eelko Steenhuis Groningen; 17.
Maarten Steggink Oldenzaal; 18. Jan Brander Ureterp; 19. Jeroen Bax Groningen; 20. Jesse Jagt Emmen;
Amateurs: 1. Bas Seldenrijk
Borger; 2. Sander Pijpers Groningen; 3. Theo Sieling Zuidlaren; 4. Herman Steensma
Opende; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6. Wessel Piersma Sneek; 7. Johan Procee
Groningen; 8. Marcel Weinans Roden; 9. Koen Zanders Hoogeveen; 10. Jan Hekman
Norg; 11. Gert de Veen Zuidbroek;
12. Dennie van der Kooi Franeker; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Henk-Jan Schelhaas
Steenwijk;15. Riemer Bosma Haulerwijk;
16. Jelmer Hoekstra Beesterzwaag; 17. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 18. Jaap
Ketelaar Aduard; 19. Thijs Boddeus
Groningen; 20. Arjan Ribbers Groenlo;
BORGER.(
2013.07.06 )
Amateur-Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes:
1. Arianna Pruisscher
Nieuw-Dordrecht; 2. Saskia Oomen
Utrecht; 3. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 4.
Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Liena de Jong Ubbena; 6.
Simone de Vries Oldelamer; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Esmee
Oosterman Gieten; 9. Floor Weerink Exloo; 10.
Linda Kroes Groningen; 11. Helma de Jong
Groningen; 12. Tessa Neefjes Wervershoof; 13.
Mareille Meijering
Stadskanaal; 14. Nina Buysman Bovenkarspel; 15. Marjolein Wijkel
Exloo; 16. Erika Broekema
Groningen; 17. Janieke Kalsbeek Leeuwarden;
18. Maaike Brandwagt Zwolle; 19. Iris Hamelink Raalte; 20. Ragna Verbeek Amersfoort;
Amateurs/Sportklasse: 1. Bas Seldenrijk Borger; 2. Taeke Oppewal
Heerenveen; 3. Gert de Veen Zuidbroek; 4.
Ferdinand Tuin Rouveen; 5. Arnt
Jalvingh Ruinen; 6. Folkert
Oostra Amsterdam; 7. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 8.
Thijs Boddeus Groningen; 9. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 10. Tim Hiemstra Drachten; 11. Albert de Vries Groningen;
12. Henk Reinders Ruinerwold;
13. Tako Klabbers Gorredijk; 14. Ard Veneman
Groningen; 15. Erik Huisman Groningen; 16. Herman Steensma Opende; 17. Bart Huiskes
Zuidwolde; 18. Eelke
Jan Bouma Groningen; 19. Rein Schiphof Sint Annaparochie;
20. Henry van der Ploeg Appingedam;