DROUWEN.(
2016.05.01 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:
1. Anouska Koster De Westereen;
2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Julia Soek Den Ham; 4. Renske Winters
Doesburg; 5. Nienke Smit Zuidwolde Dr; 6. Linda de Croon Wierden; 7.
Ingeborg Kreuze Assen; 8. Femke Markus Zwarte Kat; 9.
Jarna de Jong Exloo; 10. Marleen Stoel Enschede; 11.
Nynke Pellikaan Den Andel; 12. Esther Veldman Groningen; 13. Sanne Tent Nieuw-Buinen;
14. Loes Adegeest Dalfsen;
15. Michelle Poot Tzum; 16. Tessa Bergsma
Leeuwarden; 17. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham
Gn; 18. Andrea Lodder Zwolle; 19. Vivian van der Wal
Leeuwarden; 20. Miriam Lassche Marknesse;
Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2.
Jan Hekman Norg; 3. Sjors Beukeboom Paterswolde; 4. Pim van
den Berg Nieuw-Schoonebeek; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Tako Klabbers Gorredijk;
7. Marco van Dijken Appingedam; 8. Brian Koster De Westereen; 9.
Barry Porsius Lelystad; 10. Marcel Weinans Roden; 11. Patrick Zonnenberg
Dronten; 12. Colin Bolle t Harde; 13. Tom Koeleman Utrecht; 14. Hans Kopmels
Wolvega; 15. Gerrit-Jan van
Duinen Wezep; 16. Jasper van Haaster
Nieuwegein; 17. Theo Postma Kollumerzwaag; 18. Rob
van den Berghe Haaksbergen; 19. Richard Kors Wilhelminaoord;
20. Sent Tissingh Groningen;
Masters 50+: 1. Peter de
Weert Staphorst; 2. Herman Fledderus
Exloo; 3. Steve McEwen
Wapenveld; 4. Gert de Veen Zuidbroek; 5. Gert Bosman Wijhe; 6. Rob Niekolaas Zwolle; 7. Rene Boerhof Stadskanaal; 8. Michaël
Bolle Wezep; 9. Peter van der Hooft Hoogezand; 10. Romke Veldman Joure; 11. Bonne Dijkstra Veenwouden; 12. Erik Ruesink Dinxperlo; 13. Sjaak Eijgenhuijsen
Leeuwarden;
Sportklasse: 1. Eibert
van 't Hof Den Haag; 2. Wesley Pieterse Arnhem; 3.
Dennie van der Kooi Franeker; 4. Rob Bonting Eelde; 5. Dick Kinket Hattem; 6. Edward Huisman Nijverdal; 7. Frank Lanting
Groningen; 8. Rudi Nijkamp Vriezenveen; 9. Marcel
Kranenburg Apeldoorn; 10. Barjo Lamberink
Bergentheim; 11. Henry van der Ploeg Appingedam; 12. Fopke Drijfholt Groningen; 13. Wouter Smrkovsky
Groningen; 14. Marco Blom Tiel; 15. Jeroen Heijne Nietap; 16. Tim Koote Groningen;
17. Goos Beukema Sleen; 18. Mats Mellema
Groningen; 19. Mark Ten Cate Groningen; 20. Edward Kuperus
Leek;
DROUWEN.(
2018.04.29 )
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen:
1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Willemiek Meinders Dronten; 4. Hilde Oudman Onnen; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Sanne Bouwmeester
Westerbork; 7. Phaedra Krol Heerde;
8. Kristine Kofman Groningen; 9. Annet Pit Deventer;
10. Jade van der Molen Alkmaar; 11. Melissa Wijfje Oudeschoot;
12. Winanda Spoor Apeldoorn; 13. Quinty Ton Geldermalsen;14. Teuntje Beekhuis Eindhoven; 15. Inez Beijer Driel;
16. Maike van der Duin Assen; 17. Maaike Brandwagt Sittard; 18. Daniela Trckova Tsjechië 19. Rixt Meijer
Heerenveen; 20. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond;
Amateurs: 1. Gert-Jan Veltkamp
Deventer; 2. Jack Kuper Dokkum;
3. Cor Visser Munein; 4. Jasper Hupkes
Utrecht; 5. Martin Bruining Sneek; 6. Adriaan Botma Driezum; 7. Matthijs ten Buuren Hengelo; 8. Niels Ruijter Uithoorn; 9. Joakim Zuidema Dokkum;
10. Marco van Dijken Appingedam; 11. Rob Wielink Peize; 12. Hero Goldhoorn Groningen; 13. Bonne Aans Drachten; 14. Koos van
Dam Amsterdam; 15. Arjen van Putten Geesbrug; 16. Arjen
van der Veen Groningen; 17. Chris van der Vegt Assen; 18. Jurry
van der Woude Heerenveen; 19. Gudo Hartog Groningen;
20. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht;
Sportklasse: 1. Eelke
Nikkels Groningen; 2. Dick Post Wezep;
3. Ruben Lukas Vroomshoop; 4. Tim Koote
Groningen; 5. Job van der Wal Amsterdam 6. Rutger Vos
Exloo; 7. Jeroen Heijne Nietap;
8. Anko Smilda Leek; 9.
René Pascha Zuid-Scharwoude; 10. Eltjo
Keijer Utrecht; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Jeroen Repko Julianadorp; 13. Elt Jan Tiggelaar Appingedam; 14. Marten
Veen Groningen; 15. Sander Koenen Groningen; 16. Pim Klomp Groningen; 17. Jim
Schipper Obdam; 18. Jan Vos Sleen;
19. Jan Wessel Hovingh Jonkersvaart;
20. Ben van Egmond Nijverdal;
Masters 40+: 1. Harko Kievit Leek; 2. Arjen Reinsma
Roden; 3. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 4. Wilfred Drenthen Veenoord; 5. Richard Hiemstra Schildwolde; 6. Arjen
Bos Bolsward; 7. Richard Bultema Winschoten; 8. Heini
Koornberg Zwolle;
Masters 50+: 1. Wilfred Harbers Putten; 2. Peter de Weert Staphorst;
3. Marcel Weinans Roden; 4. Seine Zandbergen Sleen; 5. Gert Bosman Wijhe; 6. Henk Schipper Zwolle; 7. Jan Hekman
Norg; 8. Caspar Hermans
Amsterdam; 9. Gerald Keijzer Kampen; 10. Miente Steensma Drachten; 11. Sent Tissingh
Groningen; 12. Wouter Daanen Heerde; 13. Stef Jonker
Roden; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Goos Beukema Sleen; 16. Gert de Veen Zuidbroek; 17. Erik van der Heide Emmeloord; 18. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 19. Peter van der Hooft Hoogezand;
DROUWEN
.( 2019.05.12 )
Elite/Beloften Club/Junior/Amateurs-Vrouwen:
1. Annet Pit Zwolle; 2. Mareille Meijering De Meern; 3. Floor
Weerink Groningen; 4. Manon de Boer Leeuwarden; 5. Ilse Pluimers
Enter; 6. Melanie Klement Apeldoorn; 7. Wendy Oosterwoud Ureterp; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 10. Rixt
Hoogland Enschede; 11. Femke Beuling Emmeloord; 12. Hanneke Mulder Utrecht; 13.
Anneke Dijkstra Olterterp;
14. Leonie Lubbinge
Drachten; 15. Annemarie Worst Nunspeet; 16. Anne
Marijn van der Graaf Enschede; 17. Maartje de Boer Nieuwe Niedorp;
18. Emma Boogaard Zwaag;
19. Fianna Stenveld
Enschede; 20. Nienke Smit Zuidwolde;
Amateurs: 1. Evert-Jan Veldkamp Roden; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Montell Veldhuis Nijverdal; 4. Hans Groenhoff Groningen; 5. Marco Bergman Groningen; 6. Kevin
Hoekstra Bovensmilde; 7. Joakim Zuidema Burgum; 8. Jannes van Weele Utrecht; 9.
Jesse Dijkstra Stadskanaal; 10. Albert Tuin Staphorst; 11. Jurry van der
Woude Heerenveen; 12. Ron Timmermans Groningen; 13. Tsjomme
Ozinga Heerenveen; 14. Arjan Elferink
Veenhuizen; 15. Gert-Jan Veltkamp
Deventer; 16. Robert Haaijema Groningen; 17. Arjen
Bos Bolsward; 18. Hero Goldhoorn
Groningen; 19. Dennis Haanstra Heeg;
20. Arjan Douma Groningen;
Sportklasse: 1. Frido
Frencken Hoogland; 2. Oene Veenwijk Winsum; 3. Hanneke
Mulder Utrecht; 4. Steven Hamstra Zuidlaren;
5. Miente Steensma
Drachten; 6. Rob Bonting Eelde;
7. Dick Kinket Hattem; 8.
Pim Momberg Enschede; 9. Bart van de Walle Groningen;
10. David Brinkman Groningen; 11. Tijmen Pel
Groningen; 12. Jasper Hupkes Utrecht; 13. Arjen Kraaijeveld Kampen; 14. Jan Wessel Hovingh
Jonkersvaart; 15. Robert van Dam Adorp;
16. Ronald Kogelman Zwolle; 17. Mark Keijsers
Utrecht; 18. Bram Kempkens Haren Gn;
19. Danae Stroumpouli
Culemborg; 20. Jan Willem Blaauw De Groeve;